haley86 2008 aug. 29. - 09:04:41
(14/54)
Szia!

Persze. Ez az elsõ, azt hiszem 6 részre van osztva.
http://www.youtube.com/watch?v=cmZBmF_eXlc
Ha tudsz franciául, és megnézted elmondhatnád a beszélgetésüknek mi volt a lényeg, mert én sajnos nem értem:-))
csancsy 2008 aug. 28. - 20:34:34 Előzmény haley86
(13/54)
Komolyan? Ugye viccelsz? Hát, nem hiszem el, hogy leadták. ÉN arra emlékszem utolsó részben, hogy Bene a Jimmy-vel jön össze, És helene taxis lesz, és nicholas, a másik csajt választja.
Be tudnád rakni a linket, melyik az youtuben?
haley86 2008 aug. 28. - 10:09:53 Előzmény csancsy
(12/54)
A Kalandos nyárnak is jó a vége, csak nálunk nem adták le.
***SPOILER***
Benedicte összejön Joséval, Helene Nicholaval, Johanna pedig Christiannal (igen õ is visszatér a sorozatba), Lalyra már sajnos nem emlékszem. Youtube-on fenn van az utolsó rész, de sajnos csak franciául. Aki tud annak könnyû, de mindenkinek érdemes megnézni aki szerette a sorozatokat.
4/10
Petrapetrus 2008 aug. 20. - 12:37:44 4/10
(11/54)
Amikor adták régen, volt, hogy néztem. Emlékszem, Anette-tõl a falra másztam... :-D
Mai szemmel kifejezetten ciki a sorozat. Legalábbis számomra. Már csak azért is, mert én gimnazista koromra teljesen máshogy viselkedtem, mint ezek a szereplõk. Szóval nem lettek példaképek. :-P
10/10
mimihopps 2008 aug. 13. - 20:27:02 10/10
(10/54)
áá
az idõsebb korosztálynak elkezdik újra adni a szerelem saint tropezban:P
az a favorit...
(ami tényleg nem rossz sorozat,de a végét nem láttam...)
csancsy 2008 aug. 13. - 11:37:41
(9/54)
Sztem igazán gondolkozhatnának, a magyar csatornák, hogy leadják, mert sztem, sokan néznék, most nagyon hiányolom ezt a sorozatot. Na, majd hátha az m1 gondolkozik ezen, ha má a kalandos nyárt leadta.
csancsy 2008 aug. 13. - 11:28:49
(8/54)
Ja, eléggé, kedvenc sorozatom, kár, hogy nem adják megint:)Mostmár eszembe jutott az úgymondd rivális, Geraldine, nem Girardi (az a Girardi család keresztneve, ha jól emlékszem)
Azért, látszott a kalandos nyáron, hogy csak próbálkozás, de hát azért ilyen dolgokkal nem volt jó ötlet, jó lett volna a régi szereplõkkel, ami be is vált, de hát, azért mindenki mással kavar, stb... Én eleinte nem néztem annyira, aztán, mikor megtudtam, hogy Helene is szerepel, mondom, juhé, akkor végre, lesz egy normális pár majd Nicolassal, dehát, semmi a másik lánnyal jön össze.
Amúgy a Helene és fiúkra is jól emlékszem:) Ott a kedvenc párosom, az volt, akik még elején szerepeltek, fekete hajú volt mindkettõ, és az helyükbe lépett Laly és Sebastian. Meg ott is volt egy negatív szereplõ, nem is tudom, hogy hívják? Be akarta cserkészni Helene-t, hogy majd demot vesznek fel, elcsábította, de nõben is volt rossz szereplõ, Natalie, aki eleinte José-ra hajtott, késõbb nicolasra. vagy fordítva, nem tudom.
Amúgy imádtam a sorozatot, azért eléggé kicsi voltam, és utánaoztam õket:) Például úgy raktam a kabátot a válltáskámra, ahogy õk tették, vagy egyszer-kétszer úgy csináltam frizuár, mint Benedicte, vagy Helene, vagy Anett (justinét nem bírtam, nem olyan göndör hajam) bírtam ezeket a francia sorozatokat. Amúgy eleinte nem is gondoltam, helene és a fiúk, meg az 2 csók, összefügg, így elõször csodálkoztam, hogy hogy szerepel helene az elsõ csókban, aztán a helene és a fiúkban, pedig a justine.
10/10
mimihopps 2008 aug. 13. - 10:54:55 10/10 Előzmény csancsy
(7/54)
te aztál jól emléxel!
az helene és a fiúk-kal sztem lezárult az egész, utána már csak próbálkoztak a folytatással,de nem sikerült!:P
Ha jól emléxem helene-t viszont nem fejezték be!
csancsy 2008 aug. 03. - 21:11:23
(6/54)
Imádtam ezt a sorozatot, és bár, vagy több mint 10 éve adták le, még ma is élénken emlékszem rá. Tudom, hogy volt egy gonosz szõke, Isabella, azt hiszem, meg voltak az ikrek (Suzie), Anett:), a jófej 2 szülõ, és persze Helen. Arra is emlékszem, hogy ebben a sorozatban volt Justine-nek egy nagy riválisa (és nem Isa), Jerome terén, Gerardi-nek hívták azt hiszem, de lehet, hogy tévedek. És nagyon sokat õrlödött Jerome közte és Justine között. egyszer Gerardi-val jött össze, utána, újra Justine-nel, aztán megint Gerardi-val.
SPOILER!!! (aki régebben nem látta)
Igen, teljesen végig adták. az lett a vége, hogy Justine és Jerome összeköltöztek, és a második csók, ezzel kezdõdött, és itt is szerepelt egy másik csaj, aki gonosz volt, de Jerome teljesen belehabarodott, így Justine elmenekült Amerikába, de a végén visszatér, és ebben szerepelt Anthony, Luc és Virgina (bár az utóbbi kettõ, már az elsõ csókban is szerepelt, Virgina Justine unokatestvére, és Luc-cel jön össze), és Justin meg Jerome nem merik bevallani az érzelmeiket egymás iránt, és ebben Virgina és Luc segít, így Justine nem megy el megint, hanem eljegyzik a legvégén Jerome-mal. Amúgy Justin úgy tér vissza, hogy Jerome éppen Sandrával kavar (az a gonosz nõ, akibe Jerome belehabarodott, de végül rájön Jerome, ki az igazi), de jerome bevallja, hogy semmit nem jelentett neki a Sandrával töltött éjszaka, Justine-ra gondolt, és Virginiának is Justine vallja be fájdalmát, és õk mesélik egymásnak, így jönnek rá mindenre:) Na, mindegy hosszan ecseteltem, bocsánat, de imádtam, egyik legjobb sorozat volt, nagyon hiányzik!!!
Amúgy egyetértek, a Helene és fiúk azért jó volt (persze nem annyira, mint a két csók), de a kalandos nyarat teljesen, de teljesen elrontották Benedict nem Jiosé-val jön össze, pedig totál megjavult, akkor Nicolas sem Helene-nel, pedig õt is berakták, sõt... Na, mindegy, azt teljesen elrontották, így nem is gondolok arra, hogy az megtörtént.
Újvállalkozó 2008 júl. 23. - 00:11:50
(5/54)
1. nem volt akkor más
2. mi is gyerekek voltunk :)))))))
egyébként végig adták a magyarok?
simonaa 2008 júl. 22. - 23:17:37
(4/54)
Egyszer NAGYON NAGYON régen én is néztem,akkor jó volt(mert alig volt más) de most belenéztem youtubeon és tök ciki.XDXD
10/10
mimihopps 2008 jún. 25. - 22:23:02 10/10
(3/54)
Annyira sajnálom nem adják a tévében..tuti újranézném:D
Egyik legjobb tinisorozat, sztem néznék a fiatalok;)
Android666X 2008 máj. 20. - 13:37:13
(2/54)
Ja régen én is néztem ezeket, de ma már nem hiszem hogy nézném. Jó volt akkor.
Android666X 2008 máj. 20. - 09:19:04
(1/54)
Én annó néztem, tetszett is, meg a Helen és a fiúk is tetszett, de ma már nem biztos hogy megnézném. A folytatása meg egyenesen förtelmes lett.