10/10
Péter Angyal jan. 13. 12:27:13 10/10
(13/13)
A legjobb horrorfilm, amit az utóbbi években láttam. Ráadásul Argentín!
10/10
Szotyi1989 2025 nov. 14. - 00:22:15 10/10
(12/13)
Kegyetlen jó film! Megrázó! Félelmetes! Főleg apukaként... Utóbbi évek egyik legjobb horrorja! Hasonlit Az örökséghez kicsit, mégis más!
4/10
sexykex 2025 jún. 07. - 19:13:40 4/10
(11/13)
A gonosz engem is megtalált és kényszerített, hogy nézzem végig ezt a filmet. Ráadásul gonoszan eltitkolta, hogy ez egy jó horror. Két dolog – ami inkább három – azonnal feltűnt. Kiderült, hogy a gonosz elleni küzdelemnek is megvannak a maga szabályai, amit – hasonlóan életünk egyéb szabályaihoz – senki sem képes betartani. Plusz: a feltámadásra csak a gonosztalanoknak kell bizonytalan ideig várniuk, Lucifer gyermekeinek ez gyorsabban megy. Egyébként, ha élőben találkoznék egy ilyen falánk kutyával, nem tudom mennyire ijednék meg – szerintem nagyon. A gyerekekről eddig is tudtam, hogy szeretnek gonoszkodni, de a kecskék az állatsimogatóban nem látszódnak gonosznak – inkább csak éhesnek. Nekem viszont eszem ágában sem volt frászt kapni ezektől a bohókás ötletektől. Mitológiai gonoszsággal én nem tudok mit kezdeni.
10/10
KrYsa 2025 máj. 16. - 15:46:10 10/10
(10/13)
Én megértem azokat akik szerint ez a film egy kalap sz@r. De szerintem ők szimplán a jumpscare-hez vannak szokva, nekik az a horror. Ezzel nincs is semmi gond. Azoknak pedig akiknek a puszta reménytelenség és tehetetlenség is rémisztő, ezt a filmet tudom a legjobban ajánlani. Nem láttam szinkronosan, de eredeti szinkronnal biztosan 10/10 a film, minden egyes pillanata brutál. Rengeteg kegyetlen jelenet van benne, amire nem számitasz. Ajánlom, hogyha a megfelelő lelki állapotban vagy, nem egy berúgós esti mozizásra való, hanem arra ha leülsz egyedül megnézni.
1/10
Zsolti-kun 2025 márc. 15. - 19:56:05 1/10 Előzmény Terkos44
(9/13)
Elmondanám, hogy még a legklisésebb horror is jobban mutatja be ennél... Mondom úgy, hogy hiszek benne és ismerem a skizofréniát. Ez a film egy nagy kupac értelmetlenség.
6/10
Findzs 2024 okt. 01. - 20:56:07 6/10
(8/13)
Tetszett a naturális képi világ és a szereplők reakciója. Ilyen nincs az amerikai filmekben.
Viszont a sztori sántít néhány helyen és nem igazán észszerűek a szereplők cselekedetei.
Kicsit összeszedettebb sztorival és forgatókönyvvel egy nagyon jó film is lehetett volna.
6/10
2/10
pihes 2024 szept. 27. - 14:27:11 2/10
(7/13)
Tartok egy kicsit tőle, hogy ilyenekbe botlok. A leghumorosabb jelenet, mikor az elgázolt lyukas fejű hulla megkérdi a motorháztetőn a sofőrtől, ugye még szeretsz dzsimi? KETTŐ/TÍZ
5/10
Nyktms 2024 szept. 15. - 23:03:31 5/10
(6/13)
A filmnek két félideje volt.
Az első nagyon jól meg lett irva,rendezve,játszva,de a második félidőre kicsit elfáradtak a csapatok.
10/10
Rasella 2024 szept. 08. - 13:56:13 10/10
(5/13)
Nem értem a negatív hozzászólókat. Ez a horror szerintem az utóbbi idők egyik legjobban sikerült darabja, ahol a természetfelettin túl a dél-amerikai puszták reménytelensége, az ott élők kilátástalansága is súlyos szerephez jut. Ez a film nem akar ijesztgetni, nem jumpscare-ekre épít, a puszta valóságot, a natúr és sivár élettelen borzalmat mutatja meg. Semmi jó nem történik a filmben, semmi szépet nem lehet látni, márpedig ezt így ebben a formában ilyen magas fokon, mind rendezés, mind fényképezés, mind zene együttélésével megmutatni... Nem véletlenül veri a blockbustereket kenterbe.
1/10
Alíz1005 2024 szept. 05. - 21:14:33 1/10
(4/13)
Gyalázat
1/10
Halaszeva01 2024 júl. 28. - 08:58:52 1/10
(3/13)
Ez egy vétek!
Senki ne nezze meg... Csakpemz kidobas komolyan!
Gyalazat a horror kategoriara.
Kb rohogtunk rajta olyan szanalmas es ripacs szineszek vannak benne!
3/10
Szergelyely 2024 júl. 22. - 23:26:14 3/10
(2/13)
Ennél nagyobb vétséget az ilyen fajta filmek ellen még nem követtek el. Se eleje se vége nem szól semmiről, a szinkron rettenetes, nincs a sztorinak vége, nem tudunk meg semmit, a főszereplő egy akkor barom, hogy mutogatni kellene, Kopernyikusz távcsövéről ami a gonosz ellen van lószart sem tudunk meg. Történnek csak a dolgok egymás után, a főszereplő folyamatosan arcon hugyozza magát, ha van választása mindig rosszul dönt. Az egyetlen pozitívum, hogy jól néz ki a film.
7/10
Terkos44 2024 júl. 20. - 23:22:58 7/10
(1/13)
Ha létezik a valóságban is megszállás,akkor az kb így nézhet ki!