10/10
Sonic8 2011 aug. 07. - 19:49:43 10/10
(114/354)
Jah :D :D
Ford Mustang 2011 aug. 07. - 19:10:52
(113/354)
Homlokegyenest más mint a Star wars.
10/10
Sonic8 2011 aug. 07. - 17:05:24 10/10
(112/354)
Az életed rövid összefoglalója: értelmetlen szar
1/10
G.I. Rambo 2011 aug. 07. - 17:01:02 1/10
(111/354)
A film rövid osszefoglalója: értelmetlen sz*r.
8/10
PivarnyikKrisz 2011 aug. 07. - 16:33:59 8/10
(110/354)
Sokat gondolkodtam, hogy végül megnézzem,avagy ne nézzem. Azt kell,hogy mondjam,hogy pozitívan csalódtam. A filmet jól beleszõtték a második világháború mozzanataiba, történetébe, helyzetébe, hangulatába- egyszóval magába a háborúba-. Az ellenség ötletesnek látszott az az is volt. Jól el volt találva a film. A színészi játék nem volt lehengerlõ. Nem ragadott magával a film, de egyszer meg lehet nézni. Több szót nem igazán tudok rááldozni, egyszer nézhetõ.
10/8.-at ér.(gyenge 8, gondolkodtam,hogy 7 legyen-e,de, megadtam a 8-at.) Többet nem. Kikapcsolódásnak tökéletes volt.
2/10
sydoka 2011 aug. 07. - 14:35:40 2/10
(109/354)
Tegnap néztem meg a moziban párommal a filmet...Hogy õszinte legyek, kár volt a mozijegyért. Olyan szinten untuk mind a ketten, hogy a közepén majdnem bealudtunk. A közepéig csak azért nem álmosodtunk el, mert még volt a popcornból meg a nachosból, és az lekötötte az ember figyelmét:)
Nagyon szeretjük a marveles filmeket, de ez nem jött be. Végig totálisan kiszámítható, 1-2 gyenge poén...Na meg az a csók, ott fogtam padlót:D
Nálam 10/2. Egy pont a hapsi izmaiért, az nagyon jó látvány volt;), egy pont meg azért, hogy adjak még egyet, és ne tûnjek annyira szõrös szívûnek:)
4/10
Rusty89 2011 aug. 07. - 11:06:41 4/10
(108/354)
Elég gyatra volt a film. Bár valószínûleg nem én vagyok ennek a képregényvilágnak a célközönsége, így nyilván nem is úgy értékelem, de akkor is.
Csilli villi, 1-2 poén volt, amit az adott környezetben nem is lehetett élvezni igazán. Star Wars beütés, Dart Maullal, "Heil hidrával" és 2 elõretartott kezû követõkkel, ami fokozatosan válik röhejessé...

Ez a film keresi a helyét a történelmi hûség és a scifi-fantasy között, nálam mind2 kudarcot vallott.
Jó indulatú 4es.
Marcipáncica_ 2011 aug. 07. - 10:33:19
(107/354)
Bizony bizony!! Evans alapból is izmos volt, csak rágyúrt egy "csöppet". Számomra a kérdés itt nem az volt hogy lehet-e ennyire izmos (mert perszehogy), hanem hogy miként lett kisiskolás-gizda az elsõ cca 3/4 óra erejéig.
szekfuandras 2011 aug. 07. - 10:26:37
(106/354)
Nem számítógéppel csinálták meg az izmait, tényleg ki volt gyúrva... Õszintén szólva szerintem még "kiskorában" sem nézett ki olyan számítógépesen(csak ha nagyon beleerõlteted). Nyilatkozta is, hogy fehérjével tömték fél évig(+napi 5-6 óra kemény edzés)...
Brosnan 2011 aug. 07. - 09:22:50
(105/354)
Ki volt gyúrva,nem cgi volt.A 3d borzalmas.A film jó volt,a thornál sokkal akciódúsabb volt és nemvolt tele szenvedéssel. 8/10
arcansas 2011 aug. 07. - 02:25:38
(104/354)
szia!
Én is kiszúrtam,hogy aránytalan volt a feje,az álla tényleg mintha hiányzott volna,csak úgy mint a hajánál is érdekes volt.Elõször az tûnt fel,hogy magának a színésznek alapból kicsi az orra,de kicsinyítve nagyon nagynak tûnt.Gondolkodtam is,hogy erõsek a kontúrjai az arca szélén,meg esetleg direkt az orrát elmaszkírozták a poén kedvéért. Bár én egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz.Sok hátulnézet volt a testérõl,azt pedig gondolom dublõrrel oldották meg.

Más.Szerintem nem edzették õt agyon,hanem a nagy dudás mellizmok is trükkel voltak megoldva :) A ruházata meg ki volt tömve pl vállnál,de a többi színésznek is aki egyenruhás volt.Pl Bucky-é(aka gossip girlbõl a Carter)
arcansas 2011 aug. 07. - 02:17:44
(103/354)
Sajnos nem 3d-ben néztem,hanem sima 2d-ben a corvinban. Komolyan olyan érzésem volt,mintha itthon nézném a számítógépemen és a file camos lenne.(mármint kamerás).Vagy én vagyok vaksi(kizárt),vagy tényleg ótvar a vászon és a vetítés a corvinban :/ Aki tud errõl nyilatkozni írhat privit is!
(legutóbb akkor volt ilyen furcsa érzésem,amikor 3d-ben néztem a Karácsonyi Ének c. filmet!)Azt viszont tudom,hogy anno a twilight filmnek a felirata netes félrecsúszott felirat volt szintén a corvinba.Tesóm azt mondja lehet,hogy a 3d-t vetítették le tegnap és azért volt furcsa a kép sokszor.
Amúgy tényleg jó volt a film,nálam 10/10! Várom a folytatást.
5/10
Wolfeinstein22 2011 aug. 07. - 00:25:32 5/10
(102/354)
A rendezés, az effektek és minden egyéb filmes kellék 10/10, élvezetes mint bármelyik új Star Wars film. A történet azonban pár poénon kívül semmit nem ért, gyakorlatilag két órányi csillogó-villogó Amerika reklámot láthattunk. Nehéz matematikai egyenlettel nálam 10/5-ért ez a produkció.
Rhaegar 2011 aug. 06. - 23:40:51 Előzmény domo.robi
(101/354)
:D
Már a trailer alapján láttam, hogy nem lesz nagy durranás.
Ezeket a hajrá amerika filmeket amúgy is rühellem..

Kihagyom.
offtopic
Marcipáncica_ 2011 aug. 06. - 23:34:39
(100/354)
Köszi a felvilágosítást, teljesen érthetõ volt. Mondjuk magam is 3d-zem, de ezt ennyire nem szúrtam ki, viszont hasonlóra gyanakodtam.
gabor96 2011 aug. 06. - 21:35:11
(99/354)
Sziasztok!

Megnéztem... ez egy kib*szottul jó film volt! :D
Én a filmes utõmunkákban jártas vagyok, mivel magam is egy film stúdióban dolgozom, így kérlek ne kössetek bele, amiért most helyesbítek egy kicsit.

"Fogták és lekicsinyítették Evans-t, az így keletkezõ ûrt pedig zöld háttérrel "töltötték fel". Azért ez egy kicsit bonyolultabb. És kicsit értelmetlen is, remélem nem veszed rossz néven. Lekicsinyítették volna aztán zöld háttérrel feltöltötték volna, akkor a kis Evans körül még lett volna vagy 10 centi zöld szín. Azt is meg lehet oldani, úgyhogy kilyukasztják a zöldet, aztán betextúrázzák (anyagot tesznek rá programmal) és midnezt képkockákkal lemásolni, readásul se kéket, se zöldet nem lehetett itt használni, hiszen mindig volt valamelyikbõl szín a filmen, így ha kilyukasztják a zöld színt, akkor mondjuk az Evans mögötti fa is fekete lesz. Na így nem szabad csinálni, mert akkor még mindig készítenék a filmet :D. Úgy csinálták meg, röviden leírom, gyorsan, hogy körbe maszkolták Evanst, utána betették valamelyik 3D-és progiba, valszeg Mayába, már mindenki azt használja, aztán ott lekicsinyítették, kisatírozták az izmait, a bõrét és helyettesítették egy saját anyaggal a programból. A többit már nem mondom el, mert szerintem eddig ez is magas volt :D. Egyébként nem tudom, van-e itt még valaki, aki ért a vizuális effektezéshez és a 3D-zéshez, de az valószínûleg kiszúrta párszor, pl: hogy amikor beszél a kapszulában Evans, akkor látszik, hogy a feje körbe van maszkolva. A nyakánál és az állánál lehet jól látni. Egybõl kiszúrtam tök zavaró volt... :/
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 06. - 17:36:26
(98/354)
A soványságát úgy csinálták meg, ahogy StephenJFry mondja, a félig felfújt az eredeti kondíciója. Ezt úgy oldották meg, hogy néhány hónapon keresztül napi 2-4 órát kellett edzenie, emellett brutális fehérjekúrára fogták a tömegnövelés érdekében.
StephenJFry 2011 aug. 06. - 15:39:39
(97/354)
Filmes trükkel, de a híresztelésekkle szemben nem úgy, ahogy a Brad Pittet "öregítették" a Benjamin Button különös életében. Fogták és lekicsinyítették Evans-t, az így keletkezõ ûrt pedig zöld háttérrel "töltötték fel".
8/10
Barbie&Enn 2011 aug. 06. - 14:34:28 8/10
(96/354)
Nem néztem meg a filmet és nem is áll szándékomban de viszont láttam a bemutatót és amit kérdeztél az engem is érdekelne hogy lett abból a sovány csávóból olyan izmos?? :D
Marcipáncica_ 2011 aug. 06. - 13:30:34
(95/354)
Azt kell mondjam nálam a vasember szinte minden szempontból magasan verte ezt is és a Thort-t is. Persze ettõl még nézhetõ volt, és kólával elment, de kb ennyi.

SPOILER
Kérdés: a fõszereplõ ennyire felgyúrta magát/ ill. lefogyott, vagy ezt valami filmes trükkel oldották meg?