10/10
idõjós1010 2013 ápr. 09. - 21:36:29 10/10 Előzmény Futrinka
(22949/29269)
Én viszont tényleges rokonságot vélek felfedezni a Timike és Attila között, mert beszédük tök egyforma. Beszédhibás mindkettõ, és ugyan azzal a problémával.
2/10
nikato 2013 ápr. 09. - 20:02:30 2/10 Előzmény Futrinka
(22948/29269)
Nem tudom, valamiért lefotózta Miki és Balázs fotóját.. csak nem egy Olívia féle nyomozót állítottak Mikire is, mint Gézára, mert az már gáz lenne!!
6/10
Futrinka 2013 ápr. 09. - 18:04:17 6/10
(22947/29269)
Szerintem ez az új kiscsaj a Balázs ikertestvére (persze nem egypetéjü). Egy ilyen folytatást kinézek az irókból. Neki még úgysincs eltitkolt rokona!
Birkuc 2013 ápr. 08. - 18:52:56
(22946/29269)
így van, ha más nem a családra kell gondolni mikor III. Linda és társai jönnek szembe
popeszku 2013 ápr. 08. - 18:11:28 Előzmény zimankó
(22945/29269)
Egyet értek Veled,de.A vezetõ színészeknek a BK egy rutinfeladat,egy biztos állás,itt újra lehet venni a jelenetet,nem úgy,mint egy színházpremieren.Szerintem.Amúgy meg ne kötekedjen senki,élvezzük azt a 2x12 percet minden elõnyével,hátrányával együtt.Jobb,mint egy Dél-Amerikai sorozat.Szerintem.
Birkuc 2013 ápr. 08. - 13:07:33
(22944/29269)
Lehet ilyen forgalomcsere de csak ésszerû határokon belül, az képtelenség hogy százezrek morzsolódnak le miközben ugyanennyien épp a gagyiság miatt kapcsolódnak be...

és íme az egykori Zeg -i alaptrió hiányzó tagja:
http://www.life.hu/sztarszerzok/20130406-r-karpati-peter-ide-lojetek-szily-nora-interjuja.html
10/10
idõjós1010 2013 ápr. 08. - 10:38:28 10/10
(22943/29269)
Nem fan, és csak egy ember, de igen amúgy komoly.
7/10
kazsagx 2013 ápr. 08. - 01:10:34 7/10
(22942/29269)
Zaklatnak a Fanok? Komoly? o.O
7/10
kazsagx 2013 ápr. 08. - 01:09:00 7/10 Előzmény zimankó
(22941/29269)
Egyetertek az irasoddal,meg annyit tennek hozza,hogy rengeteg ismerösöm mar csak azert nezi,mert annyira gagyi lett a sorozat,hogy mar csak kinjukban röhögnek rajta, azert is maradt talan a nezettseg.
A komoly reszet elveszitette reg a sorozat. (Okai: pl.-nem eletszerüek a dolgok,allando szereplö cserek akik elegge gyengen teljesitenek stb.)
Szoval elegge nem az mar a sorozat,mint anno sajnos.
10/10
idõjós1010 2013 ápr. 07. - 23:31:15 10/10 Előzmény Arjan
(22940/29269)
No és arra mit mondsz aki még privát üzeneteteket is küld(ráadásul rendszeresen) azoknak akik nézni, és kommentálni merik ezt a sorozatot ?
Birkuc 2013 ápr. 07. - 23:13:30
(22939/29269)
épp a nézettséggel nincs gond, sõt...
zimankó 2013 ápr. 07. - 18:28:13 Előzmény Arjan
(22938/29269)
Hát tudod azért...,mert a kezdetektõl nézem-nézzük.Látjuk,ahogy egy jó esti kiapcsoklódást adó szappanhabot tönkretesznek tehetségtelen írók stb.Csak Ezért.És nem utáljuk,eddig nem utáltuk,csak nézhetelen,pszihopatagyüjteménnyé aljasították a szerplõket.Ezzel megfosztottak bennünkek,kritizálókat a szórakozástól.Tudod azért mert ez a sorozat nem a rendezõé,meg az irÓké,de még nem is a benne játszó szinészeké.Ez az RTL pénzén készül nekünk ,rajongóknak.mÉGPEDIG AZÉRT,HOGY MINNÉL TÖBBEN ÉLVEZETTEL,MOSOLYOGVA NÉZZÜK,NAPRÓL NAPRA!!!Nem azért,hogy a forumról tudjuk meg ,hogymi volt benne,meg nem azért,hogy a moston beletekergetve megnézzük a lényeget! Én már így sem tudom megnézni,mert hányok. Az RTL érdeke aligha ha ,hogy a befektetett pénz ne jó erdeménnyel kamatozzon, és nem sok nézõt ültessen a TV reklámot zabálni,amitõl ,ha sokan lesznek nézõk még több lessz a profit!
Nos ezért olvasom a fórumot,hogy hátha ujra le tudok ülni a Tv elé és Barikat nézzek.De olvasva a kommenteket,egyszerüen nem tudom megtenni,mert ideges leszek ettõl a kiszámitható, gyerekes,nevetséges ,öt éveseknek készült jelentektõl.
Szóval értet ,ugye?Ez a nézõk sorozata! Tehát az enyém is. Aki hallgat ,az cinkos abban,hogy hazavágják ezt a hajdan páratlanúl jó mûvet.Kiváncsi lennék egyszer a szinészek véleményére-tudom soha nem fogom megtudni-mert kell a pénz nekik is sárgacsekkre,hogy mekkora erõfeszítést ezt a rettenet jelenetek eljátszani! Mekkora vivódás lehet Szõkének, Rékasinak ezt az eszméletlen gagyi jeleneteket bemagolni. Rékasit láttam szinházban ,nem egyszer ,Hihetetlen nagy színész.Szerintem minden forgatási nap után úgy kell a barik után érezni magát,hogy porig alázták a képességeit,olyan fáradt lehet az elkeseredéstõl,mintha szenet lapátolt volna!!!!
pcujsag 2013 ápr. 07. - 02:11:05 Előzmény nikato
(22937/29269)
"Meg azt nem értem, hogy a forg.könyvírók miért teszik boldogtalanná az összes karakter életét. Vagy tud valaki mondani olyan karaktert aki boldog a sorozatban?"

Azért mert õk is boldogtalanok, mert ezt a cart kell csinálniuk :D
Birkuc 2013 ápr. 06. - 18:25:00
(22936/29269)
amúgy a 2 említett BK szereplõ azért jó pár kiválóan megoldott pozitív jeleneten is túl van már, ellenben Laci vagy akár Géza (ha már negatív) is játszott kb már mindent, csak nehéz volt észrevenni mert mindig szinte ugyanúgy...
Birkuc 2013 ápr. 06. - 18:18:39
(22935/29269)
naja ott már eleve szarra akartak várat építeni, még az ikonkarakterüket (aki amúgy kis híján Mihályfi lett) se elit színész játssza...
5/10
Semprini 2013 ápr. 06. - 17:15:46 5/10
(22934/29269)
"azért Szõke és Rékasi a körülményektõl függetlenül villant azért még valamit hébe-hóba (ahogy Mihályfi a másik oldalon)"
Készséggel elismerem, hogy Szõke meg Rékasi a jobbak közé tartozik színészileg (ahogy Mihályfi is a másik sorozatban), na de hát tudjuk, h negatív karaktert ezerszer hálásabb feladat eljátszani mint az egysíkúan pozitívakat. Mindkét sorozatban a pozitív karakterekkel, pontosabban a valóban rokonszenves szereplõk hiányával van a gond, a Jóban-rosszban-ból én egyet sem tudok most már mondani, aki tényleg szerethetõ karakter lenne, itt meg Hanna és Linda akit még bírok, aztán annyi. A többieket rég kiírták.
Birkuc 2013 ápr. 06. - 17:00:59
(22933/29269)
nyilván engem is bosszant hogy némely régi karakter is egyre gyakrabban vállalhatatlan már, ráadásul fõleg a nõi szereplõkre olyan rémegyszerû alakításokat bíznak hogy az már fáj...

de azért Szõke és Rékasi a körülményektõl függetlenül villant azért még valamit hébe-hóba (ahogy Mihályfi a másik oldalon), utóbbi hiányának éveit kissé nehéz is volt kibekkelni anno pedig ha jól rémlik akkoriban alapvetõen nem is volt vészes a sorozat, az viszont urban legend hogy mostanában szaporodtak volna el az antiszínészek, belõlük is mindig megvolt a "keménymag"...

a fiatalokról szóló részeken meg fõleg kár idegeskedni szerintem, jó mondjuk engem speciel azok a szálak sosem érdekeltek különösebben, meg az kb úgyis ugyanaz csak kicsiben...
5/10
Semprini 2013 ápr. 06. - 15:34:15 5/10
(22932/29269)
"én amúgy már kb csak az õsszereplõk miatt nézem (Miki és Zsolt a favorit), a többiek nyomorát meg kb olyan szinten követem csak mint a reklámokat, ezért aztán nem is igazán tudnak felbosszantani..."
Hát engem meg pont az õsszereplõk idegesítenek legjobban. Pontosabban a mérhetetlen mennyiségû önismétlés. Barta meg Zsófi nyûglõdése, hogy akármi van, valahogy mindig kibékülnek. Dettó ugyanez megy Nóra meg Miki közt: Miki végtelenszer eljátszotta már a becsületét, Nóra aki ráadásul jogász, tehát az igazság és törvény képviselõje(!!!) mindig újra és újra megbocsát neki és visszafogadja (talán háromszor ment eddig hozzá és még ki tudja hányszor fog???). Ebben a sorozatban(is) csak a rosszfiúknak terem babér -mondjuk ennyibõl teljesen életszerû-, aki nem az, azt elõbb-utóbb kiírják. Lásd András, aki az egyik legstabilabb karakternek tûnt aztán egyik pillanatról a másikra eltették láb alól. Novák meg már olyan szinten lúzer, hogy õ meg azért idegesítõ. Még Vili bácsit bírtam régebben, mára már teljesen ellaposodott az õ karaktere is.
Én most már jó ideje szinte már csak Hannát bírom benne, meg valamennyire még Lindát, bár az õ esetében a túl gyakori szereplõváltozás nem tett jót a karakternek, de engem messze nem irritál annyira mint sokakat.
Aki még mérhetetlenül idegesítõ karakter lett, az Timike, egyszerûen katasztrófa, mennyire ellenszevesre írták a jellemét. Na persze, volt kitõl örökölnie, akárcsak Balázsnak...
Birkuc 2013 ápr. 06. - 11:58:37
(22931/29269)
ne felejtsük el, hogy Nóra apja azért nem ül kb 10 éve börtönben mert Zsolt egyedül vitte el a balhét (igaz akkor õ is többet ült volna, Gézával kiegészülve)


szerintem a kezdeti évek voltak a legjobbak a sok szempontból még a mostaninál is nagyobb amatõrség ellenére, és kb az öreg Hoffer kivonulásánál tört meg valami...

egy ideje amúgy már tudtommal külföldiek írják az alapot és a hazaiak csak kidolgozzák a részleteket...a karakterek illetve színészek pedig nem felelhetnek az írók bûneiért...

meg különben is a törzstagok eleget bizonyítottak már a lassan másfél évtized során hogy nem rajtuk múlik a dolog...bár kivételek mindig vannak pl Novák aki a legnagyobb túlélõ mert hozzá képest még András is szupersztár volt

én amúgy már kb csak az õsszereplõk miatt nézem (Miki és Zsolt a favorit), a többiek nyomorát meg kb olyan szinten követem csak mint a reklámokat, ezért aztán nem is igazán tudnak felbosszantani...

ha a 2 kedvencemet is kiírnák akkor nagyon meg kéne már nekem is erõszakolnom magamat a folytatást illetõen, de sikerülne mert közel 15 évet nem dobok csak úgy el...pár éve még egy sor szériát néztem de közben megfogadtam hogy csak kivételes esetekben kezdek újba bele, ennek megfelelõen mára alig maradt pár "látmányosság" számomra


uff
10/10
idõjós1010 2013 ápr. 06. - 09:36:10 10/10
(22930/29269)
Ez a mondat mást is jelenthet. PL azt hogy Miki még egy pár hétig tele önváddal fog iszogatni, és ki se fogja dugni az orrát otthonról.