9/10
Deniss 2014 ápr. 05. - 22:45:11 9/10
(181/221)
Eric Bana elég gyengén szerepet ebben a filmben, csak o miatta nem adtam csak egy 9/10
10/10
nickerer 2014 jan. 14. - 11:53:20 10/10
(180/221)
Annyira tetszett, hogy beszereztem a könyvet is, amibõl készült, elolvasni.
8/10
mammma 2013 dec. 26. - 12:10:01 8/10
(179/221)
Haláli, ahogy a kommentelõk a filmben sorra a logikai bukfencet hozzák fel, mint a film negatívumát. Óriási, hogy felnõtt emberek képtelenek elválasztani egymástól az érzelmekre alapozott, de a szokványostól eltérõ keretbe ültetett történetet, teszemazt egy Alientõl.
Ez a film nem az idõutazásról szól, az csak a bors benne, ez amolyan romantikus film lenne, kedves filmnézõk, tessék úgy nézni.
Mellesleg az idõutazásról mint olyanról NEM LEHET "helyesen" mégcsak gondolkodni sem, egyrészt mert jelen ismereteink szerint az egész egy megoldatlan ügy, másrészt pedig azért, mert pont ebbõl fakadóan egy paradoxon.
Ha ennek ellenére mégis vannak olyan emberek, akik úgy ülnek le egy ilyen címû filmet megnézni, hogy most ebbõl fogja megkapni a választ az idõutazás megoldatlan rejtélyére, akkor ott komoly gondok vannak.
10/10
drigxi 2013 dec. 15. - 17:10:55 10/10 Előzmény Kaktuszné
(178/221)
Szerintem lényegtelen ,hogy néz ki a színész ez esetben.Azt meg ,hogy számodra követhetetlen volt inkább hallgasd el...
offtopic
DeadKiller 2013 máj. 29. - 17:59:25
(177/221)
Ó, hát örömmel cserélnék testnedveket Önnel.
9/10
offtopic
CrucioIsAwesome 2013 máj. 29. - 17:55:48 9/10 Előzmény DeadKiller
(176/221)
Mit kellene? :3
DeadKiller 2013 máj. 27. - 23:58:03 Előzmény CrucioIsAwesome
(175/221)
Te épp nem azt csinálod, amit csinálnod kellene ... :3 XDD
Kaktuszné 2013 jan. 31. - 21:04:47
(174/221)
Általában az ilyen idõutazós filmek hemzsegnek a logikailag követhetetlen szálaktól, ez ebben a filmben is baromi idegesítõ volt.
Összességében nem nagy szám.

ui: sztem ez a pasi kifejezetten ronda.
3/10
Mike088 2013 jan. 11. - 05:09:12 3/10
(173/221)
És még hozzátenném romantikusnak sem találom, a szerelmi szál nincs történetileg megalapozva. Nem tudunk meg semmit a szereplõkrõl se - mivel foglalkoznak, hogy szerettek egymásba stb. Az idõben történõ utazás is összefüggéstelen.. Sorolhatnám még lassan felkel a nap... Az az érzésem, hogy a magas pontszámot adók számára, (akik döntõen nõk lehetnek) fontos szerepet játszik a helyes pasi meg a jujj de cukik együtt tényezõ. Akinek nem inge... :)))
3/10
Mike088 2013 jan. 11. - 04:32:23 3/10
(172/221)
Már a megtekintés elõtt bizonytalan voltam mert nem tudtam, hogy illeszkedik majd az idõutazás egy romantikus drámába. Ennek ellenére belekezdtem. Bár az alakítások nem rosszak a film mégis logikátlan, zavaros és egy idõ után vontatottá is válik. Egy az idõben állandóan utazó férfi aki nem tud változtatni a saját sorsán csak szemlélõje vagy szenvedõ alanya annak, ezért próbálja a kevés szép pillanatot kiélvezni- erre építeni egy egész filmet úgy, hogy közben nuku karakterfejlõdés óriási hiba.
10/3
7/10
katililla02 2013 jan. 10. - 14:44:44 7/10
(171/221)
Nem tudom, engem annyira nem fogott meg. A színészek jók voltak. De a történet szerintem lehetett volna jobb is. Többet is ki lehetett volna hozni belõle. A Szerelmünk lapjai szerintem sokkal jobb filmje Rachel McAdamsnek.
9/10
rob83 2013 jan. 01. - 13:52:35 9/10
(170/221)
Nekem nagyon tetszett a film!10/9 Csak azért 9 mert több is volt ebben a történetben!
4/10
andabanda 2012 dec. 25. - 21:36:21 4/10
(169/221)
Nagy csalódás volt ez a film. Tele logikai hibával, ki nem dolgozott részlettel. Az életre szóló szerelem rendben van, de miért ilyen csöpögõsen?
3/10
Shiviatar 2012 nov. 21. - 18:26:45 3/10
(168/221)
Mindenben igazat adok, még az utolsó bekezdésre is, bár némi fenntartással.;)
Maradandó, mert egyedi a téma, de a véleményemet fenntartom hogy romantikus filmnek ez kevés, és ennél ezerszer jobbak vannak.

rigojancsi:
Kiritikánál általában az összképet nézzük, amit esetenként részekre bontunk. Ez nem szegénységi bizonyítvány hogy élvezted a filmet és "kitudtál rajta kapcsolódni". Ez tök jó, örülj neki. Mások véleményével meg ne törõdj. Nem vagyunk egyformák.;) Nekem tetszett pl. David Lynch: Inland Empire címû filme. Neked meg lehet pont az nem tetszene. És akkor mi van? :)

ZsL.:
Ne Exkuzáld magad. A tehettséges ember sok mindenben jó, ez nálad is megmutatkozott.:)
Hogy mi a baj azzal ha valahol nagyon nagy logikai bukfenc van (és nem mûvészfilm, nem fatázia, és céltalan filmes szempontból a logikátlanság, mert semmit nem tesz hozzá a filmhez).
Szóval ilyenkor az a baj, hogy arra kell koncetrálni film alatt, hogy "ne arra koncentráljunk".
ZsL. 2012 nov. 21. - 10:20:08
(167/221)
Valóban, ezen a fórumon nem feltétlenül filmes szempontból írjuk a véleményünket. Én sem vagyok filmes szakember, sõt, bocs’, hogy ezzel kezdem: az utóbbi évtizedben siklóernyõs kezdõk vizsgára felkészítésével foglalkozom (ma már öregségi nyugdíjasként, mint a téma legvénebb hazai oktatója, egy istenhátamögötti pici faluban, ahol létrehoztam a legjobb hazai tanpályát); korábban, még fõváros környéki lakosként optikus, majd villamos üzemmérnök voltam, ejtõernyõzésben eljutottam az oktatói szintig,, de kipróbáltam a keszonos segédmunkás életet is a Metró-építkezésen, késõbb népmûvelõ, ismeretterjesztés szervezõ lettem egy mûvelõdési központban, amatõrcsillagász és gombaismerõi vizsgákkal, de foglalkoztam néhány évig terráriumi állatokat, fõleg hüllõket bemutató vándorkiállítással is, és még néhány, inkább a „reál” tagozathoz sorolható témával, amiket nem sorolnék fel, de nyugodtan szabadon engedhetitek a fantáziátokat. Ehhez (a hosszadalmassága ellenére is) nagyon hiányosan felvázolt koordináta-rendszerhez képest 10/10 pontot adnék a filmnek (és ezzel bekerült a 30 legkedvencebb filmjeim közé, melyeket sajnálatos módon, legfeljebb három évenként érek rá újranézni), ugyanis a legelejétõl kezdve tökéletesen érthetõ és átérezhetõ volt a számomra minden pillanata. Nagyon kellemesen romantikus hangulata volt, habár nem a hangulatukért nézem a filmeket, hanem kíváncsiságból, és elgondolkodtató is, noha nem a sokaknak logikai problémát jelentõ idõparadoxonon járt az eszem. Aki csak az akciódúsan pörgõs filmeket szereti, nézzen mást, de jó, ha vigyáz: a túlzott pörgés lelki centrifugális ereje idõvel szétveti a személyiségét!
A könyvhöz még nem volt szerencsém, majd igyekszem ezt a hiányt bepótolni.
rigojancsi 2012 nov. 21. - 07:52:46 Előzmény Shiviatar
(166/221)
Elgondolkoztam. Hosszasan. :D Mellesleg Süsükénél a pont!

Filmes nézõpontból. Tán rendezõ vagy? Nem tudtam, hogy itt "szakmázni" kell, én egy film nézése közben nem a rendezést figyelem, hanem az összképet, de lehet ez az én szegénységi bizonyítványom, hogy csak szeretnék kikapcsolódni, és élvezni a filmet. Egyszer próbáld ki te is.
3/10
Shiviatar 2012 nov. 20. - 22:38:08 3/10 Előzmény rigojancsi
(165/221)
Nem tudom a kritikám melyik részét nem értetted.

"Ez egy életen át tartó szerelemrõl szól, nem veszed észre?"
Észrevettem. De a megvalósítás pocsék. Mint írtam, a könyv nagyon jó, de a filmrevitele nagyon rossz lett. Amiket én is észrevettem a filmel kapcsolatban, azokat mások is. Le is írtam, õk is leírták. Errõl van szó. Te nem vetted észre?

"Õk egymás életében az egyetlen biztos pont, történjen bármi. Sajnállak, hogy érzelmileg ekkora nulla vagy."
Nono, csak ne személyeskedjünk.;) Nagyon is megérintenek a mélyérzésû filmek, sõt talán jobban mint az átlagot. Sorolhatnám most azokat (az akár szerelmes) filmeket, amiket nem bírtam könnyezés nélkül végig nézni...
De te nem érted hogy rossz a rendezés, agyon-nyesett a forgatókönyv, és hitetelenek a színészek?! Itt csupán errõl van szó!

Kevered a szezont a fazonnal. Itt mi errõl beszélünk. Filmekrõl mondunk kritikát, filmes nézõpontból. Én kritikát mondtam, ami negatív. Ezt te megfejeled úgy hogy sz...nak minõsítesz, meg érzéketlennek. És mi alapján mondod ezt: mert rossz a rendezés, és ennek hangot is adok. Ezen gondolkozz el egy kicsit.
3/10
Shiviatar 2012 nov. 20. - 22:14:48 3/10 Előzmény rigojancsi
(164/221)
Itt sem tudsz érdemben diskurálni, csak kritizálni és sértegetni próbálsz. Azt is sz...ul.
10/10
korostorok 2012 nov. 18. - 16:24:20 10/10
(163/221)
Nagyon szeretem azokat a filmeket amelyekben õ játszik. A kedvenceim tõle az idõutazó felesége az Ünneprontók ünnepe a Ébredj velünk . Szerintem jól alakítja a szerepeit
elsõként az idõutazó feleségében láttam de azonnal beleszerettem,

aki rég látta nézze mneg itt



http://www.youtube.com/watch?v=7jWrCUr1F-Q



és persze nagyon boldog születésnapot kivánok neki
10/10
korostorok 2012 nov. 16. - 18:33:07 10/10
(162/221)
Nagyon jó film, érdemes megnézni. Lehet h kicsit elfogult vagyok,mert Rachel McAdams a kedvenc színésznõm, de szerintem mindketten nagyon jól játszották a szerepüket, a pasi is jó benne :D lehet rajta sírni is


aki nem érti a film lényegét annak nincsenek emberi érzései,

és aki csak fikázni tudja az nézze a barátok közt