Téma: Az áruló

10/10
Szoffiii 2009 jún. 09. - 14:55:33 10/10 Előzmény h.ne
(335/615)
Hagyjuk már szegény gyereket!Bár furák ezek a helyesírási hibák, de van aki nem jó belõle. Soledad mikor békül ki Hugóval?
10/10
Miss Pearl 2009 jún. 09. - 14:20:19 10/10 Előzmény Zsuzsika12
(334/615)
Nekem Mario Cimarro tökre bejön, de tény, hogy Alcides külsejeként jobban! Nekem a kiengedett haj jobban tetszik, de az biztos, hogy Hugo kedvessége, szenvedélye, gyengédsége nagyon megnyerõ a számomra! Alcides stílusa nem tetszik, nem jönnek be az ilyen erõsebb jellemek, vagyis az ágyban is olyan rámenõs, nekem nem tetszik! Goromba is, csak a saját dolgai érdeklik, nem tud igazi tiszta szívvel szeretni , mint Hugó! szval Hugónak csak az összekötött haja nem nyerte el a tetszésemet! Soledad tényleg hülye, azért ezen én is meglepõdtem, hogy nem tudja õket megkülönböztetni! Én ha szeretnék vkit, engem ugyan nem lehetne becsapni, mert én is észrevenném már a csókjából, hogy másabb! Alcidesé is lehet szenvedélyes, de másképpen, olyan rámenõsen! Érdekes a film, csak már tényleg mese! Én a tegnapi részben megbocsájtottam volna Hugónak és kész! De ezért film, hogy még elhúzódjon a sok baromságokkal! Azért a szexjelenet, már amit mutattak belõle tegnap Hugó és Soledad között, az olyan romantikus volt nem?? Nekem jobban bejött, mint Eloisa és Alcides között! Én inkább tartom magam romantikusabbnak, csak azért az elsõre voksolok úgymond!
henett 2009 jún. 09. - 13:46:20
(333/615)
Kataplexia:erõs ingerre hirtelen bekövetkezõ múlékony megdermedés.

Katalepszia:az izmok mozdulatlansága, merevsége, mozdulatlan tetszhalottszerû állapot, néha órákon át is tarthat.
napraforgó 2009 jún. 09. - 12:30:51
(332/615)
Kedves hné! Képzeld, mind a két betegség létezik, a kataplexia és a katalepszia is. Nem vagyok orvos, így nem tudom, mi a különbség köztük. Mindkettõ dermedtségi állapottal jár, a kataplexia - ahogy olvastam - rövid ideig tart, a katalepszia pedig akár hosszabb ideig is. De hogy mennyi ideig, azt nem tudom. Mindenesetre Hugonak ez utóbbi nyavalyája van, katalepsziás. Jót nevettem Zsuzsikán, hogy neki Hugo tetszik jobban. Mivel mindkét szerepet ugyanaz a színész játsza, így elég nehéz elképzelni, hogy szebb legyen saját magánál. A szinkronszínész, Haas van der Péter egész jól próbálja a hangjával megoldani, hogy érezzük a különbséget a két szerep között, bár az utóbbi néhány epizódban Hugo hangja nagyon nyálas volt - ahogy nyafogva könyörög Soledadnak, ahogy próbálja kimagyarázni magát...
10/10
h.ne 2009 jún. 08. - 21:04:09 10/10
(331/615)
Zsuzsika!
Érdekes dolgokat írsz te! Létezik egy betegség aminek valójában az a neve, hogy"kataplexia" és nem katalepszia! De nem ennyire sok ideig tart a rosszúl lét mint ahogy azt a film bemutatja. Hogy ennek a filmnek mennyi a valóság alapja, azt döntasd el te magad. DE!!!!.... Kérdeznék én most tõled valamit. Az én lányom 13 éves, és nem igazán szoktak neki 40 éves férfiak tetszeni. Még ha a Mario Cimárró testalkata korához képest kifogástalan is. Érdekesnek tartom egy ilyen gyerektõl ezt a marha nagy ragaszkodást Hugóhoz! Nemrégiben volt egy hozzászóló aki azt mondta, hogy te igazából nem is 12 éves vagy, és a helyesírásod sokban kifogásolható. Én akkor a védelmedre keltem, de ma már nekem az az érzésem, hogy te csak szórakozol itt közöttünk! Most gondolom, hogy a levelem elolvasása utan majd megint a "növéred" fog jelentkezni, és elnézést kér a nevedben. Akor most ti ketten használtok egy regisztrációt? Ha a leveleidet a nõvéred elolvassa, akkor hamarabb is megkérheted, hogy megtegye, még mielõtt elküldenéd õket! Egyébként nem szép dolog kettõs személyiséget játszani, ha csak nem vagy skizofrén. Vagy annyira beleéled magad az áruló cimû filmbe, hogy egyik nap Zsuzsika vagy a másik nap pedig a 23 éves nõvér?
10/10
Zsuzsika12 2009 jún. 08. - 20:08:11 10/10 Előzmény nuussi
(330/615)
Elnézést hogy beleszólok de Hugó szebb mint a fivére!
És szerintemsok miden lhecséges a valóságban is!
Szerintem nagyon is lehecséges, hogy ez a katalepszia régen létezett vagy lehet az is, hogy ez a fílm egy valóságos életbõl van össze rakva! Minden megtõrténhet!
Hugó sok mindenben kedvesebb pl:nagyon jószívü is tud lenni meg még ijesmi....Nekem az tetszik legjobban Hugóban hogy nagyon szép a száj járása a nevetése meg a magassága és még az hogy mijen a stílusa! Õszintén valja be midenki hogy Hugóban mitetszik! De csak az írjon erröl akinek tetszik valami Hugóból!
10/10
Zsuzsika12 2009 jún. 08. - 20:04:20 10/10 Előzmény nuussi
(329/615)
Elnézést hogy beleszólok de Hugó szebb mint a fivére!
És szerintemsok miden lhecséges a valóságban is!
Szerintem nagyon is lehecséges, hogy ez a katalepszia régen létezett vagy lehet az is, hogy ez a fílm egy valóságos életbõl van össze rakva! Minden megtõrténhet!
Hugó sok mindenben kedvesebb pl:nagyon jószívü is tud lenni meg még ijesmi....Nekem az tetszik legjobban Hugóban hogy nagyon szép a száj járása a nevetése meg a magassága és még az hogy mijen a stílusa! Õszintén valja be midenki hogy Hugóban mitetszik! De csak az írjon erröl akinek tetszik valami Hugóból!
10/10
Zsuzsika12 2009 jún. 08. - 19:47:11 10/10
(328/615)
Én nekem meg jobban Hugó tetszi aki a filmben játszik!
Am lesz ennek második évada?
Nagyon jó volt a mai rész!
10/10
gabcsa96 2009 jún. 08. - 18:48:03 10/10
(327/615)
jah tökre igazatok van...amikor ugye megjelent Alcides a fogadáson akkor Soledad rögtön rájött, hogy õ nem Hugo ( a szemébõl) és a csókjából már nem?
nekem egyépként szimpibb mario cimmaro am Hugót játssza
10/10
h.ne 2009 jún. 08. - 17:29:27 10/10
(326/615)
Miss Pearl és Hattyú!
A dolog lényege nem az, hogy Soledád meddíg megy el a szerelmi jelenetben, és végûl megtörténik-e ....? Hanem az, hogy amikor Húgó elõször csókolta meg Eloisát, az a nõ már akkor rájött, hogy a férfi nem Alcides, mert másként csókol! Ezzel szemben ez a szerelmes Soledád, aki már gyereket is szûlt a szeretett férfinak soha nem ismeri fel. Neki elég egy piros hajgumi, hogy meg lehessen téveszteni. Tényleg meseszerû az egész, persze a filmek már csak ilyenek. Az egypetéjû ikrek sem hasonlítanak annyira egymásra, hogy ne lehessen köztük külömbséget tenni. Nehogy már egy hajgumi legyen a fõszereplõ???? Ez a Seledád egy idióta! És meg kell, hogy valjam, Alcides szebb férfi mint Húgó. Mármint úgy értem, amikor éppen Marió Cimarró Alcidest játsza, sokkal mutatósabb férfi, mint mikor a sokat pislogó Hugót játsza.Lehet, hogy Soledád is kezdi észrevenni azt amit én!?!
Monita:_ 2009 jún. 08. - 16:03:40 Előzmény zorroka96
(325/615)
Zorroka! Port.hun olvasom a mûsor ismertetõket.Rá klikkelek az Áruló cimû filmre és ott választhatok dátum szerint hogy melyik rész tartalmát szeretném elolvasni.
10/10
nuussi 2009 jún. 08. - 15:11:25 10/10
(324/615)
De így is megkülömböztethetné õket hogy lehet hoyg hugo jobban csókol mint Alcides vagy másképp. Meg Soledad mindig mondja hogy "olyan a pillantása mint Hugoé" Alcidesé meg egy kicsit más. Errõl is megkülömböztethetné õket.
10/10
Szoffiii 2009 jún. 08. - 14:30:56 10/10
(323/615)
sztem ilyen nem naon történhet meg, de a filmekben minden lehetséges.
8/10
agi70 2009 jún. 08. - 11:15:34 8/10
(322/615)
azaz közömbös
8/10
agi70 2009 jún. 08. - 11:12:20 8/10 Előzmény Neli
(321/615)
Nekem úgy tûnt
*******SPOILER hogy egész "tisztességesen" lefekszik Alcidessel, de persze "abban a hiszemben", hogy a fivérével teszi. Mikor legközelebb találkozik Hugoval elmondja neki, aki persze kikattan. De aztán minden jóra fordul... SPOILER**********
Lányok! (Gondolom mi vagyunk többen a fórumon, kivéve Porthost) Most ha elvonatkoztatunk attól, hogy a filmekben minden képtelenség megtörténhet. Elképzelhetõnek tartjátok, hogy két ember annyira hasonlítson egymásra, hogy ilyen szinten ne tudnátok õket megkülönböztetni? És mi van a kémiával? Legalább az illata (feromonok miegyéb), ha valaki kedves a szívednek akkor ahhoz másképp állsz "kémiailag" is, mint aki közönbös, vagy éppenséggel ellenszenves.
8/10
agi70 2009 jún. 08. - 10:51:21 8/10 Előzmény Porthos91
(320/615)
Szia Porthos, rég jártál már erre. Vitázhatnékod támadt? :)
10/10
Miss Pearl 2009 jún. 08. - 08:11:43 10/10 Előzmény hattyu
(319/615)
Azért ez tök durva, hogy ennyire meg tudja téveszteni Soledadot!
10/10
Miss Pearl 2009 jún. 08. - 08:09:49 10/10 Előzmény Porthos91
(318/615)
Egyesek erre , mások pedig másra, nem mindegy az neked??!!
Számunkra lehet, hogy az a szánalmas, amit épp te nézel! Ne erre az oldalra irkálj, senki nem kíváncsi rád!
Neli 2009 jún. 07. - 22:29:36
(317/615)
Azért nem ártana kiírni, hogy SPOILER, ha vki a végérõl ír... Esetleg nem mindenki szeretné elõre tudni... Mondjuk én pont nem ilyen vagyok, de azért más lehet...

Egyébként ha jól emlékszem,
SPOILER, Soledad nem fekszik le végül Alcidesszel, mert az mégiscsak elárulja, hogy nem Hugo...
10/10
gabcsa96 2009 jún. 07. - 18:21:37 10/10
(316/615)
a végén. Ha valaki tudja írja meg! lécci