picigyongy 2011 máj. 04. - 08:43:27
(17024/29284)
Én nem ismerek minden automatát - de azt hittem olyan , mint az OBI mellett , ebbe lehet tenni a ruhát - cipót......
5/10
Lojzee 2011 máj. 03. - 22:45:48 5/10 Előzmény tyrichie
(17023/29284)
Hát ami ott állt a sarkon, azt nem lesz nehéz elvinniük.
6/10
tyrichie 2011 máj. 03. - 21:21:39 6/10
(17022/29284)
Géza és Zsolt fel akarnak törni egy ATMet? Megint Géza fogja húzni a rövidebbet :D
zimankó 2011 máj. 03. - 18:42:53
(17021/29284)
Csak tudod Pókeres barátom,hogy az,hogy Balázska részérõl meg van a szándék,meg a belegyezés,az még csak 50%!
Hogyan kéri számon bármely szabad emberen,hogy az a nõ(vagy férfi fordított esetben)kivel jön össze fekszik le.
Attól hogy õ meg akarta pitykézni Gerdát,de az meg nem akarta ,akkor mi van?Attól kezdve már soha nem állhat szóba Gerda senkivel,mert õ nézte ki magának?

Ilyenekkel van tele a kékfény meg az esti hiradó! Ilyen pszihopatákkal,akik kinéznek maguknak egy nõt és pokollá teszik az életét,vagy meg is ölik,ha az õvék nem lehet senkié se legyen!
Ezt már ovódásként megértük,hogy szívünk szerelme mást választ. Én a Pistikébe voltam szerelmes ,Pistike meg tett rám ,õ meg Zsuzskát etette csokival! És akkor mi van? Átköltözök másik ovodába, vagy levágom Zsuzsika copfját??
Gondolkozz már ember!És õ az Ösztönlény szemetezi apját,akinekinkább rendõrt kellett volna hívni,mikor meglátta milyen kárt csinált szeretett duzzogó kisfia a lakásban.Még akkor sem szemetezhette volna,csak azt kapta volna amit bármelyik részeg festõ,6 hónapot felfüggesztve,szándékos rongálásért-méghozzá aljas indokból!meg megtéríti a kárt ha kell közmunkával.M
Szóval az tuti, a nem földön élõ kamaszoknak ez jó ecca így kell ezt barátom!Befenyítjuk aput ha nem áll be a sorba, oszt elmegyünk a nagybácsihoz azt hücski.Az meg fényezi magát mekkora ász,hogy õt választottam!
Szal ezen részek mind 18 as karika!!!!!!
Póker sta(R) 2011 máj. 03. - 14:58:40 Előzmény zimankó
(17020/29284)
Na álljunk meg Nóraa elvált mikitõl SZABAD ember azzal jön össze akivel akar és ha ez épp a Miki féltestvére hát sajna....
Póker sta(R) 2011 máj. 03. - 14:51:58 Előzmény tengerimalac
(17019/29284)
Miki pontosan tudja, hogy õ a hibás, az autós résszel egyetértek, azt le kéne verni a kis elégedett Balázson, viszont a nõért bármelyik fiu megtehette volna ezt
smithko 2011 máj. 03. - 14:18:02
(17018/29284)
Ez igy van. :-)
Nem ertem amugy miert kell ezeket a kölyköket megtartani örök gimnazistänak. Lehetne vmi fordulat, hogy pl. megbukik vmelyik az erettsegin, vagy nem veszik fel vhova, vagy munkät keres, vagy vmi. Bär mär nem tudok elkepzelni több munkalehetöseget a Mätyäs kiräly ter 1 szäm alatt. Ott mär telthäz van.
Egyebkent meg ha värunk egy-ket evet, Timike es Oszika hipi-hopi közepiskoläsok lesznek, ugyhogy a Lindäek igazän toväbblehetnenek. Majd ök is 10 evig egyetemre järnak mint a mi örökifju Imrenk.
Mär värom hogy mikor eri utol a Zsofika meg meg sem született gyermeke Oszit.
picigyongy 2011 máj. 03. - 14:02:39
(17017/29284)
Tanárnénis rajongás - kiborulása miatta - VAnda terhessége , stb. általános iskolai szint , ahelyett hogy érett fiatalok lennének. Velük egykorú Emma , Noémi külföldre ment - ezzel ellentétben õk maradtak a Rózsában .....És ez mind a történet - tehát kizárólag a történetrõl beszélgetünk...
smithko 2011 máj. 03. - 13:47:18
(17016/29284)
Hät ez tenyleg tulzäs hogy igy felkapta a cukrot az a kis taknyos. Meg ha lett volna vmi köztük, vagy ha biztatta volna a Gerda, de nem!!
Az hogy kinezte magänak az egy dolog. Meg ez a viselkedes is nagyon gäz, es a sok kamaszgyerek (meg meg vki :-)) ezt tekinti normälisnak.
5/10
Stevie19 2011 máj. 03. - 13:18:11 5/10
(17015/29284)
Azt hiszem, ez az utóbbi évek (egyik) legszánalmasabb konfliktushelyzete, ami Miklós és Balázs között van... Elképesztõ, hogy ezen így felhúzta magát Balázs...
Shanks 2011 máj. 03. - 12:55:16 Előzmény zimankó
(17014/29284)
Jó észrevétel.
És a szereplõkrõl való összeállításod is helytálló.

Miki FTW!
picigyongy 2011 máj. 03. - 12:49:25
(17013/29284)
Amiért negatívnak tartom Pókertársunjat : õ így fogadja el, ez a természetes és az a furcsa, ha....Tehát az életben is így van és miért kell rossz példát mutatni azoknak a fiataloknak, akiknek ez a menõ ?! Andráséknál dõl a lóvé - a világ legtermészetesebb dolga , hogy Vanda lelép nyelvtáborba: Péter lop - csal - hazudik, ami túl megy a kis kamaszos szokásoson.....Most jön a menõ a szülõket lehülyézni ?4
mentalfloss 2011 máj. 03. - 12:13:09
(17012/29284)
Ja, és a sok erkölcsös ember akik állandóan a gyerekek jellemfejlõdésével vannak elfoglalva, tök jó ötletnek tartják, hogy, ha a gyerek unja a nevelõszülõket elköltözik apához, ha apával balhé van akkor meg a konfrontálódás helyett visszasunnyog a nevelõszülõkhöz, és duzzog, mint egy ötéves, akinek apuja rálépett a játékautójára.
Tuti gerinces emberke lesz belõle...aki kiáll magáért.
zimankó 2011 máj. 03. - 12:09:18
(17011/29284)
Ha csak a hülyébb gyerekben megfogan,hogy ha szól anyám apám valamiért ,teszek rá világgámegyek,oszt jó napot, már az is elég.Tényleg borzalmas nehéz dolga van a mai szülõknek a kábítószer,és a teljes fegyelem,követelmény nélküli iskolákkal,nem kell még olyan népszerü, sokak által önön életükként megélt sorozatban ilyen hihetelen roszz példát adni.
offtopic
zimankó 2011 máj. 03. - 12:05:50
(17010/29284)
Az tényleg egy bomlott elmére vall,hogy még gyerek vagyok,de kinézem magamnak a tanárnõmet.Az persze lepattint,nem magamba nézek,hanem megharagszok a felnõttekre,mert azok merik élni saját életüket felettem.
Apám összejön egy nõvel,akit én s akartam,de megmondta,hogy nem, erre apámra gyúrok,aki magányos,férfi,ha nem is szerelem de vágy hajtja...
Pláne arra az apára aki befogad etet ruház,megvéd a kocsilopás fiatalkorukbörtöne-ennek egyenes fojtatása a életevégig tartó segédmunka brzalmaitól.Nyelvtanárt fogad zsebbpénz ad,fontos neki,hogy ember legyen..
Hihetelen rossz példát mutat a fiataloknak.Ezek a szülöi fegyelem ellen hagoló,ilyen durva szülõellenes részek nyugodtan lehetnének 18 as karikába.
kabala 2011 máj. 03. - 11:29:55
(17009/29284)
Mi az, hogy a taknyos kölyök (Balázs) megsértõdik, ha az apja összejön valakivel, akit ugyan õ is kinézett magának, de akinek eszében sincs vele járni?
És mi az, h a taknyos kölyök így beszél az apjával (Miki), ilyen kioktató, bicskanyitogató stílusban. Hogy jön õ ahhoz, h lebaxxa az apját bármiért is, hogy még neki kelljen kuncsorognia a paraszt gyerekénél?
És mi az, h az apa testvére (András) még lovat is ad a taknyos kölyök alá azzal, hogy a kölyök pártjára is áll és még be is fogadja, csak mert vita van apa és fia között? Hogy lehet így gyereket nevelni?
Egyébként pedig annyira unalmas már ez, amit Mikivel csinálnak! Már nem tudnak mit kitalálni, csak ilyen baromságokat. Ilyen hol van az életben?
(Arról már nem is beszélve, h újabb szereplõnek bukkant fel utóda a múltból. Csúcs!)
kabala 2011 máj. 03. - 11:18:58 Előzmény zimankó
(17008/29284)
Miért? Ha szereti azt a piros pulcsiját.....
zimankó 2011 máj. 03. - 09:56:37
(17007/29284)
Columbónál,még elment a soha nem mosott ballon,meg a barna öltöny,mert az a karakter része volt.De ítt észotó viklágfik hordanak egy ruhát hetekig. Zsófi az egyetlen aki túlöltözött.Lehet õ veri a balhét,hogy ne csináljanak belõle egy luzer "rongy"babát hanem öltöztessék színésznõhöz méltóan?
zimankó 2011 máj. 03. - 09:50:46
(17006/29284)
Az az a piros pulcsi.A kellékest,dramaturgot úgy rugnám fenékbe...
Vagy tényleg , percek alatt összecsapnak egy heti adást?
Átöltözni sem kell,lotifutiban gyûrik le az epizódokat???
Ennyire igéntelen rendezõ,kellékes dramaturg,megkockáztatom egyetlen Tv mûsorban sincs!!!
Ott a jelentvégeket még fényképpel is rögzítették,hogy minden,még a cigi is olyan hosszú legyen a következõ jelenetben ahol vágásnál abbahagyták!
Itt meg egy hetet legyürtek egy polóban. Persze ha nem akarnak ruhatárost,ne legyenek ilyen irritáló szinû ruhák!Legyenek egyszerü nem figyelemfelhívó szinek.Én sem a hibákat keresem állandóan,de van ami kiveri az ember szemét és idegesít.Péteren volt már hetekig rikítósárga, uw zöld,stb most balázsnûál kezdik a bikavadító színû polót. De már a tegnapi adásban erõsen gyûrött is volt.Gondolom azért egy heti jelenet felvételén még ha csak két napos is, õ nem szól,hogy rendezõbajtárs már szagom van?????
picigyongy 2011 máj. 03. - 09:27:42
(17005/29284)
Találó - hibátlan. - szerintem -A férjem párszor bele - bele nézett és kiakadt, hogy mi lenne , ha nem BArátok közt ?! lenne....Tulajdonképpen engem zavar egy kicsit a címe , mert mindig a Jóbarátokat juttatja eszembe....A BK a " mi " sorozatunk, de egyre színvonaltalanabb, olyan nyûglõdõs, hogy szóljon valamirõl...A történetek nem életszerûek és mintha minden percben történnie kellene valaminek....és nem szabad egy karaktert sem meghagyni normálisnak ...Claudia -Attila jelenlegi kapcsolata túl megy a józan észen ....lassan nincs szerethetõ szereplõ.-BArta kiakaszt az OSzifüggõségével...- Miklós az , aki : én itt hagytam volna Stellát - ha nem is állandóra - megérdemelt volna egy kis pihit .