9/10
Marduk83 2017 szept. 16. - 09:12:50 9/10
(15/35)
Horror kategóriában erõs kis film. Nem unalmas, noha az ember azért sejti mi fog történni. Aki erre azt mondja, hogy gyenge, csináljon jobbat.
10/10
Sándor Bodnár 2017 aug. 28. - 09:02:56 10/10
(14/35)
Az amikor kialszik a feny klasszisokkal jobb...
10/10
Sándor Bodnár 2017 aug. 28. - 09:01:49 10/10
(13/35)
Nem egy nagy sz`am,unalmas történet,olcsó költségvetéssel,sok fat`alis hib`aval,szellemes démonos ihletek úgytûnik elfogytak..
5/10
ResidentEvil 2017 aug. 27. - 16:03:43 5/10
(12/35)
2-szer aludtam be rajta.....5 pont.
1/10
Bogi Szabó 2017 aug. 24. - 15:14:22 1/10
(11/35)
Aki kevés ilyen jellegû filmet látott, annak biztos izgalmas, ütõs stb., de aki már sokat, annak kiszámítható és unalmas sajnos :(.
8/10
Bonnie 13 2017 aug. 23. - 20:31:33 8/10
(10/35)
Sztem ez sokkal ütõsebb és izgalmasabb és félelmetesebb volt mint amikor kialszik a fény! Mégis hi`anyérzetem maradt talán mert a demonok között filmek kicsivel tartalmasabbak voltak de igy is megijedtem egyszer kétszer a film alatt.10/8
k11zoltan 2017 aug. 21. - 23:20:28
(9/35)
Nem volt rossz.

Moziban néztem. Van jelenet a stáblista után?
2/10
kate77 2017 aug. 21. - 21:56:56 2/10
(8/35)
Nagyon vártam, nagyot csalódtam. Egyszer sem ijedtünk meg, minden kiszámítható, elõre tudható volt. Évek óta nem csinálnak igazán ütõs filmet ebben a kategóriában, mintha már minden ötletet ellõttek volna. 2/10
Künge2 2017 aug. 19. - 18:43:07
(7/35)
Kicsit szerintem A fekete ruhás nõ címû filmrõl koppintották, ráadásul az még ijesztõbb is, mint az Annabelle2.
7/10
gio14 2017 aug. 15. - 00:05:04 7/10
(6/35)
Régen néztem már moziban horrort, mert a trélerek és leírások nem tudtak újat adni, de megérte! :-)
A sztori nem a forgatókönyvek csimborasszója, beérték az alkotók jumpscare megoldásokkal, de a hatások pöpecek voltak.
Külön köszönet a nézõtársaknak, a hangos és halk snittek közötti szisszenéseket és kínos nevetéseket nem adja vissza a homecinema. Egyes jeleneteknél konkrétan leestünk a székrõl, a fejünket fogtuk, volt aki az egyik jelenetben imádkozott mellettem suttogva...
Röviden: jó moziélmény volt! Mégsem áldozott le a klasszikus horrornak a moziban!
1/10
dr.levai 2017 aug. 13. - 23:29:42 1/10
(5/35)
Egy értékelhetetlen "alkotas", nevetsegesen gyenge jelenetek, leragott csont alapsztori. Senki nek nem ajanlom, a nezok kozul tobben felidoboben kimentek rola.
Findzs 2017 aug. 13. - 14:02:35
(4/35)
Ez aztán egy építõ jellegû hsz. volt.
Köszönjük :)
Mayer Ferenc 2017 aug. 11. - 22:02:57
(3/35)
Csak beteg emberek néznek horrort.
10/10
Sajtburesz 2017 aug. 11. - 07:31:17 10/10
(2/35)
Iszonyat jó film lett! Minden horror rajongónak ajánlani tudom ;)
Andrew8 2017 aug. 09. - 22:46:42
(1/35)
Kritikusok is szeretik és a nézõk is! Meglepõ a szar elsõ rész után. DÉmonok között mínõség lett? Megnézem mégis.