Téma: Anna

Rockdoll 2006 márc. 08. - 14:49:47
(28/548)
Na még azt akartam kérdezni,hogy valamelyikõtök esetleg nem ismeri azt a fiatal énesenõt,hogy SKYE SWEETNAM?Mindenhol az õ cd-jét keresem de sehol sem lehet kapni,nem is ismerik szinte!Pedig nagyon jó!Persze izlések és pofonok....Szval sehol sem látom,nem tudtok egy olyan boltot ahol van,vagy egy olyan oldalt ahol INGYEN lelehet tölteni.Mert csak olyat találtam ahol db-ja 1dollár...ilyenkor szokták az ember bankkártyáját lecsapolni,...és nos nembiztonságos...Szóval ha valamelyikõtök tud szolgálni információval annak nagyon megköszönném a segitségét!!!!Please!!!!!!
Köszi!:-)
Rockdoll 2006 márc. 08. - 14:40:06
(27/548)
Hello,
Köszönöm a sok ötletet,de tényleg,nagyon jók!Na még megálmodom...Amúgy az oldalt csak nyáron tudom megcsinálni,mert
1)a szüleim nyáron vesznek egy új,nagyon cool gépet,mert ami most van,nos enyhén szólva régi.1995-ös...örülünk,hogy az internetre fel lehet menni,De az újhoz minden lesz,nyomtató stb...
2)mivel én vok a legfiatalabb hát nekem elég sokat kell tanúlni,nah nem mintha eminens lennék,(persze Anne csak simán okos volt:)szval max este tudok a géphez kerûlni.Meg az is lehet,hogy a nagyapám oda adja a gépét,mert az már régi...kb 1 éves,és sztem elég jó...szval,ha megkapom akkor több idõm lesz saját gép mellett az oldalt frissíteni.
Hát ennyi,puszi mindenkinek!:-)
hallatlan 2006 márc. 08. - 14:04:01
(26/548)
talán kissé elvetemült 5letek...
hallatlan 2006 márc. 08. - 13:49:12
(25/548)
ups, a miss shirley és a másik www-je után szóközt tettem...hmmm

<a target=blank href="http://www.rokonlelkek.hu" title="www.rokonlelkek.hu">www.rokonlelkek.hu</a>
<a target=blank href="http://www.neegyemegmissstacy.hu" title="www.neegyemegmissstacy.hu">www.neegyemegmissstacy.hu</a> (ne egye meg miss stacy)
hallatlan 2006 márc. 08. - 13:39:54
(24/548)
<a target=blank href="http://www.anneevel.hu" title="www.anneevel.hu">www.anneevel.hu</a> (Anne e-vel)
<a target=blank href="http://www.anneleany.hu" title="www.anneleany.hu">www.anneleany.hu</a>
www. missshirley.hu
www. anneazoldorombol.hu
<a target=blank href="http://www.repa.hu" title="www.repa.hu">www.repa.hu</a>
aralk1 2006 márc. 08. - 07:07:29
(23/548)
Nem tudom, hogy technikailag milyen neveket lehet választani, de íme egy-két ötlet:
<a target=blank href="http://www.anneshirley.hu" title="www.anneshirley.hu">www.anneshirley.hu</a>
<a target=blank href="http://www.kebelbaratok.hu" title="www.kebelbaratok.hu">www.kebelbaratok.hu</a>
<a target=blank href="http://www.anneesgilbert.hu" title="www.anneesgilbert.hu">www.anneesgilbert.hu</a>
<a target=blank href="http://www.annefunclub.hu" title="www.annefunclub.hu">www.annefunclub.hu</a>

Nem vagyok túl kreatív ilyen téren, de hátha valakinek ezekrõl eszébe jut valami igazán jó!

Megjegyzés: még mindig én vagyok a legöregebb... :(
Rockdoll 2006 márc. 07. - 17:53:25
(22/548)
Hi mindenkinek!:)
Pár napig nem látogatpm az oldalt és máris milyen sok hozzászólás van!:))))Kolibri,azaz Réka kérdésére válaszolva,hát...én vagyok a legfiatalabb rajongó,...én 14 éves leszek júniusban.A nevem pedig Ági,és Pesti vagyok.
Légyszives adjatok tippeket,hogy mi legyen az oldal neve!?Köszike!:))Nah én megyek sziasztok!
aralk1 2006 márc. 06. - 17:32:10
(21/548)
Igazad van! Ezt az részt már majdnem elfelejtettem! Tényleg nagyon jó!

Egyébként úgy látom én vagyok itt a legöregebb... :-) :-) :-)
hallatlan 2006 márc. 06. - 16:03:33
(20/548)
Nekem ezek mellett még az tetszik, amikor Anne, Emmeline és Essie a bringát ki vissza akarják venni, és Anne bezuhan a lyukon, majd megjelenik Brooke... Na amilyen képet vág akkor Emmeline és Anne...az csúcs...
hallatlan 2006 márc. 06. - 15:56:33
(19/548)
Én Míra vagyok (hosszú í-vel... :D), 20 éves, pécsi.
aralk1 2006 márc. 06. - 06:33:13
(18/548)
Én Klára vagyok, 30 éves. Baján születtem, ott laktam sokáig, de két éve Paksra mentem férjhez, úgyhogy most itt lakom.
kolibri 2006 márc. 05. - 20:09:19
(17/548)
Nekem is pont ez a rész jutott eszembe, miután leírtam a kedvenceimet. Amikor Matthew a boltban vásárol, az nagyon jó jelenet! :-) És utána Marilla morog a barna cukor miatt! :-))) Lehet egy személyes kérdésem? Hol laktok és hány évesek vagytok? Én egri vagyok és 25, becses nevem pedig Réka. (persze nem kötelezõ válaszolni :-))
aralk1 2006 márc. 03. - 06:54:50
(16/548)
Sziasztok Rokon lelkek!

A vidám részek közül a múltkor elfelejtettem azt, amikor Mathew ruhát szeretne venni Anne-nek a boltban, de nem tudja, hogy hogyan is kérje, ezért elõször minden egyéb hülyeséget összevásárol, mint pl. gereblye (ami ugye télen nem igen van raktáron, de most éppen akad egy), fûmag, 20 font barna cukor...

Megható, sírós "kedvenc" jeleneteim:
1. Mathew halála
2. Anne megmenti Diana húgának az életét
3. Gilbert nagyon beteg, és Anne elmegy hozzá odaadni a könyvet
....
és természetesen a 4. rész végén a csók a hídon...
kolibri 2006 márc. 02. - 17:33:45
(15/548)
Bocs, kétszer küldtem el, mert azt hittem, hogy elõször nem sikerült! :-)))
kolibri 2006 márc. 02. - 17:32:07
(14/548)
Olyan jó volt olvasgatni a kedvenc jeleneteiteket, mert ahogy eszembe jutottak, nevetnem kellett! Nekem a vidámak közül a tehénkergetõs a kedvencem, szerintem oltári! A sírósak közül Matthew halála a legszomorúbb, a legjobb pedig a vége Gilberttel. De azt is nagyon bírom, mikor Anne idézeteket mond, pl. "Éjre éj és napra nap egy bûvös hálót rázogat néki hogyha ott marad, hol Camelotra lát" (vagy valami ilyesmi). :-)
kolibri 2006 márc. 02. - 17:23:31
(13/548)
Olyan jó volt olvasgatni a kedvenc jeleneteiteket, mert ahogy eszembe jutott, máris nevetnem kellett. Az én kedvenc vidám jelenetem a tehénkergetés a sárban, szerintem oltári! A sírós részek közül a legszomorúbb, amikor Matthew meghal, a legjobb pedig a vége Gilberttel. De szeretem azt is, amikor Anne idézeteket mond: "Éjre éj és napra nap, egy bûvös hálót rázogat. Míg titkos hang súg átkokat néki hogyha ott marad, hol Camelotra lát" vagy valami ilyesmi. :-)
Rockdoll 2006 márc. 02. - 16:13:23
(12/548)
Hi mindenkinek!
Nekem is ezek a kedvenc részeim a filmbõl.A sírós rész az amikor Matthew meghal,...szegény,pedig olyan aranyos öreg bácsi volt,Annenek még csini ruhát is vesz,meg gyöngysort.A másik ahol örömkönnyek folytak az arcomom amikor Gill és Anne az utolsó részben végre megtalálják egymást...az még romantikus is.A másik romantikus amikor Anne végre beadja a derekát Gillnek és csókolóznak a hídon!
Szval amint említettem csinálok majd egy oldalt,valószínüleg ez lesz a címe:<a target=blank href="http://www.anne.gportal.hu" title="www.anne.gportal.hu">www.anne.gportal.hu</a> vagy legyen más?Mondjatok légyszí ötleteket!Köszi!Olyan jó,hogy ennyi "Rokon lelket "találtam,ahogy Anne mondaná!:-)Nah jó én megyek,puszi mindenkinek!
aralk1 2006 márc. 02. - 07:40:08
(11/548)
Sziasztok!

Tegnap írtam a Mokép-nak e-mailt, hogy tervezik-e kiadni DVD-n az Anne-t. Lehet, hogy nem a Mokép az illetékes, de több Magyar Televízióban régebben futott filmet kiadtak már. Hátha.... Várom a választ! Ha nem reagálnak, újra írok nekik!!!

Szeretnén tudni Nektek mi a kedvenc részetek az Anne-bõl.
Íme néhány az én nagy "vidám" kedvenceimbõl:
1. Anne széttöri Gilbert fején a palatáblát miután Gilbert "Répá"-nak nevezte õt
2. Anne bocsánatkérése Rachel Lynde-tõl miután "hájas vén pletykafészek"-nek nevezte Ms Lynde-t
3. Anne csónakja elsüllyed, és a híd lábába kapaszkodva felfedezi, hogy éppen Gilbert jön felé csónakkal
4. Anne és Diana kergetik a tehenet, és mindketten elesnek a sárban
5. Anne - miután leesett Moody-ék nyárikonyhájának tetejérõl, majd beleesik egy régi kútba - egyedül marad az erdõben, és a félelemtõl elájul
6. Ms Stacy éppen bekapni készül egy kanál pudingot, amibe korábban belefulladt egy egér, mert Anne elfelejtette letakarni, és rékiabál a tanárnõre: "Ne egye meg Ms Stacy!"
7. Anne megkérdezi Kathleen Brooke igazgatónõt, hogy eljön-e vele a nyárra a Prince Edward Island-re, a "Zöld oromba". Kathleen azt válaszolja, hogy "Mit szólna hozzá, ha igent mondanék?", erre a válasz "Az, hogy ez az értelem elsõ halovány szikrája, amit Magánál tapasztaltam!..."

Egyelõre ennyit, majd legközelebb, ha érdekel Titeket, leírom a kevésbé vidám, megírkató, megható kedvenceimet is.

Bocsi, ha nem mindent idéztem szó szerint, de azért igyekeztem!!!
hallatlan 2006 febr. 26. - 15:24:55
(10/548)
Van némi anyagom, ha kell akár segítek is.
Én is akartam régebben egy raj. oldalt, csak egyedül nem volt merszem belevágni...

itt egy topic:<a target=blank href="http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126350&amp;la=45559215" title="http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126350&amp;la=45559215">forum.index.hu</a> csak halott... de fel lehetne éleszteni...
aralk1 2006 febr. 25. - 09:26:59
(9/548)
A rajongói oldal szerintem is jó ötlet!
Nem tudom tudjátok-e, de a Váratlan Utazás c. sorozatnak, amint szintén Kevin Sullivan rendezett, van már egy magyar oldala: <a target=blank href="http://www.avonlea.hu" title="www.avonlea.hu">www.avonlea.hu</a>
Itt olvashattok az írónõrõl, Lucy Maud Montgomeryrõl, és van egy-két infó az Anne-rõl is!!!
És képzeljétek, még utazást is terveztek a Prince Edward Island-re, bár most már nem találtam errõl információt az oldalon.