Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 21:45:39 10/10
(1763/2983)
Mennyit írtatok egy hét alatt!!! Felpezsdült a fórum, de jóóóóóóó!
Így tovább!








:-)
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 21:42:20 10/10
(1762/2983)
http://kepfeltoltes.hu/view/070906/Dsc04062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nagyon szép, ügyes vagy! Jó kézügyességed lehet!

Üdv,
Laci:-)
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 21:39:21 10/10 Előzmény Meli
(1761/2983)
Allyt semmi pénzért nem "hagynám" el!!! Imádom! :-)
Üdv! :-)
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 21:32:21 10/10
(1760/2983)
Hát igen! Az a szinkron sokban eltér az újjabbtól. Az elsõ évad szinkronja tényleg igényesebb, pontosabb. Bár a 2. évadtól se olyan vészes , hiszen Kocsis Judit, Kocsis Mariann és Kiss Erika visszatért az új szinkronban is! :-))) Ally új hangja zavart nagyon az elején, de már megszoktam és megszerettem így is, ezzel a hanggal. :-)))
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 19:55:36 10/10
(1759/2983)
Jó csokizást!!!! :-)))))

Még mindig vannak rendes, kedves emberek! Nagyon kedves gesztus a csokoládé!


Megérdemelted Meli!!!
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 19:50:25 10/10 Előzmény jocsill
(1758/2983)
Kedves Jocsill!

Tényleg sokat gondoltam rád és Emmára is. Mindig vártam, hogy írj....
Tudtam, hogy a sok tanulás miatt nem tudtál írni a fórumba! :-(((((
Most érzem csak igazán át a helyzetedet, mivel a hét minden napján szerettem volna írni nektek.....csak sajnos a sulis dolgok lekötöttek teljesen, a maradék idõmet pedig Ally-vel töltöttem! :-)))
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 19:44:08 10/10
(1757/2983)
Szerintem is feliratozni kellene a dalokat!!! :-)))))



Milyen fura itt Jenny haja, nem???
Õ is sokat változott 2002 óta!



:-)
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 19:40:50 10/10
(1756/2983)
Szióka!
Házimunka:
Nem szeretek porszívózni, törölgetni a szobában, kitakarítani a fürdõszobát! Ezeket utálom, de megcsinálom, mivel ha nem végzem el ezeket, akkor az nem hagy nyugodni, idegesít!!! Nyáron és jó idõben szeretek a kertben munkálkodni. :-)))
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 19:36:26 10/10
(1755/2983)
Tényleg sokkal több a különbözõ effektus, ami nekem is nagyon tetszik!!! :-)))
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 19:33:12 10/10
(1754/2983)
Egy kicsit a csütörtöki részrõl! :-)
Ally igazi anyuka lett!!! Kicsit túlzásba is vitte az anyai feladatokat! :-) Aranyos volt nagyon!
Beült Maddie órájára, kifaggatta az igazgatónõt! :-)))

Maddie lehányta Allyt. Na az durva volt! :-)

Pucér pasik a könyvben! Ally ezt jól megmondta! :-))) Jó kis öütletei vannak a mi kis Allynknek!

Fish & McBeal? Ally tényleg megérdemelte, hogy õ legyen partner a cégnél! Még Nell is utánna jött a céghez! A régiek közül csak Ally maradt az irodában! :-)))
Ally, mint FÕNÖK???
Nagyon kemény, határozott kis fõnök volt! Jól oldotta meg a feladatot, én nem tudtam volna ilyen határozott lenni!
Nell természetesen féltékenykedett, bár tõle nem is vártam mást! Õ ilyen! :-)


Mai rész:
A mai rész nagyon édes, tuti, izgis, jópofa, aranyos volt!!! NAGYON JÓL SZÓRAKOZTAM !
Végre egy kis lazítás az utolsó munkanapon! :-)
MA VÉGRE ÚJRA VOLT LING, ÉS SOK -SOK ELAINE IS VOLT!!! !!!!HURRÁ!!!!

Nell a bárban:
Nagyon izgultam, hogy vajon tényleg sikerül-e a mûsorszáma... Teljesen egyet kell értenem Linggel, aki azt mondta, hogy Elaine azért ment bele, hogy Cler énekeljen, mert Õ feltétlenül szerepelni(énekelni) akart. Mikor meghallottam Cler hangját......jujj, az nagyon durva volt :-))))))))))


Lingrõl:
Ling nagyon megváltozott, nem??? Kedves, aranyos, barátságos, segítõkész lett!
Nekem ez a Ling sokkal szimpibb, mint a régi! Remélem ilyen marad! :-)))))

Maddie ottalvós buliján:
Maddie: " Ally! Megtanítasz smárolni? "
:-)))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 szept. 07. - 18:47:14 10/10
(1753/2983)
Sziasztok kedves Barátaim!!! :-))))

Már annyira szerettem volna írni nektek az elmúlt egy hétben, hogy meg sem tudom számolni! :-(

Hétfõn elkezdõdött egy teljesen új szakasz az életemben : elkezdtem a középiskolát,pontosan egy közgazdasági és informatikai szakközépiskolát!
Képzelhetitek, hogy milyen furán érzem magam! :-( Egész más , mint az általános iskola! Sokkal nehezebb, keményebb! Alig marad szabadidõm, de Allyt mindig megnézem. Bár sokszor felveszem a részeket és egyben nézek meg egy jópárat. Így sokkal jobb, mivel teljesen Allyre tudok koncentrálni, teljesen át tudom magam adni az élménynek! :-)

Nagy örömmel olvasgattam a soraitokat ! Nagyon szépen köszönöm, hogy gondoltatok rám és emlegetetek! Köszi Jocsill, hogy gondolsz rám, gondolsz arra, hogy vajon mi lehet velem! Itt a sulira gondolok elsõsorban!
Nem akarok panaszkodni, mert nem szeretnék senkit sem fárasztani a saját bajjaimmal és gondjaimmal, mert nagyon jól tudom, hogy nektek is, mindannyiótoknak van elég.
Azért kicsit írok az életemrõl!
Szóval hétfõn elkezdõdött! Reggel korán kelltem, elkezdtem készülõdni, a készülõdés alatt persze görcsölt a hasam, izgultam, pánikoltam! :-((( Elõzõ nap este nem tudtam elaludni, hajnali egykor kezdtem fürödni és csak ültem a kádban és gondolkoztam.

Szóval elindultam hétfõn reggel a buszra... Majd sikeresen odaértem a sulihoz...találkoztam egy-két ismerõs arccal, akikkel dumálni kezdtem! Velük sajnos csak "felszínes" barátságom van, vagis ez nem is barátság, hanem jópofizás!
Ezek után felolvasták, hogy ki melyik osztályba kerûlt, vagyis azt, hogy kinek hova kell állnia!

Eltelt az évnyitó is, majd elkezdõdött a 4 osztályfõnöki óra...
Nagyon izgultam, mert már az elsõ nap el kellett kéreszkednem az utolsó óráról, mivel a balesetsebészetre kellett visszamennem egy ellenõrzésre a kéztörésemmel! :-(((

Hétfõn ( remélhetõleg) leveszik a gipszet!!!!!!!!!!!!HURRÁ!!!!!!!!!!!

Egy kicsit a hetemrõl:
Annyi új tanár, annyi új tantárgy....egy teljesen új világ! és annyit kell tanulni! Olyan nehéz! Minden napom úgy tellik, hogy agyon görcsölöm magam a sulis dolgokon! Ha ott vagyok, akkor az órák miatt izgulok meg a beilleszkedés miatt, ha itthon vagyok, akkor pedig a következõ napom miatt !

Ebben az osztályban mindenki 4,8-5,0-es átlaggal jött és ez nagy feszültséget kellt bennem! Félek , rettegek, hogy nem tudok megfelelni, teljesíteni ... :-((( Ez egy szörnyû érzés, szerintem már sokan éreztétek! :-(((

A tanárok között is nagyon sok a szigorú , de rendes, igazságos tanár. Viszont van egy-két olyan tanár, akitõl szó szerint rettegek! A történelem tanár nagyon szigorú, nagyok az elvárásai, és õ is egy nagyon kemény ember! Remélem képes leszek jó eredmények elérésére!
Általános iskoláûban én egy voltam a jobb tanulók közül....de itt mindenki az....olyan más minden!

Na mind1! Bocsi, hogy ilyen hülyességekkel terhellek Titeket, csak olyan jó egy kicsit "kiírni" magamból!


Ui.: Van egy olyan tantárgyam is, hogy gépírás, amin megtanulunk vakon gépelni! Jó, mi?:-)
10/10
jocsill 2007 szept. 07. - 14:43:39 10/10
(1752/2983)
És még valami:

Szerintem negyon tuti, hogy újra több speckó effektus van, mint a levágott fejek.

Furi, de én jobban örültem volna Nell távozásának, de Glenn és Jenny sem fognak annyira hiányozni. Nem tudom Nellel mi történt, de az elején sokkal szebb volt, valahogy most túl hangsúlyos az arcán a két szemöldöke és a legkevésbé sem szép... Ling persze továbbra is nagyon baba...

Egyszerre ennyi jut eszembe, majd jelentkezem...

lacinak üzenem, hogy remélem tetszik a suli, és nincs nagyon leterhelve. ha tudsz jönni, örömmel vesszük minden írásod. remélem jól vagy a bõrödben és Anyukád is jól van!

Remélem Blythetal is minden rendben...

Mindenkinek szép hétévégét, én már alig várom a szombatot, mert jön az én Juliem és órákat pletyózunk!!!!!

sziasztok
10/10
jocsill 2007 szept. 07. - 14:38:04 10/10
(1751/2983)
Szóval takarítás: sikatyolni én sem szeretek annyira, de kibírható. na de a vasalás... Bár csak feledni tudnám. A férjemnek céges ingben kell járni a, és hát bevallom nem a legjobba anyagból vannak, a saját súlyától gyûrõdik az anyag, szóval igen rendszeresen vasalnom kell. A végére mindig bedagadnak a lábaim, biztos nagy a súly (pedig már fogytam , de az is igaz a vizsgák alatt 2 kiló visszakúszott, de majd lemegy...)

Victor "Jon Bon Jovi" Morrison... Hû, a mindenit, imádom a zenéjét, mert imádom a jó rockot, de ez a pofa, ez a vigyor. Szóval le vagyok nyûgözve... MEg kell mondjam, úgy gondolom, hogy Neked is Meli Jon tetszik a legjobban az eddig pasik közül. Azért gondolom ezt, mert ebbõl lehet a legéletszerûbb kapcsolata. Itt nem csak ajnározás van, bár láthatóan kezdi kifejezetten megszeretni Ally hülyeségeit, de Õ igazi pasi. Meg kell zabálni...

Apropó, azt a részt nem láttam, amikor Maddie megjelent és azt mondta Te vagy az anyukám. Csak olyan részt láttam, amikor már itt volt...
10/10
jocsill 2007 szept. 07. - 14:29:26 10/10
(1750/2983)
Sziasztok!

Nos, azonnal a közepébe vágok!

Ally, mint Anyuka: hihetetlenül jó az ábrázolás, a konfliktusok. Eddig is nagyon Allysnek éreztem magam, de egy az egyben azonosultam, szinte Ally McBeallé mentem át egy metamorfózison keresztül... Amikor Maddie folyton ellentmondott, akkor tudom Ally mit érez, mert Emma belõlem is kihoz minden érzést... Félreértés ne essék, IMÁDOM kislányomat, életem "nõi szerelme", okos, szép, talpra esett, önálló akarata van, de épp ez az önálló akarat az, ami kicsit megnehezíti a dolgomat, amikor azt mondja, hogy NEM!!!!! Vagy ezredik felszólításra is leveszi ebben a hidegben a zokniját, vagy 25-szörre is széthajigálja a jegyzeteimet, mert azt akarja, hogy helyettük vele foglalkozzam, akkorra sík ideg vagyok, és egy Allys képzelgés közepén érzem magam... Szóval tudom, hogy soha nem bántaná, de jó lenne egy akkora bokszkesztyû, mint Allynek van, és egy homokzsák, és a felgyülemlett fesztültség lemenne. Mert bár Emma gyönyörû, de amilyen gyönyörû annyira eleven és agyafúrt... :-) Nem is szeretnék másmilyen gyerkõcöt :-)))) Aztán értem, hogy úgy érzi egy csõdtömeg, mert valamivel mindig el van maradva... Akár magamat látnám. Amikor az ember maximalizmusra törekszik, a saját dolgát nehezíti meg, hát amikor pedig érzelmeken totózik, akkor megadja magának az utsó döfést, mert ez az a dolog ami a mennybe emel, vagy a porba sújt... Szóval nagyon is értem Allyt.
Lisa111 2007 szept. 07. - 13:18:47
(1749/2983)
Én mikor néztem a 4ik évadot az angol halláskárosultaknak készült felirattal, akkor a dalokon volt felirat...

Uh belenéztem 1-2 elsõ évados részbe..nekem az a szinkron sokkal jobban tetszett..
10/10
Meli 2007 szept. 06. - 23:17:27 10/10
(1748/2983)
Szivesen.:-)
10/10
Meli 2007 szept. 06. - 23:16:25 10/10
(1747/2983)
Képzeljétek mi történt velem!
Postáztam egy Ally rajongónak pár epizódot amirõl lemaradt. Annyira örült neki!!
Hálából elhalmozott csokival!!!!:-)))))))))))
Oh! Micsoda tündéri események vannak!!!!! Teljesen feldobott!!!
De jó!!!!!!!!!!:-)))))))))))))))))
Sziaszok! Szép napot!
http://kepfeltoltes.hu/view/070906/Dsc04062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
( Saját munka.)
Meadow 2007 szept. 06. - 23:15:26
(1746/2983)
köszi szépen:)ebbõl is látszik milyen régen láttam...
10/10
Meli 2007 szept. 06. - 23:04:39 10/10
(1745/2983)
Hali Datolya!
Melyik hapsira gondolsz? Jon Bon Jovi - Victor Morrison -ra? Mert õ az énekes.
Nemrég került a képbe, pár résszel ezelõtt Ally vett egy házat és Victor megjelent az ajtóba mint csõszerelõ. A csövekkel nagy a gond, így Allynek dolgozik a Victor. Amint látom inkább baráti a kapcsolat, valószínûleg parnere lesz Allynek.

Valóban semmi reklám nem volt a soriról!
Mi itt a fórumban figyelemmel kísértük, vártuk a folytatást.
Talán azért ilyen korai az adás idõpontja, mert nem volt olyan nagy a nézettsége annak idején legutóbb. Több volt mint fél év! Már tavaszra vártuk a folytatást, volt ez másfél év is!
Ling a kínai csaj még az irodában volt pár epizódig. Most is beadják néha. Ugyanis bíró lett! Ám tévés mûsorban is szerepel bíróként. Sõt fotózást is vállalt. Szóval jelen van, de egyre kevesebbszer.

Robert azaz Larry Ditroitba ment vissza a gyerekéhez, feleségéhez, nem is nagyon emlékszem már. ( Írjátok meg, hogyan is volt!?!)Elvileg más volt a forgatókönyv vele és Allyvel, csak a valós problémák miatt át kellett írni.
Ally rengeteget kesergett és most sincs túl Roberten. A hívásában reménykedik, nehezen köt újabb kapcsolatokat. Összetört és sok biztatást kap a terapeutájától valamint a munkatársaitól is. Most kezdi túltenni magát az eseten, az új körülmények segítik: Új háza-lakása, új munkatársak, új ismerõsök, most pedig kiderült, hogy van egy lánya!
Üdv!:-))))))))
10/10
Meli 2007 szept. 06. - 22:37:30 10/10
(1744/2983)
Szia Susanne!
Valóban jó lenne ha feliratos lenne a dalszöveg!
Egyetlen alkalommal láttam feliratosan, de akkor nagyobb jelentõsége volt.
Legtöbbször viszont kiderül mirõl énekelnek, mint például John is megemlítette a dal szövegét. Szerintem elsietés miatt nincs feliratozás. :-(
Üdv!