troy1989 2018 jan. 17. - 15:47:53
(8/8)
Atis88! Mit vártál talán életszerû drámát? :D olyanok ne nézzék meg akiknek nincs humorérzékük. :)
2/10
Atis88 2012 jún. 25. - 07:41:45 2/10
(7/8)
Az elsõ része is baromság volt, ez meg annak a fokozása.
Niquist 2012 márc. 17. - 20:24:05
(6/8)
Vajon tányérra kerültek már valahol? :)
1/10
bitten 2011 dec. 27. - 12:11:10 1/10
(5/8)
Undorító és szomorú, borzalmasan szar film. Az elsõ rész biztos jó volt, az állatok jópofák benne, különösen a malacka, meg a kacsa, de ez a nõ irritálóan suta.
5/10
zs9302 2009 dec. 22. - 17:59:37 5/10
(4/8)
Elég sokat ismétlik. Nekem az a véleményem, hogy egyszer meg lehet nézni.
Sarusi Edit 2008 dec. 06. - 09:54:53
(3/8)
én imádom mind a kettõ részt!!!!!!!! ^^ :D:D :) ;)
kevinspéci 2007 nov. 26. - 08:00:32
(2/8)
Neked is? :)
kevinspéci 2007 nov. 25. - 12:28:32
(1/8)
Az elsõ része sokkal jobb volt. Sajnos le akartak húzni róla még egy disznóbõrt...