Pera60 2022 dec. 24. - 09:34:21 Előzmény napraforgó
(344/344)
Igen nálunk is a hármasikreknél elmúltak 10 évesek,amikor az egyik kislányt fogszabályzásra vitték. A másik kettőnek rendben is volt és van. Igazad van teljesen,csak tényleges rémes a fogazata a kissrácnak.
8/10
napraforgó 2022 dec. 24. - 08:17:10 8/10 Előzmény Pera60
(343/344)
Ozan épp a fogváltás korszakában volt. gondolom, hogy megvárják, amig minden tejfoga kihullik, a fogszabályozásról csak ezután lehet szó.

Én úgy gondolom, hogy kevesebb több lett volna. Vagyis nem kellett volna annyi hülyeséget belezsúfolni a végébe. Fikriyéből is kevesebb elég lett volna. Ő is, meg a lánya is túlságosan harsányak, túlontúl tolakodóak voltak.
Pera60 2022 dec. 24. - 07:36:17 Előzmény napraforgó
(342/344)
Vége,de nem is baj! Az ember már kínjában feszengett. Ennyi hülyeség egy rakáson. Remélem azóta Ozán fogait is rendbe tették.
8/10
napraforgó 2022 dec. 24. - 06:01:43 8/10
(341/344)
Én nagyon azt hitem, hogy Rásel azért búcsúzott el mindenkitől és azért kért bocsánatot, mert meghalt (öngyilkos lett). De nem, itt csak diszkéten annyit mondtak, hogy örökre elment, eltűnt. Egy ilyen anya, aki majomszeretettel csüggött a fián, le tudott lépni úgy, hogy többé ne lássa, ne beszéljen vele, ne is lássa? Na ezt nem hiszem.

És mi ez a hülyeség, hogy a 8 éves Ozan az utolsó 10-05 percben megint elcsatangol? erre mi szükség volt? Normális gyerek az azonnali elbújdosás helyett inkább megkérdi a nagyszüleit, hogy mi is akar lenni ez az idősotthon-dolog. Hisz senki nem mondta, hogy az öregeket otthonba akarták volna küldeni. Ozanka is meghülyült a végére?
Alberia 2022 dec. 23. - 15:15:10
(340/344)
Teljesen egyet értek napraforgóval. Egy vásári komédia lett, annak is a hitványabbjából😠.
Én már többször azon gondolkodtam, hogy ki is itt a főszereplő. Fikrie mellett, már Deniz és Mirat is háttérbe szorult. 😀
Számomra Fikrie hiteltelenül túljátsza a szerepét.
8/10
napraforgó 2022 dec. 22. - 20:03:57 8/10
(339/344)
Valamiféle vásári komédiává silányitották ezt a sorozatot.
Ott ez a retardált Zekeriya, akit most Fikriyének sikerül összeugrasztani az anyucikájával.
Ece, aki két napja még hallani sem akart Juszufról, beszélni sem volt hajlandó vele, most megpróbálja ráeröltetni a társaságát, közben féltékenyen figyeli, ha egy nőnemű lénnyel beszélget.
Na és az a konyhai bohóckodás a reggelivel?

Szánalmas, szánalmas!

És holnap - deus ex machina - minden megoldódik és tanúi lehetünk a nagy hepiendnek. Logikátlan hülyeség az egész.
6/10
Elisah 2022 dec. 22. - 19:41:58 6/10
(338/344)
No, már csak egyet kell aludni, és ez a "szenzációs" sorozat véget ér. Nagyon fog hiányozni :)
8/10
napraforgó 2022 dec. 21. - 09:31:08 8/10
(337/344)
Ez az Ece roppant fárasztó nőszemély. Állandóan csak duzzog, puffog, nevetni, vidámnak lenni alig láthattuk. Én nagyon unom a világfájdalmas arcát. A modora meg sprőd, mindenkit csak sérteget. És nem is annyira szép, hogy annyian veszkődjenek érte. Olyan 12 egy tucat.

Most nézem az ismétlést és megállapitottam, hogy Nevin a diplomája ellenére nem túl okos. Mikor a ló feléje rohanz , akkor nem félreugrott, hanem pont a ló elé, a ló útjába ugrott.

Ki tud ilyen szamárságokat kitalálni?
8/10
napraforgó 2022 dec. 21. - 08:13:15 8/10
(336/344)
Én is ezen gondolkodtam, hogy minek ez a sok új szereplő. Arra jutottam, hogy valószinűleg itt még szántak egy fél évadot legalább az új szereplőkkel, csak aztán valami miatt hirtelen be kellett fejezni az évadot.

Megjelent ez a Nevin, aki akár a vetélytársa is lehetne Deniznek. Nem véletlenül simult úgy Mirat karjaiba, amikor az elrántotta a megvadult ló elől. És pillogott rá szerelmesen.
Korábban Hüliya próbált Miratra hajtani, sőt Fikriye is, de eredménytelenül. És akkor felbukkant Rásel, az első szerelem, aki akár komoly konkurrencia is lehetett volna Deniz számára. Most, hogy Rásel kilép a képből, kell egy másik nő, egy másik rivális. Ez lenne a csinos, szintén fiatalos Nevin.

És ugyanezt játszák Özgürrel is. Ece mellett korábban ott volt Musztafa, a komoly udvarló, sőt vőlegény, de ő is állandóan féltékenykedett Keremcenre és Volkanra is. Aztán megjelent Joszef, aki már igazán komoly konkurrenciát jelentett Musztafának. És mikor ő kilépett a képből, öngyilkos lett, Juszuf egyedül maradt. De neki sem zökkenőmentes a kapcsolata Ecével, hát nosza, kell egy új fiú, aki szintén Ecére hajt. Igy Juszufot majd a féltékenység újra visszaviszi Ecéhez.

Ezekkel a hülyeségekkel jó 20-30 részt meg lehetett volna tölteni.

Aztán Deniz és Alihan is milyen jóba lettek hirtelen, sőt Alihan és Sebnem is megint közel került egymáshoz.
Most már csak Fikriyének kéne valakit találni. Mert Figennek ez a Zekeriya nem egy jó választás. Röhejes, hogy az anyák már az esküvőt tervezik, miközben fiatalok még szinte nem is ismerik egymást, a szerelemről meg szó sincs köztük.

Nem tartom lehetetlennek, hogy esett a sorozat nézettsége, ezért hirtelen inkább befejezték.
Pera60 2022 dec. 21. - 07:03:03
(335/344)
Egyre inkább egy bohózat az egész.Uj szereplőket rángatnak elő. A pszichiáternőnek a fia is mintha kissé terhelt lenne. Mit akar Ecetől? Fikrye a drágámozással Gemile felé. Nem hiszem,hogy ha a fondorlattal megszerzett lakásomat eladják a fejem felől,annyira vágyom vele egy társaságba. Most a végére teljesen rossz lett az egész. Ilyenkor fogadom meg,hogy többet soha! török film.

Ide írd a spoileres tartalmat


.
6/10
Elisah 2022 dec. 20. - 19:35:10 6/10
(334/344)
Már azon sem lepődnék meg, ha szárnya nőne a lónak!
8/10
napraforgó 2022 dec. 20. - 04:47:00 8/10 Előzmény Kármán Anna
(333/344)
Eddig sem nagyon néztem török sorozatokat, de egy ilyen elrontott vég még inkább eltántorit.
8/10
napraforgó 2022 dec. 20. - 04:45:35 8/10
(332/344)
Vajon miért akarják a török anyák a még csak 18 éves lányukat mindenáron férjhezadni? Pláne egy olyan öreg fószerhez, mint itt ez a Zekeriya?
Kármán Anna 2022 dec. 17. - 09:59:22 Előzmény evabloch
(331/344)
Egyetértek!
Kármán Anna 2022 dec. 17. - 09:57:22 Előzmény napraforgó
(330/344)
Tökéletesen egyetértek Önnel. Egyre bugyutább már ez a sorozat. Rengeteg az életszerűtlen, érthetetlen fordulat. Azt hiszem, nem nézek több török sorozatot.
8/10
napraforgó 2022 dec. 17. - 05:25:05 8/10
(329/344)
Ez a második évad elég pocsékra sikeredett, nem volt átgondolva egyáltalán. Behoztak egy csomó új szereplőt, ahelyett, hogy szépen lezárták volna a történetet.

Megjelent Musztafa 20 éve eltűnt anyja, majd a férje és a gyerekei is. Aztán kihalt az egész család. Bravo.
Turgut is előkerült, aki az első évadban csak kamionozott külföldön, most hirtelen előkeveredett és csinálta az egyik hülyeséget a másik után.

Hogy ne unatkozzunk, előbb Mirat fia, majd az anyja is megjelent és persze végül a maffiózó Izak is. Korábban csak annyit tudtunk róla, hogy gazdag üzletember, akihez Rásel apja férjhez kényszeritette a várandós lányát. Vajon miért kellett bűnözőt csinálni belőle? És most még Ráselből is. Miért most ölte meg a volt férjét? Ezt mivel fogják magyarázni? Ráadásul pont Rásel szabaditotta rá a többiekre.
Ezeknek megint nem sok értelme van.

Épp jó lesz már, ha véget ér a sorozat.
8/10
napraforgó 2022 dec. 17. - 05:13:18 8/10 Előzmény malnahab
(328/344)
Tudod, az ördög a részletekben rejlik. És itt a végén már kicsit sem ügyeltek a részletekre.
Ez a sorozat egy komoly, szép történetként indult. Habár az elején annyira lassan hömpölygött, hogy kicsit fárasztó volt, de mégis egy komoly téma. Egy nő a megszokott jólétből hirtelen kicsöppen a szegénységbe, de megtanul megállni a lábán és megőrizni a maradék családja egységét. És a történet közepén csatlakozik hozzá egy megbizható, rendes férfi is, aki a továbbiakban a társa lehet.
Ez eddig valóban szép volt.
Fikriye és a balhés családja csak üde szinfolt volt a sok bánat, szomorúság mellett egy kis megmosolyogtató butaság.
De a végét nagyon elrontották. Rásel megjelenését még csak el tudtam fogadni, de Izak már végképp fölösleges volt.

És már bocsánat, de ez az agvai kirándulás, ahová külön-külön, de szinte mindannyian megérkeztek, ez aztán mindennek az alja. A világon semmi értelme nem volt. Semmi értelme nem volt Mirat ismételt lánykérésének, hisz Deniz már viseli a gyűrűjét. elég fura volt, hogy a fejére tette az anyja 100 éves fátylát. Ez még szimbólumnak is nevetséges volt.

Fikriye balhéja a hotelben - és ezeken nem tudok nevetni. Aztán előszedték valahonnan ezt az Özgürt az utolsó 5 részre, de ezt is minek? Hogy legyen még egy pasi, aki első látásra beleesik Ecébe? Jujj, de fárasztó.

Alihant is ki lehetne vesézni. Először szivfájdalom nélkül elhagyja a családját, az imádott gyerekeit és eltűnik jó félévre. Aztán, amikor előkerül egy év múlva nekiáll kegyetlenkedni a volt családjával. Miket művelt Denizzel, meg a kisfiával?
Aztán a vagyonával együtt, Cem és Ünál kiverik belőle a rosszaságot is, mert megint hirtelen a gondoskodó, jó apa szerepében tetszeleg. Nekem ez nemigen áll össze.
10/10
evabloch 2022 dec. 16. - 19:42:57 10/10
(327/344)
Egész jó vígjáték lett ebből a drámasorozatból, így a vége felé...
Alberia 2022 dec. 16. - 19:42:30
(326/344)
Így a végéhez közel, már szinte nézhetetlen. Méltatlan a sorozathoz. 😠
malnahab 2022 dec. 16. - 10:48:38
(325/344)
Kedves napraforgó- lényegtelen dolgokkal foglalkozol. Zavar a biliben, Fikriye elvitte a shot, teljesen. Óriási az egész film a végére.