Téma: Anna

aralk1 2006 júl. 22. - 06:08:33
(228/548)
Kedves Ninimusa! Üdv a rokonlelkek között!
IGEN! Hamarosan megjelenik az Anne DVD-n. Ha minden igaz, akkor õsszel már meg is lesz.
Adok két web-oldal címet, ezeken mindig aktuális információkat olvashatsz.
<a target="_blank" href="http://www.avonlea.hu" title="www.avonlea.hu">www.avonlea.hu</a> (ez tulajdonképpen egy Váratlan Utazás oldal, és a srác, aki csinálja valamilyen módon benne van az Anne DVD-ben is)
<a target="_blank" href="http://www.greengables.hu" title="www.greengables.hu">www.greengables.hu</a> (ez egy magyar Anne oldal, bár még csak készülõben van, de azért it is hozzá lehet jutni értékes információkhoz)
Egyébként itt az oldalon mindannian nagyon várjuk már a DVD-t!
Ninimusa 2006 júl. 21. - 19:12:05
(227/548)
Sziasztok!!
Meg tudná nekem mondani valaki,hogy megvásárolható lesz-e valamikor az Anne dvd-n?
Acica 2006 júl. 21. - 13:33:39
(226/548)
Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok. Réka, kérdésedre válaszolva, szept.2-án lesz az esküvõ, az még majdnem nyár, de mégsem ez a rothasztó kánikula, ja meg nem akartuk a bátyámékéhoz olyan közel tenni. Korfu, az tényleg szép lehet, nem túl kopár? Mi Tunéziába tervezzük a nászutat, még sosem voltunk együtt külföldön, és kipróbáljuk így a repülést is, meg a párom nagyon vonzódik az arab világhoz, és én is kíváncsi vagyok... A könyvet angolul ha jól emlékszek a Váci utcán vettem egy idegennyelvi könyvesboltba.
Klári! Gratulálok a férjednek! Most akkor dolgozik, vagy eddig is dolgozott? Bocs, lehet hogy már írtad, csak az agyam kissé lyukas :-)))
Na mennem kell, puszi mindenkinek, és írjatok!!!
aralk1 2006 júl. 20. - 07:47:07
(225/548)
Sziasztok!
Tényleg kicsit elcsendesült a Fórum.
Az igazat megvallva én átváltottam a <a target="_blank" href="http://www.greengables.hu-ra" title="www.greengables.hu-ra">www.greengables.hu-ra</a>, inkább ott olvagattam a fórumot.

Vackor!
Válaszoltam neked az e-mailre, bár nem túl jó a válasz!

Acica!
Köszönöm a kérdésed. A párom levizsgázott, most már õ is diplomás ember.
Sok sikert az eskövõhöz. Nálunk is eskövõ idõszak van mostanábaní. 3 héten belül két eskövõ/lagzi.

Kolibri!
Mi 3 évvel ezelõtt voltunk Korfun. Nekünk is nagyon tetszett, de sajnos nagyon sok volt a turista.

Mindenkinek jó nyarat!
kolibri 2006 júl. 18. - 20:02:31
(224/548)
Sziasztok!
Tényleg eltûnt mindenki! Én is... Mostanában rengeteg munkám van, meg közben szabin is voltam. Korfun voltunk 8 napig. Gyönyörû szép hely! Érdemes megnézni.
Izgulsz már az esküvõ miatt? Hogyhogy szeptemberben lesz? Nem akartad volna inkább nyáron? :-)
Hol tudtad angolul megvenni a könyvet?
Jó, hogy felráztál kicsit minket, mert én is többször jártam itt, csak nem írtam, mert nem volt sok idõm. Jó lenne, ha újra beindulna a "forgalom"! :-) Szóval írjatok ti is! Puszi
Acica 2006 júl. 18. - 11:36:44
(223/548)
Sziasztok Rokon Lelkek! Hová tûntetek? Réka, Míra, Ági, Klári, Kata?

Szó se róla, én is rég írtam már, de most újra elolvastam az Anne elsõ részét, és eszembe jutott, hogy ellátogatok a fóürumba. Mivel most kezdem el újra az angoltanulást, valami kellemessel akartam rávenni magam, hogy belefogjak, így Pesten megvettem az Anne-t angolul, és most azt is olvasom. Igaz, kicsit lassan haladok vele, de legalább a cselekmény megértésére nem kell annyira koncentrálnom, mert azt, megb néha a párbeszédeket is kívülrõl fújom. De amúgy tök hasznos, és még kellemes is, egy csomó szót tanultám már belõle. És könnyebben is megjegyzed, mintha csak magolnád a szavakat. Amúgy készülõdünk az esküvõre, szeptemberben lesz, ezen a hétvégén meg a bátyáméké, úgyhogy kiesküvõzzük magunkat. Amúgy jó az avonlea.hu honlap, alig várom már a DVD-t!!!!!!! Írjatok, mi újság veletek? Ági, hogy állsz a regényeddel? Klári, levizsgázott a férjed? Puszilok mindenkit! Az újakat is. Titeket milyen néven tisztalhetünk itt a fórumban?
vackor 2006 júl. 18. - 09:38:12 Előzmény aralk1
(222/548)
Szia! Ne haragudj, írtam egy levelet, megkaptad?
Wicky 2006 júl. 02. - 15:39:15
(221/548)
Nekem az maradt meg a legjobban,hogy sokszor ezt mondja:Anne,"e"-vel a végén....
aralk1 2006 máj. 26. - 08:11:47
(220/548)
Sziasztok!
Ma kaptam egy e-mailt, hogy elkészült a magyar Anne honlap! (Egy Gitta nevû lány írt a <a target="_blank" href="http://www.avonlea.hu" title="www.avonlea.hu">www.avonlea.hu</a> lapról.)

Az Anne honlap címe: <a target="_blank" href="http://www.greengables.hu" title="www.greengables.hu">www.greengables.hu</a>

Még nem volt sok idõm megnézni, de elsõre tetszik!!!
Puszi mindenkinek!
hallatlan 2006 máj. 22. - 15:23:29
(219/548)
"Ne egye meg!" Miss Stacy-nek tényleg fura a hosszú haj. Vele de szívesen találkoztam volna!!!
aralk1 2006 máj. 17. - 16:11:44 Előzmény kozakzs
(218/548)
Sziasztok!

Most beszéltem telefonon kata01-gyel (vagyis a testvéremmel).
Õ mostanában nem igazán tud Internet közelébe jutni, így én újságoltam el neki a jó hírt!

Majd kibújt a bõrébõl örömében!!!

u.i.:
Mikor lesz már õsz??? :)))))))))))))))))
aralk1 2006 máj. 17. - 11:47:33
(217/548)
Bocs!
kozakzs 2006 máj. 17. - 10:18:30
(216/548)
Jesper=Jasper, Guss=Gus :)

Egyedül voltam Mo-ról, igen.
aralk1 2006 máj. 17. - 07:54:36
(215/548)
Kedves Zsolt!

Megnéztem a képeket, nagyon jók!

Hetty néni, Jesper, Olivia, Guss semmit sem változtak..., Ms Stacynek furcsa a hosszú haj, de nem rossz...

Várjuk az élménybeszámolót!

Egyedül voltál Torontóban? Vagy vannak más magyar rajongók is, akik olyan szerecsések, hogy ott lehettek???
kozakzs 2006 máj. 16. - 09:57:33
(214/548)
kolibri 2006 máj. 15. - 18:51:21 Előzmény kozakzs
(213/548)
Kedves Zsolt!
Köszi, hogy ezen a fórumon is tájékoztatod az érdeklõdõket! Nagyon sok rajongója van az Anne sorozatnak is. Ha tudomást szereznek róla, hogy megjelenik, biztos sokan meg fogják venni!
Már alig várom, hogy õsz legyen! :))) (és drukkolok, hogy a Váratlan utazás rajongóknak is hasonló élményben legyen részük a közeljövõben!)
aralk1 2006 máj. 15. - 15:21:44
(212/548)
Kedves Zsolt!

Nagyon irigyellek!
A filmjei alapján én is úgy gondoltam, hogy Kevin Sullivan biztosan nagyon rendes ember lehet.
Már nagyon várom az élménybeszámolót!

Nekem régi nagy álmom, hogy egyszer eljussak a Prince Edward szigetre! Remélem egyszer teljesül!!!
kozakzs 2006 máj. 15. - 14:45:31
(211/548)
Hívjál csak nyugodtan Zsoltnak, a kozakzs csak a loginnevem. :)))) Igen, 2x is találkoztam Kevin Sullivannel. A legutóbbi torontói összejövetelrõl hamarosan (talán ma, de legkésõbb holnap este) lesznek képek az Avonlea.hu-n.

Kevin nagyon jó fej! 2 évvel ezelõtt találkoztam vele elõször, akkor óriási élmény volt, teljesen zavarba jöttem, mikor bemutattak neki. Életem egyik nagy álma teljesült azzal, hogy megismerhettem. Azóta több levelet váltottam vele, fõleg az Anne DVD miatt, így most már ismerõsként üdvözöltem. :) Ettõl függetlenül nem semmi élmény volt vele az Anne-nel kapcsolatos mostani megbeszélésem... :) Az Avonlea.hu-ra majd teszek ki egy élménybeszámolót is hamarosan.
Acica 2006 máj. 15. - 13:42:25
(210/548)
Sziasztok!!!!!
Hát ez csodálatos!!!!! Arra vártam, hátha leadják az Anne-t, hogy felvehessem videóra, és erre tessék! Ölembe hullik ez a hír! Fantasztikus!!!!!!!!!!
Puszilok mindenkit, és bocs a hanyagolásért, kicsit sok a munkám. Na csaó!

U.i.: Tökre örülök
aralk1 2006 máj. 15. - 12:49:31
(209/548)
Kedves koakzs!

Ennél jobb hírt nem is írhattál volna a fórumunkba!!!
(és köszi az e-mailemre a választ!)

Te személyesen találkoztál Kevin Sullivan-nel??? Ha igen, biztosan óriási élmény volt!!!