respect77 2013 márc. 08. - 19:27:03
(22679/29239)
Én Attilában azt a hihetetlen képmutatást nem bírom. Meg baromi unalmas karakter is amellett. Egy savanyú Jóska. Tõlem ki is írhatnák, nem hiányozna.

Miki viszont az a BK-nak, mint Jockey a Dallasnak. :))

Én a sorozatokban mindig a rosszfiúknak drukkolok (a Dallasban is Jockey volt a kedvencem), de ez nem jelenti azt, hogy a való életben is az ilyen figurákkal szimpatizálok. Tudom, hogy a valóságban egy ilyen ember szemétláda. De el tudom választani a valóságot a filmtõl, márpedig a filmeknek általában ezek a figurák adják a sava-borsát. És egyébkánt halkan jegyzem meg, hogy a film szempontjából nem árt, ha nem mindig a "jó" nyer tanmese szerûen. Néha kell a Jockey-knak és Miklósoknak is menetet nyerni, különben unalmassá, kiszámíthatóvá válik a film. A Dallas is akkor élte virágkorát az USA-ban, amikor jó néhányszor Jockey nyerte a csatákat. Miután elkezdtek lúzert csinálni belõle és mindig Bobby nyert, na akkor kezdett zuhanni a népszerûsége a sorozatnak. Kiszámíthatóvá vált.
8/10
Birkazoli 2013 márc. 08. - 19:12:29 8/10
(22678/29239)
A mai napon a 2. részt a Port.hu már +16-os karikával tüntette fel.
lilei 2013 márc. 08. - 18:26:38
(22677/29239)
Szerintem Gézával szökik el Kinga...és így õ is lelép a sorozatból.
zolee65 2013 márc. 08. - 17:08:19 Előzmény Jasinbure
(22676/29239)
Meg akarta öletni Attilát? Igen. Tehát hazudott? Igen.
Rajta múlt, hogy nem halt meg Attila? Nem. Ha Claudia nem lép mellé az utolsó pillanatban...
Az, hogy dühében adta vagy jókedvében a ölési megbízást, nem sokat számít... pláne az áldozatnak...;)
Miki most is csak azt bánja, hogy András halt meg és nem Attila.

Az, hogy "nyíltan csinálja" és hogy "kiderül", az nem ugyanaz.
Ilyen alapon Attila és Juli is "nyíltan csinálta"...;) Ráadásul az a dolog úgy derült ki, hogy Attila elmondta, ilyet a Miki sose csinált, még ha lebukik, akkor se szokta elismerni. Így a ház lakóiban az marad meg, hogy "azt mondják, de lehet, hogy nem igaz"...;)

Egyébként nekem nem az a gondom, hogy a negatív szereplõ a legnépszerûbb a sorozatban. Mert ez normális, hiszen sokkal érdekesebb. De ne akarjátok már bebizonyítani, hogy Ö valójában pozitív hõs!...;)
10/10
Obsession 2013 márc. 08. - 15:21:53 10/10
(22675/29239)
Hol látsz te 16+-os karikát?
csancsy 2013 márc. 08. - 15:08:15 Előzmény ninane
(22674/29239)
Nem akartam ennyire belemenni a témába:) Nemcsak a nyíltságról vagy bûnökrõl van szó (bár ez is fontos, de ez csak egy része a karakter feletti ítéletnek), hanem az emberrõl is, elég összetett dolog. Bár Miki folytatja gazságait, általában utána megbánja (pl. hogy végül nem ölette meg Attilát, mert megszólalt icipicit a lelkiismerete), míg Attila egyszer sem gondolt az Andrásra, egyszer sem bánta meg, mert mindig fûzte Julit hogy folytassák viszonyukat. Ami meg Timikét illeti azért annyira sokszor nem foglalkozott vele, és azt is elsõsorban Nóra miatt vagy Miki elleni versengésbõl tette. Mint írtam, nem védeni akarom, én se kedvelem túlzottan Mikit (ez már Zsófi incidens alatt kezdõdött, Andrásnál meg végképp betette a kaput).

Mondok erre off-topic példát, de ebbõl nem akarok vitát inditani, csak példa: Damu-Stohl esete??? Mindkettõ súlyos bûntettet követtek el, de míg elõbbi nem ismerte el, ezáltal nem is bánta meg tettét, még áldozatát is be próbálta piszkítani, míg utóbbi teli sírta a médiát bûnbánással és próbált segíteni az áldozatnak. Melyik kapott kevesebbet? Melyik a "kisebbik rossz"? Nem szó szerint kell venni, ezt bemutatásként hoztam fel.

Amúgy nem bánnám, ha megszûnne a sztori (január óta nem néztem,csak az elõzeteseket, bár ide azért irkálok néha:D), mivel ennyire hosszú ideje tart, sajnos történet rovására megy (hiszen nehéz kitalálni újabb dolgokat). Inkább készítenének min. 20 max. 100 részes romantikus/akció/humoros sorikat, nem pedig teleregényeket...
5/10
Anthony20 2013 márc. 08. - 14:18:55 5/10
(22673/29239)
Na kíváncsi vagyok a mai részre, mivel ott figyel a 16+-os karika :D
Jasinbure 2013 márc. 08. - 08:36:40
(22672/29239)
Ez nagyon korrekt volt :))
Jasinbure 2013 márc. 08. - 08:32:45
(22671/29239)
Az elsõ megbízást dühében adta, amit András gondolatai hatására vont vissza.
Csak a nézõk tudják?Szinte minden húzása kiderült Mikinek, pont azért, hogy konfliktus forrás legyen.
2/10
kol3 2013 márc. 07. - 21:20:37 2/10
(22670/29239)
Az oszi 12 éves:? hát elég durva nem:? csak úgy átsiklottak pár év fõlõt. A mátyás király téren jó gyorsan megy az idõ a gyereknek. :D
offtopic
akos19930306 2013 márc. 07. - 21:14:33
(22669/29239)
RTLKLUB hogy gondoltad a 15 perces reklámot?
zimankó 2013 márc. 07. - 19:02:00
(22668/29239)
No, mÉg Attila hívja ki a zsarut Mikire??????????????????Eszébe sem Jut,hogy kb fél órával elõtte,egy tÕltött stukkerrel hadonászott az udvaron?????Egy töltött stukkert rejtegetett hónapok óta az irodában?????????????Ráadásul olyat melyet emberõlés kisérletéhez-sõt végrehajtott kisérletéhez,ahol az elkövetõ szándékán túli eredeményként élt túl az áldozat????
A végrehajtott kisérletért ugyanis ugyan az a büntetési tétel jár mintha az áldozat mehalt volna,hiszen az elkövetõ nem állt el a szándékától,hanem egy tõle független dolog a mellény akadályozta meg a halálos végkifejletet,õ mindent megtett az eredmény érdekében.De emberõlésnél már az elõkészület-stukkert vesz,hogy lelõje Mikit- is büncselekmény és évek járnak érte,ha ennél több nem is valósul meg.De itt elõre megfontolt szándékkal ,aljas indokból elkövetett emberõlés kisérlete történt,lõfegyverrel lõszerel visszaélés büntette valósult meg. Ez Bartának simán minimum 20 év de inkább életfogytiglan!!!!!!!!!!!!!!

Ennek szemtanúja-tanuja volt, az elkövetöt,nem jelentették fel,sõt az elkövetés eszközét,tárgyi bizonyítékét õ maga rejtette el a hatóságok elöl,segitett a helyszin megváltoztatásában ,a bizonyítékok elrejtésében,és a tanúk befolyásolásában,hogy Barta büntetlen maradjon!!!.Nem hivott mentõt a serültnek!
No nézzük csak:Visszaélés löfegyverrel lõszerrel(eldugta rejtegette a stukkert),Bünpártolás(nem jeleti az estet,pedig szemtanú)Nem hív a meglõttnek mentõt-Segítségnyujtás elmulasztása,Társtettes,mert segit a bizonyíték elrejtésében,lebeszéli a tanukat a feljelentésrõl,eltünteti a hekyszinrõl az árulkodó bizonyitékokat!!!

késõbb:Fegyverrel hadonászik az udvaron,Garázdaság,újra visszaélés löfegyverrel lõszerrel!!!!Rágalmazás ,becsületsértés,mert bizonyitani nem tud semmit csak sejt...Nó nem jogászkodok,de alsó hangon kb 8-15 év Attilának,ho mostantól ,még egy poharat sem tör el a rózsában!!!!!!!És még õ hív rendõrt?????Besz...rás!!!!!!!!!!!És a rendõr nem is informálódik,hogy elõtte vadnyugat volt az udvaron!!!!!!!!!!!!!!Büncselekményhez használt fegyver van közkézen!!Mikit után magánnyomoz majd,közben stukkrek ömlenek a szekrényekbõl és elõ-elõ is veszik!Egy társasház udvarán!!!!!Tényleg életszerû!!!Aztán a rendõr nem is jelent elfogultságot,simán nyomoz,a feleseség-élettársa volt férje után(Bartrát kihallgatta csont nélkül!!! Tényleg a mindennapi élet a vásznon!Tudom ez egy szórakoztató sorozat,de nem scifi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tartsun k már mértéket.MOSTMÁR OLYAN NEVETSÉGES A TÖRTÉNET,HOGY FELNÕTT EMBER RÖHÖGÕ GÖRCSÖT KAP TÕLE!!!!!!!!!!!
8/10
ninane 2013 márc. 07. - 17:48:37 8/10 Előzmény csancsy
(22667/29239)
Arról, hogy Miklós nyíltan csinálná a gaztetteit, éppen az imént fogalmazta meg Zollee65, amit én is pontosan így gondolok :-) Egyébként sem mentség szerintem ha valaki úgymond nyíltan vagy kiszámíthatóan bûnöz, ennyi erõvel az összes visszaesõ, elvetemült bûnözõt is meg kéne értenünk, szerintem.
Azt meg nem mondanám hogy Attilának Mikivel ellentétben nincsenek jó tettei, hiszen õ volt aki Lacit kisegítette anyagilag mikor szüksége volt rá, na és ne felejtsük el, hogy törõdött Timikével, sajátjaként, sõt olyankor is mikor a kedves édesanyja megfeledkezett róla. Persze õ sem egy szent, de fele annyi gazságot sem lehet róla elmondani, mint Mikirõl. A legfõbb bûne jelenleg az, hogy szerelmes lett, és ezt nem a megfelelõ idõben vállalta fel, hanem sokkal késõbb.
zolee65 2013 márc. 07. - 17:10:26
(22666/29239)
Nórának mikor volt balesete, amiben megsérült az agya?XD
Mert régebben mintha okosabb lett volna, mint a Laci, most meg egy szinten vannak...;)

Van 1 jó és 2 rossz hírem a szurkolóknak: se Miki, se Attila, se Juli nem távozik a közeljövõben a sorozatból!:)

Egyébként Miki is csak elõttünk, nézõk elõtt csinálja nyíltan a gaztetteit, a ház lakói csak a "jéghegy víz feletti részét" látják...;)
És ez az "õszinte" ember még "Andrásnak" is hazudott tegnap: "Nem akartam megöletni Attilát, csak megleckéztetni."
(Csak a bérgyilkos elsõ megbízását "felejti el";)
Jasinbure 2013 márc. 07. - 16:46:41
(22665/29239)
Akkor másként írom.....a Miki nem nõ,az én szememben sem, de mások hihetetlen módon összetöpörödnek és Miki relatíve magasabb lesz, legalábbis nálam..:-)
10/10
Yousee 2013 márc. 07. - 14:56:53 10/10
(22664/29239)
Imádjuk ezt a sorozatot, más nem is nagyon érdekel a televízió mûsorok közül. Természetesen hozzáteszem,hogy ha Miklóst lecsukják és/vagy nem maradnak emiatt Nórával tuti nem fogjuk többet nézni.
Gatti89 2013 márc. 07. - 13:06:47
(22663/29239)
Ami a tegnapi rész végén volt jelenet , amikor megcsókolja miki és nóra egymást. A jelent alatt futó zene címét nem tudja valaki? olyan ismerõs :)
8/10
ninane 2013 márc. 07. - 10:00:37 8/10
(22662/29239)
Na azzal egyetértek hogy Clau az egyik legnagyobb kavarógép Juliékkal kapcsolatban is, hiszen õ keverte úgy a szálakat, hogy Juli Andrással legyen, Attila meg Nórikázzon, mert ugye ezzel is árthatott Mikinek. De hát attól hogy Miki "kiszámíthatóan" gonosz meg rossz, hát valahogy nem nõ meg a szememben :-) De hát mi sem vagyunk egyformák :-)
Rommi 2013 márc. 07. - 08:57:52
(22661/29239)
Egy erkölcsi nulla, egy erkölcsi hulla, és egy hulla.

Berényi fivérek short description.
Jasinbure 2013 márc. 07. - 08:12:29 Előzmény zimankó
(22660/29239)
A Gézát biztos, hogy szándékosan engedték ki és nem megszökött az a feladata, hogy lebuktassa azt a Nándi nevezetû fõ kábszerest, szerintem.