Téma: Az utazó

6/10
ariskerase 2011 jan. 31. - 16:56:21 6/10
(132/292)
Egyszer meg lehet nézni. Bár szerintem többet is ki lehetett volna hozni a filmbõl.
alikutya 2011 jan. 29. - 22:45:21 Előzmény motoreger1
(131/292)
Most jöttünk haza a moziból a párommal.
A film nulla.
Angelina "csontkollekció" Jolie semmi.
Johnny Depp szintén.
Poén semmi.Akció semmi.
Kicsit hörgött a tömeg kifelé menet.
Nem is értem.
Nem is emlékszem,hogy láttam-e már ennél silányabb filmet.
5/10
motoreger1 2011 jan. 29. - 10:35:00 5/10
(130/292)
Inkább ismeretterjesztõ vagy útifilm kategóriába sorolnám. Velence gyönyörû. De ebben ki is merült a film. A Kungfu Pandában több akció jelenet van. Nagyon vártam és óriási csalódás.
4/10
Nickolsohn 2011 jan. 28. - 13:04:37 4/10
(129/292)
Ezt a fos unalmas filmet!!!
5/10
ReDa 2011 jan. 28. - 12:00:23 5/10
(128/292)
Számomra hatalmas csalódás volt ez a film!!!! Nem kicsit volt kiélezve benne Jolie kisasszony...már unalmas volt, pláne mikor belép a bálterembe és mindenki utánafordul..röhejes!!! Nem is értem hogy Johnny Depp miért vállalta el ezt a szerepet. Tõle sokkal jobb filmeket szokhattunk meg.
Nálam 5/10-bõl, de csak Velence miatt.
leja 2011 jan. 26. - 21:45:56
(127/292)
elég szánalmas, hogy már megint egy koppintást kellett végignéznem nagy nevekkel. és a poént az elsõ 10 percben sejteni (nem, az eredetit nem néztem végig). másrészt most tudatosult bennem, hogy jolie gyenge színész
mezsge 2011 jan. 26. - 13:11:15
(126/292)
hát nem vártam ettõl a filmtõl sokat, így nem lett csalódás a vége..

se jolie, se depp nem alakított úgy, ahogy szokott, sõt, a.j. nézve sokszor nem is tudtam koncentrálni a dialógusra, annyira groteszk volt az arca a gány sminktõl (vacsoránál, az a förtelmes magenta-rúzs... jesszus... háromszorosára dagasztották így a száját, pedig eddig sem volt az a penge, ugyebár) szerencsére így sem maradtam le semmirõl.

én is kitaláltam a csavart, ami így visszgondolva röhejes volt. ---- SPOILER ---- már nem azért, tudom, h Johnny Depp zseniális színész, de így, h a film közben legalább kétszer már "poénkodnak" ezzel a plasztikázással, így értelmét veszti a fordulat, h jé, és tényleg... ---- SPOILER ---- a film elején még próbáltam csak depp mimikájára és egyéb testrészeire koncentrálni, így fenntarthatta az érdeklõdésemet depp-imádatom :)
Pandamanci 2011 jan. 21. - 18:26:47
(125/292)
Nemtom...nekem a tátogás rövidnek tünt...sztem csak annyit mond "I love You". Viszont ez nem egy fontos momentum sztem...nulla a film szempontjából.

***SPOILER***
Csalódás, mert általában a Poirot, meg az ilyen krimikben sosem tudom ki a gyilkos, mert nem vagyok egy nyomozó lángész...ezért zavar, hogy már a film elején átláttam, ebbõl látszik, mekkora trágya ez, a gyönyörû fényképezésen kívül, mert velence csodálatos.
***SPOILER VÉGE***
3/10
offtopic
Anditos 2011 jan. 21. - 18:22:16 3/10
(124/292)
Egyetértünk. :-)
Ha lesz kedvem, megkeresem, mit mondott eredetileg, angolul.
Pandamanci 2011 jan. 21. - 18:20:21
(123/292)
***SPOILER***


Ez annyiból fontos...mert téged ez félrevezetett...

(igazság szerint nem szeretem az olyan filmeket, amiben picit félre próbálják vezetni a nézõt...és utólag visszagondolva, a már végkifejlet tudatában értelmetlennek tûnjön vmi)
***SPOILER VÉGE***
3/10
offtopic
Anditos 2011 jan. 21. - 18:17:40 3/10
(122/292)
---spoiler---

Én felirattal láttam, ott úgy volt, hogy "pedig én beléd szerettem".
Tényleg nem mindegy a fordítás, a történet szempontjából. :-)Hogy angolul mit mondott ténylegesen, arra nem figyeltem.
Pandamanci 2011 jan. 21. - 16:32:12 Előzmény Pandamanci
(121/292)
***SPOILER***

Igazam volt...komolyan gondolták, hogy a film végéig, azon fogok izgulni, hogy mikor bújik elõ Pierce? Mikor a 23-dik percnél leszûrtem? Ahol elõszõr lép színre?

***SPOILER VÉGE***

A "nézõt hülyének nézése" miatt csalódás a film. Amúgy nem olyan rossz, csak szegény Jolie attól nem lesz gyönyörû, hogy 3kiló smink van rajta...szebb lett volna, kicsit természetesebben, így kissé Velencei-maszkabál volt, ahol õ bárcásnak öltözött.

6/10
Pandamanci 2011 jan. 21. - 16:28:03 Előzmény Anditos
(120/292)
***SPOILER***

Nem azt mondja, legalábbis a szinkronos verzióban:

"Szeretlek" ennyit mond..de már nem hallja a csaj..

***SPOILER VÉGE***
Pandamanci 2011 jan. 21. - 16:26:55 Előzmény csengõ_zoli
(119/292)
***SPOILER***
Az volt a feladat, hogy hasonló testalkatú fickót keressen, arcról szó sem volt. Sosem figyelsz a részletekre:S
A végén az poén volt, mintha Jhonny Depp rossz pasi volna, ha-ha-ha.
***SPOILER VÉGE***
Pandamanci 2011 jan. 21. - 09:56:34
(118/292)
**************SPOILER********************

A film 23-dik percénél tartok, folytatom mindjárt, de két dolgot le szeretnék írni.
1.gyakorlatilag hamu volt a levélbõl...a pasi mégis kiolvasott belõle konkrét mondatokat úgy, hogy fogalma sem lehetett melyik papírfecninek kellett egymás mellett lenni...innentõl kezdve ez egy hatalmas zagyvaság...illetve mese...odaírnám a besoroláshoz a FANTASY filmet is.
2.Elsõ perctõl az a tippem, hogy aki mellé leül a vonaton, az akit üldöznek. Az egész "keress egy hasonló alkatú férfit, mint amilyen én vagyok" humbug. Sztem õ a pasija ennyi.

Aki látta a Ludas matyi rajzfilmet, ami magyar és nagyon jó, abban elhangzik egy ilyen mondat: "Aki Ludas nem Ludas, aki nem Ludas, az meg a Ludas" Ugyanis Ludas is álruhában veri meg a Döbrögit és álruha nélkül kószál a harmadik veréshez, hiszen róla biztos nem gondolják, h õ a Ludas:)
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=1537

**************SPOILER VÉGE**************
Schatz 2011 jan. 18. - 18:59:32
(117/292)
Ahogy olvasom a kommentárokat, eltérõ véleményeket látok. Én azoknak a táborát erõsítem, akik szerint jó volt a film, és én kifejezettem kedvelem Jolie vásznon nyújtott alakításait.
zetevar 2011 jan. 18. - 10:03:02
(116/292)
HÁlát adok az égnek, hogy otthon néztem meg a filmet és nem pazaroltam rá azon ritka alkalmak egyikét, amikor eljutunk moziba. Elõzõ este megnéztem a Kromofóbiát, még az volt a fejemben, valószínûleg ez még rátett egy lapáttal arra az érzésre, hogy ez egy bûn rossz film.
Jolie-n elgondolkozva, õ sohasem tetszett a vásznon. Valahogy mindig túljátsza, így nekem õ egyáltalán nem olyan jó színész, mint amilyen híre van. De Depp igazán zseniális filmekben játszott eddig. Volt karaktere, megtette azt, hogy válogatott a neki felkínált szerepek között és általában a különlegeseket választotta, amiket jól is oldott meg. Szeretném most azt mondani, hogy az õ játéka megmentette a filmet, de nem. Végig azzal az érzéssel küzdöttem, hogy õt látom, de mégsem õ az... Már eleve azt sem értem, miért vállalta el...
Belua 2011 jan. 17. - 12:58:09
(115/292)
A hétvégén néztem meg és õszintén nem egy nagy durr. Ami negatív: Lassú elnyújtott sztori, néhol már unalmas, Jolie megöregedett, már sminkkel se tudták helyrepofozni, kevés poén, és azok is a gyengébb kategóriából, akcióból se túl sok, azoktól se rágjuk le a körmünket, a színészek mintha unták volna az egészet, ez sajnos a vásznon is átjött.
Ami pozitív: Velence bemutatása egyszerûen gyönyörû, az esti képek annyira hangulatosak, és meseszerûek, hogy az szinte már mûvészet. Az operatõrnek és a fotósnak 10/10-et adok. Ettõl kapott nálam a film 6/10-est. Különben max. 3-ast kapott volna.
9/10
Zizibizi 2011 jan. 16. - 16:53:39 9/10
(114/292)
Szerintem ez egy nagyon is nézhetõ, könnyed kikapcsolódást adó film! Félrevezetõ a thriller besorolás, inkább menne vígjátéknak. Szép a helyszín, és akinek van humorérzéke, a poénokat is észreveszi! Deep nagyon jól játszik, Jolie-ból egy kicsit sok volt, hogy a film felében az õ feje tölti be a vásznat, bár kellemes látvány. Vannak csavarok is a filmben, szóval, nem hiszem, hogy annyira le kéne húzni! Aki meg bunyót akar látni, nézzen Steven Segal filmet! Én nem bántam meg, hogy beültem rá!
1/10
nyul1957 2011 jan. 16. - 16:48:00 1/10
(113/292)
Azt hiszem rég sajnáltam ennyire az idõt és a pénzt. Ez a mozi unalmas volt. Néha úgy éreztem, hogy már kimehetnék róla, de nem akartam hinni a szememnek. Ezért tényleg kár. Unalmas, és úgy néz ki, mintha a szereplõk is unnák. Az egész nem szól semmirõl, a poénok nagyon gyengék, mint egy tortadobálós filmben. Egyért érdemes volt elmenni, hogy megtanulja az ember: a kritikákat komolyan kell venni.