Téma: Ask ve ceza

malvinkicska 2018 jún. 22. - 16:55:51
(6/6)
Az nagy kár már nem úgy működik a Port , mint régen, mert egy ilyen sokat mondó sorozat kiváló színész gárda égni kellene, ennek a fórumnak, de még csak havonta sem téved ide senki sajnos. A 41-es résznél tart van mondani valója bőven, mert a másfél órában történik annyi minden csak kapkodja az ember a fejét, ilyen sorozatot vegyenek, meg, mint az ASI, nem a sok semmit. Valaki ide téved lehetne róla beszélni mert lenne mit.
Máriácska 2. 2018 ápr. 22. - 11:09:16
(5/6)
Az utolsó fennlévő részben hihetetlen történés, hogy legjobb barátnője szemmel láthatóan borzalmas állapotban, igen részegen otthagyja egy étteremben Jasemine-t. Igaz, hogy ő kérte, mondván, hogy egyedül szeretne maradni, de ép eszű és normális gondolkodású barátnő vagy barát soha nem hagyná ott a barátnőjét olyan állapotban sehol sem, hanem hazavinné. Szerintem ez egy bosszantóan komoly írói hiba! Ha jó állapotban hagyta volna ott a barátnője (de mondjuk valaki az italába tett volna utána valamit) az is megoldható lett volna, és utána úgy folytathatta volna az író ahogy akarja.
malvinkicska 2018 jan. 24. - 14:13:19
(4/6)
Valóban ez egy nagyon érdekes sorozat, és nem két órás, mint a mostaniak , azt látom ott is a régebbiek jobbak nekem tetszenek.
Amilyen témát boncolgat ez is, jó az események pörögnek sok minden történik benne.
A legnehezebb dolga Savasnak van mivel sok mindennel kell neki megbirkózni.
Aztán Yasemin a gyerek a bukott vállalkozás, mi lesz vele, hogy fogják megoldani a barátnõvel, mert nem lesz könnyû.
timcilla46 2018 jan. 24. - 08:20:28
(3/6)
Nagyon szeretem ezt a sorozatot! Most nézem a 23. részt. A sorozatbarátra tegnap már feltették a 20-21-22-23 részt magyar felirattal! Köszönöm a fordítóknak. Remélem a második évadot is láthatjuk magyar felirattal!
malvinkicska 2017 okt. 12. - 20:18:21
(2/6)
A mai 6-ik részben végre találkoztak nagyon várom a következõt, hogy fognak reagálni, de ami fontos a baba vissza került Yasaminhez, Savas a papa amit õ nem tud.
malvinkicska 2017 szept. 23. - 12:28:22
(1/6)
Biztosan sokan nézzük ezt a nagyon érdekes témával foglalkozó sorozatot jó lenne megbeszélni ki hogyan látja a dolgokat. A színészek ragyogóak lenne mirõl témázni.