Téma: Az Este

Seven7Crown 2011 márc. 11. - 18:03:32
(903/1683)
-"Külföldön nem az Ördög Bibliájából tanulnak az emberek!"

*nevet"

-Igen, mert legszebb öröm a káröröm!!:P
:DD

-""""""Ez pedig azért vicces, mert most már nem csak a vallás erõltetésérõl van szó, hanem a katolikus vallás megerõszakolásáról is, amit az új alkotmány legalizál!!:P"""""

No!
Most már nem csak, hogy ránk erõszakolják a vallást, hanem megis erõszakolják a katolicizmust. :DD
No!
Haladunk!"
-Csak tessék, mondjad!:P

-"Holnap mi lesz? :P
Kit vagy mit erõszakolnak?"
-Az Orbánt kérdezzed meg!:P

"-Rajtam ne, esetleg "tõlem"!!:PP"

-"Rajtad... mert akkor hát ha ott maradsz és akkor... hepppyend! :PP
muhaha :D"
-Csak az használja az erõszakot, akinek nincsen esze!!:P
:DD

" ahol nem lesz színvonalas oktatás"

-"Miért ne lenne színvonalas az oktatás? Eddig valóban színvonaltalan volt. Nem az határozza meg a színvonalat, hogy hány évre zsuppoljuk be õket az iskola padba. Ez a rendszer ami eddig volt egy kalapsz@rt nem ért."
-Tehát azért lesznek olyan okosak a diákok mint Te, mert a 15-éves korhatár mellett, aa tanárok kevesebb bérért, (mint az MSZP-nél) vidáman taníthatnak majd!:P
:DD
-Bár mondjuk ezt kiharcolták maguknak, csak most meg visszasírják a Gyurcsányt, ahogy az orvosok is!
-Csak nevetek rajtuk, és azokon is, akik most az iskolákba, és orvosokhoz mennek!!:P
:DD

-"4 év érettségi + 2-3 év szakma ennyi idõ alatt egy orvost kiképeznek. Úgy volt tapírkaka ahogy volt, szerencse, hogy most másképp lesz."
-3év egy orvosra?
-Hát nem semmi az intelligenciahányadosod!:P

"Ahogy sok munkanélküli szakmunkásra sem a munkapiacon!"

-"Jaaj.. töltelék. Azért lehet érezni mikor nem tudsz érdemileg "visszavágni" :P"
-Töltelék, ami visszacsorog a munkaerõ piacról, mert 2helyre 4szakember nem kell!:P
-Vagy ez is csak az IQ-hányadosodnak köszönhetõ!?:P
:DD

"Ha nincs szilárd oktatás az általános iskolákban, akkor a Gimikben sem fognak normálisan teljesíteni!:P"

-"háp-háp-háp.. hápogás az nagyon megy neked.
Most az általános iskola, hogy jön ide?"
-Mert ált.iskola nélkül nincsen még szakmunkásképzõ sem(esetleg a te képzeletedben!::P), és amikor ilyen kérdéseket teszel fel, akkor eszembe jut az is, hogy Orbánnak nem kellett sok ahhoz, hogy ilyen zseniket szédítsen!P
:DD


-"Amúgy most kivételesen igazat írtál, de iskola és iskola között rengeteg külöbség van.
Érthetõ, hogy vidéken, Piripócson vagy Bivalybasznádon nem olyan magas színvonalú az oktatás, mint mondjuk Pesten vagy a nagyobb városokban."
-És lassan a nagyvárosokban sem fogjuk a minõség nyomát találni!


-"Az a baj, hogy az mszp oktatás politikája sokat rontott a helyzeten. :))"
-Amit most a visszasír a tanító néni, és bácsik többsége!:PP
:DD


"Csak ahhoz is kell képzés, ami szintén kimaradt a fidesz pénzügyi terveibõl!:P"

:D
Nem... nem maradt ki a fidesz pénzügyi terveibõl. :P"
-A színvonalas oktatás(meg ne kérdezd, hogy mi az!::P)kimaradt, mert mind a szakképzés, és mind a továbbtanulás gátolva lett a 15-éves korhatárral!!:P
Thousand Lakes 2011 márc. 11. - 18:00:13
(902/1683)
A baj az, hogy azokat a magyarkodó kirakatkeresztény politikusokat se érdeklik azok, akiknek az övékétõl kicsit is eltérõ a világnézetük.
Shanks 2011 márc. 11. - 17:52:46
(901/1683)
Én jogsértõnek sem
és
esztelenségnek sem tartom ezt a dolgot.

Az, hogy ti nektek ez úgy jön le, hogy rátok van erõszakolva, háát mit is írjak... hazudnék ha azt írnám, hogy érdekel. :DDDDD
Thousand Lakes 2011 márc. 11. - 17:39:43
(900/1683)
No, meséld már el, hogyha annyira nem számít és nincsen semmi belelátni való, akkor miért kényszerítik a jogsértõ esztelenségeiket a parlamentre és a népre? Ami nem számít, azzal nem kell kampányolni, és azt nem szokták törvénybe iktatni.
Shanks 2011 márc. 11. - 17:35:51
(899/1683)
"Külföldön nem az Ördög Bibliájából tanulnak az emberek!"

*nevet

"""""Ez pedig azért vicces, mert most már nem csak a vallás erõltetésérõl van szó, hanem a katolikus vallás megerõszakolásáról is, amit az új alkotmány legalizál!!:P"""""

No!
Most már nem csak, hogy ránk erõszakolják a vallást, hanem megis erõszakolják a katolicizmust. :DD
No!
Haladunk!

Holnap mi lesz? :P
Kit vagy mit erõszakolnak?

"-Rajtam ne, esetleg "tõlem"!!:PP"

Rajtad... mert akkor hát ha ott maradsz és akkor... hepppyend! :PP
muhaha :D

" ahol nem lesz színvonalas oktatás"

Miért ne lenne színvonalas az oktatás? Eddig valóban színvonaltalan volt. Nem az határozza meg a színvonalat, hogy hány évre zsuppoljuk be õket az iskola padba. Ez a rendszer ami eddig volt egy kalapsz@rt nem ért.

4 év érettségi + 2-3 év szakma ennyi idõ alatt egy orvost kiképeznek. Úgy volt tapírkaka ahogy volt, szerencse, hogy most másképp lesz.

"Ahogy sok munkanélküli szakmunkásra sem a munkapiacon!"

Jaaj.. töltelék. Azért lehet érezni mikor nem tudsz érdemileg "visszavágni" :P

"Ha nincs szilárd oktatás az általános iskolákban, akkor a Gimikben sem fognak normálisan teljesíteni!:P"

háp-háp-háp.. hápogás az nagyon megy neked.
Most az általános iskola, hogy jön ide?

Amúgy most kivételesen igazat írtál, de iskola és iskola között rengeteg külöbség van.
Érthetõ, hogy vidéken, Piripócson vagy Bivalybasznádon nem olyan magas színvonalú az oktatás, mint mondjuk Pesten vagy a nagyobb városokban.
Az a baj, hogy az mszp oktatás politikája sokat rontott a helyzeten. :))

"Csak ahhoz is kell képzés, ami szintén kimaradt a fidesz pénzügyi terveibõl!:P"

:D
Nem... nem maradt ki a fidesz pénzügyi terveibõl. :P
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 17:30:45
(898/1683)
-Az önzõ csak magára gondol!
-Az irigy másokra is!:P

-Persze vannak spéci esetek is!:P
:DD
velorexescsavo 2011 márc. 11. - 17:22:24
(897/1683)
De legalábbis a kurtított. Az már ma is nagyon elõnyös.
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 17:20:16
(896/1683)
-Most még a kis mobilok vannak divatban, de ne aggódjál, mert lesz rá alkalom, hogy a kis farok is betör a piacra!:P
:D
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 17:12:15
(895/1683)
-"Orbán Viktor miniszterelnök Rómába utazott, ahol részt vesz a keresztény törvényhozók nemzetközi hálózatának alakuló tanácskozásán – közölte szerdán a miniszterelnök szóvivõje."

-Ha azt írják le, hogy a Vatikánt akarta körbejárkálni, arra még áldásomat is adtam volna!:P

-De így csak azt tudom mondani, hogy ezekkel a "keresztény törvényhozókkal", örökre zárkózzon be egy kolostorba, és soha többet ne lássuk õket!:P
-Ott pedig tanácskozhatnának kedvükre ezek a törvényhozó csuhások!:P
velorexescsavo 2011 márc. 11. - 17:10:25
(894/1683)
Nehogy diszkvalifikáljanak miatta!
Seven7Crown 2011 márc. 11. - 17:01:53
(893/1683)
-Futás közben is tudok írni, mivel mobil internetem van!:P
perry 2011 márc. 11. - 16:14:48
(892/1683)
Így már értem, bár szerintem van ott közalkalmazott is jócskán.
Thousand Lakes 2011 márc. 11. - 16:13:31
(891/1683)
Csak hogy lásd, nem a levegõbe beszélek.
http://www.mno.hu/portal/732503
Shanks 2011 márc. 11. - 16:11:08
(890/1683)
Valakik dolgoznak... különben a kisebbség már rég fellázadt volna.

Én úgy tudom, hogy a ténylegesen termelõ munkát végzõk száma kb 500.000
3.7 millió foglalkoztatott ebbõl kb 800 ezer köztisztviselõ, minden harmadik inproduktív, tehát mondhatni, hogy kb 2 millió ember vesz részt valamilyen módon a termelésben ami eléggé satnya.
perry 2011 márc. 11. - 15:46:39
(889/1683)
De tényleg, ki dolgozik ebben az országban ?:)
Shanks 2011 márc. 11. - 15:04:10
(888/1683)
Te nem vagy normális.
De ezt már írtam, úgy hogy ne kelljen már még1szer.. :D
offtopic
velorexescsavo 2011 márc. 11. - 14:25:45
(887/1683)
Büszke vagyok Rád fiam!
offtopic
Thousand Lakes 2011 márc. 11. - 14:15:58
(886/1683)
Épp az a baj, hogy azt állítják a magyarok hisznek istenben és a "keresztény törvényhozók" az istenhitet a magyarokra akarják kényszeríteni például a Himnusszal, a vallásszabadságot sértõ alkotmánnyal, de persze ezt neked úgyis felesleges magyarázni. Nem tudsz szöveget rendesen értelmezni se.

Amúgy te délután kettõkor miért nem végzed a szakmunkádat? Ilyenkor már nincs ebédszünet.
Shanks 2011 márc. 11. - 13:56:48
(885/1683)
"-Külföldön nem lehet megvezetni az embereket, itt viszont hisznek Istenben, aki az Ördög Bibliájának a fõszereplõje!"

Külföldön nem hisznek Istenben?
Találd még ki, hogy csak a magyarok hisznek Istenben Európában.. :D
Lehidalok rajtad..

"és ezért kell a 15éves korhatár, hogy mindenki maradjon mély sötétségben!"

Nem..
Azért kell a 15 éves korhatár, hogy az a sok potyautas aki csak a családi pótlék miatt jár be, azok szépen eltakarodjanak, ne rontsák a levegõt az iskolában.

"Utána pedig vígan hangoztatják a fideszesek, hogy a diákoknak nincsen szükségük a továbbtanulásra, mert ugyan mit kezdjünk velük ott a gimnázium padjaiban!"

Pofám leszakad.
Amúgy ja, sok munkanélküli diplomásra rohadtul nincs szüksége az országnak.. mi a fenének?
És igen, mit kezdjünk velük a gimnázium padjaiban? Semmit nem tudunk velük kezdeni..
Tudod mibõl van hiány? Szakmunkásból!
Inkább odamenjenek a diákok... az legalább hasznos az országnak.
1/10
sanjust 2011 márc. 10. - 23:45:13 1/10
(884/1683)
Majd szólunk a fõispánnak,hogy húzassa deresre:)
Észbontó,ha valaki nekem ezt elõadja pár éve ,akkor azt mondom ez elmebeteg.Szegény Hofi bár tudta hogy a hülyeség életképes ,de hogy ennyire?