burak 2012 nov. 01. - 11:43:54
(426/466)
Olyan valakit kellene,az RTL-nél felhívni, aki kompetensebb. De viszont eddig még nem találtam meg a honlapjukon, hogy hogyan lehet õket utolérni, ebben segíthetnétek. Én felhívtam a mikroszinkront, ahol tudtam beszélni a gyártásvezetõvel, de õ is azt mondta, hogy kampányolni kellene, de még mindig itt a kérdés, hogy hogyan és hol kezdjük el.
burak 2012 nov. 01. - 11:39:24
(425/466)
Sziasztok én támogatok mindenféle megmozdulást, olyan valaki kellene aki azért közelebb áll a médiához, esetleg ismerõsei által, hogy ilyenkor mit lehet tenni.
kis lászlóné 2012 nov. 01. - 09:37:16
(424/466)
Ugye Te se gondolod komolyan hogy a Fókusz bármit is tenne a saját csatornája ellen? még kényes kérdéseket se tenne fel a saját fõnökeinek, nemhogy a nézõik véleményét figyelembe vennék......
10/10
Gica64 2012 nov. 01. - 08:07:10 10/10
(423/466)
Sziasztok!
nekem lenne még egy ötletem, nem tudom ki hogy van vele.Szerintetek ha a Fókusz szerkesztõségben írnánk?Én meg tenném ezt a lépést ,de kérdelek titeket ha netán hajlandóságot mutatnak segítsége, hogy tudnák veletek kapcsolatot teremteni?Pl aláírás végett,vagy nyilatkozat tétele végett ( Fókuszban) Ne hadjuk ennyiben!!! Várom válaszotokat ha látom hogy mellettem vagytok akkor én megtennék egy két lépést,de egyedül nem hiszem hogy menni fog nekem.
Üdv
Gica
iriszke1 2012 nov. 01. - 01:03:38 Előzmény Zsanna81
(422/466)
Sziasztok!
Elmondanám, a UPC-nek van a film közben információ, a tartalomban ott így szerepelt a mai: 200. Befejezõrész
Na ehhez mit szóltok, az információt csak kapták valahonnan, gondolom az Rtl Klubtól. Errõl ennyit, eszük ágában sincs megvenni a többi részt úgy tûnik. A tájékoztatásukról meg had ne mondjak inkább véleményt.
Azok alapján amit itt leírt valaki tartalmat, lehet jobb ha meg is kímélnek minket a többi hülyeségüktõl. Szerintetek normális, hogy Eva mégis újra kezdje Manosszal. Kész baromság az egész, ez a véleményem pedig én is imádtam a sorozatot. Bocs.
gyuri1001 2012 okt. 31. - 17:47:59
(421/466)
Elképesztõ pimaszság az RTL Klubtól.
Lehetetlennek tartom, hogy ne olvassák ezeket a hozzászólásokat.
Az elsõ és utolsó sorozat volt amit néztem az RTL-es köcsögöknél.
Baller horda!
Koritsi 2012 okt. 31. - 17:44:45
(420/466)
Sziasztok,

Én is felmérgeltem magam, hogy abbahagyták a sorozatot,én is írtam több mailt az Rtl-nek, de tényleg tesznek rá,és ez nagyon felháborító. Én próbálom a youtube-n nézni, de ott elég furán vannak fent az epizódok, és hát az én görög tudásom is kevés azért ehhez. Valamennyit értek, de az nem sok.
Remélem tényleg fogják folytatni, mert csak jobb lenne.
kis lászlóné 2012 okt. 31. - 17:09:30
(419/466)
szia Kedves megisjoo.


Nem is tudom hogy kezdjem.....az én drága jó édes Anyám, itt tobzódik majdhogynem habzó szájjal hogy milyen görény az rtl amiért levette a mûsoráról az éden titkait....tegnap mikor elolvastam amit irtál a második évadról, felcsillant a szeme hogy nahát, egy informatív emberke....végre tudta mirõl fog lemaradni......nagyon szépen megkérlek, saját nyugalmam érdekében, ha bõvebben ki tudnád fejteni a tartalmát a második és neadjisten a többi évadnak is, (zárójelben, én nem nézem, de mindig én olvastam el Ancikámnak a következõ részek tartalmát, tehát nézés nélkül is tudom kik a szereplõk és ki görény ki nem) megköszönném:))))
üdvözlettel: Kis Lászlóné, egy sorozatnem nézõ sorozatfüggõ:)))))))
burak 2012 okt. 31. - 16:27:34
(418/466)
Hát itt a vége, még ezt sem tudták tisztességesen befejezni, jó hogynem az elõzõ részt teljesen meg nem ismételték, undorító ez a csatorna én az biztos, hogy elkapcsolom ezek után. A görögöknél érdekes, már ismétlik.

Üdvözlök mindenkit azért majd néha rákattanok a port.ra hátha .............................történik valami jó !!!!!!!!!
gyuri1001 2012 okt. 31. - 14:21:29 Előzmény burak
(417/466)
Ezt a választ kaptam a Médiahatóságtól:

"Tisztelt X.Y!

A 2012. október 29-én a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósághoz (a továbbiakban: Hatóság) érkezett elektronikus levelére válaszolva az alábbiakról tájékoztatjuk.

A Hatóság a médiatartalmakat a médiaigazgatásra vonatkozó szabályoknak való megfelelés szempontjából vizsgálja, hatásköre arra terjed ki, hogy a sajtószabadságról és a médiatartalmak alapvetõ szabályairól szóló 2010. évi CIV. törvény (a továbbiakban: Smtv.) és a médiaszolgáltatásokról és a tömegkommunikációról szóló 2010. évi CLXXXV. törvény (Mttv.) hatálya alá tartozó médiatartalmak tekintetében e szabályok betartását felügyelje a közigazgatási hatósági eljárások során.

A Mttv. alapelvei között az alábbi rendelkezés szerepel:
„3. § A Magyar Köztársaságban a médiaszolgáltatások szabadon nyújthatók, a sajtótermékek szabadon közzétehetõk, az információk és a vélemények a tömegkommunikációs eszközök útján szabadon továbbíthatók, a nyilvános vételre szánt magyarországi és külföldi médiaszolgáltatások szabadon elérhetõk. A médiaszolgáltatás és a sajtótermék tartalmának meghatározása szabad, a médiaszolgáltató és a sajtótermék kiadója felelõsséggel tartozik e törvényben foglaltak betartásáért.”

Fentiek alapján sajnos a médiaszolgáltató megteheti, hogy megváltoztatja a mûsor rendjét, ezért csak azt tudjuk javasolni Önnek, hogy jelezze az RTL Klub felé észrevételét, hogy figyelembe vehessék azt mûsoraik szerkesztése során.

Tisztelettel:

dr. Horváth Nikoletta
tájékoztatási munkatárs

Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Ügyfélkapcsolati és Tájékoztatási Osztály
1133 Budapest, Visegrádi u. 106.
Tel: +36 1 468-0673
E-mail: info@nmhh.hu
Web: www.nmhh.hu

Kiemelt célunk a Hatósághoz fordulók hiteles és pontos tájékoztatása. Felhívjuk ugyanakkor szíves figyelmét, hogy hatósági eljárás kereteit nélkülözõ tájékoztatásunk – az Alkotmánybíróság 60/1992. (XI. 17.) AB határozatának indokolása értelmében – sem normatív, sem jogi kötõerõvel nem bír, erre bíróság vagy más hatóság elõtt megalapozottan hivatkozni nem lehet. A hatályos jogi szabályozásra tekintettel e-mailen hatósági eljárást kezdeményezni nem lehet, ezen az úton kizárólag tájékoztatást adhatunk."

Azok is lexarnak minket!
Az RTL Klub is lexar minket.
9/10
mamcsek 2012 okt. 31. - 13:28:44 9/10 Előzmény burak
(416/466)
Hírközlési és Média Hatóság 1015 Bp. Ostrom u. 23-25.
Zsanna81 2012 okt. 30. - 19:28:46
(415/466)
Hali!

Már tíz e-mail írtam nekik, de szerintem el se olvassák, automatikusan törlik azokat. Eddig úgy gondoltam hogy ez az rtl klub azért normálisabb társaság a többinél, de nagyot tévedtem. Már az is több mint idegesítõ hogy félbehagyják a filmet, de hogy annyi nincs bennük, hogy kiírnák a honlapra vagy legalább egy sort írnának vissza a szerencsétlen nézõnek, hogy bocsi nincs pénzünk, vagy nincs nézettség, az már a pofátlanság csúcsa...!!!!!! Apropó nézettség!! Hogy a francba gondolták hogy miután a fél 5-ös kezdésrõl átrakják délután 1-re, majd hû de sokan fogják nézni????? Normálisak???? Nem baj, ez kell ennek az országnak, adjátok csak a sok dél-amerikai sz.rt, biztos lesz aki nézni fogja, de én mától még oda se fogok kapcsolni!!! Visszatérek az ncore-ra, ott legalább folyamatosan nézhetõ egy-egy jó (nem dél-amerikai!!!) sorozat!!
Egy levelet még azért megeresztek a tévének, de abban nem fogom kipontozni a szavakat, az tuti!!!!!
Tudom hogy nem ér semmit, de a dühömet legalább kiadom magamból...

Üdv, Zsanna.
megisjoo 2012 okt. 30. - 16:04:47
(414/466)
Ja, és teljesen igaz.... a jó részek még csak most jönnének...

Leírom, mert mi az életben nem fogjuk látni a folytatást szerintem....

***SPOILER***

A második évad rövid tartalma....

Eva és Stefanos összejönnek. Stefanos titokban udvarolni kezd Melitának.
Eva és Stefanos szakítanak, nemsokára Eva bejelenti hogy terhes.... Stefanos eltitkolja Eva elöl kapcsolatát Melitával és összeházasodnak.
Eközben Amália mûgyûjtõ barátját megölik. Aki kapcsolatban volt Manosszal, Petrosszal, Stefanosszal és az õ anyjával.Mindhárman gyanúba keverednek. Az alibik megbeszélése közben Melita beszél Evanak Stefanoszhoz fûzõdõ titkos kapcsolatáról.
Mindenki Melita ellen fordul, hiszen azt követi el Õ is, ami miatt végigsírta az elsõ évadot.
A lány akivel Lukas majdnem összeházasodott visszatér....Kiderül hogy Õ Odysseas felesége......Felfedi hogy a gyerek akit Odysseas felnevelt, az Õ gyerekük:o)
Odysseas eldönti hogy feleségül veszi, miközben gyengéd érzelmeket kezd táplálni Nora iránt....Végül Lukas és Nora végre összejönnek mint egy pár.
Dafni és Nikolas együtt vannak továbbra is.
Melita Stefanosszal marad, de úgy érzi a férfi csak kihasználja.
Eva és Manos újrakezdik a kapcsolatukat, de az évad végén Manos elmegy Amerikába.....(piszkos anyagiak és nem tudta összegyeztetni a napi forgatást a színházzal.)
megisjoo 2012 okt. 30. - 15:12:55
(413/466)
ki a kicsit nem becsüli.... avagy szegény ember vízzel fõz:)
én amondó vagyok, inkább nézem görögül..amúgy is egy gyönyörû nyelv... mint nézzek síró brazil férfiakat:D
burak 2012 okt. 30. - 15:06:59
(412/466)
igazán csak most kezdõdne a sorozat lényege, hogy kerül Manos helyére Stefanos, a lányokat kitartja fogságban, ki lesz Evanak a harmadik pasija, ki az a hosszúhajú nõ Stefanos mellett, ezt már akkor nem tudom meg idáig ez egy hosszú bevezetõ volt, most jönne a java
burak 2012 okt. 30. - 14:58:19
(411/466)
köszi az infót, csak az a baj görögül van, a yutobon is meglehet nézni, de azt nem lehet így megérteni, mert nem érted, pld. a 200. résztõl hogy az új szereplõk kicsodák, és az összefonódások hogyan vannak.
megisjoo 2012 okt. 30. - 14:40:59
(410/466)
Nevetséges és felháborító amit az rtl klub mûvel.
Nem is tudom ez már hányadik sorozat amit valamelyik kereskedelmi csatorna elkezd, de be nem fejez.
Talán tényleg meg kellene vizsgálni hogy melyik idõpontban, milyen sorozatot sugározzanak.
Mást nem ismernek csak a sok brazil szappanoperát, ahol állandóan ugyan azt a történetet, cselekményt, befejezést húzzák rá újabb és újabb színészekre...

ha jól olvastam itt:

http://www.ishow.gr/seira/ta-mystika-tis-edem/episode-228/230922

A görög Mega TV ismétli a sorozatot. A 228. rész következik holnap.
Sajnos az idõpont nem a legjobb, reggel 5:45, ami feltehetõleg 6:45 nekünk, az 1 órás idõkülönbség miatt.

Itt elérhetõ a tv program:

http://www.megatv.com/summary.asp?catid=17496

A Mega TV nézhetõ online itt:

http://tvpc.com/Channel.php?ChannelID=4166
burak 2012 okt. 30. - 14:38:28
(409/466)
Ezen a héten szabin vagyok, és forrtyogok. Hova kell írni milyen email címre a médiahatóságnak légyszí írjátok meg. Gondolom így a többiek is írnának.
Egyébként is ez egy siker sorozat volt és görögországban biztos nem ebédidõben adták, azért is vették meg, honnan gondolták, hogy itthon nem lesz az. Biztos több ország is megvette. Mondjatok egy magyar sikersorozatot amit külföld is megvett. és minek adták idáig, hogy csak idegesítsenek minket, mert ez a Stafanos sem az akinek elmondják, és biztos õ kavarja most a dolgokat, minden befejezetlen marad, gratulálok az Rtl mûsorigazgatójának, mert õt ez nem érdekli.
10/10
Pistike66 2012 okt. 30. - 13:10:56 10/10
(408/466)
hogy lehet annyi részt megvenni, úgy tûnik nem tudok hibátlan hozzászólást írni. :-(
10/10
Pistike66 2012 okt. 30. - 12:58:11 10/10
(407/466)
Én azt nem bírom felfogni, de tényleg, hogy hogy annyi részt megvenni egy sorozatból, hogy ezek végeztével nem oldódik meg semmi? Tudom, erre utaltam már néhányszor, de számomra ez az ésszerûtlenség a legmegdöbbentõbb az egészben. Ez így csak a nézõk kínzása. :-) Vagy megveszek valamit egészben, vagy nem veszek belõle semmit, ilyen félmunkának semmi értelme. Azt meg egyszerûen nem hiszem el, hogy nem számoltak alacsony nézettséggel ilyen kezdési idõpont mellett, amikor az emberek munkában vannak. Szóval megdöbbentõ számomra, és csak gratulálni tudok az okos illetékeseknek. :/