illumian 2019 jan. 09. - 08:10:38
(23/23)
Itt van az én nagy mesterem, aki ma az Illuminátus tagja lett és egy sikeres és híres üzletember voltam, Kongóból vagyok, egy üzletember, aki nagyon gazdag és híres ember akar lenni, majd kapcsolatba lépek sok hamis illuminati taggal, aki csalogat a pénzem, amíg nem kerültem kapcsolatba Edmundo Anacleto úrral, aki először segített nekem, de nem bíztam benne, de az, ahogyan csináltam, azt mondtam, hogy hadd adjak egy kísérletet a folyamatnak, és ma nagyon gazdag és híres személy vagyok sokan közülük olvassátok ezt, de én megmondom, hogy megpróbálok kapcsolatba lépni nagy mesterével, aki segít, hogy gazdagabbá és híresebbé váljanak az emberek, akik kapcsolatba lépnek vele az emailben grandmasteredmundoilluminati@gmail.com vagy whatsapp számban +2348159768201

Andrew emmanuel úr
rikkygirl 2009 máj. 21. - 20:47:34
(22/23)
Jahj! bocs, összekevertem a Dan Brown filmmel!:)
rikkygirl 2009 máj. 21. - 20:42:15
(21/23)
Én néhány órája láttam a moziban. Hát... a történet rémesen jó volt, de eléggé... félelmetes! Szóval, értem én, h ez lényegtelen, de... nem is tudom... (: kicsit félek most a papoktól és tudósoktól! :D
twillight 2009 máj. 14. - 10:25:11
(20/23)
Léteznek, de mára már korántsem az a nagyívû csoport mint volt régen. És hogy a világot uralnák, az végkép valószínûtlen.

Miféle õsi világból fennmaradt tudást? Sokkal inkább gondolnék arra, hogy a gazdag csókák a friss fejlesztéseket zárják el az átlagember elõl.

Többek közt azért nincs mit tenni ellenük, mert már nem mûködnek. Helyette viszont vannak golfklubbok meg hasonlók. Azért nem kéne átmenni paranoidba.
A mostani "illuminátus" csoportok semmiben nem különböznek egy sima vallási cspoporttól. Emberek összejárnak a közösség érzése miatt és közben idétlen ruhákban villognak.
Hannibal Lecter 2009 máj. 13. - 21:57:10 Előzmény twillight
(19/23)
Az illuminátusok léteznek és mára a világot uralják, úgy, hogy beszivárogtak az egyházba és a szabadkõmûvességbe de nem zsenik gyülekezete, hanem lelketlen pénzes szemeteké, akiknek csak a haszon számít. Szándékosan elzárják az emberiség elõl a tudást amely az õsi világból maradt fent és a föld lakossága pont olyan hülye lesz, amilyennek uralkodásuk céljából szükségesen lennie kell. Dan Brown ezen két könyve azért jó mert kicsit arra terel minket gondolatban, hogy míg nekünk leadják a tv-ben a minden rendben zajlott dumát, közben elzárt világok tagjai keverik a szart és mi birkák meg bégetünk. Az Illuminátusok léteznek, ezt ma már szerencsére mindenki tudhatja aki akarja az igazságot és nem fél vele szembenézni, csak már lassan nincs mit tenni ellenük.
sparrow007 2009 márc. 19. - 15:45:32 Előzmény kinetikus
(18/23)
kinetikus 2008 jún. 27. - 10:21:16 Előzmény rompez
(17/23)
szeretnék egy példányt
twillight 2008 jún. 26. - 22:07:50
(16/23)
A legrosszabb, hogy az Illuminátusokat keverik/összemossák a szabadkõmûvességgel, holott...
Eza "kiválasztott nép" dolog meg tökéletes marhaság, bárki tag lehetett (de a vezetõség az tényleg a "kõgazdagok" közül került ki - nem tudom ma lenne-e értelme az Illuminátusok további létezésének ugyanis).
rompez 2006 máj. 30. - 13:47:41
(15/23)
Hi!
Kiírtam DVD-re. Ktg. térítéssel átadom.
CsoCsa
keheske 2006 máj. 30. - 10:09:58
(14/23)
Szerintem nem erdekes ezzel torodnod..semmit mondo, hulye musor volt az egesz, es engem kiakasztott a sok baromsagaval..meghoyg piramis meg katedralis epitok voltak...atyavilag, es ezt beveszik sokat..ez nagyon gaaaz...
amugy megegyszer megjegyzem, hogy nem kizarolag a "kivalsztott nep" tagjai kozul kerulnek ki a vezetok, de az teny hogy sok kozuluk ilyen vallasu...de ez nem szabaly! Nem szabad rajuk kenni mindent csak! sztem..
megy amugy is kenyes tema..
aki viszont szeretne utana olvasni az egesz tortenelmenek, annak ajanlom: Kiszely Gábor: A szabadkomuvesek és A szabadkomuvesseg tortenete cimu konyvet! Ezekben is csak annyi van, amennyit Kiszely leirhatott, de erdekes, tele fotokkal rajzokkal, sztorikkal!Laikusoknak kivalo!:o)
AliG 2006 máj. 29. - 21:39:41
(13/23)
Az egészet csak azért készítették, h legyen kit eladni. Ez felkelti a nép figyelmét. Ennyi erõvel te is lehetsz Illuminate tag, mert fokozod a pánikot, de én is, hisz elterelem róla a szót. Ennyi elõvel én is indítok egy titkos szervezetet. Az lesz a nevünk, h "A Pesti gyökerek". Ezen név alatt senki nem fog ránk gyanakodni, és lesz idõnk megereõsödni. Az én társaságomba fog tartozni a félelmetes"MABUS" is, kit a 3.antikrisztustak, ki majd elindítja a 3. világháborút. Ha jól számolom az ükükükükükükükükük unokám generációja már az én elkébzelésem szerint fog élni. /tssss ne mondjátok el senkinek/
Ingo 2006 máj. 29. - 20:54:10
(12/23)
Tud valaki segíteni? Véletlenül kattintottam a mûsorra, és csak pár percet láttam belõle. Nincs ötletetek, hogy kaphatnám meg?
mattheus88 2006 máj. 29. - 00:19:54
(11/23)
pff.az lett amit mondtak elöttem, de én azért reménykedtem benne, hogy egy normális mûsor lesz. Az elsõ negyed óra csak a keresztesekrõl beszélt és annyit mondott róluk amennyit egy nyolcadikos diák is tud a törikönyvekbõl, aztán a maradék idõben a "csúnya, gonosz" ruszkikra akarta ráhúzni a vizes lepedõt miszerint oroszországot az illuminátus rend tagjai irányítják. Az usa-ra is szántak 15 másodpercet kackac elmondták hogy némi kötõdésük van nekik is, de azis csak az 1 $on. Az usa-ban nem csak a politikába vannak otthon, hanem minden fontosabb vállalatban is, de errõl nem szabad tv-ben beszélni... valaki aki csak kapcsolgatta a tv-t és végignézte a mûsort késõbb hall az illuminátusokrõl ennyi ugrik be neki: gonosz orosz vagy netán balkáni terroristák a keresztény egyház ellen. ez az én véleményem a "dokumentum filmrõl"
ssblade 2006 máj. 29. - 00:02:16
(10/23)
Nem tudom, kik csinaltak ezt a musort és miért, de mindenféleképpen félelmetes ez a dolog. Itt élunk és nem tudjuk mi vesz minket küröl, milyen embereket látunka tv-ben kik hova miylen társasághoz tartozhatnak.Én errõl az illuminati -ról msot jallotam elõszõr de méjebben belegondolva még msot is réz a hideg.több száz éve készül valami.
Szerény meglátásom szerint ezen szervezet áll a világ terorista hálózata mögött, hát igen soha nem vagyunk biztonságban....
Aquila 2006 máj. 28. - 22:39:10
(9/23)
Összesküvés van. Ez a tényekbõl, a világ eseményeibõl egyszerûen látható. Ez a részükrõl nem õszinteség. Ördögibb a módszer. Az is lehet, hogy nyílt uralom következik. És ez egy elõkészítés.
OculusDei 2006 máj. 28. - 22:25:59
(8/23)
mivan akkor ha az összeesküvés az, hogy nincs is összeesküvés? vagy az "õszinteség" a legjobb álca?
Aquila 2006 máj. 28. - 18:49:39
(7/23)
Tényleg érdekes, hogy leleplezni tûnnek dolgokat, melyet a dolgok mögé látók már régóta ismernek. Lehet ez egy terv része. Majd bebizonyítják, hogy nem igaz az egész, belekeverve hamis információkat. Az elleplezésnek az is egy módszere, hogy kiszellõztetnek valamit. Ezek nem "kispályások"
Egyébként a szabadkõmûvesség legfelsõ "elitjének" tagjai valóban a "kiválasztott" nép tagjai lehetnek csak.
keheske 2006 máj. 28. - 17:00:43
(6/23)
khmm.. en nem szeretnek vedeni senkit, de ezt nem hagyhatom szo nelkul: a szabadkomuvesseg se nem 'egy' nép se nem 'egy' vallas jegyeben mukodik, mivel nem is nep, nem is vallas...de kiseloadast itt nem tartok, nezz utana...
Ez a musor meg: annyit mutatnak meg amennyit szabad, nagy resze ferdites lesz vagy alapbol hamis..mert ugye mit is varhat az ember egy szabadkomuves orszagtol (ahol az elnok mellesleg a Koponyak es Csontok nevu paholy tagja, amely illuminatus paholy es szinte a legradikalisabb), es ez nevetseges hogy pont OK csinalnak musort ERRol...
kackac...
cubu35 2006 máj. 28. - 15:58:44
(5/23)
ROBCA,kérdezed,hogy miért vetítik a keresztény világban,hát mert itt kapják érte a pénzt.Ilyen egyszerû!Minden ami körülötte van csak reklám,hogy minnél többen megnézzék és FIZESSENEK!
ROBCA 2006 máj. 28. - 11:31:24
(4/23)
Mattheus,tudod,ez azért van,mert a da vinci kód lényege,hogy a kereszténységet támadja. ez pedig,akárhogy nevezzük is,1 szabadkõmûves páholy,amelyrõl pedig tudjuk,hogy melyik nép-vallás jegyében mûködik.. nem az a furcsa,hogy még nem hallottál róla,hanem az,hogy leadják a televízióban.. errõl szól a skulls&bons c.film is.. az is sokáig vitatott volt az usa-ban,hogy bemutassák-e.. palesztina-izraelben pedig még mindíg nem vetítették... csak az a kérdés,hogy akkor a keresztény világban miért vetítik a da vinci kódot?