Kintsem 2011 nov. 13. - 17:18:10
(5/5)
Mindig itt szoktam megnézni a TV mûsort, de ma nagyot csalódtam,mert kislányomnak beharangoztam a Barbie-Szivárvány varázsa címû filmet, mára. Ehelyett egy másik (nem Barbie) mese kezdõdött. Címe ugyanaz, de nem a leírtaknak megfelelõ!!! Természetesen magyarázkodhatok, ez nem vígasztalja :(
Kérem a gyerekekre való tekintettel,legyenek körültekintõbbek és pontosabbak!!!
Üdv.
8/10
kicsiri 2011 nov. 13. - 03:09:56 8/10 Előzmény tanhu
(4/5)
Ne haragudj,de nem értek veled egyet!Az én lányom ugyan úgy megnézi az Aranyhajat,a Barbie-t,mint a Shrek-et vagy a Pókembert.
tanhu 2011 aug. 02. - 03:28:39 Előzmény György Erzsébet
(3/5)
A barbi eredménye a sok ízlésficamos,anorex,magát és a világot felettébb utáló bánatát vásárlásba kiélõ,degenerált szappanopera faló kielégítetlen karrierhajhász ezozizis plácacirka frusztrált csokizabáló fapi...
Az ilyen háromdimenziós cukorhabos édi-bédi, tündi-bündi émelyítõen harsány giccs-biccs álságosan hazug kártékonyságok,nemcsak a bûntudatot keltik fel a gyermekben, hanem a kellõen és tudatosan korrektre átkozmetikázott szépelgõ mesék eredetijét is tudatosan kimossák még annak az agyából is aki esetleg használná.Az a 'szülõ aki csak ilyesmit néz a gyerekével, vagy unokájával(sajnos ismerek ilyet) az végzetes hibát követ el.Persze az a csemete aki mondjuk, a Magyar Népmeséket, a Vukot,vagy pl. a Kells titkát, Az Így neveld a Sárkányodat-ot, a Shreket stb. nézi az az ilyesmit úgy hagyja ott mint a szél...
10/10
offtopic
György Erzsébet 2011 ápr. 06. - 09:58:47 10/10
(2/5)
Én 7 unokás nagyi vagyok,de imádom a Barbis meséket és mindig megnézem sokan tanulhatnának belõle,mert igen tanulságos mese,hogy,hogyan lehet a rosszat legyõzni! mamoca2
ceia 2011 febr. 13. - 09:49:10
(1/5)
Jók és szépek a Barbie filmek. Többre tartom, mint a ma divatos animációs filmeket a karikatúra-szerû állatsereglettel.