Téma: Az Ügy

andrewwka 2009 máj. 28. - 00:25:23
(13/13)
Elõször is gratula a tv2-nek. Tényleg sok taps nekik. Bár nem tudom mire számítottam a zsidóktól. De nem gond. Nyomjuk a népnek Betti a csúnya lányt, meg Maunikát, Pákót és társait fõmûsoridõben. Az kell a magyar embereknek. Ez körülbelül azzal egyenértékû hogy a tv2 pályafutásában az elsõ értelmes mûsort, nevén nevezve Beugró, eltörölték. Hát persze hogy eltörölték, hisz az emberek péntek este nem biztos hogy fenn tudnak maradni fél 12-ig, hogy megnézzék.
A mûsorról az a véleményem, hogy szívhez szóló, és minden jóérzésû emberben mély érzelmeket indít el. Az egyetlen amit hibázok, hogy mi alapján döntsem, hogy egy halmozottan fogyatékos, vak intézet, vagy a dankóros gyerekek, vagy a leukémiás gyerekek, vagy akármilyen beteg gyerekek kapják meg azt az 5 milliós fõdíjat, ami körülbelül egyezik mellesleg mélyentisztelt volt miniszterelnökünk, Demszky Gábor egy havi "lopott pénzének" ki tudja hány %-ával, vagy Gyurcsány villájának pontosan 8%-ával. Miért nem osztják ezt a pénzt szét az összes alapítvány, gyerekek között. Úgy lenne igazságos. Csak ennyit szerettem volna mondani. Tehát a mûsor brilliáns. Fogadja gratulációm kedves Kandász Andrea ha ezt olvassa. :)

üdvözlettel: X. András
oncogito 2009 máj. 27. - 23:31:20 Előzmény Csongi07
(12/13)
Manapság nem érdeke senkinek az, hogy használjon ,csak az, hogy hasznot lásson.
Ocsmány dolog ezt a mûsort késõ idõpontra tenni, miközben olyan mûsorok futnak fõmûsoridõben, amit jobb helyeken kukába dobnak.
Csongi07 2008 dec. 04. - 00:06:51
(11/13)
Miért nem adják ezt a mûsor délután? Vagy a híradó után, amikor jóval több ember nézné, és többen is szavaznának. Talán egy-két tehetõsebb ember is elgondolkodna. Inkább ilyen mûsorokat, vagy jó sorozatokat kellene délutánra és estére berakni a Joshi Barat vagy a Hal a tortán helyett.
És még csodálkozik a TV2, hogy csökken a nézettsége????????????,
ondok 2008 nov. 26. - 19:32:38
(10/13)
Én meg arra lennék kíváncsi ,hogy mi volta Törölt Felhasználó vétke ,mert a megmaradt hozzászólásaiban semmi kivetnivalót nem látni,sokkal agresszívebb,anyázós nickek is megmaradhattak.
Trisha72 2008 máj. 11. - 16:18:02
(9/13)
Én nem akarok beszólni, de azért ez durva... Döntsön az ember h melyik ügy nyerjen, az hogy meghaljon egy csomó szegény kisállat vagy a beteg gyerekek! Én inkább azt a pénzt amit nyer az aki nyer, szétosztanám kettõjük között!
tothedithajnalka 2006 dec. 08. - 17:42:46
(8/13)
Néztem kerekesszékes mûsort. Ezt éjjel leadni és utána hajnalban ismételni, olyankor amikor alig nézi egy pár ember.
1771-re lehet t-com ról 200-ft.de csak 5-ég lehetett.
Tegnap egy másikat adtak le.
Toden 2006 dec. 07. - 10:53:12 Előzmény guszti54
(7/13)
ez a riport mármint a kerekes székesekrõl mind szép és jó volt,de könyörgöm,az nem vezet célra,hogy többszörr bemutatjuk a médiában õket,valamilyen olyan fórumot kell megtalálni ahol reális esély van a segítségre,kérdezem én,hogy miért nem szerpel az a dolog itt,hogy milyen segítséget kaptak a mûsor hatására vagy kaptak e egyáltalán...??
remélem igen,de ez majd mindenbe így van,hogy a sikeréhes média prezentálja az ilyen dolgokat,hogy legyen mirõl témázni vagy,hogy a nézettség az egekbe emelkedjen,de kérném,hogy a mûsor után egy visszatérõ adással számoljanak be arról,hogy lett e és milyen irányú segítség,lehet ez másnak is ad ötletet és hasznos lehet mindenképpen!!
guszti54 2006 nov. 30. - 20:41:22
(6/13)
No ez az! Vajon miért éjfélkor akarja a TV2 közös ügyünkké tenni ezeknek az embereknek a dolgát, sorsát?
Olyat alkotnak (én csak a Gördülõ Tánccsoportot láttam még!), ami mindannyiunk becsületére válhatna, akik nek kényszerültünk kerekesszékbe.
Õk megtalálták azt, ami boldoggá teszi õket - amit sokkal nehezebb megtalálni neki, mint pl. nekem.
Jó lenne, ha ezeket az embereket inkább fõmûsorban láthatnánk - pl. azok helyett, akikbõl bohócot, bolondot csinál a média.
Toden 2006 nov. 30. - 16:55:06 Előzmény skizohudi
(5/13)
Elképesztõ dolog,hogy milyen dolgokkal kell megküzdeniük azoknak akik sérültek...
Külföldön mindenféle segítség illeti õket,hogy vissza tudjanak illeszkedni az Életbe és ismét hasznosnak tudják érezni magukat,itthon nagy részük szinte "bújkál",nem mer a nyilvánosság elé kerülni az emberi hozzáállási dolgok miatt,a nagy részükrõl meg az a beidegzõdött vélemény,hogy tisztátlan alkohilista,élõsködõ emberek,pedig kevesen tudnák azt csinálni meg úgy élni ahogyan Õk!
Remélem segít a mûsör a cél elérésében és sokan jelzik majd segítõ szándékukat!!
skizohudi 2006 júl. 06. - 20:26:55 Előzmény Szõlõfürt
(4/13)
és most pedig sehol sem tudom kinyomozni, mi a vége, ki nyert? mit? mikor? melyik ügyre szavaztak legtöbben? stb.stb....bezzeg a "valóságshow"-knál mindig tudtuk, holott EZ a valóság, kõkeményen, nem pedig az...
Szõlõfürt 2006 jún. 27. - 18:16:59
(3/13)
Igen,ebben egyet értek. Korábbra is tehették volna a mûsort. De legalább kaptak esélyt...
skizohudi 2006 jún. 26. - 20:50:11
(2/13)
Én nagyjából értem, és holnap (27-én) egy nagyon kedves társaság a Baltazár Színház mutatkozik be, nézze, aki tudja...A legnagyobb kitolásnak azt érzem, hogy pl ezek a fiatalok, akikrõl holnap szó lesz, és persze a többiek is, egy ilyen KIVÁLÓ helyet kaptak a tv2 mûsoridejében...gratulálok!!!! Sokkal több figyelmet érdemelne az ÜGY!!!!
Szõlõfürt 2006 jún. 21. - 12:49:39
(1/13)
Szia!

Én biztosan fogom. A lényege,hogy van 4-4 szervezet,akiket támogatni kéne. Gondolom,minden héten bemutatnak egyet-egyet. Az elsõ négyet ebben a hónapban,a második négyet decemberben. Amelyikre a legtöbben szavaznak,az kapja a legnagyobb összeget. De az a jó,h mindegyik kap pénzt,csak nem annyit.
Szóval szavazz,mert sokaknak segíthetsz ezzel!
1771,az emberi hívószám:D

puszi:))