Téma: Apatigris

offtopic
guess.who 2021 márc. 31. - 18:03:01
(295/595)
Há'hiszen benzinnye' és ku'ccsa' megy a' óttó, nem forgalmival!
Benzin meg volt benne, a kulcsot meg elvitte Artúrtól. Gondolom, most majd összetöri (magát és az autót - persze gondosan nem mutatják a törött kocsit, hiszen ennyit azért mégsem akarnak rááldozni a forgatásra), és akkor Artúr újra megvilágosodik, miután jól kiosztotta Szandimandiékat (esetleg fakultatívan megitatta velük az altatóporos löttyöt, amit neki szántak) és ott fog szerzeteskedni a műkörmös észkombájn kórházi ágya előtt hetekig.
(Jelzem: feltűnő, hogy most milyen okos nőt csináltak belőle, pedig az első évadban nagyjából annyi volt a szerepe, hogy nézett ki a fejéből és néha nyafogott valamiért, mert örömmel iszogatott Dorkával.)
6/10
napraforgó 2021 márc. 31. - 12:53:02 6/10
(294/595)
Igazából ez a második évad is jószerivel az éjszakai szórakozóhelyeken játszódik. Én nem tartom ezt ennyire általánosnak,mint ahogy itt mutatják. Az egyetemisták soha nem tanulnak, mindig csak buliznak, a vizsgákat csak úgy megemlitik. Lehet, hogy itt mindenki zseni és tanulás nélkül is le tud vizsgázni, én bizony vért izzadtam egy-egy keményebb vizsga előtt, alatt és még csak egy házibuli sem jutott az eszembe anno, nemhogy éjszakai mulató.
offtopic
janderka 2021 márc. 31. - 09:22:43 Előzmény guess.who
(293/595)

Érdekes gondolatmenet, bár megvallom kicsit erőltetettnek érzem a párhuzamot.


6/10
napraforgó 2021 márc. 31. - 09:22:12 6/10 Előzmény guess.who
(292/595)
Nagyon igazad van, ha Artúr bácsi megvilágosodott Tibetben és teljesen más ember lett, akkor mi a fenét keresett egy éjszakai mulatóban és szedett fel lányokat? hová lett a megvilágosodott énje?
offtopic
guess.who 2021 márc. 31. - 08:38:38 Előzmény janderka
(291/595)

Na, akkor egy érdekes tripla párhuzam Mandy-Szandi-Szandimandi témában:
- Mandy Smith akkoriban azzal próbált sztár lenni (=akarta sztárrá tenni a S-A-W, mindegy), hogy 16 éves, de valami híres politikussal történt afférjával a bulvárlapok címoldalára került.
- Kicsivel később Magyarországon egy bizonyos producer azzal akarta híressé tenni Szandi nevű felfedezettjét, hogy 13 éves és egy híre zenésszel (aki a producer maga) volt némi afférja.
- Szandimandi 16(?) éves volt, amikor azzal próbált sztár lenni a suliban, hogy a híres Kamarás Iván színésszel volt afférja. :)


offtopic
guess.who 2021 márc. 31. - 08:32:46 Előzmény napraforgó
(290/595)
Azért valahol kicsit fura, hogy úgy kezdték az évadot, hogy Artúró megvilágosodott Tibetben, teljesen kicserélt személyiséggel (és külsővel) jött vissza Magyarországra (de minek? maradhatott volna szerzetesnek egy lámakolostorban, biztos találkozott volna LLL-lel és együtt nyomozgathattak volna tovább) - ehhez képest mindössze öt rész után már se nője, se kocsija, ráadásul egy bárban issza le éppen magát. Nem egy túl állhatatos ember, ha az első nehézség után hazudozni és piálni kezd.
6/10
napraforgó 2021 márc. 31. - 07:13:53 6/10
(289/595)
Engem nem annyira érdekel az itt látható sok nyiszlett szinésznőcske, sokkal inkább foglalkoznék magával a történettel.

Az meg elég különösen alakul. Péter lefekszik az ex feleségével, Szandra élete is alakul a bárban Artúrral, és Vivi sorsa mondjuk sinen van a cégnél. is. Laura házassága válságba kerülhet, ha Gábor lefekszik a nyiszlett Nórával.

Én amúgy furának tartom, hogy nem tudnak szexelni a kisgyerek mellett, mert ez hihetetlen, nem valós. Később, ha a gyerek nagyobb lesz, vagy pláne még egy-két gyerek is születik, még sokkal kevesebb idejük lesz. És? Igy is lehet élni, sőt megoldani ezeket a gondokat. Azért nem kell mindig fél nap szünet, hogy együtt legyenek.
Valahogy az emberek úgy általában csak fölnevelnek néhány gyereket úgy, hogy azért néha házasélet is van.
offtopic
janderka 2021 márc. 30. - 23:13:11 Előzmény guess.who
(288/595)
Áh, mióta '88-ban a Mandy nevű sztárjelöltet küldte el maga helyett a Budapest Spotcsarnok béli Erőfesztiválra, már nem a liblingem - de a kebelmérete ettől függetlenül mértékegységgé vált.
6/10
napraforgó 2021 márc. 30. - 22:00:31 6/10
(287/595)
Az előzetes szerint Artúr nem hagyja bepalizni magát, úgy tűnik ismeri Anett kis trükkjét az altatóval, mivel összekeveri az italokat.
Nem volt jó ötlet a lányoktól, hogy egyforma piát rendeltek a pasival. Bár lehet, hogy a férfi ragaszkodott hozzá (ha már ő fizet, akkor a lányok is azt igyák, amit ő).
offtopic
guess.who 2021 márc. 30. - 20:38:08
(286/595)
Ja, ő Jandi liblingje, aggódjon a kora miatt ő. :)
offtopic
guess.who 2021 márc. 30. - 20:02:46 Előzmény luci87
(285/595)
Női szemmel lehet, hogy nem bombázók, de férfiszemmel a "bombázó" -ahogy lentebb is írtam- nem jelenti feltétlenül a Jandinak tetsző S. F. alakját. "Laurától" első körben nagyon zavaró volt ez a rövidebb haj, de többször megnézve kiderült, hogy a nagy barna szeme és a szája is pont ugyanolyan maradt, mint hosszú hajjal, úgyhogy továbbra is nagyon tetszik. És akár deszka, akár nem, veszett csinos a rövid farmerjében.
"Szandinak" viszont ez a hosszú lobonc nem áll jól, ráadásul pár körmöst ki kellene osztani a sminkesének, mert rettentően megöregíti minden megjelenésénél (bár gondolom, ezen az sem segít sokat, hogy túlbarnította magát).
Vivi meg... hát ő Vivi, ehhez nincs is mit hozzáfűzni.

Egyébként érdekes, de tény, hogy amíg nem kezdtetek el itt a színésznők mellméretén problémázni, nekem eszembe sem jutott ilyen szempontból megnézni őket, csak utána kerestem fotókat róluk... Fura.
offtopic
guess.who 2021 márc. 30. - 19:56:19
(284/595)
Schmidt Sára öregecske?!?!? Viccelsz?! :D
offtopic
luci87 2021 márc. 30. - 16:26:28
(283/595)
Persze, izlesek és pofonok.. Én női szemmel nézem, egyik se egy bombázó, W. L. elöl deszka hátul léc, semmi alakja, S. S. nak az a hosszú gitarnyakahoz nem előnyös az a rövid haj, túl kicsi a feje.. Vivi se egy bögyös csaj, de még ő szerintem a legmutatosabb. Meg a hosszú hajú húga, nagyon szép dús haja van..
offtopic
guess.who 2021 márc. 30. - 07:18:33
(282/595)

Nem gondolnám, hogy egy nő értékét a kosármérete határozza meg, vagy hogy pusztán attól jobb színésznő lenne valaki, mert D kosarat hord - így S. S. esetében sem tartom lényegesnek ezt a kérdést. Esztétikus a kinézete, a játéka meg hihető, sajnálnám, ha másmilyen lenne. Ahogy Walters Lili sem lenne Walters Lili például kevésbé szögletes állal.

Szóval maradjanak mindketten ilyen "deszkák", és ne zimánylindásodjanak, ha jót akarnak, irgumburgum!


offtopic
guess.who 2021 márc. 30. - 07:06:12 Előzmény janderka
(281/595)

Az megvan, hogy a világon semmi esélyed, mert Sammy kizárólag a nőket szereti?! :)


offtopic
janderka 2021 márc. 29. - 22:19:11
(280/595)
Egyikük se egy Samantha Fox :)
offtopic
guess.who 2021 márc. 29. - 21:50:56
(279/595)
Ez nem ilyen egyszerű. A karakterek, az alaphelyzet jó - ebből a szempontból tehát lehetne sok rész (azzal a fenntartással, hogy az első évad nyolcadik része végén egy eléggé korrektül lezárt sztorit kaptunk, szerintem nem kellett volna folytatni - vagy nem úgy kellett volna lezárni).
Viszont ha most tényleg elmennek a tingli-tangli időhúzós, műkonfliktusos, műdrámázós baromság irányába, akkor valóban inkább mihamarabb hagyják abba, mielőtt sikerül alulmúlniuk a DÖ utolsó három évadát.
offtopic
guess.who 2021 márc. 29. - 21:36:47
(278/595)

Szóval csak szándékosan rémisztgeted az embereket itt éjszakára... Gondoltam. Na, ezé' tart itt ez az ország!

:)


offtopic
guess.who 2021 márc. 29. - 21:31:01
(277/595)
Ez hivatalos, hogy 3 rész van csak hátra - vagy az első évadból (5 rész, banyek! :) ) extrapoláltál?
6/10
zazee 2021 márc. 29. - 20:51:57 6/10
(276/595)
Rémes, hogy nálunk minden sorozat egy idő után befullad, a sorozatokat eseménytelen, időhúzó, semmitmondó, életszerűtlen klissékkel tömik ki. Pedig az Apatigris első évada jó volt, sőt a második évad első két epizódja is még nézhető volt. De most már kezd egyre lejjebb csúszni a story.