Téma: Az áruló

10/10
timcsike15 2009 jún. 11. - 19:27:04 10/10
(375/615)
Már agybajt fogok kapni ettõl a filmtõl:DSoledad nem meri bevallani magának,hogy mégis Hugó élete szerelme és vele akar lenni.
Amugy nem tudjatok,hogy mikor van az utolsó rész?Hányadikán?Mert ha elmegyek nyáron dolgozni,remélem meg tudom majd nézni a részeket,mert nagyon jó a sorozat.De az még jobb lenne,ha leadnák TV2-rõl az El cuerpo del deseo sorozatot.Nagyon jó sorozat!Én láttam minden egyes részét,csak nem magyarul és jó lenne újból megnézni.
8/10
agi70 2009 jún. 11. - 18:47:25 8/10
(374/615)
h.ne jót nevettem a közép-európaisított szappanopera forgatókönyveden :-) Felrémlett bennem a Szomszédok... Porthos vess rám követ, de ki lehetne vele kergetni a világból.
Amúgy mindig csak Mario-ról megy az eszmecsere, de itt van Danna, akinek a játéka szerintem kellemesen természetes. Szerencsére nem is festették meg frizurázták túl, viszont igazán szépek a ruhák amiket ráadnak. Szerintetek?
10/10
Szoffiii 2009 jún. 11. - 18:35:09 10/10
(373/615)
nekem egyáltalán nem tetszik mario cimarro, csak a sztori
10/10
Szoffiii 2009 jún. 11. - 18:33:53 10/10
(372/615)
én ezt értem, de sztori nekünk is bejöhet. de ez az 'elfogyott a pénzem 'sztori, nagyon tetszik. le kéne parodizálni egy ehhez passzoló jelenetet. én nem szeretnék ezen veszekedni a nénivel, úgyhogy innentõl nem nagyon szeretnék errõl beszélni. köszönöm szépen (nem fogjuk a jetixet)
10/10
h.ne 2009 jún. 11. - 17:05:21 10/10
(371/615)
Szoffika!
A lányom nem nagyon szokta nézni, mert olyankor jön haza az iskolábol, és sok egyéb tennivalója van. Õ egyébként ha teheti a Jetix csatornát nézi. Neki a saját korabeli srácok tetszenek. Egyébként õ is néz sorozatokat, amiért nagyon haragszom, met sok olyan dologra neveli amit nem lenne szabad. Egyszer egy tanárnõ azt mondta, hogy azért is káros a gyerekekre mert elhiaszik, hogy a világ rózsaszín, pedíg ez nem így van. Én néha nézek sorozatot , és akkor ha a fõszereplõ karaktere, stílusa megtetszik. Ezek kellenek számomra pozitív gondolkodáshoz. Hogy jó dolog e a lányomnak, hogy barátok közt-öt nézi, vagy Zak Efrent,és a Tokió Hotelt imádja arra most nem tudom neked megadni a választ. Azt majd az élet igazolja! Fogalmam sincs mennyire jó, ha a gyerek nem a realitás talaján áll. Velünk felnõttekkel más a helyzet! Nekünk jó ha néha azt gondoljuk, hogy ilyen életek is lehetnek. Amikor nem arról szól a film, hogy Hugo hazamegy és megkérdezi Soledádot, hogy mit fõzött. Soledád pedíg azt válaszolja, hogy elfogyott a pénz, és nincs mit enni, még a villanyszámlát sem tudjuk befizetni. Erre Hugó katalepsziás rohamot kap, és nincs pénz orvost hívatni. Egyszóval érted??? Ebben a filmben a végén minden jóra fog furdulni. A felnõttek ez a sok pozitív harás erõt ad a mindennapokra.
10/10
Zsuzsika12 2009 jún. 11. - 16:58:10 10/10
(370/615)
Valaki nem tudná elküldeni a zenéit az ímélcímre antikapantika10@freemail.hu-ra?léci küldje már el valaki elõre is köszönöm!
10/10
Szoffiii 2009 jún. 11. - 16:06:30 10/10
(369/615)
én 13 vok.(mind1) aki bõvebben szeretne beszélni errõl a filmrõl vagy ilyenekrõl az vegyen fel msn-re! (artnerzsofi@hotmail.com) köszi.
nem kötözködésbõl, de az Ön lánya(h. ne) nem szokta nézni? (csak azért mer mondta h Önnek is van egy 13 éves lánya) amúgy meg én már tök nyugi vagyok, tényleg nem kötözködöm.
sztem a hosszú hajjal nincs semmi gond. talán ezzel is kitûnik egy kicsit a fõszereplõ..
a gázos a jeleneteket meg vagy nem látom, mert nem mndig toom megnézni, vagy pedig egyszerûen elkapcsolom.
napraforgó 2009 jún. 11. - 15:56:20
(368/615)
És ne feledkezzünk meg Beatríz megerõszakolásáról sem. Beatríz eleinte csak felbérelt embereket Soledad megöléséhez, aztán személyesen gyilkolt meg néhány embert, köztük jótevõjét, az orvost is. A jó Dr. Max meg a szekrényében õrizgeti a felesége hulláját. Szóval van itt horror rendesen!

Egyébként láttátok az aranytégla rakást, meg az ékszereket, smaragdokat, stb. Soledad háza alatt, amibõl Alcides egy zsákkal elcipelt. Honnan szerezte Jeremias azt a sok kincset? Alcides egyáltalán nem javult meg, ez csak egy taktika részérõl, szerintem így akarja megtéveszteni Soledadot, na meg a világot.
8/10
agi70 2009 jún. 11. - 12:07:46 8/10
(367/615)
Ja igen, az az egész Alcides-Beatriz reláció gáz, kikötözésestül, korbácsolásostul, nyakelvágásostul. A lightos szexjelenetnél persze elsõsorban a S-H duóra gondoltam.
A beleélésben teljesen igazad van, bár biztos életkortól is függ. Egyszer egy Oroszlánkirályt néztünk végig a férjemmel a moziban úgy, hogy minket is beleszámítva 7 év lehetett az átlagéletkor. A végén már nem is a filmet néztük, hanem a gyerekeket, ahogy beleélték magukat, ha krízis volt, sikítottak, volt aki zokogott, ha vicc volt kacagtak. Nagyon tanulságos volt látni.
domibabus 2009 jún. 11. - 11:57:05
(366/615)
nem értem miért olyan nehéz elolvasni az elsõ hozzászolásomat amit ugy kezdek annyi idõs vagyok mint mario és hoy világos legyen a kislányomnak van myvipe azon az õ email cime van . most már át irtam az életkort ezen az oldalon mé ghogy én nem vállalom a koromat b. üszke vayok inkább hogy én tisztességesen nevelem a 2 gyermekem és maradtam az elveimnél.amugyezen az oldalon igen az árulo a téma .én ezzel is fogok foglalkozni haéppen ráérek. de mindig megnézem mert nagyon jó nem tudom miért is kell egymásrol véleményt irni amugy engem nem érdekel kimit gondol továi jó sorozat nézést kivánok mndenkinek iy 40 évesen
10/10
h.ne 2009 jún. 11. - 11:47:34 10/10 Előzmény agi70
(365/615)
Ágika!
Egyet értek veled, de más egy újságos bódé kirakata, és más egy film.Nemrégiben magyarázta el egy pszichológus nekem, hogy a gyerekek számára mennyire kártékony az ilyen film. Azért mert bele éli magát a kedvenc szereplõje jeleneteibe. Pl. Amikor Hugó fuldoklott a koporsóban akkor egy gyerek annyira bele élheti magát, hogy õ is rosszúl van. És az, hogy valakit kikötözök, és úgy szexszelek vel, egy ilyen úgymond romantikus filmben azt a gyerek végképp nem tudja hová tennei. Bár hogy a szex jelenet lightos-e vagy sem, az megítélés kérdése, ILLETVE VISZONYITÁSÉ!
napraforgó 2009 jún. 11. - 11:42:57
(364/615)
Kedves Domibabus! Én is láttam a korábbi regisztrációdat, ahol 5 évenek tüntetted fel magad. Ha nem akarod vállalni a korodat, hát ne írj semmit, de irreális életkort semmiképp. Mert ugye az sem valószínû, hogy az 5 éves gyereked e-mail címét adtad meg, miként állítod... Egyébként a személyeskedést nem én kezdtem, de egyeseknek annyira nem tetszett, hogy megkritizáltam egyik-másik szereplõ küllemét, jellemét, rámutattam a cselekmény hibáira, hogy ezt - isten tudja miért - személyes sértésnek tekintették, és ezért engem kezdtek támadni. Ha rajtam múlik én maradnék a sorozatnál, nem is igen szoktam reagálni a személyeskedésre. Azért bízom benne, hogy továbbra is mindenki megírhatja a véleményét és a topic nem megy el a "jajj de imádjuk Mario Cimarrot" irányba, és ne merészelje senki bántani a drágát! íszabad indítani új topicot Mario Cimarro Fan Club címen, és oda irkálni az ilyen áhitatos hozzászólásokat.
8/10
agi70 2009 jún. 11. - 10:18:58 8/10
(363/615)
Az IMBd Biography azt írja Marioról, hogy 1971-ben született Havannában, ahonnan 23 éves korában költözött Mexico City-be tanulni, aztán 2007-ben Los Angelesbe "színészkedni". Zsenge legény korában elvette Natalia Streingnardot (aki Dél-Amerikában nagyon népszerû szappan-opera hõsnõ) aztán 2006-ban elváltak.
8/10
agi70 2009 jún. 11. - 09:56:10 8/10
(362/615)
Sziasztok!
Örülök, hogy csitulni látszanak a kedélyek, kár lenne ebbe az irányba elvinni a topikot.
Abban én is egyetértek Napraforgóékkal, hogy a pozitív hõsünknek azért elé sok negatív tulajdonsága jött felszínre az utóbbi hetekben.
Kezdettõl fogva zavart, hogy amikor Hugot meglehetõsen félreérthetõ helyzetben találta Don Lucas Beatriz-zal (még az elején), akkor arra persze "volt magyarázat", de Hugo nem is hagyott esélyt Soledadnak, hogy megmagyarázza a történteket. Ez elég hímsovén hozzáállás. No meg ez a végtelen bosszúállás, hideg és lelketlen ez sem egy jó tulajdonság.
Az vicces, hogy a "két testvér" külsejérõl beszélgetünk, hiszen végülis ugyanarról az emberrõl van szó... Ebbõl is látszik, hogy mennyire nehéz a külsõ megítélésében elvonatkoztatni a belsõ tulajdonságoktól.
h-né én még nem is annyira a szex jeleneteken aggódnék, hogy gyerekek is nézik (mert azok azért eléggé lightosak többnyire- ennél százszor cifrábbakat lát egy gyerek akár csak egy újságos stand elején) hanem pl. a Beatriz féle Alcides kínzáson, mert ennek nagyon súlyos üzenete lehet egy éretlen lélek számára (felvételrõl nézem a filmet, úgyhogy általában át is pörgettem ezeket a részeket, mert még az én lelkivilágomnak is rosszul esett).
10/10
h.ne 2009 jún. 11. - 09:09:14 10/10
(361/615)
Kellems szép napot !
Itt valami félre értés történt, és két csónakban evezünk! Itt mi Napraforgóval a filmrõl beszélgetünk, és a szereplõkrõl. Megpróbáljuk elmondani egymásnak, hogy Alcides külseje mennyire megnyerõ. És ha holnap arról fogunk beszélgetni, hogy Daniel /az orvos/ milyen úri ember,/akár kivûlrõl akár belûlrõl/ akkor el kell fogadni mivel õk is léteznek a filmben. Egyébként hogy Mario Cimarro az életben milyen természetes azt nem igen tudom megítélni, mivel soha nem találkoztam vele. És számításaim szerint nem is fogok! A sorozat tényleg jó,/illetve az alap ötlet/ nekünk is tetszik, mert ha nem igy lenne, akkor nem néznénk. De az írót nem sok fantáziával áldotta meg az Isten!Itt most a vita tárgyát Alcides és Hugó jelleme váltotta ki. Azért ne felejtsd el, hogy amikor Hugo visszajött minden áron bosszút akart állni szerelmén. Aztán a férfi igen nagyot nyelt amikor Michelle-t meglátta. És ne mond, hogy nem vetted észre, hogy izzott körülöttük a levegõ, mégha csak egy pillanatra is?? Ja persze gondolom ezért is a nõ a hibás?!? Ezzel szemben Alcides hazajött, és aláírta a válási papírokat, megpróbál tiszta lappal indulni. Hogy szövetkezett Eloisával az tényleg felróható neki, de Hogo is sok aljas dolgot tett a szeretett asszonnyal szemben! Az is igaz, hogy Eloisa és Alcides között testi viszony is volt!Viszont õ maga is azt mondta, azért teszem mert "régen voltam nõvel"! De amikor Hugo elkezdett megváltozni, akkor rossz irányba ment. Amikor pedíg az ikertestvére kezd megváltozni, akkor õ próbál a jó irányba menni, és nem hazúgságokkal. Nem adja ki magát másnak mint aki.
És még valami! Felõlem nyugodtan nézhetik a filmet gyerekek is, de nem egy kellemes dolog gyerekekkel véleményt cserélni.Aztán még azt is megkérdezném, hogy amikor ezek a 10- 12 éves gyerekek a képernyõ elé ülnek és végig nézik a szex jeleneteket.....? Mert van ám belõlük! Vagy amikor Alcides elvágta a torkát Arturó hugának??? És ne felejtsük csak el, amikor a fõszereplõt élve temették, el és fuldoklott a föld alatt a saját koporsójában!!!! Ki adott emellé magyarázatot a gyerekének???Már amennyire az ilyen jeleneteket meg lehet magyarázni!Egyébként, hogy tudd, abban a korban amikor a film játszódik nemhogy a fésût használták ritkán de a fürdõ vizet is. A történelem ezt alá is támasztja!
domibabus 2009 jún. 10. - 23:26:06
(360/615)
kedves h né . nem kellene gunyolodni hiszen én rögtön azzal kezdtem ahozzászolásomat hogy annyi idõs vagyok mint mario tehát nem 5 hanem lassan 40 éves és leirtam hogy a lányom email cimét használom .ez elkerülte a figyelmét?most akkor miért kellett az 5 évest gunyolni holott rögtön leirtam a koromat.akkor most ki bántott me kit. amugy én nem az a kötekedös kritizálos stilus vagyok inkább ahol tud segit pedig mihárman élünk2 gyerek és én de nagy szeretetben és ez a lényeg.ebben a sorozatban sok õszinte tiszta érzelem van ezért is szeretem . mario pedig szerintem nagyon jo szinész és az életben is nagyon természetes és még van sok minden ami a javára szól.de mindenki izlése lehet más.még annyit hogy ez az oldal nem a hozzászolokrol rolunk kellene szolni vitázni hanem a filmekrõl szinészekrõl én ehhez tartom magam mertnem mélto hozzám az ilyen gunyolodos vita.örülni kellene hogy a mai világban vannak ilyen jo kis sorozatok egykicsit utazhatunk a régi idõkben mint amikor az árulo játszodik.
domibabus 2009 jún. 10. - 22:41:11
(359/615)
kedves napraforgo a hozzászolásomatr ögtön ugy kezdtem hogy én annyi idös vagyok mint mario de a lányom email cimét használom .nem néztem én meg senki adatlapját de ezek után mégjobban csodálkozom hogy ilyen idös korban miért kell a kis fiatalokat bántani amugy én se vagyok már olyan fiatal lassan 40 felé tartok .én szerintem az is csunya kifejezés hogy mario nem ismeri a fésüt és még sok sértö kifejezés ami szerintem nemigaz de tiszteletben kell tartani mások véleményét is persze ezért nem kellett volna a kezdettöl mással foglalkjozni csak a sorozattal amugy én igy teszek . engem nem az érdekel ki hány éves és hogy ir csak az hogy milyen jo hogy ilyen sorozatot lead a tv2 amit köszönök szépen .sajnos a mai világban ritkák az ilyen hugok hát persze2009 ben azért1887 ben minden más volt de azért minden fiatal és idösnek minden szépet és jot kivánok az életben.és leggközelebb elkellett volna olvasni a koromat ami nem 5 de nem érdekes a lényeg hogy eljutott hozzánk is ez a jókis sorozat.szoval ne bántsunk egymást amugy is mindenkinek gondolomn van elé baja sajnos
napraforgó 2009 jún. 10. - 20:48:11
(358/615)
Egyébként itt fönt írják, hogy MC 1969-ben született. A Wikipédián meg 1971-ben. No kinek van igaza?
10/10
h.ne 2009 jún. 10. - 20:14:51 10/10
(357/615)
Valoban Havanna nem Kolumbiában van. De amikor Kolumbiáról írtam akkor éppen azt olvastam, és 1971-et a születési évének. Aztán mikor 1969-et írtam akkor ott meg azt írták, hogy Kubai.
10/10
h.ne 2009 jún. 10. - 19:52:28 10/10
(356/615)
NE BÁNTSD NAPRAFORGÓT! Semmi rosszat nem írt a filmrõl, Hugó tényleg borostás, és tényleg nem ismeri a fésût. Az adatlapodra azt írtad 5 éves vagy!!!!!! És már is 2 gyereked van???? Képzeld Napraforg 50-en felûl van, és több tiszteletet érdemelne. Te még csak ma regisztráltattad ide magad, és egybõl az volt a cél, hogy Napraforgónak neki támadj. Holott nem hiszem, hogy olvastad volna a régebbi írásait. Vagy talán valaki megkért, hogy légy a pártfogója???? Egy filmrõl véleményt lehet mondani negatívan és pozitívan is. A bulvárlapok is éppen ezt teszik egy-egy film bemutatója után. Nem értem mi a baj ezzel, ha valaki rávilágít a rendezés hibáira. Ezttõl még Marió Cimarró lehet szexis hapsi.És állhat neki jól a hosszú haj.