Téma: Anyák napja

Zsombibezz 2016 máj. 02. - 14:28:01
(8/28)
Habkönnyû kis operett. Van benne elvált anya, spermadonortól született gyermek, óriás fenekû fekete asszony, leszbikus párocska, özvegy pasi gyerekekkel, hetero indiai férj fehér feleséggel.

Nincsenek benne elsõ házasságban élõ, gyermekeket nevelõ, fehér, hetero szülõk.

Nekem hiányzott.
filoszemitabélus 2016 máj. 02. - 12:19:21
(7/28)
A sors iróniája, hogy a két cím egymás alá került.
10/10
istok87 2016 máj. 02. - 10:40:54 10/10
(6/28)
folyt.:
Aztán ha érkezik egy, a 80-as – 90-es évek bájaira emlékeztetõ habkönnyû szórakoztató film, akkor az már ezen degenerált _kritikusok_ szerint xar, punktum! Nincs benne olyan, ami tágítja a tûréshatárokat, tehát "nem korszakalkotó", "nem filmtörténeti".
Az Anyák napja c. film pedig szórakoztató, megnevetteti az embereket, ez viszont nem jó nekik. Õk zombikat akarnak, akiket lehet terelgetni.
Pedig a mai liberális elvárások szerint megjelenik itt is a meleg pár, antirasszizmus vonal is, akik aztán jól móresre tanítja a régi amerikai generációt, akik – mint azt tanították nekünk a liberális megmondók – nem toleránsként, nem befogadóként élték le az egész fránya életüket. Bezzeg manapság!
De a _kritikusoknak_ ez is kevés, nekik több kellett volna.

Mielõtt valamelyik kedves liberális fórumlakó õrjöngve nekem támadna, "összeesküvés elmélet" terjesztéssel vádolna, nekik gyorsan, eccccerûen összegezném:

Kiszámítható film? De hát az ilyen szórakoztatóan bájos filmekben pont ez a jó! ;-) Ma már annak is örülök, ha egy kiszámítható, EMBERI poént kapok, mondjuk egy aberrált, undorító mélyütés helyett.

Nekem tetszett, ahogy mellettem az egész mozi végig kacagott, röhögött, szórakozott.
/persze biztos vagyok benne, hogy közülük is lehúzzák majd néhányan itt a filmet, mert valahol ámerikában ezt a kottát rakták fel nekik errõl a filmrõl...../
9/10
Sztalina1 2016 máj. 01. - 22:33:39 9/10
(5/28)
Ma láttam Anyukámmal, azt kaptam amit vàrtam. Könnyed, laza, mosolyogtató. Mi jól szórakoztunk, ajánlom :)
4/10
kozmaszabolcs73@gmail.com 2016 ápr. 29. - 20:53:13 4/10
(4/28)
Nagyon gyengécskére sikerült unalmas Hollywoodi lerágott sztori..sokkal többet vártam tõle, de csak egy belealvós vasárnap film lett belõle..
Rövid G. atya 2016 ápr. 29. - 16:24:42
(3/28)
Majd a tévében... tíz pontozótól 4.8-as átlag kissé gyanússá teszi, ahogy Jennifer Anniston is...
10/10
Deny95 2016 ápr. 29. - 10:30:44 10/10
(2/28)
Hatalmas! Mindenkinek ajánlom. Tegnap este néztem meg. A Valentin-napot utáltam, a Szilveszter éjjelt szerettem, és valami utóbbihoz hasonlóra számítottam. Hatalmas pozitív csalódásban volt részem. Az egész mozi sírt a röhögéstõl, pedig alapvetõen egyszerû poénokkal operál a film, de valahogy mégis mûködik. Meglepõen diszkrét az elõzetes, itt kivételesen nem a legjobb részeket lõtték el benne, bár az egyik történetszál "csattanóját" sajnos sikerült.
Feldobta a napom a film, még otthon is megmosolyogtam, mikor visszagondoltam pár jelenetre. Alig várom, hogy újra lássam, természetesen legközelebb már anyukámmal.
jbaj 2016 ápr. 06. - 20:00:12
(1/28)
Na, erre kíváncsi leszek. Mert Julia Roberts neve nekem mindig garancia arra, hogy jó lesz egy film. ;)

Jennifer Aninston-t is kedvelem, de lássuk be, az utóbbi idõkban rengeteg "szemetet" elvállalt. Borzalmas, hogy sokszor mikben tud szerepelni. :o xD