makailaci25 2011 márc. 21. - 08:43:07
(10/10)
Mesefilm helyett nem volt rossz.
1/10
indibiker 2011 márc. 20. - 21:10:10 1/10
(9/10)
A zombis rész áltudományos,nézhetetlen. Tíz percig bírtam.
sas08 2011 márc. 13. - 22:10:10 Előzmény aa194545
(8/10)
Én szeretem ezt a mûsort de mondjuk tehetség kell hozzá, hogy egy órában mondják el, hogy nem léteznek zombik
8/10
aa194545 2010 jan. 23. - 12:56:32 8/10
(7/10)
Kedvelem ezt a "Tények - Hiedelmek" szembeállítást. Hogy is mondta a "Kapcsolat" címû film egyik fõhõse?
"Nagy elpocsékolása lenne az Univerzumnak, ha csak mi lennék benne egyedül értelmesek..." Hmm ... fene tudja, mi az igazság. Én a tudományban hiszek, de azt sem állítom, hogy valami nincs, csak attól mert még hihetetlennek tûnik. Lásd Vernét és korát!
10/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 31. - 02:35:57 10/10
(6/10)
Ez a GABONA körök rész is jó... :)
lilo07 2009 dec. 30. - 18:59:38 Előzmény pleb
(5/10)
szerintem nem lenne jó, ha tényleg megoldanák õket... vannak rejtélyek, amiknek annak is kell maradniuk.
mert különben min lehetne csámcsogni, mibõl csinálnának horror/katasztrófa filmeket? :)
10/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 24. - 02:30:41 10/10
(4/10)
Jó rész remélem... :(
wagnera 2009 aug. 31. - 07:11:13
(3/10)
Az eddigi közel egy órás mûsor mitõl lett fele hosszúságú????
AvatáR Gil Maerth 2008 nov. 20. - 19:05:48
(2/10)
Az Asztronauták egy távoli világból-RÉSZ nagyon tetszett.
:))))))))))))))))
-"Nincs gPS-ük vagy valami?" :)
-"Ha az ember letakarja a rajz alsó részét, a teteje inkább hasonlít egy padlizsánra" ( az egyiptomi elektromosságról )
-"Az emberiség inkább párosodna egy petúniával , mert az legalább földi"
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
-Kommentátor: "Vajon tényleg vannak földönkívüli kõmûvesek?"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
HATALMAS!
9/10
pleb 2008 ápr. 12. - 13:30:39 9/10
(1/10)
Nah most, nagyon bírom ezt a mûsort. Fõleg az elsõ évadját, amiben Ufók, szellem, Bigfoot, öngyulladás, Loch Ness-i szörny ügyben vizsgálódnak. Habár csak taglalták ezeket a témákat, de tényleges megoldás még sosem született. De a mostani részek már annyira nem kötnek le, pl Arthur király; Davinchi-kód. De még mindig vannak jó témák, pl:. a szumátrai kis emberek, Bermuda-háromszög, szóval egész jó mûsor, érdekes. 10/8. Habár sztem ezeknek a rejtélyeknek sosem lesz igazi megoldásuk, sajna. De, reménykedek. :)