janderka 2022 jún. 05. - 14:07:32
(26627/28327)
Jól is teszik. Teljesen abszurd hazugság volt, hogy két résznek adták el a negyedórás reklámblokkal megszakított nettó 20 perces epizódokat. Most majd kiderül, hogy a 10 ezer rész jó ha 5 volt. A sok éven át beiktatott nyári és téli szünetek miatt pedig a 23 évnyi adásidő, kb 20. Így se volt rövidéletű széria persze. Bár bőven lehetett volna.
Égerházi Tamás 2022 jún. 05. - 13:45:32
(26626/28327)
Egyébként rosszul van számozva, mert ami most egy rész, az egy napi adag, és azt kettőnek számolták annó, reklám előtt meg után... Csak észreveszik majd, hogy nem jól van... Meg jó lenne kedves rtl ha a főcímet is leadnátok... (az első főcím epic volt)
Égerházi Tamás 2022 jún. 05. - 13:30:17 Előzmény nappalitv
(26625/28327)
Fenyvessy lesz az! Nézem az elejétől, 6 év alatt leadják ezzel a tempóval :) Imádom! A KFT én vagyok!!! Berényi for President!!!
Hochreinmarci 2022 máj. 12. - 16:00:10
(26624/28327)
RTL GOLD JUNIUS 1-TÖL Barátok Közt 1 rész töl
nappalitv 2021 júl. 20. - 01:03:51 Előzmény nappalitv
(26623/28327)
Vagy ki is volt még az elején az a miklósgyilkos?
nappalitv 2021 júl. 20. - 01:03:05
(26622/28327)
Gagyi lett. Se egy Tilda, se a Hoffer Eszter, se Dani, se Epres Adél, se Berényi Kata, a Novák Csaba, Berényi Ákos se lett megemlítve, senki. Csapó Virág még mindig böriben?
Pünkösdi Kató 2021 júl. 19. - 19:14:29
(26621/28327)
Én kb. 4-5 évig néztem az elejétől, de utána lett internetünk és a netet fontosabbnak tartottam. A lényeg, az utolsó részt én is megnéztem, sok ismeretlen színésszel, de kíváncsi voltam, hogy mit is hoznak ki az utolsó részből. Nagyrészt fogalmam sincs a történetről, néha előzetes láttam.
A lényeg, sajnálom, kár volt, hogy Bartha Zsolt és a barátnője így leléptek minden nélkül, hátrahagyva a családjukat, ezt nem így kellett volna. Bartha Zsolt nagy kedvencem, emlékszem, amikor - még néztem - kiírták, mert börtönbe került, akkor még vadul fórumoztam és mi - is - hoztuk vissza a történetbe, mert követeltük, érvekkel, magyarázattal, hogy Bartha Zsoltnak vissza kell jönnie, mert az egyetlen értelmes szereplő. Azóta nem tudom, hogy milyen karriert futott be a szerepe, de csak változatos, ha még mindig játszotta Rékasi Károly.
Berényi Mikinek a lányának mi volt a baja az anyjával? Vki írja meg legyen szíves, mert nem értettem.
Valóban felesleges volt a sámánanyakönyvvezető - Bánfalvi Ági - jelenléte, tőle sokkal fontosabb szereplők kellettek volna az utolsó részbe.
Viszont fura lett volna, hogy ha Klaudia, a mindig árványkodó nagysasszony ott tapsol az esküvőn.
Óh, esküvő, a - Panni? - monológja volt az utolsó rész fénypontja, szépen előadta az emlékeit, a jókívánságait, szóval tetszett a szöveg.

A lényeg, örülök, hogy vége lett, mert annyi megmaradt az évek alatt, hogy x évente uazt a történetet hozták elő, mint y évvel ezelőtt.
2/10
nikato 2021 júl. 19. - 16:18:01 2/10
(26620/28327)
SPOILER LEHET: Az elején néha-néha belenéztem, illetve 2005-2009 között néztem. Utolsó rész érdekelt. Sok ismeretlen szereplő volt, nem tudom az utcáról szedték őket össze? Aki Timit játszotta annyira idegesítően beszélt, és 2 kg sminket viselt! Ez még bálba is sok lett volna! Én is azt vártam, hogy a kezdeti gárdából jönnek vissza szereplők, bár nem lett volna történetszál ahova beillettek volna. Alíz még mindig irritáló volt, mint egy 5 éves, olyan egérke hangon beszélt. Zsolttal nem is illettek össze! Zsolt beszéde nem volt megható a végén, inkább kellemetlen. Laci Vegasba megy lakni, úgy, hogy még semmi nincs kilátásban? Ennyi pénzt keresett a kisbolttal? :D Szőke Zoltán átigazolt a TV2 szánalmasan rossz sorozatába, ahol szintén kómába esett.. elmondták minden árulónak, de már vissza is vette a Retek klub? Vili bácsi szülinapjára Tildát is meghívhatták volna pár résszel ezelőtt. Arra nem emlékszem, hogy Ő Palival maradt-e? Na mindegy. Nekem nem tetszett!!!
A Fókuszban mutatták R. Kárpáti Pétert és Csomor Csillát, hogy mi lett volna, ha ma költöztek volna be a Mátyás király térre. Na az viszont tetszett! Nyilván az is számít, hogy ők szimpatikusabbak, mint ezek az új szereplők. SPOILER VÉGE
janderka 2021 júl. 18. - 20:16:16
(26619/28327)
A tízezer részt alapból felezni illene, hisz ilyen alapon bármelyik kereskedelmi adón leadott random játékfilm minimum 6 részes volna...
A végigsugárzott évek, amikben esetleg meg lehetne találni az értékelhetőt, ha bő 15 éve ne haladt volna masszív lejtmenetben a sorozat. De végig abban haladt. Hiába cseréltek közben színészeket, hoztak be új karaktereket. A levegőtlen belterj áradt a sorozatból végig.
Nem az hát a baj, hogy vége lett. Hanem hogy csak most. És hogy persze így.
cgpal 2021 júl. 18. - 20:03:08
(26618/28327)
23 év után

van, mikor nem kell kinevetni
a közhelyet és elfelejteni a giccset,
van, hogy egy felnőtt meséről szóló
emlékek jelentenek közös kincset

végül kerek lett a történet,
senkinek semmi sem fáj
mindenki megtalálta a
maga helyét és igazát
4/10
Edoardo 2021 júl. 18. - 15:17:35 4/10
(26617/28327)
1998 és 2008 között minden nap néztük. Vártuk az utolsó részt, kíváncsiak voltunk.

- Rengeteg ismeretlen szereplő, életidegen helyzetekben.

- Elmaradt a várva várt főbb szereplők felbukkanása: jó lett volna látni a kezdetekben főszereplők visszatérését.

- B.Zsolt monológja inkább kínos, mint megérintő volt.

- Ha nem tudtuk volna, hogy ez az utolsó rész (10,000+ rész az évek alatt, ami elismerésre méltó) akkor egyszerű évadzárónak is betudható lett vollna.

A gimnáziumi évek meghatározó sorozata volt - méltó lezárás nélkül. Hatalmas teljesítmény volt ennyi éven át napi szinten végigvinni ilyen sorozatot - a lezárás többet érdemelt volna.
Bonitó 2021 júl. 18. - 14:19:51
(26616/28327)
Tegnap véget ért a Barátok közt! Véget ért egy sorozat, amelyet sokan szerettek, sokan sajnálják, hogy vége lett. A 23 évet összekötik a saját életük történéseivel is. És azt várják, abban reménykednek, hogy talán majd lesz folytatás is valamikor?! Van aki azt mondja, hogy annyi üres járat volt a sorozatban adásról adásra az utolsó pár évben,  hogy már előbb kellett volna befejezni a sorozatot.  Akkor amikor az első producer Kalamár Tamás elment. Én is így gondolom.
A tegnapi Fókuszban a Bk rendkívüli adása után kezdődő finálé, egyben leadva, jó hatást keltett. Az eddig felhalmozott nagy katyvaszból azért csak összehoztak valami megoldást, amit előtt elképzelni sem tudtam, hogy lesz belőle egy egész kerek sztori?!
De bizony maradt  pár dolog, amelyre nem kapott választ a hűséges, 23 évig kitartó néző. Szerintem.
- Maja karakterét teljesen felesleges volt behozni a végére, hiszen sejtettük mi nézők is, hogy Szonja előbb utóbb terhes lesz. Ha pedig így alakult, akkor sokkal jobban tetszett volna, ha Maja magának szüli meg a babát, mert rájött, hogy megszerette.
- Olivér anyja jelenléte helyett, sokkal kiexponáltabb régi szereplőket vártam vissza inkább, mint a vallási alapon sámánkodó mamát (akár Gergő, Natasa, Eszter, Berényi Ági, és még sok más személyében, akik sokkal több időt töltöttek a sorozatban, mint Olivér anyja.
-  Laci és Gizi "szétválasztása" sem tetszett! Pont a bugyuta karaktert Lacit engedték el a nagyvilágba?! Szerintem mindenki azt hitte, hogy ott a repülőtéren egyfelé visz majd az útjuk. Nem így történt, kár! A bőröndök cseréje, tök hülyeség volt!
- A  " lepke agyú Szőke " elment volna jóformán köszönés nélkül a nagyvilágba?! Az gondolta talán, hogy a nálánál okosabb lánya Luca majd elköszönön helyette is?! Hálátlan kutya! :)
Node, legalább jó csendes lett a Kertész lakás!
- Szürreális volt a végén Szőke Zoltán ébredése és egybőli kikacsintása a nagyvilágba!
Így ért véget a hazánkban legtovább tartó napi sorozat! Vagyis volt benne olyan, akire holnaptól új élet vár, de a Barátok közt már nem lesz benne. És a nézők életében sem lesz ezentúl Barátok közt!
Ha a Bk még folytatódott volna, az én mesém is tovább tartott volna! :))
További jó fórumozást kívánok!
10/10
851205 2021 júl. 17. - 21:27:37 10/10
(26615/28327)
Remélhetőleg folytatják. Egyáltalán nincs lezárva, sőt.
8/10
limetta328 2021 júl. 17. - 21:05:15 8/10
(26614/28327)
23 év zárult le ma este, viszont úgy lett vége, hogy akár még folytathatják is....
janderka 2021 júl. 17. - 21:02:22
(26613/28327)
Ez volt aztán a mindenvívő trágyalé finálé. Meltó befejezese két évtizednyi audiovizuális fostaligagyártásnak. A pusztulat kísérje őket útjukon!
nappalitv 2021 júl. 15. - 12:12:04 Előzmény Bonitó
(26612/28327)
Nagyon gáz volt az a szerelmi közhelygyűjtemény. De miért pont zat, hiszen huszonévig nem vót itt semmiféle szerelem, csak és kizárólag arról szólt minden egyes adás, hogy basszuk át embertársainkat.
Na arról kellett volna így szövegelni, lett volna hozzá alap!
Bonitó 2021 júl. 14. - 21:10:44
(26611/28327)
A tegnapi Panni féle közhelyek, melyet összegyűjtött a szerelemről, teljesen megtörte az addig is nagy katyvaszt, eseményeket.
Zsolt eltűnésével elindult az eseménysor a finálé felé, amit teljesen megtört Pannika eszement ötletével. Mi a francnak kell már a meglepetés esküvő, amikor semmi szükség rá, és kifutási idő sincs már a lebonyolításra?! Vagy ki kiváncsi a hónapok óta tartó, "hamm-buci bekaplak, egyél Timike" akcióra a finisig?! Két hónap agyzsibbasztást volt, sajnos. Mondom én, aki híres a türelméről, de ez már nekem kicsit sok volt. Sokkk nem volt azért, mert valljuk be, nem igazán csinálunk már ebből a sorozatból kardinális kérdést, mert csinál az élet éppen eleget, hogy legyen mivel foglalkozzunk, nem igaz?!
A hátralévő két tekercs filmből, sosem fogjuk megtudni, hogy a zseni ügyvédnő Nóra, kihozta-e már a börtönből azt a fiatal lányt, aki Levente tanítványa volt, és rossz útra tért a húgával?
Tudjuk, hogy Zsolt nem halt meg, de vajon meg fogjuk tudni, hogy hová viszi majd el a családját, ha visszajön értük? Kiderül-e, hogy Oszi tudott-e a robbantásról? Megtudjuk egyáltalán, hogy ki is ez az ember Kornél személyében? Meg fog szülni Maja, vagy csak majd 22 hónap múlva lesz bébi, mint az elefántnál?? :))  Maja, Hilda, a hallássérült lány karakterére minek és kinek volt szüksége, mikor az idő rövidsége miatt a főcsapás szálait kellett volna lezárni a katyvasz sztorijuk helyett ??!!

Már csak azt remélem, hogy nem fog szerepelni B. Miki a végén, mert a csúfos távozása miatt, én nem vagyok rá kíváncsi. Csodára már nem számítok. Csalódtam Ondruss Ilona csapatában, kreativitásuk a béka poppolója alatt volt.
Azt sem bánom már, ha a Mk térre térre megérkeznek a buszok, felszállnak rá a szereplők és elindulnak velük valamely szegmensébe ennek a nagy világnak. És azt sem várom már el, hogy integessenek!
Bonitó 2021 júl. 14. - 20:53:50
(26610/28327)
Belefutottam a ma esti Fókuszba és megálltam egy pillanatra, mert " Bk kvízt " töltött ki pár Bk szereplő. ( Nevezetes négy lány, egy fiú. Azaz Nóra, Juli, Alíz, Vanda és nem jut eszembe a srác neve , aki Tóbiás párja volt egykor.) A riport elején elég döcögösen mentek a válaszok, szinte semmit nem tudtak. Aztán Nóra alias Varga Izabella elkezdett védekezni, hogy ő csak a saját szövegét tudja, a többiekét nem, nem ismeri a történetet? ( vagyis ezek szerint az jött le, hogy Ő nem is nézi a sorozatot??!!) Azta!
Majd a végén " közös erővel " érkeztek tőlük a jó válaszok. :)
manna.tina 2021 júl. 14. - 15:11:55 Előzmény Bonitó
(26609/28327)
Jogos! Határozottan így érzem én is! Egy Panni korabeli lány hisztije az esküvő elmaradása miatt.. Bezzeg az ingyen sütinél nem reklamált volna... A szerelemről forgatnak filmet, mikor az megvan Gigi és Oliver között. Több eszet kellett volna megírni neki, és nem elvenni 2 epizód idejét.
Bonitó 2021 júl. 14. - 14:10:18
(26608/28327)
Amit tegnap Panni és Máté művelt lelkizás címen a szerelemről, no comment.
És egy egész műsoridőt kaptak a "riportjukra"! :(
Ahelyett, hogy az elvarratlan szálakra fordították volna a műsoridőt, azokra, melyekre már sosem kapunk választ, mert rábízták a fantáziánkra. Külön felháborító, hogy péntek helyett, szombaton - főműsoridőben ?! - fejezik be a sorozatot. Pénteken pedig leadják a Bk első részét, vajon miért?!
Egyébként a nóta szerint, búcsúzni csak nagyon szépen szabad, de producer asszony és stábja, tesznek rá! :(