Téma: Anna

kolibri 2006 nov. 06. - 19:46:45 Előzmény Acica
(263/543)
Sziasztok!

Na milyen volt a találkozó??? Egy szót sem írtok? Pedig én annyira kíváncsi vagyok!!!! Az anneshirley.hu-n sincs semmi róla! :(((

Én írtam a Sült, zöld paradicsomról. :) Nem is hiszed mennyire örülök, hogy neked is tetszett! Nekem ez a kedvenc filmem! :) Annyira megfogott! Nem is tudom leírni röviden, hogy miért, de aki látta, annak szerintem nem is kell magyarázni. :) Puszi mindenkinek!
hallatlan 2006 nov. 04. - 12:47:46 Előzmény Acica
(262/543)
Én is nagyon várom a találkozást! Sajnos a többiekrõl nem tudok semmit. :( Nagyon eltûntek... Asszem Klári ott lesz (mintha a greengables fórumon írta volna.)
A holnapi viszont látásra, drága Rokonlelkek!
(gondolom lélekben az is ott lesz, aki személyesen nem vehet részt a találkozón :D)
Acica 2006 nov. 03. - 11:46:17
(261/543)
Sziasztok!

Kár, hogy Réka nem tudsz jönni, majd csinálunk fényképeket, meg mesélünk sokjat, és talán ha hagyomány lesz belõle, jövõre találkozhatunk :-)))
Kedves Míra!
Tök jó, hogy találkozunk, már nagyon várom. Én Szegedrõl megyek, remélem, Klári is ott lesz, esetleg Rockdoll Ági? Nem tudsz róluk valamit?

Nem emlékeztek, ki írta annak idején, hogy nagyon jó film a Sült zöld paradicsom... ? Nemrég megnéztem, és nagyon-nagyon tetszett, és tulajdonképpen, ha itt nem olvastam volna róla, lehet, hogy meg sem néztem volna, úgyhogy köszönöm, nagy élménnyel lettem gazdagabb!!!
Na puszi mindenkinek: Ági
hallatlan 2006 okt. 20. - 09:22:22 Előzmény Acica
(260/543)
Sziasztok!!
Kezdünk megint föléledni?
Én is minden nap nézem, de hát senki nem írt jóideje, magammal meg nem akartam beszélgetni... :) Mostanában a greengables.hu-ra irogatok (aka: Anne Shirley), de láttam, hogy többen is megjelentetek ott.
Én megyek a találkozóra. Jómagam is vidéki vagyok, de szeretnék sokáig maradni, fõleg, ha jó a hangulat... Egyszer csak hazakeveredek.
Valaki nem jön Pécsrõl?? :)
kolibri 2006 okt. 19. - 19:02:46 Előzmény Acica
(259/543)
Szia Ági!
Legnagyobb bánatomra nem tudok elmenni a találkozóra! :((( Pedig szívesen találkoztam volna veletek, meg a program is jónak ígérkezik! :) Majd meséljetek! Puszi: Réka
Acica 2006 okt. 19. - 11:12:04
(258/543)
Sziasztok Mindenki!

Én is rég írtam, akárcsak Réka, de azért szoktam nézegetni ezt a fórumot is, meg a honlapot is. Remélem, innen is sokan jöttök a nov.5-i találkozóra. Újak is, régiek is (Ági, Klári, Míra?) Én ha minden igaz, ott leszek, csak aza a baj, hogy kicsit késõn kezdõdik, így lehet, hogy éppen a filmvetítésrõkl maradok le, merthát vidéki vagyok és haza is kell érni. Na írjatok, puszi mindenkinek: Ági
kolibri 2006 okt. 17. - 20:34:35
(257/543)
Sziasztok!
Üdv az újaknak és a régi tagoknak egyaránt! Nagyon rég írtam, de azért nem tûntem el! :) De úgy látom a többiek is ritkábban látogatnak erre (sajnos!). Igaz, hogy van egy jó kis Anne honlap, de azért jó lenne hallani rólatok itt is. Szóval írjatok!!! :)))
Gitta7 2006 okt. 13. - 13:27:05
(256/543)
Kedves Anne Rajongók!
Gondoltam megleplek Titeket/ nagyon sokan elkeseredtek az Anne dvd csúszása miatt és nagyon sok levelet kaptam tõletek,hogy szeretnétek újra látni/ezért a nov.5.-ei Rajongói Találkozón levetítem az Anne of Green Gables elsõ részét /Természetesen majd a többi rész is levetítésre kerül a következõ hónapokban./ A meghívott vendégekkel való beszélgetést követõen. Tehát itt az alkalom,nem kell reménykedni,hogy a tv leadja, hiába várni évrõl-évre.
Aki ott szeretne lenni mailbe jelezze: 1.greengables@gmail.com

<a target="_blank" href="http://www.greengables.hu" title="www.greengables.hu">www.greengables.hu</a>
<a target="_blank" href="http://www.anneshirley.hu" title="www.anneshirley.hu">www.anneshirley.hu</a>
Lisa111 2006 okt. 01. - 21:12:53
(255/543)
ez a Kockán nyert szerelem nincs meg vkinek??
nagy Helena rajnogó vagyok, szóval nagyon érdekelne...
Gitta7 2006 szept. 26. - 21:05:05
(254/543)
Kedves Anne rajongók!
Örömmel értesítelek Titeket,hogy megrendezésre kerül az 1. magyarországi Anne találkozó,ahol abban a megtiszteltetésben lesz részünk,hogy találkozhatunk személyesen Kisfalvi Krisztinával /színésznõ,Anne magyar hangja.Szûr-Szabó Katalinnal /fordító,õ fordította az Anne könyveket./ Ha szeretnétek ezen a találkozón ott lenni kérlek regisztráljatok az oldalamon és bõvebb infókat kaptok többek közt hírlevél formájában.
Gitta <a target="_blank" href="http://www.anneshirley.hu" title="www.anneshirley.hu">www.anneshirley.hu</a>
<a target="_blank" href="http://www.greengables.hu" title="www.greengables.hu">www.greengables.hu</a>
nte 2006 szept. 25. - 08:18:34
(253/543)
Szia Ninimusa!

A film címe "Kockán nyert szerelem", a fõszereplõk Helena Bohnam Carter és Christipher Plummer. Hasonló stílusú, szintúgy kevésbé ismert kosztümös film még a "Titok Monte-Carloban".
Ninimusa 2006 szept. 24. - 19:19:49
(252/543)
Sziasztok!!
A segítségetekre lenne szükségem..nem Anne-rõl van szó,de ti hátha tudjátok a megoldást..régen levetítettek egy kösztümös filmet,amiben egy nemesi családfõ mindenét eljátsza kártyán..még a lányát is..és így a lány egy gazdag pali házába kerül stb..sok gonoszság..a végén pedig nagy szerelem..nem tudjátok véletlenül,h mi a címe a filmnek..?
Gitta7 2006 szept. 17. - 16:27:01
(251/543)
Kedves Anne Shirley Rajongók!
Örömmel értesítelek Titeket,hogy nagyon sok újdonság felkerült a honlapomra!
Sok Szeretettel Várlak Titeket.
<a target="_blank" href="http://www.anneshirley.hu" title="www.anneshirley.hu">www.anneshirley.hu</a>

<a target="_blank" href="http://www.greengables.hu" title="www.greengables.hu">www.greengables.hu</a>

Lisa111 2006 szept. 14. - 23:20:38 Előzmény Fiora
(250/543)
Köszi az infot, de nekem megvan az összes könyv, mikor kiadták elõször magyarul, onnan..
Fiora 2006 aug. 27. - 18:33:47 Előzmény Lisa111
(249/543)
Sziasztok! Minden kedves érdeklõdõnek írom: a Fõvárosi Szabó Ervin könyvtárnak megvan az összes Anna könyv a gyerekrészlegen, ki lehet kölcsönözni. Úgy 10-12 éve adták ki mind a 8-at, én akkor szerettem bele... :)
Lisa111 2006 aug. 22. - 19:26:53 Előzmény Acica
(248/543)
Szia!!
Könyvben az elsõ 3, és még az 5ik, mert akkor már együtt van Gillel, és a Leslie-s szál is tetszett...
a filmre homályosan emlékszem..., a 4ik részben nekem kicsit félreérthetõ volt, mikor Morgan-nel kavart...
hallatlan 2006 aug. 19. - 15:16:17
(247/543)
A könyvmolyképzõ kiadó folyamatosan adja majd ki az Anne-sorozatot. Az Anne válaszúton hamarosan megjelenik. Az elsõ két részt tavaly és tavaly elõtt adták ki az Anne karácsonyával egyetemben.
Acica 2006 aug. 18. - 13:27:45
(246/543)
Kedves Memi!

Sajnos nem tudom, melyik kiadó adja ki a DVD-t, egy Zsolt nevû srác írta nekünk ezt az infót, õ ugyanis volt Kanadában egy találkozón, és Kevin Sullivannel beszélt személyesen, és állítólag õ mondta, hogy õsszel megjelenik... Reméljük, ez nem csak álom, vagy ígérgetés volt...
Acica 2006 aug. 18. - 11:11:35
(245/543)
Sziasztok!

Hu, most már én is kikupálódtam az 5.-6. részbõl. Akik olvasták könyvben, tudják, hogy tök más a történet. Filmen az 5.-6.-at csak egyszer láttam, így már nem nagyon emlékeztem...
Na megint elfelejtettem elhozni a könyvet, hogy kiírjam nektek az idézeteket.

Lisa! Üdv a Rokon lelkek táborában!
Írj sokat nekünk, mik a kedvenc részeid a filmbõl, a könyvbõl? Melyik könyv tetszett a legjobban. Nekem amúgy az elsõ három. Most küzdök vele angol nyelven, ugyanis az egyetlen mód, hogy rászánjam magam az angoltanulásra, az az hogy a kedvenc könyvemet olvassam angolul :-)))

Vackor!
Azt sajna nem tudom, mennyibe fog kerülni a DVD, de én bármi pénzt megadok érte :-)))) Na puszi mindenkinek!!
Lisa111 2006 aug. 17. - 22:21:42
(244/543)

Sziasztok !!
Én is nagyon szerettem az Anne-t, mindig megnéztem..és a könyveket is olvastam...
Nagyon várom DVD-n...:)))