Rince 2007 jan. 07. - 10:44:07
(18/18)
Hogy az Rtl szilveszteri mûsorából hogy lett Gálvölgyi ripacs? Nekem õ tûnik a legvisszafogottabbnak, az összes "médiasztár" közül. Talán Hofival való volt batársága miatt. Ja, kedvelem õt is...
Állatbarát 2007 jan. 06. - 15:45:47
(17/18)
Nem védtem a Fábryt, csak sokalltam a ripacs Gálvölgyit. Nem is tudom, hogy jött oda a Fábry. És arra válaszoltam, hogy az egy Shawman, ezek meg kitüntetett színészek lennének.
bekere 2007 jan. 06. - 08:17:35 Előzmény Állatbarát
(16/18)
Igazad van! Egy állatbarátnak védenie kell a Fábryt!
Wilson_90 2006 dec. 31. - 19:16:57
(15/18)
Igazából elég sok olyan proram lesz ami nekem sem igazán tetszik, de ennek h mindenki lefikázza semmi értelme...
ha nem tetszik nektek ne nézzétek..
az idióta nagytöbbségnek készül a mûsor ugyis
Állatbarát 2006 dec. 31. - 18:19:14
(14/18)
A Fábryval nem kellene egyszerre emlegetni õket, még úgy sem, hogy az egyiket délelõtt, a másikakat délután. A Fábry egy show-man, ezek meg színészek lennének, de RIPACSOK
bekere 2006 dec. 31. - 12:33:42
(13/18)
Híve vagyok az ellentétek mûsorszerkesztésének, ezért jónak tartom, hogy Gálvölgyi és a Bajor - mint nagytehetségû elismert mûvészek - megmutathatják a Tv Pojácának / értsd Fábri, hogy hogyan kellene viselkedni...én addig is amíg túl túd lépni az aranyerén, a WC-humoron, a csokicsíkos alsónadrágon és a megannyi trágárságon .......átkapcsolok valahová, legalább a Szilveszteren ne ocsmánykodjon bele az estémbe!
Zsuca1 2006 dec. 31. - 10:36:04
(12/18)
Nem akarlak elkeseriteni, de ha jól láttam a bemutatót, akkor a kész átverésben lesz a gyõzike......de hát sokan szeretik nézni....én nem
dodoart 2006 dec. 31. - 08:27:54
(11/18)
én már tv-t sem nézek!!!!!!!!
yolo 2006 dec. 31. - 04:53:32
(10/18)
még jó, hogy csak national geographics és discovery channel-t
nézek. a magyar "tv" adókról már réges-régen leszoktam...
Laci080 2006 dec. 31. - 03:29:04
(9/18)
Ha nem tûnt volna fel valakinek akkor szólok, hogy az RTL már évek óta (pontosabban 3 éve) nem gyárt szilveszterre mûsort, hanem éjfélig ilyen "best of"-ot ad, utána meg valami vígjátékokat.
Ezt annak idején meg is magyarázták, hogy miért teszik: az õ célcsoportjuk, és nézõközönségük nagy része a fiatalok, akiknek 99%-a nem a TV elõtt tölti a szilvesztert. Amikor csináltak normális mûsort akkor is kevesebben nézték õket mint a tv2-t, ezért úgy döntöttek (okosan), hogy ezt kár erõltetni. Ezt az estét már 3 éve simán átengedik a tv2-nek.
columbo 2006 dec. 30. - 21:44:31
(8/18)
Nagyon gagyi. Már csak gyõzike hiányzik.................
Marvin02 2006 dec. 30. - 17:43:08
(7/18)
Nem csak az rtl létezik :) Nézz MTV-t vagy TV2-t. :)
Zee1 2006 dec. 30. - 15:10:11 Előzmény Rince
(6/18)
Egy újabb érv a TV kikapcsolása mellett: PC bekapcs, VanBasco Karaoke playert elõvesz, és az RTL Klub nevû mérgezõ hulladékot gyõzikéstõl-viccesmûsorostól elfelejted legalább egy hónapra.
Rince 2006 dec. 27. - 20:01:00
(5/18)
A hasalás nagyon megy nekik. Azért én elszomorodom ha belegondolok, hogy ma nem a jobb mûsor gyõz, hanem a kevésbé szar. Akiben van csipetnyi önbecsülés, az nem csak választ egyet a csatornák közül, hanem elõtte felteszi magának a kérdést : "Szükségem van nekem erre?"

Deehoogyiiiis...
Marvin02 2006 dec. 27. - 19:45:53
(4/18)
Tavaly is hasonló "színvonalas" mûsor ment, és szépen el is hasalt. M1: NévshowR: 2 millió nézõ, TV2: 2 millió nézõ, RTL: 1 millió. Idén az M1 semmi jóval nem tud elõrukkolni, gyõzni fog a gagyi.
Rince 2006 dec. 27. - 19:31:03
(3/18)
Azért valahol mélyen elborzaszt ez a csökkenõ tendencia.
Sok-sok évvel ezelõtt rongyánézett, de azért tûrhetõ filmeket vetítettek, közben reklámokkal. Aztán áttértek a reklámvetítésekre, közben filmekkel. Mikor elfogytak a filmek, elkezdték gyártani ezeket a sztárcsináldákat, mert hát a népnek azért csak kell valakit imádni. Azóta se nõttek ki ebbõl. De ezt a mostani szilveszteri mûsort csak Anettka képes alulmúlni (ha jobb napja van).
Én úgy látom hogy ennek a csatornának fogalma sincs már miket vetítsen a reklámok között, sõt, valójában már nem is érdekli õket mi megy. Rájöttek hogy akármi is mozog a képen, rengeteg ember nézi õket. Ez a lényeg. Értem én hogy egy kereskedelmi csatornának minek film meg a többi, dehát azért adjunk már magunkra kérem.
De nem akarom annyira szidni ezt a csatornát, mivel útálom tiszta szívembõl...
jaku 2006 dec. 27. - 18:01:36
(2/18)
Hat igen, az rtl evrol evre szarabb szilveszteri musort hoz ossze. Emlexem meg nem is olyan regen, a szilveszteri csaladi vacsi kozben ment a fokusz kulonkiadasa, es utana kezdodtek a szilveszteri kulonkiadasok sorjaban. Sot musorvezeto is volt vegig. Igaz addigra en mar vmelyik buliban voltam, de megiscsak igenyes szilveszter volt a tv-ben is. De ez... szanalom.
Rince 2006 dec. 27. - 14:16:12
(1/18)
Végre láthatjuk a magyar sztárokat, megint! Végre újralevetítik a színvonal netovábbját, és összegyûjtötték nekünk a velejét, megint! Én nem gyõzök köszönetet modnani az RTL Klub stábjának. Szeretném megrázni kezüket lábukat, hogy újra beletaláltak a közepébe. Ha valaki hát õk tudják hogyan kell egy szilveszteri mûsort összeállítani, fél óra alatt. Nagyon restellem hogy magyar ember lévén lemaradok majd róla, dehát aznap este a talpamat kell vakargatnom...