Téma: Autómánia

Alex04 2008 aug. 02. - 14:52:17 Előzmény grzzt
(28/68)
Látom N. Tamas te is értesz aztán az autókhoz ill. a mûsor vezetéshez.Akkor szólalj meg, ha normálisan be tudsz mutatni egy autót, mint Gyulai, nem ugy mint az a két töketlen a totalcarban, akik kapával mérik a csomagtartok nagyságát. Csak akkor pofázhatsz, ha ezt felfogtad.
10/10
grzzt 2008 aug. 01. - 12:57:35 10/10 Előzmény N. Tamas
(27/68)
Mit kisgyerekezel, te kocsmajózsi, lófaszú kancigány. Húzzál Izraelbe te szar geci. A két mûsor között a hasonlóság összesen annyi, hogy mindkettõt zs.-ék vezetik, akik nem értenek az autókhoz. Csak annyi különbséggel, hogy amit ez a hülye az autómánián sablonszöveggel letesztel, azt még egy mérsékelt Fideszes megbírja nézni, viszont a totalcar idiótáihoz már SZDSZ-es gyomor kell, õk nem autótesztelési, hanem autófikázási magazint csináltak, aki egy Ferrari motorjának a felbõgését is kizárólag csak azért tudja élvezni, mert a drezdai civil lakosság szétbombázása jut róla eszébe, az ne vezessen mûsort Magyarországon. Az autómánia bábja lehet, hogy nem ért a kocsikhoz, de legalább tisztességes és kúltúrált, nem úgy mint a totalcar cionista - matula meg Tóta Warangy féle disznói. Ha te a totalcart szeretni tudod, akkor légyszíves sportmûsorban is nézd Gyárfás Tamást, meg Orosz Józsefet. Aki korrekt tesztelést akar látni az olvassa az A5.hu-t, az autó-motor-t, auto1, 2-t, valamint az autósvilágot. Miután megtudott a neten mindent a kocsikról, nézzen videót róluk az autómániában - miközben a bábu bemutatja, de semiképpen nem a totalcar.hu gyomorforgató szemetét.
N. Tamas 2008 júl. 19. - 12:27:04 Előzmény zsoccika
(26/68)
Na, mesélj már, kisgyerek! Mennyire ért ez a Gyulai gyerek az autókhoz? Nem az észt kéne osztanod nálad idõsebbeknek arról, hogy mit kéne tenniük, hanem tán nyitva tartani a füled, és figyelni, hogy ez a szerencsétlen Gyulai miket össze nem makog. Miért is ért hozzá annyira? Mert minden második szava az, hogy cizellált, meg összességében? Ettõl lesz valaki autós szakember? Állítom, hogy ez a csóka annyit ért a kocsikhoz, amennyit leírnak neki a papírra, ráadásul még az is sokszor rossz. Ennyit errõl.
10/10
zsoccika 2008 jún. 28. - 11:43:32 10/10
(25/68)
És az összehasonlítgatásotokról csak annyit:
nem érdemes egy hatalmas költségvetésû, angol mûsorral "összerakni" a két mûsort, mert nyilvánvaló, hogy melyik lesz a nyerõ.
A totalcarról meg nem is kívánok szólni.. az a két "észlény" mivel tud többet az autókról mint a Gyulai??
10/10
zsoccika 2008 jún. 28. - 11:33:16 10/10
(24/68)
Ti is nagyon rendesek vagytok!!! Mindenkit csak kritizálni tudtok!?
Én is tisztában vagyok azzal, hogy az autómánia nem a világ egyik legizgalmasabb, legjobb autós magazinja, de kíváncsi lennék, hogy azok akik szídták a mûsorvezetõt, azok mennyivel értenek jobban az autókhoz, és mennyivel lennének képesek "izgalmasabbá" tenni ezt az autós mûsort!
Szóval mielõtt akárki akármit mond, az nézzen magába egy kicsit, és gondolkozzon el azon, hogy Õ maga hogyan tudná azt a bizonyos feladatot véghez vinni.
tomitsutsu 2008 jún. 10. - 22:34:33
(23/68)
Az a baj a mûsorvezetõvel, hogy teljesen el van szállva a német autóktól, hogy hû ez, hû az aztán...a legutóbb is teszt alatt volt egy amerikai, a Chrysler Voyager, ha jól tudom, aztán ez milyen rossz, meg így meg úgy, csak egy valamit felejt el, hogy ottkinnt az emberek harmad annyiért kapnak autót, mint itt Európában. Lehet, hogy egy bmw micsoda puha mûszerfalborítást produkál, meg milyen a belsõ anyagok felhasználása, de könyörgöm vezetés közben nem a mûszerfalat fogdozom, hanem az utat nézem...
Itt az öreg kontinensen megetetnek minket ezekkel az autóárakkal, de nagyon keményen, egy opel astra áráért ottkint ford mustangot veszek bivalyerõs motorral, és hát istenem kicsit kopogós a mûanyag, de mennyi pénzért könyörgöm!!!Ezt felejti el sokszor Gyulai kolbász barátunk...
-Banderas- 2008 jún. 09. - 21:16:47
(22/68)
TotalCar forever!!! Te Gyula!
1/10
susu88 2008 jún. 07. - 12:58:09 1/10
(21/68)
Nekem se jön be a mûsor...
Viszont ha már úgysincs TV2-n Totalcar, az RTL-nek eszébe juthatna, hogy áthívja onnan a Winklert meg a Karottát, tuti hogy õk feldobnák az egészet. Persze gondolom ez nem ilyen egyszerû...
Addig is vasárnaponként 9-tõl délig Top Gear a BBC PRIME-on...
na aaaz autósmûsor :)
boystoman 2008 máj. 03. - 10:28:02
(20/68)
Ennek a Gyulainak nincs egy önálló gondolata sem.Csak azokat tudja mondani,amit elõtte megírtak külföldi újságírók,akik már hamarabb tesztelték az autókat.Szánalmas bugris!
csa007 2008 ápr. 21. - 18:06:44
(19/68)
Egyszerüen élettelen.
Kb. egy autósmagazin tv változata lehetne, de még az is izgalmasabb. Na jó, azért néha-néha érdekeset is mutatnak.
Totalcar??? Jó mûsor az nem kell?
Bernanke 2008 ápr. 21. - 15:57:39
(18/68)
Egyet kell értenem Gopeddel. Nagyon közeli rokon lehet a Gyulai Balázs, hogy engedik, hogy ezt a sza*t csinálja. A Répa Katáról nem is beszélve. Szánalmas az egész mûsor.
1/10
Goped 2008 ápr. 05. - 08:52:34 1/10
(17/68)
Ez a valaha látott LEGROSSZABB autósmûsor! Magyarországon miért nincs igény egy normális autósmûsorra, normális mûsoridõvel?? Sajnos a totalcar megszünt,ez a hulladék igénytelen bemutató meg mûködhet. Ja, és többet mutatják a Gyulai okos fejét mint az autókat.BORZAZTÓ!!!
7/10
suppadre 2008 márc. 29. - 10:07:44 7/10 Előzmény jakovlev
(16/68)
Szerintem sem olyan rossz a müsor, nézhetõ,igaz kicsit olyan szappanopera szerü hogy minden szép,meg jó.Kellenek a luxusautós bemutatók is,de én inkább örülnék ha az elérhetõbb olcsóbb autókat mutatnák be hitelesen,népítélet szerüen,és nem úgy mint egy milliomos ficsúr átül a lexusból vagy valami csúcs modelbõl egy skodába,suzukiba stb.mert ennek a müsornak sajna ilyen szaga van.Egy szerényebb áru autó szerényebb kivitelén nincsen semmi vicc szerintem,nem kell lejáratás szerüen bemutatni.A humoros hozzáállás szerintem is emeli a müsor értékét,csak ne közhelyekre irányuljon.
jakovlev 2008 márc. 24. - 20:13:26
(15/68)
Sztem nem olyan gáz ez a mûsor. Laikusoknak és cicababáknak pont jó, hozzáértõeknek vicc... Nem akarom védeni Gyulait, tényleg unalmas ahogy elõadja, viszont vszínû nem sok beleszólása van a mûsor készítésében. OK, õ a mûsorvezetõ, de a szövegeit nem hinném h õ írja meg elõre. Vagy megmondják neki mit mondjon, vagy tényleg õ írja, de az nagyon gáz lenne. Ja és sztem kellene bele egy használtteszt rovat, mert nem minden autós "részletre vásárlós" újautós...
issti1 2008 márc. 01. - 14:14:57
(14/68)
A boxot kihagytad, mert persze ahhoz is ért...meg gondolom a megfelelõ helyre benyaláshoz ez a kis apucikedvence!
Ez Magyarország: szerintem ilyet "kereskedelmi" tv-ben csak nálunk lehet csinálni.
Egy szóval: xar!! -és igénytelen és kritikátlan! :o) hehe, ezen inkább már csak röhögnék!
Tilakoid 2008 márc. 01. - 12:36:33
(13/68)
Hasonlítsuk például össze az Ötödik sebességgel ami a Discovery-n fut.Ég és föld,hol áll õ Tif Niedelhez!És ez nem pénzkérdés,kis pénzbõl is lehet(ne)jó mûsort csinálni(lásd Totalcar),de ahoz kellene egy két tehetséges mûsorvezetõ.Ilyen szép íve van az autonak-olyan szép formavilága...Ugyan már kérem!
Ki ez az ember?:D
1/10
loncsik 2008 márc. 01. - 10:07:38 1/10 Előzmény issti1
(12/68)
hello!
azt hittem csak én gondolom így...tehetségtelen,de "UNIVERZÁLIS"!!!!ért a focihoz,a formai 1 hez,persze az autókhoz meg minden máshoz.ez a mûsor is 1 katasztrófa...semmire nem jó.mi az a szõke nõ,minek kell bele?á mindegy..

gyulai balázs...hagyjad má.. meg léderer ákos..na az a másik..
issti1 2008 febr. 02. - 12:19:46
(11/68)
Ez a mûsorvezetõ gyerek tényleg ilyen hülye? És hozzá milyen okosnak képzeli magát, csúcs!
Vajon ki nyomatja ennyire?
heathenreel 2007 aug. 25. - 02:12:05
(10/68)
Legnagyobbak az oktató részek. Hogy a kevésbé hozzáértõknek jól elmagyarázzák, pl. mi is az az összkerékhajtás. Nos lássuk, kis kitérõnkben most mindenki megtudhatja. És ekkor már jönnek is a 3D animációk, közben meg megtanuljuk, hogy az autó hajtásában ilyenkor mindegyik – vagyis az ÖSSZES – kerék részt vesz. A rövid ismertetõ után vissza is térhetünk a teszthez. Igen, látható, hogy a lámpa alatti részen, ha az autót oldalról 60 fokos szögben nézzük, mennyire kifejezi az autó sportos vonalvezetését ez a kis bütyök.
kolbász 2007 aug. 20. - 21:08:45
(9/68)
Manapság nem divat a minõségi mûsorkészítés erre példa az atománia is. Egyáltalán minek kellett bele az a szõke buxa?
Pösze még beszélni sem tud normálisan. Gyulai sem kutya, még kereket sem tudna cserélni össze vissza makog ilyen hülye f***okat.