10/10
Carlo Abarth 2012 dec. 26. - 16:05:56 10/10
(4/4)
Ajánlom mindenki figyelmébe,nagyszerû mûsor!!Bár Kate Endresz,hiányolom ebbõl az évadból,hitetlenül jó lakberendezõ és nagyon kreatív nõ!
Ezt kellene látni a kedves Orbán Viktornak,hogy a mai magyarországban egyesek micsoda szegénységben és nyomorban élnek!!
NAVbanezo_urologus 2012 dec. 18. - 09:31:48 Előzmény Elena*
(3/4)
Nagyon jó ez a mûsor!! Nem is gondoljuk, hogy mások milyen problémákkal élnek együtt és küzdenek nap mint nap. Szinte szégyenli az ember a saját bajait és nyavajáit, mennyire eltörpülnek mások problémái mellett.
És jó látni, hogy vannak még olyanok, akik ebben a nehéz idõkben is segitõként jelen vannak!
Bele sem mer gondolni az ember, hogy egy-egy agyromboló valóságshow és más bugyuta mûsor költségvetésébõl mennyi család életét lehetne egyenesbe rakni.......
Elena* 2012 dec. 16. - 21:02:54
(2/4)
Én pedig ma láttam elõször egy epizódot, és teljesen lenyûgözött. Miért nincs ennek nagyobb visszhangja? Szenzációs, csodálatos, elismerésre méltó dolog, amit véghez visznek ezek az emberek, a szponzorok, a támogatók! Nagyon megható a sok jó szándékú ember, végre igazi összefogás látható, segíteni akaró és tudó emberektõl Magyarországon! Örülök, h láttam, és ha tehetem, majd meg is nézem a következõ részeket is, mert jó örülni mások boldogságának (is)!
Kakukk76 2012 dec. 08. - 14:44:28
(1/4)
A mai volt az elsõ epizód, amit láttam, de nagyon szuperül sikerült ez a háromszobás panellakás... Bazijó!