Téma: Az Este

offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 11:15:56 Előzmény ondok
(503/1683)
"veleje nincs,mondhatnám brekegés az egész"

ez sajnos, nem engem, hanem téged jellemez.

" "farizeusok az zsidó párt":DTévedsz,mert a farizeusok ,az a farizeus többesszáma,és az pedig képmutató embert jelent,"

sajnos az idegen szavaknak több jelentése is van, ahogy írtam is.
de láss csodát, wikipédia :http://hu.wikipedia.org/wiki/Farizeusok
"A farizeusok egy ókori, szigorú vallási elveket valló zsidó párt volt"

"A nemzeti ünnepeinken nincs mit ünnepelni": Hát képzeld anem olyan nagy magyarok mint Te, mégis ünnepelik ezeket"

tehát az anyjuk halála után még ünnepelnek, ezért nem olyan nagy magyarok

"Má bocsánat,de aki állít valamit, annak kell bizonyítani és nem fordítva."

remek, ezt mondom én is: bizonyítsd h megölték a testvérét hornak



"Így aztán nem csodálom ,hogy fogalmad sincs ,hogy mi adiktatúra "

a diktatúra fogalmairól eddig még szó sem volt, de elárum, ez is hasonló az idegenszavakhoz, többféle jelentése, meghatározása van

"ja és ha seres mária le lett söpörve ,hát akkor k*rva nagy az elnyomás:)"

hát illik így beszélni? anyukád nem mondta h ne beszélj csúnyán?
seres összegyûjtötte 700 000 ember képviseletét, ez korábban soha nem volt a 1990 utáni években, a törvény elõírja, hogy ennyi embernél népszavazást kell kiírni, és jól mondod, lesöpörték. a demokrácia alapszabályait szegték meg vele. remélem érted
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 11:04:03 Előzmény kgyuri0
(502/1683)
javaslom még most menj el, ha nem tetszik ez a "fasizálódás"
én 16 éves koromig voltam filoszemita és olvastam holokausztúlélõk könyvét, mígnem gyakori és változatos olvasásaimban rájöttem, hogy az antiszemitáknak is vannak igazságaik

amiket csak a teljesen ostobák tagadnak
5/10
ondok 2010 jan. 24. - 10:22:10 5/10
(501/1683)
Miközben normál párbeszédeket moderálnak ,mert "nem kapcsolódik a témához":D
kgyuri0 2010 jan. 24. - 02:55:00 Előzmény ondok
(500/1683)
Teljes mértékben igazad van, megfigyeltem, akik zsidóznak, azok rasszisták, akkor is, ha semmi rosszat konkrétan nem mondanak a zsidókra. Engem pl Kleinnek, Kohnnak, stb. szoktak elnevezni, akik nagyon utálnak s belefolytanának egy kanál vízbe.
Számukra ui. ha valaki történtesen Kohn, azaz föltehetõleg zsidó, az szerintük dehonesztáló ezért õk ezt sértésnek szánják.
S persze, egyáltalán nem is értik a mostani okfejtést.
Fasizálódunk szép tempósan, de biztosan.
a PORT szerverén ez a "zsidó"-szûrés már gépesítve van, vannak ilyen informatikusok és szolgáltatók s lesznek egyre többen, jõ a balkáni fasizmus, az kell ennek az országnak!
5/10
ondok 2010 jan. 22. - 23:02:14 5/10
(499/1683)
Hát azért fura ez a Port,most nem az élõ moderálásra gondolok,azt már megbeszéltük,hanem ,hogy a "zsidó" szóban kicsillagozza az "i" betüt ,ugyanúgy ,ahogy a "fos"ban az "o"-t pl.Namost ez tök félreértés ,mert ugyanis a zsidó szó nem trágár ,és ha valaki érez benne olyat ,amit ki kell csillagozni ,akkor benne van a hiba,nem abban ,aki használja .Aki csillagoz az látens antiszemita szerintem. .Röhögök az egészen.
kgyuri0 2010 jan. 22. - 13:54:50 Előzmény ondok
(498/1683)
Milyen mûvelt ez a "béka", még Szamuelyrõl is hallott!

E-e-e-z igen!
5/10
ondok 2010 jan. 21. - 22:47:51 5/10
(497/1683)
Nika nem egy bájgúnáros alkoholista?
mellesleg Segítõ Békával azon ment a diskurzus,hogy szerinte én Szamuelli híve vagyok ,és 2006 ban kilõtték a forradalmárok szemét .kb ez a lényege a hosszú írásainak.
5/10
offtopic
ondok 2010 jan. 21. - 22:44:47 5/10
(496/1683)
A farizeust már próbáltam vele megértetni,de azt írta "farizeus:zs*dó párt"namost eltekintve a tartalomtól ,de ki is írta ezt tegnap?:"filiszteus :zs*dó párt".Hm...A nézetek is stimmelnek...
kgyuri0 2010 jan. 21. - 22:41:42 Előzmény Segítõ Béka
(495/1683)
2. rész:

"valószínû így, hogy horngyula részt vett 56-ban fegyveresen?
valószínû ezek után hogy horngyula tényleg ölt magyarokat 56-ban?
amellett, hogy a kommunista párttársa azt nyilatkozza , hogy " a gyula lõtt vágott, mint az õrült"

Ennek se sok értelme van.
Kérdezni akarsz, vagy állítani?
Ráadásul nincs semmi összefüggés az 1. résszel

Gondold át, tedd rendbe aztán jelentkezz, megbeszéljük, ha akarod.
kgyuri0 2010 jan. 21. - 22:38:49 Előzmény Segítõ Béka
(494/1683)
1. része:
"mellesleg horngyula unokahúga a farizeus havas szófia az aki még a mai napig azt mondja, hogy 56-ban a fasiszta csõcselék, és a börtönböl kiszabadult rabok csináltak (ellen)forradalmat"

Az a te nagy problémád, barátom, hogy nem ismered a szavak jelentését, így a "farizeus" szó jelentésével nem vagy tisztában, úgy döntöttél, hogy az valanmi negativ és pejoratív, ezért azt hisszed bármit be lehet vele helyettesíteni, amit sértõnek szánsz.
kgyuri0 2010 jan. 21. - 22:35:26 Előzmény Segítõ Béka
(493/1683)
SetétBéla!
Már kezdetnek rossz az egész kiindulásod, ez a hsz, amire ez válaz,ez a hsz teljesen értelmetlen, nézds csak meg te is!
kgyuri0 2010 jan. 21. - 22:29:41 Előzmény ondok
(492/1683)
Kivel küzdesz itten te ondok?
Milyen elmeháborodottal? Mi a vita lényege, ne kelljen elolvasnom már ezt a sok hülyeséget.
kgyuri0 2010 jan. 21. - 22:23:19
(491/1683)
Most NikaGyörgy van?

Eldobom az arcom.
Pedig õ korrekt szokott lenni.
De, most, mint ha meggárgyult volna.
Aszongya a Mesterházi, szerinte az utóbbi idõben a MaSzoP népszerûsége kezd lassan felgurulni a lejtõn.
Na ja, hát mitmást mondjon csórikám? (De bár így lenne)
Erre OkosNika : “Nem ismerek egyetlen olyan közvéleménykuutatást sem, mely azt hozná, ki, hogy a Maszop népszerûbb, mint a Ficesz!

Egy abszolut észlény, akár csatlakozhatnánk is hozzá akár Mesterházyval együtt: “Énse! Énse!”
Mert egyikünk se ismer ilyen közvéleménkutatást. Nas és? Ki mondta, hogy van ilyen közvéleménykutatás? Mesterházy ugyan nem egy finggal sem!
Pedig ez egy tisdztességes korrekt ember, eddig abban voltam.
De mi a túrónask tölti ezzwel a hülyeséggel a mûsoridõt, a nézõ drágaidejét és türelmét. Miért nem lehet odafigyelni, amit a kérdezett mond? És arra reagálni?
Mindenki meghü,lyül és végin mindent fölszív a Ficesz? a nagy Szivacs?
5/10
ondok 2010 jan. 18. - 22:54:08 5/10
(490/1683)
Hát kedves Béka,sok mindent írtál de veleje nincs,mondhatnám brekegés az egész.a legszebb meg az ,hogy avégén kijelented ,hogy a te intellektusod kik fölött áll.Gratulálok,ennek fényében aztán nem meglepõ ,hogy osztogatod,hogy ki akommunista provokátor.:)csak két dolgot emelek ki ,ami nagyon jól mutatja intellektusodat.1."farizeusok az zsidó párt":DTévedsz,mert a farizeusok ,az a farizeus többesszáma,és az pedig képmutató embert jelent,Ezt így használja mindenki ,aki nem olyan magas intellektus mint Te:)".2."A nemzeti ünnepeinken nincs mit ünnepelni": Hát képzeld anem olyan nagy magyarok mint Te, mégis ünnepelik ezeket
És még azt sem bírom megállni ,hogy "nem voltál ott ,tehát nem tudhatod ,hogy Horn mit követett el"Má bocsánat,de aki állít valamit, annak kell bizonyítani és nem fordítva.
Így aztán nem csodálom ,hogy fogalmad sincs ,hogy mi adiktatúra ,mert akkor pl te sem irogathatnál ilyeneket ,és nem hõböröghettetek volna pl a puhány rendõrség ellen.
ja és ha seres mária le lett söpörve ,hát akkor kurva nagy az elnyomás:)
No további hasonló jókat kívánva ,majd igyekszem felnõni a magaslatodhoz,de ugye nem hiszed ,hogy ha érvelés helyett komcsizol meg samuellizel ,akkor nagyon intelligens leszel ,még akkor sem, ha ezt százszor leírod ide:))
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 18. - 19:08:16 Előzmény ondok
(489/1683)
milyen fogalmakkal nem vok tisztába?
farizeus héber szó. farizeusok: zsidó párt. mellesleg tényleg képmutató és ászent, mikor beáll egy "demokratikus", baloldali", szociáldemokratának hazudott pártba, úgy hogy a mai demokrácia alapját, 56-ot se tudja értelmezni, ahogy egy humanista, demokratikus, józan gondolkodású embernek

"hogy családtagját meglincselték akkor aforradalmárok "
vajon mirt lincselték meg? mert ávós volt az egész család! nem ok nélkül lincselték meg, hanem mert z ávó válogatás nélkül ölt, erõszakolt ártatlan embereket. az okot és az okozatot kérem, ne keverjük össze.

",mintahogy Horn bátyját is megölték."
megölték? tehát ott voltál, és tudod, és nem egy orosz teherautó ütötte el?
mellesleg az is ávós volt.


"nem hiszem ,hogy Te pl ha veled történik túl tudnál lépni ,és hirdetnéd a forradalom nagyszerûségét,ugyebár?"

ha velem történik elõször is kiderítem kit öltek meg pontosan és miért. tudod miért? mert én eggyel magasabb fokon állok az intelletualitás ranglétráján mint havas szófia, horn gyula, vagy egyéb más kommunista barbár.
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 18. - 18:59:00 Előzmény ondok
(488/1683)
szamuelyt azrét írtad mert egy kommunista provokatõr vagy, aki nem tiszteli az áldozatainak emlékét, ezért viccelõdsz vele ostoba, infantilis módon.

"Horn Gyula pedig úgy lett min. elnök ,hogy mindenki tudta ,hogy karhatalmista volt"
sajnos nem, egyes mszp-s szavazók még ma is fantazmagóriának tartják.
és mellesleg elfogadhatónak is, ha mégis, ezért is hazaárulók.

"Ezért aztán nekem szimpatikusabb egy beismerten karhatalom tagja, aki nem követett el semmi "rémtettet",mint a szájtépõ korábban esetleg munkásõr és párttag mai ellenállók."

egészen egyértelmûen csak akkor tudod kijelenteni h nem követet el semmit ha te is ott voltál. horn gyula dühös volt, megölték a testvérét, gondolta, ezért ölte, lõtte a magyarokat. mit gondolsz egy pribék pufajkás hazamegy sírni mikor a "fasiszták, a börtönbõl kiszabadult szemetek" (havas szofi) megölik a testvérét? mi a valószínûbb? nem: elmegy bosszút állni a magyar népen, az oroszok segítségével, idegen megszálló hatalom segítségével, ezért is hazaáruló, népellenes ember horn gyula
vida se követett el semmit? õt se büntették meg, ahogy hornt se.
mellesleg nincs olyan h vki ávós és semmit se követett el. már magával a belépésével is elkövetett vmit.
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 18. - 18:49:10 Előzmény ondok
(487/1683)
"mióta forradalom ahõbörgés és kukagyújtogatás?"
semióta, ki mondta hogy az?

"nagyon is demokrácia van ."
nincs demokrácia, pártdiktatúra van. ha demokrácia lenne nem söpörték vlna félre seress mária polgárait.

"nemzeti ünnepeink meggyalázásakor a huligánok"
a nemzeti ünnepen nincs mit ünnepeni, anyád halála után közvetlenül, te ünnepelnéd a névnapjait?

"azok eleve nem szavaztak Gyurcsányra ,tehát nem lettek átverve."
mekkorát tévedsz. az önkormányzati választás, ahol mindenki szinte a fideszre szavazott , akkor mi volt?
és mekkora erkölcsi deformáltságod van: azok is át lettek verve, akik nem gyurcsányra szavaztak, mindenki át lett verve, vhogy a teljesen ellentétes hazugság, és az adatok meghamísítása csak azért hogy választást nyerjünk nekem nem tûnik igazságbeszédnek, sajnos csak az analfabéták, ill azok akiknek nagyobb az elfgoltságuk, mint az intelligenciájuk, mondják igazságbeszédnek. a dübörög a gazdaság vhogy nem tûnik igazságbeszédnek.
http://www.youtube.com/watch?v=HMpbOFlEWjU&feature=related
itt is milyen igaz, h lakos szdszes képviselõ a választást akar nyerni és ezért hazudik a blikknek,


"Azért ne túlozzuk el a szemkilövéseket,meg ne manipuláljuk az embereket videókkal .ugyanis arendõr biztos nem véletlenül akadt ki a huligánra ,mert azt ugye elfelejtetted említeni ,hogy betontömbökkel és mindennel ,ami a kezükbe került csépelték az elõször csak passzív rendõröket.ezt mindenki láthatta egyenes közvetítésben a Tvben."
a videón csak békésen áll, a videón nem látjuk h dobna követ, te manipulálsz most, nem veszed észre? ha dobott miért maradt ott és várta meg a viperás rendõrséget? mert szerette volna ha betörik a fejét, igen. a bíróság feladata kideríteni h dobott-e, független bíróságnak nem a te kommunista fejednek.
5/10
ondok 2009 dec. 28. - 20:29:19 5/10 Előzmény Segítõ Béka
(486/1683)
Nem vagy tisztában afogalmakkal ,azért sem tudsz helyesen ítélkezni.farizeus az az ,aki vizet prédikál ,de bort iszik .nos havas szófia mindig ugyanazt mondta most is és korábban is .Az más kérdés ,hogy téved és elfogult.de annyi forintom lenne ,aki korábban "ellenforradalmazott" nálunk .Ráadásul olyanok is ,akik tudták ,hogy hazudnak .Nos havas Szófia meggyõzõdésbõl mondta és mondja ma is .Talán némileg érthetõ lesz a dolog ,hogy miért elfogult ,ha figyelembe veszed ,hogy családtagját meglincselték akkor aforradalmárok ,mintahogy Horn bátyját is megölték.Ezen nem hiszem ,hogy Te pl ha veled történik túl tudnál lépni ,és hirdetnéd a forradalom nagyszerûségét,ugyebár?
5/10
ondok 2009 dec. 28. - 20:23:25 5/10 Előzmény Segítõ Béka
(485/1683)
Igen a samuellit azért írtam ,mert valaki ,talán éppen te az õ hívének állított be mindenkit ,aki nem adott igazat a sablonos komcsizásának .
Horn Gyula pedig úgy lett min. elnök ,hogy mindenki tudta ,hogy karhatalmista volt.Viszont azok a hazugságok ,amiket a Pálfy g stábja aválasztási kampányban igyekezett rásütni mind kipukkadtak ,semmi konkrétumot nem sikerült rábizonyítani.Ezért írtam ,hogy viszont rengeteg "üldözött és ellenálló" a jobboldal soraiban ,aki orrán száján pufajkázik ,a kádár rendszer besúgója volt és seggnyalója.Ezért aztán nekem szimpatikusabb egy beismerten karhatalom tagja ,aki nem követett el semmi "rémtettet",mint a szájtépõ korábban esetleg munkásõr és párttag mai ellenállók.
Ércsük?
5/10
ondok 2009 dec. 28. - 20:15:34 5/10 Előzmény Segítõ Béka
(484/1683)
Te nagyon félre vagy tájolva.elõször is mióta forradalom ahõbörgés és kukagyújtogatás?Bármennyire is vernyognak itt nincs diktatúra mint 56-ban volt ,hanem nagyon is demokrácia van .majd megtudnátok ,hogy lehet e így viselkedni egy diktatúrában mint itt tették a nemzeti ünnepeink meggyalázásakor a huligánok.Az öszödre való hivatkozás az csak ürügy abalhéra .ugyanis öszöd elött is volt hídlezárás hõbörgés.Másrészt ,akik öszöd miatt höbörögtek azok eleve nem szavaztak Gyurcsányra ,tehát nem lettek átverve.Akik rászavaztak ,azok zömmel igazságbeszédnek gondolják Öszödöt,mert azok nem primitíven ismételgetnek kiragadott mondatokat ,hanem a beszéd értelmét nézik ,és azt hogy Orbánék kb 5x annyit hazudtak mint gyurcsányék ,ráadásul õk még azóta is folyamatosan azt teszik.
Franciaországban pedig a gyujtogatás azért tört ki ,mert megöltek egy diákot.az Usában pedig ha egy gyanús moûzdulatot teszel igazoltatáskor már át is vagy lõve.
Azért ne túlozzuk el a szemkilövéseket,meg ne manipuláljuk az embereket videókkal .ugyanis arendõr biztos nem véletlenül akadt ki a huligánra ,mert azt ugye elfelejtetted említeni ,hogy betontömbökkel és mindennel ,ami a kezükbe került csépelték az elõször csak passzív rendõröket.ezt mindenki láthatta egyenes közvetítésben a Tvben.