offtopic
ildimix 2015 júl. 09. - 08:27:05
(63/543)
Nekem tetszik a sorozat nem bántam meg egyelõre, hogy elkezdtem nézni. Én ezekbe a sorozatokba nem keresem a logikát mert úgysem találom meg. Esténként hamar felteszik a netre így nem kell napokig várni 1 1 részre.

Inest nagyon sajnáltam remélem a férje megbünhõdik. Kíváncsi leszek a gyerekekre akiket még nem mutattak csak a képüket.

Napraforgó az aktuális részek tartalmát még én sem találtam meg a neten. Ha esetleg megtalálod valahol a tartalmat írd meg a fórumon.

Spoiler kérdés mikor fognak ugrani az idõben?
4/10
napraforgó 2015 júl. 09. - 06:27:55 4/10
(62/543)
Létezik, hogy ez a Lucia Mendes 1942-ben született? Igaz, a sorozatot 2009-ben forgatták, de már akkor is 67 éves volt!
https://en.wikipedia.org/wiki/Lucía_Méndez
4/10
napraforgó 2015 júl. 09. - 06:16:52 4/10
(61/543)
Látod, nálunk is ezt a 18 részes DVD változatot kellene lefordítani, és vetíteni. A lényeg benne lenne, de a fölösleges kitérõkõn nem bosszankodnánk.
Milibindi 2015 júl. 09. - 02:07:51
(60/543)
Azt én is néztem, hogy a kislány véletlenül sem hasonlít Maite Perronira! Legalább egy fekete parókát tehettek volna rá, meg a bõréén is sötétíthettek volna sminkkel picit.
juan-ZSU 2015 júl. 08. - 21:00:16
(59/543)
Lucia Mendez már nagyon mû. Nem is baj, hogy nem kellett olyan sokáig nézni.
Jobban összerakhatnák a családokat. Például ha 2 sötétebb bõrû játssza a szülõket, akkor a gyerekek is lehetnének olyanok. Huertáékra gondolok, még így gyerekként el is mennek, de Eugenio Siller nem az a tipikus mexikói, így befestett hajjal se. Maitéra se hasonlít az a gyerek, aki játssza.
6/10
suxel 2015 júl. 08. - 18:03:22 6/10 Előzmény napraforgó
(58/543)
Ines asszonyt Lucia Mendez jatssza, aki szeret a rivaldafenyben lenni, es megbotrankoztatni is ha kell, a kulsosegre pedig nagyon odaugyel, ezert is plasztikaztatta agyon magat a no, es ez mar nagyon kirivo. Bar nem hiszem, hogy Sabine Moussierben sem lenne muanyagbol joval kevesebb, csak o meg szinte narancssargara is szolizta magat. Kulfoldi forumokon tobbet emlegettek Citrus Sister vagy Orange jelzokkel, nevekkel. O rendre ilyen karaktereket kap, konnyuveru, idegbeteg falusi r*bancokat, gaz szeretoket, vagy volt o mar borbelyhazban madam is, ugyanakkor elvetve egy-ket pozitiv karakter is befigyel. Sergio Goyrival mar nagyon egy huron pendulhetnek, mert ha jol tudom 2004ben is egymas szeretoit jatszottak, majd 2009ben, es 2015ben is ismet ok alakithattak egy egy sorozat fo galadjait.

Jogos Gabino es Rodolfo kozott a korkulonbseg. Majd az idougras utan kb ezt ugy akarjak szemleltetni, hogy Rodolfot hirtelen hozzaoregitik, mondjuk ugy elvesziti csinossagat, mig Gabinon persze nem fog az ido mulasa.

Jol latod azt is, hogy a Lucreciat alakito azineszlany, Daniela Aedo 2009ben lett 14 eves. Elgondolkoztam kisse azon, hogy Mexikoban nincs tul sok gyerekszinesz, vagy tehetseges gyerekszinesz, legalabbis a Televisanal,mert 2011ben, innen 3 gyerek is játszott A vegzet hatalamaban. Julian azaz Adriano Zendejas, Daniela Aedo azaz Lucrecia es Diego Velazquez azaz Cesar. A Josuet jatszo kisgyerek is tobb sorozatban felbukkant, mint a CandY, vagy a Bunos vagyak. Es meg hany helyen ellohettek oket. En ebbe a sorozatba biztosan kerestem volna jobban ideillo gyerekeket, mar, ami Juliant es Lucreciat illeti. Oke, Hogy Julian kapott egy kek kontaktlencset, de az a fekete haj, mig Lucrecia eseteben nem tul sotet, meg amugy sem az igazi es a kiscsaj jateka sem fogott meg tulzottan.

Bocsi a hibakert, de telefonrol irtam ezt a regenyt.
6/10
suxel 2015 júl. 08. - 17:35:50 6/10 Előzmény Fanny Brice
(57/543)
Szia!

Nem lattam magat a sorozatot, en a dvd verziot lattam belole, azt ugy kell elkepzelni, mint 18*45 perc epizodot. Így foglaltak ossze a 110 epizodot. A fobb cselekmények voltak benne. Nekem az alapjan tetszett, minden benne volt, amit egy szimpla telenovellatol varhatok, a vegen kulonosen az a csattano mondjuk igy, amikor Rosario megnevezte a lanyaval valo banasmodja okat.
4/10
napraforgó 2015 júl. 08. - 16:03:06 4/10
(56/543)
A fene sem érti a férfiak ízlését. Gabino felesége a legcsinosabb nõ a 4 közül õ meg õsszefekszik a legcsúnyábbal, egy pénzéhes cafkával, aki minden pasival lefeküdt már.
Persze vannak más "érdekességek is": Ines asszony hatalmas mûszempillákkal, frissen manikûrõzve vérvõrõs szájjal "haldoklott".
Justina férje Rodolfo egy csinos pasi, õ meg egy õreg fószerért veszkõdik.
Gabino és Rodolfo állítólag gyerekkori barátok, kõzben meg szemre vagy 20 év van kõztük.
Lukreciát 9 évesnek mondják, kõzben meg egy kb. 13-14 éves kislány játsza.

Már elõre látom, hogy a felnõtt gyerekekkel is lesz gond. Manuel már most odavan a tejtestvéréért, az meg Juliánt preferálja.
syuzi 2015 júl. 08. - 15:43:08
(55/543)
Ha esetleg látad a ami részt letudnád írni hogy mi volt benne ,mert ma sajna nem láttam.
Nem volt kábel tv délután
Köszi elõre is:)
Fanny Brice 2015 júl. 08. - 15:30:19
(54/543)
Ha nem akarsz a fórumon spoilerezni, privátban. :)
Fanny Brice 2015 júl. 08. - 15:29:14
(53/543)
Szia! Én sajnos nem tudom nézni a sorozatot, mivel a munkámmal ütközik az idõpontja, annyira szörnyen meg nem érdekel, hogy visszanézzem minden nap, Ha te már láttad, röviden összetudod nekem foglalni, mi lesz benne? (Hogy alakul Lucrecia és Julian sorsa, akár együtt, akár külön, és miért viselkedik úgy az anyja Lucreciával, ahogy.)
6/10
suxel 2015 júl. 08. - 12:52:00 6/10
(52/543)
SpoilEr

Az majd csak a sorozat végén derul ki, akkor kap Lucrecia valaszt ra a sajat anyjatol, akkor tudja meg, hogy mi az "o bune".
syuzi 2015 júl. 08. - 11:44:10
(51/543)
Szerintem itt a port.hun biztos fent van

Hát ez a Gabino nem volt semmi a tegnapi részben szegény Inest megmérgezte.......
Rodolfo felesége se semmi mindenkivel viszonya van.......
Nem értem hogy Lucreciát miért nem szereti az anyja

Várom a mai részt:)
4/10
napraforgó 2015 júl. 07. - 15:05:58 4/10
(50/543)
Nem tudja valaki, hogy fenn van-e a holdponton, vagy máshol a az egyes részek tartalomismertetõje?
malvinkicska 2015 júl. 06. - 19:54:33 Előzmény ildimix
(49/543)
Ahogy lement a tv-be nemsokára feltették Online sorozatok reklám nélkül nézheted, mert most is 3 v4 reklám volt benne.
juan-ZSU 2015 júl. 06. - 19:39:44
(48/543)
Régóta vártam erre a telenovellára. Örülök neki, hogy leadják.
malvinkicska 2015 júl. 06. - 16:43:43
(47/543)
Sabina a Bûnös vágyakban is mit követett, nekem az sok , mint a másikban a pocok. Az tuti rengeteg az ismerõs színész.
syuzi 2015 júl. 06. - 16:14:30
(46/543)
Kíváncsi leszek a folytatásra:) Jó ismerõs arcokat látni a sorozatban:)
kikelet54 2015 júl. 06. - 16:10:56
(45/543)
Túl vagyunk az elsõ részen, ismerkedem a karakterekkel, a szereplõkkel, sok ismert színész van benne a fõszereplõkön kívül is. Sok színész hû önmagához a karakterben, gondolok itt pl.: Sabine Moussierre /Justina/, õ mindig ilyen utálatos, elégedetlen, "más pasija kell" szerepet játszik. Legalábbis amiben én láttam.

Így elsõ nekifutásra még nincs határozott véleményem, majd látom.

Ha valaki nem tudja megnézni délután, szerintem a tv2.hu oldalon biztos visszanézhetõ lesz, a Reina és a Fiorela is fent van hét napig.
Valószínû én is este fogom nézni.
malvinkicska 2015 júl. 06. - 16:05:12
(44/543)
Az elsõ benyomásom nem biztató, de bármi lehet, egy szokványos megcsalás, meg egyebek. Az érdeklõdésemet annyira nem keltette fel.