6/10
suxel 2013 ápr. 04. - 12:16:56 6/10 Előzmény napraforgó
(233/1893)
tudom en is, hogy nem volt rola szo, furcsalltam is. Mar csak azert is, mert a 7. Resz spanyol nyelvu osszefoglalojanal az volt irva, hogy a ruha masnap vagy nemsokara erkezik ferfivaltozatban, de a filmesitett valtozatban errol nem volt szo. Ha visszatertem a normalis net vilagaba, akkor megnezem mit irtak akkoron, de mondom en sem hallottam errol semmit a sorozatban elhangzani
6/10
suxel 2013 ápr. 04. - 12:04:17 6/10 Előzmény napraforgó
(232/1893)
alapesetben nem jonnek be az ilyen nok, de patricia zorilla eseteben valami maskepp van, amellett, hogy jo maca valamivel teljesen megbolonditja a feffiakat, hogy ne ngedjek el, de pont, hogy az ilyenekkel kell vigyazni. Valahogy nem tudom egy kategoriaba sorolni kozos telenovellaelmenyeink alapjan megismert lotyokkal: vegzet hatalma maripazok, vagy megkovult szivek vanessak. Ez a no egy energiavampir, egy szexbomba, nem talalok ra szavakat, tele van elettel. Osszehasonlitva almacskaval egy teljesen kiszamithatatlan eletet kinal izgalmakkal, mig alma stabilitast adna, de szamomra szurke hetkoznapokat is igerne. Annyira nem latom eg izgalmas nonek, bar csaladalapitasra leginkabb alkalmas mind kozul. A tokeletes no nekem valahol a ketto kozott lenne, mert pati meg eretlennek tunik nekem, alma meg mar tulerettnek. Rogelio pedig olyan mintha az arisztokracia velejarojakent tenne az almaval kotott hazassagot, a nagy szerelem kudarca alma irant megmutatkozik abban, hogy megcsalja, mert egy rivadeneiranak meg kell oriznie a macsosagat, amit persze a faszi csak ugy tud megtenni, ha tobb vasat tart a tuzben. Nem lattam, nem tudom, de allitom ha alma eltunne a kepbol, akkor pati is lekopna rogeliorol
7/10
napraforgó 2013 ápr. 04. - 06:18:37 7/10
(231/1893)
Nekem, azért tetszik ez a sorozat, mert más a hozzáállása a tucat-telenovellákhoz képest, amelyekben a hõsnõ vigigszenvelgi a 160-180 részt, a fõhõs meg vagy epekedik, vagy kesereg, esetleg dafke egy másik nõvel próbál vígasztalódni, és a végén - ki hinné - mégis egymásra talál a szerelmespár.
Itt a fõszereplõk is humorosak (Jesus kiégetett nõi selyemblúza, a fejére esõ vödör), de még a mellékszereplõk is viccesek, annyi kalamajka történik, ami a való életben soha, és még a "szomorúbb" dolgokban is van valami vicces. (Pl. Marisela beázó szobája, vagy az, hogy magassarkú topánban kénytelen gyalogolni órákig).
Persze minden egy kicsit eltúlzott, de azért élvezhetõ, sokkal inkább, mint egy magát komolyan vevõ harmatgyenge sorozat.

Apropo, észrevettétek, hogy Jesuson már rendes ing volt, nem nõi blúz? És a mellénye is férfigombolású volt, nem nõi. Alma ott kínlódik az asztalnál, hogy mit is csinált a sok tequila után, Jesus meg nyugtatja és bizony már rendes férfiruha van rajta! (nem volt szó róla, hogy új formaruhát kapott volna)
7/10
napraforgó 2013 ápr. 04. - 06:01:30 7/10
(230/1893)
Hoppá, lemeradt egy m betû. Mindenki gondolja oda a megfelelõ helyre.

Más:
Én mindig úgy tudtam, láttam, olvastam, stb., hogy a férfiak szeretnek vadászni, hódítani és nem nagyon tudják értékelni a könnyû gyõzelmeket. (az lehet, hogy azért nem hagyják ki....)
De lehet hogy mára nagyon megváltozott a világ. Ahogy Suxel hozzászólásait nézem, talán újabban a fiúk azt szeretik, ha egy nõ "konyhakészen" eléjük fekszik, és nem kell strapálni magukat a becserkészésükkel? Vagy késõbb, érettebb fejjel változik ez a dolog?
7/10
napraforgó 2013 ápr. 04. - 05:53:51 7/10
(229/1893)
Patricia szerepe nekem azért is nagyon furcsa, mert - minden közönségessége ellenére - vannak valódi érzelmei Rogelio iránt (azért szerelemnek nem nevezném, nert a szerelem önzetlen), és titokban - vagy nem is annyira titokban - arra hajt, hogy Rogelio õt vegye feleségül, ne Almát.
És valóban, az ilyen nyomulós plázacicák nemigen jönnek szóba, mikor egy komoly férfi a családalapításon töri a fejét.
"Aha, már emlékszem, volt az a kis maca, nem érdekelte semmi más, csak a pénztárcám és a farka, na õ lesz a tökéletes anya a gyermekeimnek" - hát melyik elmebeteg férfi gondolkodik így?
Megdugni jó, na persze, na de másra??? Hát még három értelmes mondatot sem lehet váltani vele.
10/10
Milibindi 2013 ápr. 03. - 21:39:56 10/10
(228/1893)
Pozitív szereplõ volt:)
6/10
suxel 2013 ápr. 03. - 21:26:35 6/10
(227/1893)
jomagam se emlekszem en irtam-e vagy sem, de annyira nem is lenyeg, mert tenyleg azt jelenti, amit irtal. Eredeti cime egyebkent csak el amor manda lett volna, de vegul ele toldottak a porque - mert szocskat. Amugy az jo, hogy itt viszonylag huen visszatukrozi a cim az eredetit, de van ahol jobb a forditas pl sortilegio - igezet/kettos jatszma. Itt a magyar jobban tetszik.
6/10
suxel 2013 ápr. 03. - 21:13:06 6/10
(226/1893)
na most mar igy egyre erosebb a gyanum, hogy pati eseteben nemek kulonbozosegebol fakado eltero meglatasmodrol van szo.
Ezzel most ujat mondtal, hogy a vad szivben is szerepelt avila doki, koszi. Es a doki figuraja ott negativ vagy pozitiv volt? Mert volt mar pelda negativ dokikrea is. A szinesz egyebkent most sok sorozatban feltunik legalabb epizod szereplo szemelyeben, pl az altalad emlitetteken kivul ott van a konnyek kiralynoje, ahol o volt ruffo pasija, aki kihajitotta az asszonyt 3 gyerekestul az utcara, de csak az elso reszben szerepelt. En leginkabb a teresaban szerettem eddig a karakteret, de itt is joarc a negativsaga ellenere. A megkovultekben tok szurke volt, a masik kettoben meg amit emlitettunk csak kellekszereplo, ezert lennek kivancsi a vad szivbeli doki karakterre
10/10
Milibindi 2013 ápr. 03. - 21:04:15 10/10 Előzmény Haversrac
(225/1893)
Itt legalább jól választottak címe valahol olvastam ( lehet Suxel írta itt a topicban) hogy az eredeti címe Mert a szerelem parancsol, az Amit a szív diktálnak gyakorlatilag ugyanez a jelentése.
10/10
Milibindi 2013 ápr. 03. - 20:49:16 10/10
(224/1893)
Off
A Yago nekem is tetszett!
10/10
Milibindi 2013 ápr. 03. - 20:47:31 10/10
(223/1893)
Napraforgó én veled értek szerintem is baromi idegesítõ Patricia , tényleg nagyon közönséges ,mint egy bagzó nõstény macska kb.. Valószínû a való életben is így járna egy ilyen típusú nõ, hogy csak "arra" kéne a pasinak, de feleségnek még véletlen sem akarná.
Alejanro Avila tényleg jól játszik, de nekem nagyon fura ebben a szerepben! Talán azért ,mertháromszor láttam orvos szerepben a Vad szívben, a Megkövült szívekben és a Bûnös vágyakban (igaz itt csak epizód szereplõ ).
10/10
Milibindi 2013 ápr. 03. - 20:38:57 10/10 Előzmény suxel
(222/1893)
Kár , én szeretem, amikor kutyus is van a történetben :D:D pl a Végzet hatalmánál vagy a Kettõs játszmánál.
6/10
suxel 2013 ápr. 03. - 20:17:31 6/10
(221/1893)
egyet kell ertenem, lehet nalunk fiuknal maskepp csapodik le a csaj, mint az ellenkezo nemnel
6/10
suxel 2013 ápr. 03. - 20:13:40 6/10
(220/1893)
nekem semmi bajom sincsen patriciaval, de lehet csak a 2 dudat latom benne, azonban ma is birtam a nyomulasat rogeliora, 10x biztos elhasznalta a mucikam szot.
Avila is jo arc, es ot inkabb el tudom kepzelni ebben a szerepben, mint aki lett volna helyette pedromoreno.
Nekem ez a mariselas szal is tetszika sorozatban

Korabban irtatok, hogy susana asszonyt is megismerhettukkicsit jobban, azokat a reszeket nem lattam, ott mire gondoltatok?
10/10
Haversrac 2013 ápr. 03. - 20:11:14 10/10
(219/1893)
Szerintem meg óriási:D nekem õ az egyik kedvencem a sorozatban...zseniális, ahogy Rogeliot bosszantja és közben Jesúsnak is bókolgat. Jól alakítja a tipikus pláza, elkényeztetett, de fondorlatos nõcit. A vicc az, hogy nem is mond olykor hülyeségeket.:D
7/10
napraforgó 2013 ápr. 03. - 17:05:15 7/10
(218/1893)
Alejandro Ávila (Fernando Rivadeneira) remekül játszik! Tegnap alsógatyában tipegett, ma a bokrok között leselkedik, és állandóan a bajuszkáját pödörgeti...

Viszont Patricia nagyon idegesítõ. Olyan alpári a nyomulása, meg a kékre pingált szemhéja is roppant közönséges. Szerintem túljátsza a szerepét, még egy szeretõnek sem kellene ilyen r*bancosnak lenni...
6/10
suxel 2013 ápr. 03. - 15:36:06 6/10
(217/1893)
amit szerettem az argentin sorpzatok kozul, az a yago volt valamint a kachorra. Jah meg volt egy fekete gyongy cimuis, es az sem volt rossz.
6/10
suxel 2013 ápr. 03. - 15:31:06 6/10
(216/1893)
tudom, hogy nem te irtad ezert is irtam, hogy a forrasod valoszinuleg marcius 4ei datumozasu
Akkoriban spoiler spoiler spoiler voltak kinn az eskuvos reszek, es akkor tenyleg erosen vezetett, kinti nezettseg felment 30 pont fole is, ami azert nagy szo spoiler vege spoiler vege
10/10
Haversrac 2013 ápr. 03. - 15:19:23 10/10 Előzmény suxel
(215/1893)
Ezt nem én írtam, valami oldalon találtam...
10/10
Haversrac 2013 ápr. 03. - 15:17:33 10/10 Előzmény suxel
(214/1893)
Vad Angyal egy argentín sorozat volt, ugyanúgy, mint a Csacska angyal vagy a Dibu a kistesó. Nekem átjöttek a poénok, mellesleg a Vad Angyalban igen komoly fordulatok és sztorik voltak és szerintem azzal abszolút nem volt probléma, hogy lassan épült fel. Ha jól emlékszem az a sorozat is vagy másfél évig tartott annyira hosszú volt.

Viszont azzal egyetértek, hogy baromira idegesítõ volt Milli és Ivó állandó se veled sem nélküled kapcsolata. Amennyit bántották egymást mindig visszatértek a "gyökereikhez" vagyis egymáshoz...