Téma: Alpha kurzus

japmas 2008 okt. 31. - 18:32:59
(14/14)
Sziasztok!
Mi a neve ennek az Úriembernek, aki tartja az elõadást?
Minden elõadást Õ tart?
A japmas@gmail.com -ra küldhetnétek a választ, mert nem mindig vagyok itt!
Köszönöm szépen!
Üdv. mindenkinek! :)
10/10
Heathcliff 2008 aug. 22. - 00:49:26 10/10
(13/14)
Ami nekem nagyon szimpatikus: semmi fölhajtás, semmi luxus, semmi túlmozgás, semmi kiabálás, semmi kárhoztatás;
viszont sok mosoly és sok poén: EZ teszi hitelessé azt, amit mond. Aki nem tud viccelõdni azzal, amirõl beszél, az nem hiteles....
Sajnálom, hogy én sem láttam minden részét. Amit láttam belõle, az alapján ez a médiában elérhetõ ker. mûsorok legjobbja.
Kultursas 2008 ápr. 20. - 21:41:19 Előzmény Papp5
(12/14)
Szia Ági,

Kiírom, amit felvettem eddig és elküldöm. Ha van olyan nálatok, amit én nem küldtem, légy szíves küldd el nekem. A csomagban majd megtalálod a címet és a nevet.
Sajnálom, hogy mindig csak egy-két részt adnak, jó esetben hármat heti rendszerességgel, mert én is szeretném a teljes sorozatot végig nézni, hallgatni a lányommal. Furcsa ez a mûsorszervezés.
Áldott munkát kívánok a Szolgáló Szeretet alapítványban!
Andrea
(Boldog Andrea Dotti a "Szolgálók" Rendjének tagja volt a XIII. században. :-))
10/10
Papp5 2008 jan. 27. - 16:43:34 10/10
(11/14)
Nem oly régen hallottam az Alpha kurzus Pax- TV-n vetített adásairól.Összesen 1-2 részt tudtam, csak felvenni. Most látom a TV músorban, hogy jövõhéttõl vége az elõadásoknak. Arra kérlek benneteket, hogy, ha valakinek megvan a 15 elõadás ( az sem gond, ha kevesebb. CD-n küldje el a részemre. Nagyon hálás lennék érte, mert így a többi testvérünkel is meg tudnánk osztani. (Szolgáló Szeretet Alapítvány)
Segítségeteket elõre is nagyon köszönöm.
Isten áldjon bennteket.
Ági
Ha kell, CD- szívesen küldök és amit elküldtök azt is lehet utánvéttel, hogy ne okozunk anyagi megterhelést.
Cím: 7632 Pécs, Nyárfa u.43 Papp Jenõné
*Bátorszív* 2007 okt. 22. - 20:59:09
(10/14)
'valakinek' lehet hogy megvan, de (N)nekem sajnos nincs...
üdv. :)
10/10
tomiki 2007 okt. 22. - 14:04:09 10/10 Előzmény *Bátorszív*
(9/14)
**** Sziasztok ****

végre egy értelmes sorozat ami nem túl hosszú és válaszokat is ad a mai problémákra!
Pont a 15-dik (utolsó) részt nem vettem fel.
Megvan valakinek?

Üdv:
toMiki
*Bátorszív* 2007 szept. 21. - 23:21:30
(8/14)
Húú,Basszus ! Tényleg,... de feledékeny vagyok...! :D :D :)))

( gratie signore );) :)
Redfield 2007 szept. 21. - 12:51:09
(7/14)
Khhm... Az egyiket kifelejtetted, azt hiszem. Az Aranka néniset... :)
*Bátorszív* 2007 szept. 20. - 23:30:09
(6/14)
...Hál'Istennek !... :D :))) folytatnám Én! :)

De félre téve a tréfát... Jelenleg négy fórumnak,; - egy irodalmi, két filmes, és egy zenei- is aktív tagja vagyok;( a PORT.hu-n kívül...)
Ráadásul a munkám is eléggé betáblázza az idõmet...
De azért igyekszem a jövõben újra aktivizálni magam ezen a fórumon is...;;):)
...addig is üdv!, minden jót ...!, :)) és köszi az érdeklõdésedet! :)
Huma 2007 szept. 20. - 13:29:12 Előzmény *Bátorszív*
(5/14)
"Hová tünt *Bátorszív*?"

Rég olvastam Rólad.:)
Lulu46 2007 szept. 20. - 10:13:57 Előzmény Huma
(4/14)
Egy csecsemõnek (még a viccek is) minden új!
Egy hónapja körül van nálunk PAX valamilyen csoda folytán,-CSODÁK MÁR PEDIG VANNAK- a szolgáltató kibõvitette a televíziós csatornákat.
Mióta ráleltem,azóta az egyik készülékünkön mindig ez szól...ugyanis hallgatni is ugyanolyan élvezetes.
Nagyon szeretem Vámos Miklós beszélgetéseit is!

ÖRÜLÖK HOGY VAN MINEK ÖRÜLNÖM!
Üdvözlet: mindenkinek!
*Bátorszív* 2007 szept. 19. - 05:21:42
(3/14)
Na azé'...! :)))
Huma 2007 szept. 18. - 21:48:20
(2/14)
Ezt a sorozatot már végignéztem párszor, és mind a mai napig rendkívüli számomra. Már nem elõször adja a PAX Tv. Értelmes, hiteles és szellemi. Én is merem ajánlani mindenkinek, aki ismerkedik, érdeklõdik a tiszta keresztény alapelvek iránt.

...idõnként azé' egy vészhelyzetet megnézek...meg jóbarátokat...azé' :)
Lulu46 2007 szept. 18. - 21:20:02
(1/14)
EMBEREK!! Fantasztikus ez a sorozat!!
SÕT!! Csak ezt tudom elmondani pl. a Mesterkurzus címû sorozatról,Mit ér az Ember ha....és a Portréfilmekrõl szintén.
RÁKTÉRÍTÕ??...Nem ismerõs??Hogy lehetséges az,hogy ezen a fórumon nem beszélgettek ilyen emberközeli-szelíd mûsorokról?
Felüdülés Szellemnek Léleknek, Testnek...mentes a (mai) politikától,a krimiktõl,boncolásoktól,és késelésektõl.
Örülök hogy van PAX hatalmas áldás ez annak aki megfáradt,munkanélküli,kismama,vagy éppen dolgozó,avagy nyugdijas,annak aki nyugalomra békességre vágyik!!!
.....
Ki a fene az a Gyõzike,Mónika,Balázs?
Mi a franc az a Barátok közt,Grace klinika,és Vészhelyzet?????
Inkább nem akarom tudni.:) :)
Üdvözlet mindenkinek!
...
Én jól vagyok!Kívánom nektek is!