Kozutas 2013 máj. 29. - 22:20:19
(192/232)
Al és Kenau még hasonlítanak is egymásra :) Jó választás volt a páros.
reay 2013 máj. 28. - 11:15:10
(191/232)
Ekkora kontárokat... Eddig is tartózkodtam attól, hogy filmet nézzek a V3-on (meg a többi rokonlelkû csatornán), ezután sem lesz ez másképp. Láttam már a filmet, nagyon tetszett régen, Pacino nem hiába az egyik legnagyobb még élõ színész. Gondoltam jó lesz újra látni... Azoknak viszont nyilván értelmetlennek tûnik, akik most nézték elõször. :S
Csonger 2013 máj. 28. - 10:17:52
(190/232)
Nekem is gyanús volt, mintha kimaradt volna belõle egy s más. Jó régen láttam utoljára, így nem voltam benne biztos, de ahogy többen is írják, tegnap a Viasat rendesen megkurtította a filmet. Nem tudom, mi ennek az értelme.

Charlize Theron viszont csodaszép volt. Kicsit pufibb arca volt, mint manapság, és így szerintem még gyönyörûbb.
Adrian1979 2013 máj. 28. - 10:16:41 Előzmény nikita23
(189/232)
Megoldották a dolgot. Ugyanis nemes egyszerûséggel kihagytak a filmbõl egy darabot. Egy olyan 40 perceset. Így a filmnek még jóval éjfél elõtt vége lett.
10/10
nikita23 2013 máj. 27. - 23:47:02 10/10
(188/232)
Én elõször láttam VOLNA ezt a filmet, kicsit sem dühítõ!! Ilyen egy fostalicska csatornát!!!!!!! Nem irigylem, akinek holnap mennie kell dolgozni és emiatt maradt fent!
Airyn 2013 máj. 27. - 23:40:15
(187/232)
Gratulálok a Viasat 3-nak, hogy ilyen minõsíthetetlenül vetítette le a filmet. Minimum fél óra kimaradt belõle, így az egész egy nézhetetlen sz.r lett!!! A cégek, akik a reklámra költenek ennél a társaságnak, vajon ezt tudják, és tudják, hogy akik most látták ezt a filmet, ezek után talán nem mernek egy filmet sem megnézni a viasaton, nehogy megint így járjon??????? Milyen idióta vadbarmok dolgoznak ott, hogy ezt nem veszik észre, ennyire gagyi társaságot... Felháborító!!!
kesselring 2013 máj. 27. - 23:38:40
(186/232)
A PORT szerint 0:20-ig tart a film. Most 23:36 van és megy a stáblista. Kivágták -egyebek mellett - Pacino szónoklatát a végérõl, ami szerintem a legjobb rész a filmben. Végigültem 5 reklámblokkot. Gratulálok Viasat3- nézzen rajtatok filmet a rézfaszú bagoly...
medium001 2013 máj. 27. - 23:38:15
(185/232)
profik ülnek a székekben....pedig de szerettem volna látni hosszú idõ után..
10/10
nikita23 2013 máj. 27. - 23:34:19 10/10 Előzmény talec
(184/232)
Elég profi a Viasat3, ma leadták a filmet de 2 blokkot felcseréltek, kimaradt kb fél óra a filmbõl és leadták az utolsó 10 percet! Köszi!!!!
talec 2012 szept. 17. - 23:41:03
(183/232)
OFF

De láttam, ahogy írják itt is dolgoztak a maszkmesterek. És valóban nem egy észlény karaktert formáz meg benne. Amúgy szerintem természetes szépség, hacsak titokban nem varrogatják fel az arcát éjjelente. Valahol olvastam szereti a kutyákat és állatvédõ is. Egyszer én is megmentettem vagy 2 kóbor kutyát, tudat alatt és felett dolgozott bennem, hátha összefutok emiatt majd egy menhelyen Charlize Theronnal. Persze enélkül is állatbarát vagyok.
tortura 2012 szept. 13. - 13:59:53
(182/232)
Hát - sokat is kellett dolgozniuk a maszkmestereknek, hogy úgy el tudják rondítani azt a gyönyörû nõt. Egyébként kegyetlen film volt. Ezt a filmet és az Édes novembert látva mindig arra gondolok, ej de szerencsés egy fickó ez a Kenau, hogy kétszer is forgathatott ezzel a tündibabával. Aztán rájövök, hogy olybá mindegy, mert õ a fiúkat szereti. Mondjuk kárt érte (is).
9/10
5i 2012 szept. 13. - 11:33:32 9/10
(181/232)
Nagyon jó film!Tényleg az!
Remek színészi alakításokkal...
A hangulata pedig számomra, olyan OMEN-es.
Elgondolkodtató, stb.
10/9!!!
9/10
pneklara 2012 szept. 13. - 07:11:23 9/10
(180/232)
Mindig foglalkoztatott, hogy az ú.n. sztárügyvédnek,- aki megnyer egy pert, bár tudja, hogy akit véd, az bûnös a velejéig, de csûréssel-csavarással, a paragrafusok közötti lavírozással, és egyéb trükkökkel sikerül tisztára mosni,- milyen lehet az álma? Ha tükörbe néz, mit lát benne?Hogy magát sikeres embernek tartja-e, vagy egy hazug, becstelen csalónak?
Örülök, hogy - a film szerint - megfizeti ennek az árát.
Jó film volt.
C.Th. kisasszony olyan gyönyörû, hogy már-már zavaró.
Al P. meg ördögi. És talán nem is kitalált figura,mert sokak sorsa függ az ilyen ördögi figuráktól.
9/10
pneklara 2012 szept. 13. - 07:03:07 9/10
(179/232)
Ez igaz:) Egy jó ápolónõ talán komolyabban, és eredményesebben végezne gyógyító munkát, mint egy frissen végzett orvos, aki tanult vagy 12-14 évet a hivatásához. Én is sokszor vagyok úgy, hogy munka közben mozog az agyam: ezt a favágó, rutinmunkát, amit csinálok, egy jó képességû gimnazista is el tudná látni.Gyakorlat teszi a mestert, és hogy milyen szinten, az már nem a megszerzett diplomák számától függ, hanem az egyén kreativitásától, motivációjától.
talec 2012 szept. 12. - 22:35:09
(178/232)
1000 éve nem láttam, elég jó filmnek számított.

Charlize Theron az egyik kedvenc színésznõm. Okos is, szép is, állatvédõ is.................és jó színésznõ is.
leggelli 2012 szept. 12. - 22:16:11
(177/232)
ja...szeretném azt mondani, hogy direkt írtam a helyesírási hibákat és a fogalmazási bakikat, de nem...ilyen hüjjje vagyok:)
leggelli 2012 szept. 12. - 22:10:21
(176/232)
én ehhez csak annyit fûznék hozzá, hogy a munkát az estek túlnyomó többségében a munkahelyen szerzi meg az ember. Szereztem néhány diplomát én is, és bevallom egyszerre, és nappalin és hármas, négyes eredménnyel, és egyáltalán nem kellett megszakadnom, egyszerûen manapság csak az nem végez, aki nem akar. Vannak ilyenek, így is kiszóródott legalább a felvettek 2/3-a. Most a szakmámban dolgozom, és úgy érzem, ha mindent megtanultam volna, akkor sem lennék elõrébb. Az, hogy ki mennyit ér, az élet úgyis el foglya dönteni. A filmrõl még nincs véleményem, ugyanis most nézem, de eddig nincs vele nagy baj...:)
csibi04 2012 szept. 12. - 21:34:34
(175/232)
Jó film no...a végén az a túl sok "varázslás" nem kellett volna, mert érti a poor nép az igét, egyébként is....:-)
9/10
pneklara 2012 szept. 12. - 20:15:29 9/10 Előzmény tortura
(174/232)
Tekintettel arra, hogy egyik diplomámat nappalin szereztem, a másikat levelezõn, egyiket jelessel, másikat kitüntetéssel - van tapasztalatom mindkét képzési formáról. A nappalit huszonévesen, az estit harmincévesen. Az estit sokkal nagyobb erõfeszítéssel, erõbedobással.Az elsõ diplomának nem is éreztem a súlyát, a másodiknál megmámorosodtam, imádtam a tanulást.
Lehet, hogy a hasonlat volt rossz. Van egy vicc, hogy mi a hasonlóság a pacsirta és a varjú között. Mindkettõ énekesmadár, csak a varjú levelezõn végezte a zeneakadémiát.Gondolom, a vicc arra utal, hogy azért diploma és diploma között lehet óriási a különbség.Egy levelezõs önállóan tanul, hiszen sok helyen egyetlen hét a konzultáció, szeptemberben, kiadják a tételsort és majd a vizsgán látják a tanárt. Nincs oktatás, tanítás, magyarázat - mindenki kaparj kurta! módon maga szerzi meg a tudást. Van, aki kettessel, éppen csak, van, ki jelessel.
De valóban nem szabad általánosítani: csak az én fiatal koromban a jogi egyetem fogalom volt. A római jog, aminek akár féltucatszor is neki futott valaki. Most meg simán veszik úgy az akadályt, hogy 3. évesek a TK-n, elsõ évesek a jogon, egy vizsgaidõszakban van 15-20 vizsgájuk, és töretlenül haladnak elõre. Most vagy ennyivel okosabbak a mai fiatalok, vagy ennyire nincs követelmény már a felsõoktatásban.Ilyen az orvosi is. Meg kell nézni, kik kapnak orvosi diplomát, hányan buknak, hányan ismételnek. Régen az anatómia, a szemészet megtizedelte a hallgatóságot, ma kevesen hullanak ki. Na de ahol a létszámtól is függ a fejkvóta szerinti finanszírozás, ott a tanári kar is engedékenyebb.
tortura 2012 szept. 12. - 16:35:06
(173/232)
Az elsõ mondatodban sok igazság van. Az utolsó viszont sértõ és általánosító, bár a hasonlat nem rossz. Én pl. mindent levelezõ tagozaton végeztem és volt pofám dolgozni a hivatásomban hosszú évekig. Nem éreztem soha azt egy percig sem, hogy hülyébb lennék egy nappalin végzett hallgatónál. Vizsgáztam velük együtt sokszor, sõt államvizsgáztam is velük. Nem volt benne semmi csoda.
Sosem fogom megérteni, hogy miért gondolnak sokan arra, ha valaki levelezõre megy, az biztos csak hülye lehet, azért nem vették fel nappalira. Én pl. meg sem jelöltem a nappalit, eleve levelezõre akartam menni. Hogy miért? Ezer oka volt. A doktorit is általában munka mellett teszik le, akinek eleve nem járt doktori cím a tanulmányaihoz. És ez a világ legtermészetesebb dolga, pl. egy tanárnál. Nyilván nem fog beülni nappalira mondjuk 45 évesen. Találkoztam nemrég egy volt fõiskolai tanárommal. Most csinálja a második doktoriját - túl a hatvanon. Iszonyú nagy koponya.