1/10
Levander88 2010 nov. 30. - 19:20:29 1/10
(118/678)
Segítsetek picit!
Hogyan néz ki nálatok a netes játék? Nálam olyan, mintha az alja eltûnt volna... És csak annyit ír ki, hogy Készülj a játékra!
Uncharted 2010 nov. 30. - 19:19:56
(117/678)
Sajnos még mindig nagyon lassú a mûsor !
Vajon ma is össz-vissz 6 kérdés lesz az 1 órában ?
Uncharted 2010 nov. 30. - 19:17:48
(116/678)
Ez a Madonnás de hülye kérdés... 8-(
Kiszelnek való !
10/10
IXEMGabeo 2010 nov. 30. - 19:16:35 10/10
(115/678)
nahát ez az a téma, ami nem az erõsségem..búlvár és az énekesek, színészek...
1/10
Levander88 2010 nov. 30. - 19:15:49 1/10
(114/678)
Sziasztok!

Én tegnap elfelejtettem, hogy ez kezdõdik, így teljesen új az egész... Hol lehet becsatlakozni a játékba? :-O
10/10
IXEMGabeo 2010 nov. 30. - 19:11:24 10/10
(113/678)
most volt róla szó, hogy elég gyér az árfolyam, olyan 280 körüli eurot hallottam...erre nem vennék mérget
offtopic
Zajac 2010 nov. 30. - 19:10:39
(112/678)
Nem tudom milyen a mûsor,biztos szuper és izgalmas,de ettõl a mû sikítástól meg kiabálástól feláll a hátamon a szõr :O
10/10
IXEMGabeo 2010 nov. 30. - 19:08:52 10/10
(111/678)
legalább ne túlozna, annyira nem voltak zseniálisak:D:D egyszer megnéznék egy igazán õszinte mûsort, ahol nem szabják meg elõre, hogy tapsolnod kell...voltam anno 3 éve a Vágó mûsor forgatásán, tapsolni kellett, én nem tettem:D
9/10
CsizmásPandúr 2010 nov. 30. - 19:03:33 9/10
(110/678)
Szerintem az halva született ötlet lenne, mert ahhoz hasonló komoly kvízmûsorra már nem igen van igény. Nem!?
1/10
tamast2 2010 nov. 30. - 19:00:26 1/10
(109/678)
A Vagoval es a Balazzsal voltak a legjobbak ezek a kvizmusorok. Ez a Rakoczi nagyon gyenge. Eroltetett, latszik, hogy izgul es az elore betanult poenokat probalja elsutni. Viszont nagyon figyel a tokeletes mosolyara.
10/10
IXEMGabeo 2010 nov. 30. - 18:44:08 10/10
(108/678)
még talán a Multimilliomos a Jakupcsekkel az volt talán a tv2 legjobb kvízmûsora, bár a Vágóval talán az is max 2-3 évig se tudta felvenni a versenyt...
1/10
dina49 2010 nov. 30. - 18:36:54 1/10
(107/678)
Nem csodálkoznék, ha az RTL-Klub egy idõ után megint képernyõre tûzné, természetesen Vágó Istvánnal!
10/10
IXEMGabeo 2010 nov. 30. - 18:31:40 10/10
(106/678)
szerintem az a vetélkedõ, mely legalább 7-8 évig hellyel közzel a nyár kivételével, mindig a képernyõn volt, annyira népszerû volt az emberek körében az mindent elmond...egyértelmû, hogy a LÖIM volt a legjobb kvíz, amit valaha láthattunk
10/10
IXEMGabeo 2010 nov. 30. - 18:29:27 10/10
(105/678)
húú, de egyetértek veled:D:D tegnap itt nyomtuk...egyedül a kalóriás kérdésbe nem voltam biztos...
RichieAprile 2010 nov. 30. - 17:39:03
(104/678)
"Én szinte a rabja voltam a milliomosnak, így a halálom órájáig azt sírom vissza."

"Már a zenéje olyan volt, hogy borsózott az ember háta."

Pontosan én is ugyanígy érzek,rokonlelkek vagyunk:)

A milliomos a "szerelmem" volt:)Sokat is tanultam belõle.
kozmamonika 2010 nov. 30. - 15:37:10
(103/678)
Sziasztok!
Elõre szólok, hogy én elfogult vagyok Vágóval szemben, így a véleményem nem biztos, hogy hiteles.
Én szinte a rabja voltam a milliomosnak, így a halálom órájáig azt sírom vissza. (néha a külföldi RTL-n nézni lehet, bár németül nem nagyon tudok).
Sokáig az a vád érte a milliomost, hogy nem elég pergõs. Meg azért kell az új, fiatal figura, mert az lendületesebb, pergõsebb lesz, mint a jó öreg Vágó Pityu. Legalábbis ezzel a maszlaggal indokolták, hogy mennie kell. No most az elején szeretném leszögezni, hogy Rákóczit csípem. A Danubius akármit (nem tudom mi a neve) nem miatta nem hallgatom, hanem Sebi Balázska meg Vadon Amorf Jani miatt nem. Régebben, amíg Rákóczi másokkal vezette a mûsort, szívesen hallgattam.
Viszont egyetértek azokkal, akik azt mondják, ez nem az õ világa. Én nem azt mondom, hogy rossz mûsorvezetõ. Inkább azt, hogy nem hiteles. Mármint hogy kvízt vezessen. Neki lazább mûsorokat kéne vezetnie, az való neki. Ugyanakkor valahol mégis kalapot kell emelnem elõtte is és a játékosok elõtt is, mert az élõ mûsor bizony elég rizikós.
Egyetértek többekkel is abban, hogy nagyon vontatott. Nem 6 kérdésnek kéne elhangoznia egy adásban. Igen, lassan nyílnak ki a pénznyelõt is, gondolom a feszkót fokozandó, de csak idõpocsékolás. Igen, igaz, nem kéne újra elmotyognia a válaszokat, mikor már a versenyzõk gondolkodnak. Valóban zavaró a b. õrök kevergése is. Igaz, ezek technikai jellegû dolgok, de akkor is javítani kéne.
Aztán nem tartom korrektnek a játékosok kiválasztását sem. Hogyan, miképp történt? Publikus volt? Én nem tudok róla. Ha igen, akkor bocs. Nézõnek, ennek-annak lehet jelentkezni, olyan telefont nem láttam, hogy játékosnak is lehet, s ha igen hogyan. Kérlek benneteket, javítsatok ki, ha tévedtem!
Én jártam a Vágó mûsorban kétszer is. Annál profibb mûsorkészítést el sem tudok laikusként képzelni. Még az állam is leesett. Szerencsére az felvett adás volt. És igen is, voltak show-elemek ott is. Már a zenéje olyan volt, hogy borsózott az ember háta. A kiválasztás is nagyon igazságos volt szerintem. Az játszik, aki megnyeri a sorkérdést. A bejelentkezés pedig bárki számára adott volt. Persze oda is kellett szerencse.
De elég kemény tortúrán ment keresztül az ember, mire behívták. A tavalyi párbaj már nagyon az exhibicionizmus felé ment el. Ott a próbajátékon hiába produkált valaki jól. Ahhoz kellett valami különleges, hogy behívjanak. Pl. másság, roma származás, stb. Ilyen kérdések voltak, hogy mivel tudnék címlapra kerülni. Én meg beírtam, hogy semmivel sem szeretnék címlapra kerülni. Így hiába a jó teszt, nem hívtak be.
Egyébként hadd védjem meg a játékosokat. Higgyétek el, itthon a fotelban sokkal okosabb az ember. Azért, mert higgadt, nincs tét, nincs kamera, nincsenek figyelõ szemek. Azért ez durvább, mikor egy stúdióban vagy. Nekünk civileknek nem ez a természetes közegünk. Ott a székben én is gondolkodtam hosszasan olyan kérdésen, amit itthon csípõbõl tudtam, még az évszámra is emlékeztem. Ott meg....
Szerintem nincs baj azzal,hogy két hozzátartozó játszik, mert nincs gond, ki vigye a pénzt. De hogy milyen alapon kiket játszatnak, az nagyon érdekelne, mert arról semmit se tudunk. S ez nekem nem szimpatikus. Viszont azzal is egyetértek, aki azt mondta, inkább ez, mint a sok gagyi. Én is utánanézek, ha valamit nem tudok. Szégyelltem mgam, Gullivert én sem tudtam, hogy orvos volt. Hiába no, régen volt már, és nem tartozott a kedvenceim közé. Számomra meg a kaját kérdés tûnt kacagtatóan könnyûnek. Azért nézni fogom, mert örülök, hogy van valami, a semminél több. De tényleg nagyon lassú. Azért én reménykedem, hogy egyszer még látjuk a jó öreg Vágó Pityut.
9/10
CsizmásPandúr 2010 nov. 30. - 14:59:06 9/10
(102/678)
Bár a visszaszámlálás elég vicces volt, és a mûsorvezetõn is látszott, hogy izgul, de a VV-nek így sem volt esélye:

http://www.origo.hu/teve/20101130-lazan-nyert-elsore-a-tv2-uj-vetelkedoje-a-40-millios.html?

Elég durva számok...
hibbantcsibe 2010 nov. 30. - 14:40:41
(101/678)
A mûsorral még nem is lenne baj, de nagyon unalmas, nagyon el van húzva, sok az idõhúzás. Kicsit fel kellene pörgetni, meg hát azért lássuk be, a kérdések is elég gyengék. Ezek a kérdések - legalábbis ami belefért az elsõ adásba - nem igényelnek valami nagy tudást, bár ezt egy mûsorból nem lehet megállapítani. Azt gondoltam, hogy ez egy mûveltségi vetélkedõ lesz, de tévedtem valószínûleg. :) Azért nézni fogom, hátha lesznek igazi kérdések is.
1/10
dina49 2010 nov. 30. - 14:13:37 1/10
(100/678)
Ami nekem nem tetszett a mûsorban:
- a biztonsági õrök tökölése a pénzzel, amikor visszavitték és már ott volt a következõ két játékos, egy kicsit sokan voltak ott fenn
- mikor a játékosoknak van egy perce a gondolkodásra, akkor a mûsorvezetõnek nem kéne elmotyognia állandóan a válaszlehetõségeket
- szerintem nem Rákóczi Feri a legmegfelelõbb ember ennek a mûsornak a vezetésére
picigyongy 2010 nov. 30. - 13:08:15
(99/678)
Tökéletesen igazad van abban , hogy el van nyútjva : én egyszerre kinyitnám az összes rossz válasz pénzelnyelõjét....Ezzel megy el a fele.
Ha már idegeneket sorsolnak össze , akkor ne legyen szimpátia kérdése - hiszen ez általában nem igazságos, hiszen nem arra nyomgatják az SMS-t,. aki valóban megérdemkli, pl. itt tudása alapján....
A zseton jobb lenne - talán nem kellene a biztonsági örökkel foglalkozni - jó hogy nem számolják át.....de valamivel tragikusabb látni, hogy hopp - elment , mintha csak zseton lenne...