Ungarus 2010 máj. 19. - 21:02:15
(7/27)
Emberek! :D

Tudom, hogy manapság a legmenõbb dolog az egész emberiség elleni "gyûlöletbeszéd", mint azt nehány alább látható hozzászólásból kitetszik. Higgyétek el nekem, az emberiség többsége így gondolkodik. Ha a világ vezetõi -akik ténylegesen tudnának valamit tenni- tényleg ezzel foglalkoznának, és a gazdasági szakemberek és az ökológusok közt megvalósulna a párbeszéd (jelenleg 100 %-ban elbeszélnek egymás mellett), és nem csak arról lenne szó (azt hangoztatnánk), hogy "ó, ha ez így megy tovább, ettõl az egész szar-fos-geci emberiségtõl végre megtisztul a bolygó", akkor biztos, hogy történne valami pozitív, ha kicsi is. El nem tudjátok (én sem) képzelni, mennyi ember mennyi erõfeszítést tesz ezért. A pozitívumokról senki se beszél. Például arról, hogy az ózonlyuk már alig létezik (de azért ne menjünk napra!). Az emberek elvannak így: "igen, szarok vagyunk, ki fogunk halni, nem tökmindegy?!" És nézi tovább Gyõzikét.

Ezért csillant föl most a szemem az ajánlót olvasva: "Azok után, hogy kiûzettünk a paradicsomból, lehet, hogy végül mégis visszatalálunk oda?" Na, ez pozitív. Próbáljunk mi is azok lenni, nem válni stresszes fogyasztóvá, és tenni valamit a Bolygóért. És ne szidjuk az emberiséget. :D Miért vagyunk rosszabbak bármilyen állatnál? Ami rosszat teszünk, azt bármelyik állat megtenné. Nagy a felelõsségünk, és sokan vagyunk. De -mint humanista gondolom- ez a Föld valahogy soha nem lenne az igazi emberek nélkül. Szerintem olyan csodákat hoztunk létre, és még fogunk is, hogy megérdemeljük, hogy szeressük magunkat. És egyre többet tanulunk a hibáinkból, és még ha nem is látszik néha, egyre közelebb kerülünk egy egyensúlyhoz. Lehet, hogy soká lesz, de én hiszek benne. Higgyünk együtt! :)
Finneas33 2010 márc. 04. - 22:05:41
(6/27)
nem, nem. a Földnek még jó sok millió éve van hátra, talán milliárd is, míg bele nem zuhan a Napba.... De hogy nélkülünk az tuti! :D
Finneas33 2010 márc. 02. - 14:00:11
(5/27)
hát, mint mondottam nem akarok se közvetlenül, se közvetve senkinek sem a gyilkosa lenni, így nem mondom, hogy akkor nyírd ki magad...

azért van ebben a világban jó is... Pl.: a pina (gondolataim afáját és omegáját összekötõ forgástengely. de valójában minden más is ezen objektum körül kering, még a Föld is!!! :D). ezt nyugodt szívvel tudom ajánlani mindenkinek... a Földet meg nem kell félteni: sokkal korábban megvolt mint mi, és tovább meg is lesz. Ezen ne emészd magad. az emberiségnek már úgysincs sok hátra. max. 1000 ilyen évet adok még magunknak. élvezzük ki, amíg és amit lehet! :D
Finneas33 2010 márc. 01. - 22:06:54
(4/27)
OK, beszéltem Istennel... néha szoktunk.

Azt mondta, hogy: jól van, jól van... nem számoltam azzal, hogy az emberiség egyszer legyûri a pestisjáványokat, a himlõjárványokat, stb.... és hát ezek nélkül nem lehet elég jól kordában tartani a populáció létszámát, neki meg nincs ideje egyenként kinyírni a sok kis gecit.... erre hozott létre több szervezetet is (pl inkvizíció, CIA, Moszad, Alkaida, McDonalds, stb...), de hát ezeknek sem megy olyan jól. De aztán azt is mondta, hogy azzal a Darwin gyerekkel is sokat beszélget, és õ azt mondta neki, hogy "ne fossál fõnök" egyszer majd úgyis felélnek mindent és akkor majd megdöglik a férgese... nem kell velük veszõdni, majd kinyírják ezek egymást a vízért , meg a kajáért... :D
Finneas33 2010 febr. 02. - 19:08:02
(3/27)
ajajj, tombolnak az agyak!!! :)

Abban igaza van ennek a saslik gyereknek, hogy a bolygó szempontjából az emberiség csak egy túlszaporodott parazita.... de azért milyen szar hely lenne már a Föld egy jó kis TESCO nélkül, amit egy erdõ helyére építettek! :)

és még ott van a pornográfia, a háborúk (jó kis vérfürdõ...), a 3D-s mozik, az internet, a TV és a pizza... ezek nélkül is szar lenne! :D
stop_moving_around 2010 jan. 21. - 22:05:08
(2/27)
Úgy írjátok ezeket a dolgokat, mintha ti nem is emberek, hanem valami állatok lennétek. Ha minden úgy lenne, ahogy ti leírjátok, akkor most nem kockulhatnátok ott a gép elõtt elõtt és nem pötyöghetnétek be ezeket a hatalmas hülyeségeket.


Amúgy nagyon jó kis mûsor, érdemes megnézni.
offtopic
sabjan_zsolt 2010 jan. 21. - 21:00:29
(1/27)
Saslik, szerintem te ugorj a Dunába, ilyen gondolatokkal nem érdemes élni.