offtopic
Gabriella54 2010 okt. 10. - 11:59:14 Előzmény sofi 72
(24/44)
Hál'istennek Vidám vasárnapot még sosem láttam - de valahogy nem is vagyok rá kíváncsi :)
offtopic
sofi 72 2010 okt. 09. - 19:54:26
(23/44)
Amit itt írtál a koncertrõl, a "Vidám vasárnap" ugrott be!!! Bocsi, tudom, tudom, hogy nem, de nem bírtam ki, hogy ne véssem ezt ide!!!! Közben magamban rötyögök....nemtom, front van?????:))))))))))))))
offtopic
Gabriella54 2010 okt. 09. - 19:18:38 Előzmény sofi 72
(22/44)
Engem inkább egy Huzella-koncertre emlékeztetett, ahol bizony sokszor van "interaktivitás" a nézõkkel :) Bekiabálunk, énekelünk, sokszor még "zenélünk" is, imádom ezt az érzést! Már hiányzik ez az érzés, de idén elnyíregyházáztuk az évad elsõ koncertjét :(
6/10
od.gszal 2010 okt. 09. - 19:06:19 6/10
(21/44)
Nem volt rossz, de nekem nem jött át igazán. Talán mert nem tudok angolul? Lehet.
offtopic
sofi 72 2010 okt. 09. - 18:04:54
(20/44)
Szerintem is jó volt. Marha jó szereplõkkel, akiket így egy "csokorban" igen ritkán lehet látni! Kapkodtam is a fejem, húúúúhaaa, de jóóó volt!!!

Raáadásul nekem régi "Pinceszínházas" érzésem volt a filmmel kapcsolatban. Amikor mutatták a színpadon õket, és a közönség is látható volt, de biztos ez csak nekem volt az..???!! Családias hangulat....stb. Régen sokat jártam csóró diákéveim alatt!!!!:))))))
Gabriella54 2010 okt. 09. - 13:07:13
(19/44)
Nagyon tetszett, egyáltalán nem tartottan vontatottnak - és hát a zene! Meg persze Meryl Streep és Kevin Kline...sokkal több ilyen filmet kéne látnunk!
perry 2010 okt. 08. - 23:33:02 Előzmény Gabriella54
(18/44)
Bizony mondom én néktek Shakespeare bácsival:
" Színház az egész világ és színész benne minden nõ és férfi: fellép s lelép: s mindenkit sok szerep vár Életében..."
Persze eljõ majd az utolsó adás, és eljõ a Halál Angyala is - vajon miért ilyen szép a halál angyala ezt nem tudom , csak azt, hogy A mindhalálig zenében is gyönyörû volt Jessica Lange - aki ad is el is vesz de közöttünk jár és örök, bár ha már nem lesz az emberiség bizonyára már rá sem lesz szükség.
Az utolsó elõadás számomra olyan mint egy kaleidoszkóp színes üvegcserepei, csak meg kell ráznod és mintát kapsz az élet elõadását, privátot és színpadot, sorsokat és tragédiákat, talán az újrakezdést vagy az elmúlást nem tudom.
Talán Altman hitét az életrõl, talán csak sok country számot, talán Az utolsó mozielõadást.
Talán búcsúzást az élettõl, nem igazán tudom, annyi bizonyos jó élni, jó nosztalgiázni, jó élni.
Aztán meg csak elsétálni errõl a sárgolyóról mint Altman bácsi aki jelet hagyott maga után az áldott és átkozott "celluloid" szalagokat, vagy jobb esetben VHS kazettákat, ne tán DVD-t, és ez sem semmi mondom én pestiesen.
10/10
Ford Mustang 2010 okt. 08. - 23:20:44 10/10
(17/44)
Végülis jó film, igaz kicsit unalmas és vontatott, viszont a szereplõk nagyon jó színészek, csak kár, hogy Tommy Lee Jones nem szerepelt benne többet, mert elég kevés szerepe volt. A története pedig szomorú... ha belegondol az ember, hogy mi is a lényege a filmnek.
offtopic
sofi 72 2010 okt. 08. - 20:22:20
(16/44)
off

Gyerkõcök "nyaralnak" nagyiéknál!!! G. türelmes fajta....:)))
offtopic
Gabriella54 2010 okt. 08. - 19:33:33
(15/44)
Hiába, nagyon hasonlít az ízlésünk :) Ráadásul épp belefér a Fél Nelson-ig!
Bár nem tudom, hogy mit csinálsz a családod többi tagjával! Lehet, hogy fellázadnak?
sofi 72 2010 okt. 08. - 16:14:02
(14/44)
Nnnnna, ez is szimpi......
csendlerbing 2010 okt. 08. - 13:16:57 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(13/44)
Szerintem EGYÉBKÉNT IS nagyon jó film, csupa zseniális szinésszel (még lindsay Lohan is tûrhetõ, istenem, tõle ez telik), kicsit örömjáték M. Streepnek, T.L.Jonesnak, és a többieknek. Csak ajánlani tudom mára bármilyen más mozi helyett (és az se semmi, hogy a királyi 1-en megy, tehát reklám nélkül)!
AvatáR Gil Maerth 2010 febr. 14. - 09:36:40
(12/44)
NOSZTALGIA!
Ez az egyik legnagyobb erõssége ennek a filmnek.

A szereposztás parádés. Mindenki hiteles. még a terhes intézkedõ is.
Tommy Lee Jones még egy nyúlfarknyi epizódszerepbõl is kihozza a hiteles és markáns szerepet!

Ez alapján azt kell mondanom. Lindsay Lohan fecsérli a tehetségét.
s szomorú hogy bulibetyár /bulipartizán lett belõle (fõleg a Kicsi Kocsis film óta)
Lindsay éneke meglepett engem. Azt hsizem énekesként is megállná a helyét. Akkor se kellene éheznie.

Szóval ez az a Film ahol a szem kissé elhomályosodik. HATALMAS történetekre emlékeznek, és HATALMAS történetek születnek !
Ilyenkor lehet énekelgetni, filozofálni, emlékezni régi személyekre és szövegekre........

HANGULAT!
Ez a másik erõssége.
Érzed hogy valami, egy korszak az életedben végetér.
Olyan ez , mint mikor szívszorítva tudomásul veszed: kedvenc újságod nincs többé -s az újságostól kell megtudnod!
:(
Soha nem lesz már semmi ugyanolyan mint elõtte volt...
(még akkor se ha az újság újraindul)

Ezt az angyalos dolgot én se értem. nem tiszta.
Bár a gondolatai gyönyörûek, s majdan az egész világot szebbé teheti- fõleg ha páran követik..........
Gondolom lágyítani akarták a búcsúzás édeskeserû nosztalgiáját..............
Bár a vége elõtt egy perccel magas volt nekem, hogy minek megy be az étterembe, meg hogy minek várják.
ha pedig meghalt... hogyan látják??????
(Ez itt nem a "Szellemekkel suttogó!")

10/8 mert NOSZTALGIÁZNI JÓ !és mert van egy hangulata
Az utolsók, a végetérõk hangulata
Mint egy érettségi ünnepségen............
gabriel_777 2010 febr. 14. - 00:08:15
(11/44)
Jól indult a film, vidáman, sokszor nevettetett meg. De azután eléggé elvonttá vált, legalábbis számomra..ez az angyal dolog kissé túlzás azért... Aki a pörgõs filmeket szereti, annak nem ajánlom, ellenben akik tudják több, mint másfél óráig nézni a nosztalgiázást és dalolászást (hozzáteszem mély lélektani tartalommal), annak mindenképp.
10/10
Mr.Kritika 2010 jan. 24. - 18:36:24 10/10
(10/44)
Igazad van!Gyönyörû film egy nagyon megható film dráma nélkül és pont az utolsó film,az utolsó munka, az utolsó adás!Gyönyörû
és ezt a szót kevés filmre lehet használni!
Évibébi 2009 aug. 16. - 18:42:38 Előzmény Coleman
(9/44)
Minden szavaddal egyetértek. Uyganezeket akartam leírni, de már megtetted helyettem.
Coleman 2009 aug. 09. - 12:59:36
(8/44)
Nagyon szép, méltó búcsú. Annyira emberi, és megható, anélkül, hogy különösebben drámai lenne, de ami a legfontosabb: egyszerûen örömmel tölt el, jó nézni!
8/10
05starsfan 2009 jún. 30. - 17:07:21 8/10
(7/44)
Jó kis film volt! Fõleg mikor Meryl és Lindsay énekelt benne:)
LLaus 2008 dec. 25. - 13:09:51 Előzmény anita4817
(6/44)
Szijó!
Nekem megvan pár szám a filmbõl,
ha kell szólj megadom az msn-címem és szivesen átküldöm!
anita4817 2008 okt. 17. - 14:39:49
(5/44)
Sziasztok!

Ez egy remek film, nekem is nagyon tetszett!! :)
Nem tudjátok hol lehetne megszerezni a soundtracket? felforgattam a netet, de sehol sem találtam élõ linket :(