Téma: Az ugrás

4/10
iminegyesi márc. 20. 21:16:22 4/10
(29/29)
Egy szánalom négyest érdemel! A koncepció nem lenne rossz, de ahogy az előző kommentelők is írták a műsorvezető nem nagyon tud érvényesülni! Nem Gundelnek való ez a műsor szerintem, mert megöli a karakterét!
5/10
Kommentátor márc. 19. 13:18:17 5/10 Előzmény olahmiki1959
(28/29)
Nem csak a fiatalok, minden korosztály meglepően tudatlan az ilyen műsorokban. Én is el szoktam gondolkozni rajta, hogy ez általánosságban jellemző vagy csak így castingolják őket? De szerintem az első.
popeszku márc. 18. 17:46:29
(27/29)
Sajnos biológia fizika matematika és bármilyen más tudományban nemigazán vagyok otthon,de mint topmenedzser,a másodikat választom.
6/10
Picurkacicurka márc. 18. 09:46:03 6/10 Előzmény olahmiki1959
(26/29)
Igen, a lényeg pontos megfogalmazása, egyetértek!
2/10
olahmiki1959 márc. 18. 04:10:05 2/10 Előzmény Picurkacicurka
(25/29)
Többek között ezért sem tetszik igazán a műsor, mert Gundi nagyon szimpatikus egyénisége egyszerűen nem tud érvényesülni, annyira meg van kötve a keze.
A versenyző ott áll a "szakadék" szélén, hangosan gondolkodik, tépelődik, a műsorvezető pedig ott áll mellette, és nem szólhat egy szót sem, pedig a többi, általa vezetett műsorban pont az ő személyisége, humora fűszerezi meg a játékot.
Még annyit sem mondhat, hogy "olvasd el még egyszer a kérdést, figyelmesebben", mert az már segítségnek minősülne.
Úgyhogy ez a műsor - szerintem - nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, persze, nem a műsorvezető hibájából, akit ugyanúgy szeretnek a nézők, mint eddig.
Rainwalker márc. 13. 20:18:36
(24/29)
A pontozással az a baj, hogy egytől indul. Sok műsort mínuszról kellene kezdeni. Ezt is...
6/10
Picurkacicurka márc. 08. 21:32:33 6/10
(23/29)
Még a műsorvezető személyisége sem tudja szerethetővé tenni, ha egyet már láttál, a többi unalmas, igénytelen, lapos. Kezdjūk megszokni, hogy a néző véleménye nem számít, mert csak ezekre a vacakokra "telik"
a pénztárcából.

7/10
Bob19 márc. 05. 15:09:07 7/10 Előzmény olahmiki1959
(22/29)
Ez azért van, mert a mai fiatalok már nem néznek tv-t (és még büszkék is rá), pedig rohadt sok mindent lehet tanulni akár filmekből is...
7/10
Bob19 márc. 05. 14:14:13 7/10
(21/29)
Tényleg sok a hülye, de szerintem direkt válogatják be őket. Én eltudom képzelni, hogy kitöltetnek velük egy műveltségi tesztet és ha rossz eredményt érsz el rajta, akkor mehetsz a műsorba. :D
És hogy miért? Hogy tudjon a néző is játszani (meg röhögni rajtuk). Géniusszal például pont az a bajom (nem sok részt láttam), hogy sokszor alig hangzik el a kérdés, már mondják rá a választ, így maximum csak szurkolóként nézheted a műsort. A Legyen Ön is milliomosnál meg a baromi nehéz kérdések miatt volt ugyanez, de ott legalább érdekes volt hallgatni ahogy kilogikázza a helyes választ a versenyző. Ebből a szempontból mondjuk ez a műsor jobban hasonlít a Legyen Ön is milliomosra.
Egyébként vannak ebben a műsorban jó "kérdések" is, nem csak bulvár, jó párszor már leestem volna én is. :)
kekval márc. 01. 22:07:19 Előzmény olahmiki1959
(20/29)
Egyetértek a hozzászólásával. Pont ugyanez járt a fejemben. Ma este pl. nem tudta a versenyző, hogy Luxemburg nem határos Svájccal? Európa térképe egy iskolázott ember szeme előtt kellene legyen! Semmilyen irodalmi, történelmi, földrajzi ismeretek nincsenek, amelyek általános vagy középiskolai tanulmányainkban is szerepeltek, de egyéb hétköznapi témákban is nagy a sötétség. Hogy mernek emberek elmenni vetélkedni ilyen hiányos ismeretekkel?
2/10
olahmiki1959 márc. 01. 00:09:43 2/10
(19/29)
Nagyon sajnálom, de az eddigi adások megnézése után, azt kell mondanom, hogy borzasztó műveletlenek ezek a fiatal játékosok!
Az okot nem tudom, csak a tényt állapítom meg!
Semmilyen történelmi, politikai eseményről nem tudnak, nem ismernek klasszikus filmeket, nem hallottak ikonikus filmrendezőkről, nem ismernek híres színészeket, írókat, viszont pontosan tudják egy-egy idiotikus rajzfilm szereplőjének a nevét!
Ennyit az általános műveltségről, aminek régebben azért még volt valamiféle presztízse...:)
Tényleg igaz lesz, amit más fórumokon már többen megírtunk, hogy ha ez így megy tovább, akkor néhány év múlva nem lehet majd műveltségi vetélkedőket rendezni, mert nem lesznek hozzájuk megfelelő tudású játékosok...:)
Tragikus...:)
offtopic
jani.ferenc3 febr. 29. 20:28:34 Előzmény popeszku
(18/29)
Nagyon zavart engem is.
popeszku febr. 28. 21:15:38
(17/29)
Miért adnak olyan trikót/pólót a játékosra amin látszik hogy ömlik az izzadtság a hónalljából.Már többször is.Lehet a b++ stylist erre gerjed
5/10
Kommentátor febr. 23. 08:41:10 5/10
(16/29)
Sajnos nagyon rossz a formátum. Több sebből vérzik. Igazságtalan, és nem elégíti ki sem az olyan tudásalapú kvízműsorok rajongót, mint a Legyen Ön is milliomos vagy a Géniusz, sem azokét akik a szórakoztatóbb kvízeket szeretik, mint a Maradj talpon vagy a Áll az alku.
5/10
Kommentátor febr. 23. 08:30:22 5/10 Előzmény Peti817172M
(15/29)
Projektort használnak. Rávetítik a feliratot a padlóra.
2/10
olahmiki1959 febr. 21. 13:42:12 2/10
(14/29)
Már csak mosolyogni tudok azon az erőlködésen, ahogy az RTL állandóan cserélgeti, össze-vissza variálgatja a műsorait meg a kezdési időpontokat - ahogyan ma is olvasni lehetett a netes hírekben.
Az utóbbi hetek-hónapok nagyon nem jöttek be nekik, gyakorlatilag folyamatosan alulmaradnak a konkurens csatornával való vetélkedésükben.
7/10
HARCOS TIBI febr. 19. 20:11:23 7/10
(13/29)
Az a mű alánevetés elég béna.
2/10
olahmiki1959 febr. 16. 19:43:43 2/10 Előzmény napraforgó
(12/29)
Nagyrészt igazad van abban, amit írsz, de nyilván, mindig ki kell találni valami újat, ami érdekes lehet. Ez a műsor is - mint az összes többi - külföldről ered, mi meg átvesszük.
A leesés ad egyfajta izgalmat a nézőknek, lehet drukkolni a játékosnak, ő meg a frászban van, hogy mi lesz vele, fennmarad-e, vagy leesik, és ha leesik, meg fogja-e ütni magát - nem fogja, mert a biztonságról természetesen gondoskodnak a szervezők.
Én is jobban szeretem az olyan vetélkedőket, ahol nagyon okos emberek, mindenféle felhajtás nélkül, színvonalas kérdésekre válaszolnak - lásd Géniusz -, de egy kereskedelmi csatornán, egy bulvár műsorban biztos úgy gondolkodnak a szerkesztők, hogy ott nem elég a tudás, kell valami plusz izgalom is.
2/10
napraforgó febr. 16. 05:09:14 2/10
(11/29)
Én azt nem értem, hogy mi a csudának kell ugrani a kérdések után? Miért nem lehet ezeket ülve, vagy akár állva megválaszolni és menni tovább?
Aggódok a lezuhanó játékosokért is, vajon mi lenne, ha valamelyik leszédülne a mélybe és valami komoly baja lenne? Minek az az ostoba füstfelhő, hogy nem látni, mi lesz velük, hová esnek. És egyáltalán minek kell leesniük???? Ez olyan butaság, cseppet sem vicces és nem is szórakoztató.
7/10
HARCOS TIBI febr. 15. 21:24:55 7/10 Előzmény vakida
(10/29)
Hol vannak itt kérdések???