9/10
beo71 2008 jún. 18. - 12:04:14 9/10
(34/174)
Nekem a Copland ugrott be elsõre,bár az azért jobb film volt(Sly legjobb szerepe)ez is bejött.9/10.Akció és dráma is,mindenki megkaphatta a magának valót.Nem érdekel hányszor láttam alkoholista rendõrt egyszerûen átadom magam a filmnek és kész.Ráadásul csípem is a zsarufilmeket mivel izgalmasak,ez speciel még stílusos is volt.
Redfield 2008 jún. 17. - 14:34:04
(33/174)
8/10.
Élvezhetõ, akció és feszültségdús, a sztori is csavaros, de erõsen sablonos és klisés.
kadasroni 2008 jún. 13. - 10:06:33 Előzmény kalad
(32/174)
http://www.dodge.com/en/2008/charger/

Szerintem ilyen a verda csak valami sport változat. Mert lehet látni a filmben, hogy az ülés fejtámyszba bele van hímezve valami STR vagy street felirat, meg ugye a turbófeltöltõ...

Amúgy a film szerintem hiába sablonos, de nagyon ütõs! Akciójelenetek kemények, arcok kemények alakítások jók, (Keanu Reevsnek jól állnak a plusz kilók) és a zene is nagyon karcol!
SPOILER
Kedvencem az ásólapátos fejbecsapás, meg az elemlámpás szempevilágítós lelövõs jelenetek voltak.
8/10
Hörcsögg 2008 jún. 12. - 02:16:35 8/10
(31/174)
Nekem nagyon tetszett, 2x is elmentem megnézni moziba. Tényleg egy sablonos történet, de van egy feelingje.
9/10
offtopic
kolyok12 2008 jún. 08. - 21:18:41 9/10 Előzmény Csacsa88
(30/174)
sztem jo
6/10
Csacsa88 2008 máj. 31. - 00:17:04 6/10
(29/174)
Nem valami nagy film. Néhány helyen izgalmas, bár valóban korán sejthetõ h mi lesz a végkimenetele. Neo van a középpontban, de szerintem semmit nem ad a filmhez. Forest Oscar Whitaker pedig biztos hatalmas színésznek tartja magát, és igyekszik minden tudását elénk tárni, valaki biztos örül neki. Egyedül Chris Evans volt jó benne. Szerintem semmit nem veszít, aki nem nézi meg.
8/10
kalad 2008 máj. 27. - 18:19:45 8/10
(28/174)
Kétségtelen, hogy már egy csomó Hollywoodi rendõrfilmben láttuk ezeket a paneleket (italozó, kissé életunt fõhõs, nagypofájú kollégák, kedvesnek tûnõ fõnökkel, rosszindulatúnak tetszõ belsõ elhárítás, zöldfülü új társ), de ennek ellenére van valami ebben a filmben, ami élvezhetõvé teszi, annak ellenére, hogy gyakorlatilag az 1/3.-ánál már tisztán sejthetõ volt, hogy mi lesz a végjáték, és annak a fõszereplõi. Ez a valami pedig a pontosan adagolt feszültség, ami néhol brutális erõszakba torkollik, de pont annyira bemutatva azt, hogy nelegyen túl öncélú. A színészek zseniálissak, a fõszerepet játszó Keanu Reevest nézve egy percig sem jutott eszembe Neo. ...najó, talán az elején, de utána teljesen elhittem, hogy Õ egy alkoholproblémával küzdõ, kicsit lecsuszott Los-Angelesi zsaru, aki megszálottan keresi az igazságot. A végén persze megegtalálja, de sok örömet nemtalál benne... Ha valaki esetleg megtudná mondani, hogy milyen kocsival járt, megköszönném:-)
Mage 2008 máj. 24. - 00:29:55
(27/174)
Street Kings

A Matrix és a Démonvadász után Keanu Reeves végre látható egy valódi sci-fi-ben. Az Utca királyainak helyszíne távoli bolygó, ahol az emberhez zavarbaejtõen hasonló lények élnek egy városban, amely kísértetiesen úgy fest, mint Los Angeles. Az idegen lények közül néhányan kisebb baráti társaságba tömörülnek, amelynek a neve: Rendõrség. Igen zavarba ejtõ körülmény ez, ugyanis a szervezet a földi rendõrséggel semmilyen módon, semmilyen megközelítésben nem rokon.

Tom Ludlow (Neo) minden reggel arra ébred, hogy jobb kezével révetegen húzogatja a fegyverét. Fogat mos, és a fegyvert újra, óvatosabb és finomabb mozdulatokkal dörzsöli.

A teljes baráti társaság (Rendõrség) egyetlen feladata segíteni Tomot, hogy a rossz embereket lelõje. Dolgukat nem a bûnözõk ravaszsága nehezíti, hanem a tény, hogy õt egytõl-egyig valamennyien, egy emberként utálják. Övé az összes dicsõség, ami ezen a bolygón jár, ha magányos és részeg rendõrként minden munkanapon nagy mennyiségû embert ölsz.

Tomot - és a nézõt - egy galaxisközi utazó ügynök igyekszik mentálisan összeroppantani. Távoli világokban szerzett tapasztalatát duruzsolja az elszánt, alkoholista rendõr fülébe: "létezik másik, bár kevésbé izgalmas út, mint golyóálló mellénybe bújva mindenkit lelõni".

A kapitány, Jack Wander (Forest Whitaker - aki minden filmet elad elképesztõen szürreális, kancsal tekintetével) próbálja visszarángatni Tomot a helyes útra, vagyis nagy mennyiségû lõszerrel, instrukcióval és célponttal látni el.

Két módon teszi próbára a nézõt a Street Kings: az egyik, hogy Tom alkoholizmusának a szerepe és a kimenetele végig teljes titokban marad, a másik, hogy a nézõ esetleg azt gondolja, ebben a világban is olyasmi a tanulság, hogy nem kell mindenkit lelõni.

6 / 10
10/10
dia19 2008 máj. 20. - 21:30:53 10/10 Előzmény zee944
(26/174)
Szerintem fantasztikusan jó fil volt,kítûnõ alakitással és színészekkel.Ajánlom mindenkinek
6/10
zee944 2008 máj. 15. - 19:38:56 6/10
(25/174)
Nem rossz film. Egyszer abszolút vállalható. Aki a Kiképzést (a Denzel Washington-Ethan Hawke párossal) látta, annak segítség, hogy ez is valami hasonló, bár gyengébb annál.

Aki Dr. Ház miatt nézi, az ne számítson arra, hogy Laurie új oldaláról mutatkozik be, ez a szerep bõven belül esik Dr. House gesztusrendszerén.

6/10
10/10
msandie 2008 máj. 02. - 11:26:23 10/10
(24/174)
Tegnap láttam a filmet!Szerintem nagyon jó!!!!mind az akció jelenetek, a színészek...!
akiknek nem tetszett..sztem nem értették +...:)nézzék + még1ccer!

10/10
Funika 2008 ápr. 29. - 12:37:19
(23/174)
Nagyon jó film, és nem egyszernézõs! Hiába láttunk már ilyesmi sztorit és hangulatot, pl. a training day c. filmben, nekem nagyon bejött. A színészek is zseniálisak voltak, és Keanunak is jól állt a szerep, nemcsak a nyálgép filmekben alakít sztem.
10/10
Roti1 2008 ápr. 28. - 21:22:49 10/10
(22/174)
...hát aki erre azt írja, hogy Keanu Reevs egyik legsz*rabb filmje annak sztem van némi ízlés ficama.... szerintem a legjobb filmjei közé való, de inkább a legjobb.... nagyon király film... nem vagyok akció buzi... és ez a film nem is szimpla akció hülyeség.... nagyon jól megcsinálták... már a legelején a koreaias jelent ott volt a toppon... az meg pláne mikor mentek ahhoz a két négerhez.... remek film.... pár napja láttam a moziban.. de jövõ héten ha csak nem jön be valami ami nagyon érdekelne akkor megnézem még1X....

értékelésem: 10/10
xhege 2008 ápr. 28. - 10:32:11
(21/174)
Tegnap láttam a filmet és maximálisan egyetértek DRusza olvtárs gondolataival. Nagyon sajnáltam az érte kiadott pénzt. Meg kell várni míg szombat este lesz majd a TV2-n kb az a kategória.
9/10
Lacquo 2008 ápr. 28. - 01:57:40 9/10
(20/174)
Whitaker nagyon jól játszik, a film pedig eléggé ott van. Nekem bejött!
10/10
Balivet6 2008 ápr. 25. - 05:42:12 10/10
(19/174)
no ezeket jól megaszontam :D
10/10
Balivet6 2008 ápr. 25. - 05:40:40 10/10
(18/174)
sztem nagyon jó film...
bár valóban vannak benne érdekes, nem teljesen valóságos alapon nyugvó részletek...
de azért hozza amit egy jó akciófilmnek hozni kell...
az elõttem szólóval ellentétben nekem nagyon szimpatikus volt ebben a szerepben Keanu Reeves...sztem jó volt ebben a szerepben... hitelesen alakítja a semleges, teszem a dolgom és minden ejtve van,de azért lassan már vérnek kell folynia rendõr karakter...
2/10
DRusza 2008 ápr. 24. - 15:18:49 2/10
(17/174)
A Constantine után alighanem ez Reeves második leggyengébb filmje. Szinte egyetlen olyan párbeszéde sincs benne, ahol a hitelesség közelébe kerülne a játékával. Valahogy még a káromkodás sem áll jól neki. Egyszerûen kár ilyen "kemény macsós" szerepeket elvállalnia valakinek, aki sem külsõleg, pláne bensõleg (intellektuálisan)nem az. Aztán persze a történet is hihetetlenül sablonos és ötlettelen, ráadásul elég gyenge lábakra helyezték a film alaptémáját, mely szerint a korrupt rendõr rosszabb, mint a szimpla bûnözõ rendõr, aki általában érthetetlen módon keménykedik a rosszfiúkkal és néha le is gyilkolja õket, ha úgy van kedve.

Spoiler w!
Még jó hogy vége lett a filmnek, mert az meg egészen hatalmas baromság, amikor Ludlow detektív lebontja a ház burkolatát, ahol Wander kapitány úr dugdossa a pénzt... Már csoda, hogy addig is kibírtam.
Andal 2008 ápr. 19. - 16:18:22
(16/174)
Kb. 5 jelenete van, a szerepe azért fontos.

Forest Whiteaker miatt néztem meg a filmet, nagyon jó volt szvsz ebben a bajuszos kapitány szerepben is.

A film sztorija szvsz elég gyengécske lett, legalábbis számomra sok a zavaros és érthetetlen elem. Persze a jelenetek, a szereplõk, akciók, a képi világ szvsz nagyon jó volt, de fõleg a végén nem nagyon értettem hogy "ezt most így hogy" gondolták a forgatókönyvírók.
Csillaqua 2008 ápr. 19. - 13:13:17
(15/174)
ebben a filmben mennyi szerep jut Hugh Laurinak? Mert az õ nevét írják itt ki a porton másodiknak, de a képek alapján nem sokat szerepel. Csak azért kérdezem, mert ha megnézem, akkor miatta lesz.