Muya 2014 okt. 28. - 13:06:05 Előzmény Hohenstaufen
(14/74)
Huhh Jól felhúztad magad... De minden szavaddal teljesen egyetértek!!!
Az Õseink forognak a sírjaikban az biztos.
2/10
Super10Benja 2014 okt. 27. - 08:15:41 2/10
(13/74)
Az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam. Buta, nincs benne semmi logika, a színészek nagyon rosszak, na nem mintha sok alapanyagot kaptak volna, a forgatókönyv közel katasztrofális. Van néhány jó pillanat látványilag, de legtöbbször az is csak értelmetlen CGI minden mennyiségben. Két színész is szerepel benne a Trónok harcából, de remélem õk is rájöttek, hogy ez hiba volt, és nem fecsérlik többet a tehetségüket ilyen mocsokra. 2/10
9/10
muniszter 2014 okt. 26. - 05:06:06 9/10
(12/74)
Az este megnéztük. Nem bántuk meg. Megtudnánk nézni mégegyszer és várjuk a második részt. 10/9
5/10
_Freddy_ 2014 okt. 24. - 23:27:46 5/10
(11/74)
Most néztem meg. Én nem számítottam sokra, csak annyira amennyit egy ilyen témájú filmtõl vár az ember. Ezeket csak részben kaptam meg. A történeten lehetett volna még mit dolgozni, meg a karaktereken is. Kicsit túl könnyûre és lazára vettek 1-2 dolgot, így a megoldás itt-ott gyér-re sikerült. És tényleg csak annyit láttam egész film alatt, hogy a fickó akibõl Drakula lesz(!) lemészárol ezer embert egymaga (nem ilyennek képzeltem). Aztán valamennyi drámát belevittek, hogy a karakternek nyitvahagyják a folytatás lehetõségét, mivel ezzel a résszel egy szörnyuniverzum létrehozását kezdték el, és a végén majd egy filmben összeállnak, na én arra leszek kíváncsi. Szóval ez a film abszolút kihagyható a mûfaj szerelmeseinek is. Aki akcióorgiára akar beülni annak nem ez lesz a jó választás, tele van üres szavakkal és elbaltázott dolgokkal a film. Egyszernézhetõ és közepes. Remélem a többi szörnyes film ami ehhez az univerzumhoz kapcsolódik már jobb lesz.

10/5
offtopic
Sz Peter 2014 okt. 24. - 10:36:53
(10/74)
"Megérdemeltük, mert hagytuk elveszni az országot"

Nagy szavak ezek egy fotelbõl.
Aztán mégis hogyan kellett volna megvédeni?
Hohenstaufen 2014 okt. 24. - 06:51:44
(9/74)
"1462-ben járunk, amikor Erdély már jó ideje élvezi azt a békét, amelyet a harcedzett III. Vlad havasalföldi fejedelem és szeretett felesége, Mirena (Sarah Gadon) bölcs és igazságos uralkodása biztosít."

Itt tartunk, de hát meg is érdemeljük. 1462-ben Erdély nem Vlad Tepes békéjét élvezi, hanem Hunyadi Mátyás magyar király (és erdélyi vajdája)fennhatóságát, lévén hogy Erdély a Magyar Királyság része, tartománya. Majd csak 1918-ban lesz Románia része, és az hagyján, hogy akkoriban a románok a történelmet illetõen megvezették a Nyugatot. Megérdemeltük, mert hagytuk elveszni az országot, nem voltunk képesek megvédeni magunkat, se mi, sem az erdélyiek. De az, hogy ez az ordenáré történelemhamisítás, amelynek nyilvánvaló visszamenõleges politikai igazolási célja van, még a mai idõkben is simán és dicsõségesen teret kapjon, Magyarországon minden további nélkül elhangozzon, vetítsék a mozikban változatlanul, és a kommentelõknek ezen a fórumon az a legfõbb gondolata, hogy a pattogatott kukorica meg a kóla mellett egész jó film lehet - miközben a népük, hazájuk történelmének meghamisításához és megalázásához egy szavuk sincs, mert nem is fogják fel, mirõl van szó - na hát ez pontosan mutatja hol tartunk, kik vagyunk. Tényleg megérdemeljük a sorsunkat. A tartalom, a hitelesség nem számít, a látvány és a zabálnivaló a lényeg. És ezért kipengetünk kétezret a kulturális, manipulatív gyarmatosítóinknak. Ezek vagyunk mi: lezüllött, közömbös, szarházi, tudatlan tahók. Megfelelõen tálalva a saját anyánk megerõszakolását is végignéznénk, és nem csodálkoznék, ha néhányan még fel is izgulnának közben. Ilyen senkiházi nép vagyunk.
Ottofan1 2014 okt. 10. - 14:51:57
(8/74)
2 tonna pop corn, 3 liter Kofola és mehet is a szórakozás.
XD
Tebby21 2014 szept. 15. - 16:15:43
(7/74)
Tebby21 2014 szept. 08. - 14:46:44
(6/74)
Az elõzetesek alapján nem lesz ez olyan rossz film. :D
Argonauta 2014 szept. 05. - 11:27:30
(5/74)
Lillith Morgan 2014 júl. 09. - 18:49:32
(4/74)
Ezt a filmet nagyon várom.
5/10
offtopic
_Freddy_ 2014 jún. 25. - 06:11:35 5/10
(3/74)
Bocsánat, ez az: http://www.movieweb.com/movie/dracula-untold/trailer

Az elõzõ kommentem legyen szíves törölje a moderátor. Köszönöm. :)
5/10
_Freddy_ 2014 jún. 25. - 06:09:27 5/10
(2/74)
somersby 2013 dec. 02. - 15:09:31
(1/74)
A Matt Sazama és Burk Sharpless forgatókönyvébõl készülõ film Bram Stoker klasszikus regényének mitológiai oldalát ötvözi a havasalföldi Vlad herceg (Luke Evans) valós történetével. Tulajdonképpen egy eredetsztorit kapunk arról, miként válik Vlad hercegbõl a világ elsõ vámpírja.

A produkció egyébként nehezen talált rá direktorára, Gary Shore-ra, akinek egyben ez lesz rendezõi bemutatkozása.

A Dracula Untold 2014. október 3-án érkezik az amerikai mozikba.