Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 jún. 19. - 16:40:26 10/10
(883/2983)
Szia Meli!!!

Te hogy állsz a mozival? Szeretsz moziba járni?
Én mostanság elég sokat voltam moziban! :-))))))

Szeretem a jó filmeket , és a mozi olyan hangulatos!
Ha otthon nézek valamit, sokszor nem bírom megállni és mindig csinálok valamit közben!!!!!

:-))))))))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 jún. 19. - 16:37:15 10/10
(882/2983)
A férfi fán terem:

Hát.....volt már jobb rész is!!! De azért tetszett!

Sajnálom , hogy Seana Kofoed-nek, azaz Jane-nek Hámori Eszter helyett Náray Erika lett a hangja!!!
Bár õt is csak meg kell szoknom! :-(((((((
De az ilyen hangváltásokat utállom egy sorozat közepén! :-(
10/10
hozzászóló 2007 jún. 19. - 16:33:12 10/10
(881/2983)
Szia!

A részek tényleg jól le vannak ítva!!!!

:-)
10/10
Meli 2007 jún. 19. - 10:52:02 10/10
(880/2983)
Elolvastam a végét amirõl lemaradtam ezen a jó kis oldalon:
<a target="_blank" href="http://www.niptuck.fw.hu/" title="http://www.niptuck.fw.hu/">www.niptuck.fw.hu</a> :-))
10/10
Meli 2007 jún. 19. - 10:08:42 10/10
(879/2983)
Helló Laci!
Nem hallottam a könyvrõl, pedig nézelõdök itt az McBeal szóval a keresõkkel.
Aha, jól vagyok!
Néztem A férfi a fán terem részét, jó volt. Bár Marin nem volt valami példamutató.:-))
Néztem a Kés/alatt elsõ részét is, teljesen ledöbbentem! Húzós volt! Nem gondoltam, hogy már az elsõ részben Sean Julia férje és ilyen rossz a házasságuk. Sajnos a legvégét nem is láttam, hiába vettem fel tíz perccel többet. Épp Christian kapott a gatyájába egy bénító adagot...
Jó nagy zûrt kevertek itt az elején!
Üdv! Kellemes napokat kívánok!
10/10
hozzászóló 2007 jún. 18. - 21:52:29 10/10
(878/2983)
Ally McBeal - KÖNYVBEN!!!!!!!

Állítólag Magyarországon is megjelent!!!

Tetudsz errõl vmit Meli?
10/10
hozzászóló 2007 jún. 18. - 21:49:49 10/10
(877/2983)
Szia Meli!

Köszi az üdvözletet! Remélem te is jól vagy!!!
De mi lehet a csajszikkal? nagyon nem akarnak írni!

Sokat gondolok Jocsillra is! Reméljük, hogy a vizsgái sikerülnek!!!!!!

Hello!!!!!!!!! Ma A férfi fán terem!!! ÉLJEN!!!!!!!
10/10
Meli 2007 jún. 18. - 20:39:03 10/10
(876/2983)
Üdvözletem küldöm Jocsillnak, Blythe-nak, Lisának és Lacinak!!:-)))
10/10
Meli 2007 jún. 14. - 22:10:03 10/10
(875/2983)
Helló-helló!
Jó rész volt hétfõn a Férfi a fán terem. :-) Lynn azért barátságos Marinnel, az jó. A srác meg így járt! Rabul ejtették a gyerekkori élményei Lynnel. Azért biztosan bántja, hogy majd egy idegen pasi gyerekét kell nevelgetnie, mikor a sajátja is lehetne!Ha neki így jó?!?
Marin háza gyönyörû helyen van!! Ha van bõven pénze nem számít milyen a ház, akár újat is építhet. Nem hiszem, hogy sajnálni kellene, õ örül és nem bánja, lefoglalja a gondolatait, és még meglepetések is érik!:-))) Máris emlékezetes események kötik a házhoz!:-)))
Jack és Marin között persze, hogy van még valami ami marad is, hiszen társak, partnerek voltak még ha kuszán is!:-)))
Hali! Koccanó jégkockákat!!:-)))
10/10
Meli 2007 jún. 14. - 21:59:50 10/10
(874/2983)
Hellóka!:-)))
Valóban jó munkára képesek a sminkesek, maszkmesterek. Furi epizód volt, kicsit elõre jártak az idõben, de persze tetszett. Viszont nem tûnt nekem, hogy valamelyikük gondolata lett volna, vagy ilyesmi. Már azt hittem, hogy befejezõ rész. Viszont az évad befejezése is kerek volt, most Seanék ott vannak ahol elkezdték, újra együtt kezdhetnek új életet, új céget.
Sajnálom én is, hogy 1 év szünetre ítélnek minket, el is felejtem mi minden volt.. :-(( De bizonyára lesznek új jó kis sorik, mint például a Fivérek és nõvérek Calistával!:-)))
Üdv!!:-))
10/10
hozzászóló 2007 jún. 13. - 23:26:00 10/10
(873/2983)
A férfi fán terem!!!! :-)

Mit szólsz ? Szted milyen volt a hétfõi rész? :-)))))))))))

Lynn engem már nagyon idegesít, pedig szegényke nem csinált végülis semmi rosszat! Csak valahogy, amíg Õ nem jelent meg, addig olyan jól mentek a dolgok!.............

Szegény Marint sajnáltam:...........ez az új ház -ügy miatt!!!!!
Már ahogy megvette , az se volt semmi!!! Szinte gondolkodás nélkül élt a lehetõséggel és megvette!!!
Ez tetszik, hogy ilyen spontán !!! Én nem vagyok ilyen...én általában sokat mélázok és gondolkozok a döntéseim elõtt, persze , ha van rá idõ!!!!!!!!!

+Jack-tõl nagyon ari volt az a fa!!! :-)))))))
Még van köztük valami!!! :-))))))))))))

Sziasztok ! üdv!
10/10
hozzászóló 2007 jún. 13. - 23:18:15 10/10
(872/2983)
Szia Meli!

Igen, láttam azt a részt!!!
Hát...nagyon érdekes egy epizód volt!!!!!!!
Nagyon érdekes volt látni Sheant-t és Christiant, valamint a többieket ilyen idõsen! Eléggé megdöbbentem!
érdekes, mire képesek a maszkmesterek és a sminkesek......! Ugye?

Nekem azért tetszett az a rész, mivel érdekes volt látni, hogyha így folytatják, hogyha ezen az úton haladnak tovább, akkor hova jutnak!...és tényleg : eléggé megváltoztak..de nem csak külsõleg!

Kár, hogy most jóformán 1 évig nem lesznek új részek!!!
:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

10/10
Meli 2007 jún. 13. - 20:43:01 10/10
(871/2983)
Helló Laci!
Köszi, hogy megnézted!! Szóval még a gyermek születése elõtt élte bele magát Christian az apaszerepbe! Aranyos, tényleg. Kedves volt ahogyan fogadta most a kissrácot!:-))

Az öregedés nem a legutóbbi részben volt, hanem pár résszel elõtte. Úgy kezdõdött, hogy a beteg fia már nagy és éppen egy pszichológussal beszélget, hogy megmûtteti a másik kezét is. Közben mesél a családjáról. Aztán összehozza õket egy asztalhoz és elmondja, hogy felkészült a mûtétre és bemutatja az orvosát. Õ a nagytesója, akinek a haja már deresedik. Közös fotókat is készítenek a végén. Észrevehetõen ráncos volt Sean és Christian. Láttad ezt a részt, nem?
Üdv!
10/10
hozzászóló 2007 jún. 13. - 19:39:42 10/10
(870/2983)
Szia! Szia Meli!!!

Na, megnéztem!!!

Az 1. évad utolsó részében született Wilbert.
Christian a születésnél döbbent rá, hogy nem lehet az õ gyereke!!! :-) ( Õ vezette a szülést)

De Christian a születés után úgy döntött, hogy nem érdeklik a vérszerinti kapcsolatok , és a kisgyereket feltétel nélkül szeretni fogja!!! Nekem ez nagyon tetszett!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok!
10/10
hozzászóló 2007 jún. 13. - 14:12:17 10/10
(869/2983)
Szia Meli!

kés/alatt:
Megöregedtek a film végére.....? ...Hát...bevallom én nem nagyon vettem észre....., de lehet neked van igazad, mert a végefelé már nagyon zavaros lett......! :-)

A na kissrácról és Christianról:
Bevallom neked õszintén nem annyira emlékszek a magyarázatra....de még ma utánnanézek DVD-n!!! Engem izgat, vajon mi lehet a magyarázat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még írok, de most mennem kell.........kezdõdik az egyik sorozat, amit mindig megnézek.......!
Még ma jövök a kés/alatt-os válasszal!!!
Szia Meli! Jó nyarat és szép napokat!Szia!!!!!!!!!!!!!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))
10/10
Meli 2007 jún. 12. - 22:30:37 10/10
(868/2983)
Laci! Ezt hamar feladtad!!!!
Megsúgom: Pedig nem kell sokat visszanézned a fórumban...
Üdv!
10/10
Meli 2007 jún. 12. - 22:26:58 10/10
(867/2983)
VAKÁCIÓÓÓ!
Helló-Sziasztok!
De jó is volt amikor még volt több hónapnyi szabadság...
Azért így is kiveszem a részem a nyárból!:-)

Szóval a Kés/alatt soriban változás áll be. Érdekes volt az utóbbi rész is. Akkor lepõdtem meg amikor megöregedtek a film végére. Te értetted azt Laci? Kíváncsi voltam hogyan folytatódik, de mintha mi sem történt volna!
Van még valami: Mesélted, hogy Wilson anyja elhitette Christiannal, hogy õ az apja. Kicsit meglepett, hogy a nõ nem is sötétbõrû! Hogy alakulhatott így akkor, hiszen két fehérbõrû embernek nem lehet négerbarna gyereke?!?

Annyira nem vagyok sori-rajongó, hogy részeket tároljak kazettákon. Ahogy ismerem magam aligha nézegetném újra és újra. Azért akad egy-egy rész ami ott maradt a kazettákon, de ha a kezembe kerül lehet, hogy letörlöm.

Jó lesz látni majd valóban az elsõ részeket a Kés/alatt-ból! Sõt minden hétköznap!!:-)))

Hú, még rengeteg minden történhet veled, körülötted és sokat változhatsz, így hát valóban kár töprengeni a régmúlton. Úgy sem lehet megváltoztatni!:-) Néha nekem is eszembe jut egy-egy emlékezetes élethelyzet, de arra gondolok, hogy lehet akik ott jelen voltak, ebbõl már semmire sem emlékeznek, mert csak nekem volt fontos, nekik nem. Szóval mindegy mi volt!:-)))) Viszont építhetjük a jövõt, az elkövetkezendõ élethelyzeteket, hogy olyan legyen amilyenre szeretnénk!!

Üdvözlettel búcsúzom, kellemes hûsölést Nektek!:-))
10/10
hozzászóló 2007 jún. 11. - 18:24:20 10/10 Előzmény Meli
(866/2983)
Szia Meli!!! Hellosztok!

Mizus veletek mostanság?

Itt a nyár!!!!!!!!!! Pénteken évzáró, utánna pedig 2 és fél hónap "szabadság"!!!!!!!!!:-))))))) HURRÁ!!!!!!!
Már alig vártam ezt a kis pihenõt a 9 hónap kemény "meló" után!!!!!!!!!! :-))))))))))))))

Viszont vannak dolgok, melyek elszomorítanak! :-((((
Ma lesz a kés/alatt 4. évadjának utolsó része, utánna már csak ismétlések lesznek az elsó epizódoktól kezdve!
Rossz, hogy most kb. tavaszig nem lesznek új epizódok! :-(

De neked Meli, legalább lesz lehetõséged régi epizódokat megnézni, amiket még nem láttál! :-)

Sokat gondolok az Ally McBeal-re is! Nagyon szívesen újranézném a sorozatot! Különösen az 1. évad érdekelne nagyon! Már nagyon bánom, hogy nem vettem fel, de hát mindent én se tudok felvenni............. :-((((((((((((
Csak nagyon bánt ez a dolog.......... :-(((((
Meli, te felveszed a sorozatokat általában, vagy szoktál megtatani részeket???

Na, mind1 ! Ez van, néha szar az élet!
De lassan kezdek rájönni, hogy nem mindig a múlton kell mélázni, hanem elõre kell néznünk , a jövõbe! Nem szabad mindig azon gondolkozni, hogy mit tehettünk volna, mit kellertt volna csinálnunk, hanem az a lényeg, az a fontos, hogy mit fogunk még csinálni!!!! A HIBÁIBÓL TANUL AZ EMBER!!!!!!!!!!!!!

Sziasztrok! Jó nyarat mindenkinek!!!!! Írjatok!
10/10
hozzászóló 2007 jún. 11. - 18:11:53 10/10 Előzmény Meli
(865/2983)
Sziasztok!Hello! Hello Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!
10/10
hozzászóló 2007 jún. 11. - 18:06:59 10/10 Előzmény Meli
(864/2983)
Szia!
Ez csakis Calista lába lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de hogy melyik kép?
passsssssssssszzzzzz :-(((((((((((((((((