Téma: Batman

6/10
gyereamozibabe 2022 márc. 10. - 00:35:08 6/10
(18/118)
Unalmas, érdektelen. (moziban néztem sajnos) A Hetediket sokat emlegetik. Na ne. Ott konkrétan összecsináltam magam párszor, és a vége nagyot ütött. Itt semmi. Esik az eső, és valamiért drámai zene szól, de szerintem indokolatlanul. A Joaquin Phoenix féle Joker után azt hittem, hogy Batman is kap egy mélyebb sztorit, de csak hosszú nézéseket kaptunk, sztori nélkül. Szóval Nolan Fekete lovagja nincs veszélyben. Még mindig az a legjobb Batman film, még ha nem is veszi ennyire komolyan magát.
10/10
kid joe 2022 márc. 09. - 09:36:34 10/10
(17/118)
Mestermunka! Nagyon szeretem a jó hosszú filmeket, pláne, ha kihasználják. Itt nekem az első kb 15 perc a megszokásról szólt, hogy milyen Batmant is nézek, utána viszont teljesen berántott, és ott voltam ebben a fantasztikusan romlott és ótvar Gothamban. Elképesztő a film aurája, ritka, hogy ennyire beletaláljanak. Lassú az építkezés, eleinte klasszikus nyomozós film, valamit megtud, odamegy, ellenőrzi, megtud valamit, megy tovább. Imádtam!
Pattinsonnak nem kellett lejátszania a csillagokat az égről, de ezt perfektül hozta. Nálam ő lehet az új DiCaprio, befut egy nyálas szereppel, aztán évek során kiderül, hogy kiváló színész - persze neki azért kell még ezt bizonyítania. Szép volt DC, így tovább!
10/10
Spunk Ransom 2022 márc. 07. - 10:28:34 10/10
(16/118)
Legjobb Batman film, amit valaha láttam, pedig nagy rajongója voltam Nolen trilógiájának és Christian Bale-nek is. Le a kalappal Pattinson előtt. Masterpiece!
shoc 2022 márc. 06. - 21:45:13
(15/118)
Simán el tudom fogadni, ha valakinek unalmas.
Nem a megszokott tempójú Batman mozi.
Noir rajongók szeretni fogják.
Nagyon sokszor eszembe jutott a Hetedik c. film, miközben néztem.

Azt hiszem ez moziban jó igazán.

Az autóját kipróbálnám.
7/10
blood.1 2022 márc. 06. - 15:15:54 7/10 Előzmény Böhöm
(14/118)
jah hát akkor lehet engem hallottál xd
7/10
blood.1 2022 márc. 06. - 15:15:10 7/10
(13/118)
A film alaptörténete megvan, de sok esetben nem értettem miről van szó, ami problémás sajnos.
Mégegyszer meg fogom nézni. Az atmoszféra tetszett és jók a színészek.
7/10
Böhöm 2022 márc. 06. - 09:37:38 7/10
(12/118)
Amennyire hosszú a 3 órás játékidő, annyira keveset lehet mondani a történetről. Egyrészt mert nem túl bonyolult a sztori, másrészt meg azért sokszor sikerült zavarossá tenni a röpködő nevekkel, és sűrűn változó ki-kivel van és ki-kit irányít variálásokkal.
A látvány és a jelenetek maguk viszont tényleg profik, a hang is rendben van, összességében egyszer sem untam 3 óra alatt.
A teremből kifelé jövet hallva két 16-18 körüli srác beszélgetését, azt hiszem kimondták a film kritikájának legvelősebb összefoglalását: "Hú, ez fasza volt, csak totál nem értettem, hogy miről van szó!"
8/10
Trap 416 2022 márc. 05. - 09:08:02 8/10
(11/118)
Egyáltalán nem hibátlan film, viszont nálam valahogy így néz ki a Batman, amennyiben komolyan van véve. Ez az a fajta mocskos, esőáztatta, romlott Gothemi atmoszféra, ami a Nolan filmekből borzasztóan hiányzott. Az akciók is sokkal jobbak mint ott (Nolan a Tenet-re már megtanult akciót rendezni, a Batman trilógiában többnyire öreguras bunyók és hatástalan akciók vannak). Az egésznek a drámája is sokkal jobban átjön, még ha ez nincs is egyelőre túlságosan kibontva, remélhetőleg majd a folytatásban ez is nagyobb hangsúlyt kap. Mint élmény viszont maximálisan működik ez a film.
10/10
BReal85 2022 márc. 04. - 22:20:05 10/10
(10/118)
Premier napján este volt szerencsém hozzá. Ritkán moziba járóként mondhatom, hogy minden fillért megért. Nagyon tetszik, hogy bár anno az eredeti 4 részben és a Nolan-féle Batmanekben is volt valamennyi nyomozás, itt sokkal nagyobb hangsúlyt kapott. Az akciójelenetek zseniálisak, a hangok letaglózóak (ahogy felbőgnek a motorok és a Batmobile), Gotham pedig a Tim Burton-filmeket idézi, fantasztikusan néz ki. Pattinson remek a szerepben (ahogy az összes többi színész), Farrell elmaszkírozásán pedig az előzetesek után is tátva maradt a szám, egészen elképesztő munkát végeztek vele. A casting parádés, az összes mellékszereplőt remekül válogatták össze. Egyedüli kritika, hogy Alfred és talán Gordon kaphatott volna több időt. Ettől függetlenül nálam egy masszív 11/10, menjetek el minél többen megnézni, mert azon kívül, hogy briliáns a film, valószínű ez lesz Reeves első milliárd dollár felett termelő filmje is.
8/10
Zsolt Bakó 2022 márc. 04. - 21:04:37 8/10
(9/118)
Igen, ez egy szuperhős film sokadik aspektusa! Tudtam mire vettem jegyet! 3 óra gyorsan elrepült. A filmnek van sok jó, és néhány gyenge pillanata. Engem bevonzott, élveztem a hangulatát. Fiatal,nyomozos Batman bejött! Kapunk még néhány új információt Wayne családról. Más ùjat az összemixelt forgatókönyv és a rendező nekem nem mutatott de ez a korom miatt is lehet! 8 as alá!
vargafe 2022 márc. 04. - 16:59:20
(8/118)
Páros mozijegyünket elpasszolnánk, mivel mégse érünk rá elmenni szombaton este 18:30-kor (március 5-én) A Batman c. mozifilm szinkronizált előadására a budapesti MOM Parkban. Az ülőhelyek a leghátsó sorba szólnak középre.
Akit érdekel, írjon:
vargafe@index.hu
5/10
Adriamus 2022 márc. 04. - 12:15:09 5/10
(7/118)
Kicsit spoileres:


Magasabb, erősebb, okosabb es karizmatikusabb vagyok mint a Batman. És ez baj. Nagy baj. Batman legyen Bruce Wayne. Egy milliárdos, befolyásos, sármőr, aki erős, okos es talpraesett, hightech cuccokkal maga mögött. Akinek alig hiszed el, hogy vannak saját démonjai.
Ez az identitáskereső, depis, esendő vonal, aki alig tud arrébb tolni egy asztalt, számomra teljesen kiábrándító. Értem én hogy a kezdetekről, az útkeresésről, a szárnybontogatásról szól… de erre pont nem vagyok kiváncsi 3 órán keresztül. Gyarló esetlenségből bőven van elég máshol.


10/10
martonviktor01@gmail.com 2022 márc. 04. - 00:48:41 10/10
(6/118)
Ma láttam ezt a filmet, igazi bűnügyi akcio thriller, legjobb batman amit idáig láttam, egyszerre éreztem az Arkham játékok, és a 1990s évekbeli animácios film hangulatát, színészek + casting teli találat volt, az akcio jelenetek szuperül koreografáltak, a kamera beállások (operatőri munka) páratlan, gyönyörű képi világa volt, Gotham végre olyan volt amilyennek eredetileg kellet volna lennie, lepukkant, lezüllött korrupt, a hangok is nagyon rendben voltak, az a 3 óra fel se tünt, mer olyan hamar eltelt, egyszerűen imádtam, aki szereti Nolan munkáit annak is javaslom ezt a filmet Reeves kitett magáért én 10/10 adok rá!!!
2/10
fr33 2022 márc. 03. - 22:50:36 2/10
(5/118)
10/2
Ritka gyenge szereplők...gagyi kivitelezés.
A sötét lovag nálam 10/8, ez 10/2
10/10
Zsoltrrtsz 2022 márc. 03. - 22:06:02 10/10
(4/118)
Nekem nagyon tetszett.Robert Pattinson nem tartozik a kedvenceim közé de itt megállta a helyét.Ami tetszett hogy nem Joker volt újra az ellenfél.
4/10
Slayer_HUN 2022 márc. 03. - 21:18:24 4/10
(3/118)
Hát, nem érte meg a mozijegy árát. Életem egyik leghosszabb 3 órája volt. Annyira lassú, vontatott, hogy már fél óra után elvesztett. Egyszerűen nem tudott lekötni. Nagyon jó indulattal is csak 4/10. De az is csak a képi világa miatt. Egy Batman filmtől nagyon nem ezt vártam.
Zsman2 2022 márc. 02. - 09:50:10 Előzmény kultúrgúda
(2/118)
Ezt nagyon fontos volt ideírnod. Na, ezt miért kellett? A Batman egy képregény adaptáció, sok tíz éven keresztül, sok író, sokféle sztorit adott ki róla. Ez is egy feldolgozása a történetnek. Pókemberből is készült mennyi, meg Hulkból, pont ezért.
Én (és még sokan mások) örülnek ennek.
kultúrgúda 2022 febr. 22. - 14:45:37
(1/118)
Ezt a csontot már nem lehet jobban lerágni. Mért kellett ez? Úgy jár mint a James Bond sorozat.