offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 18:46:11
(944/1564)
De nem kell mégegyszer kihangsúlyozni, ez csak az én véleményem, és ezzel a véleménnyel és másokat nem kívánok befolyásolni, mert lehetséges, hogy egy más témában, egy teljesen korrekt vita partner az Úriember :$
10/10
offtopic
Dantes 2010 jan. 03. - 16:58:01 10/10
(943/1564)
,,, amikor Brad Pitt gyalázatos módon egy horogkeresztet vág a világ megmentõjének a homlokába, de lehet, hogy csak én emlékszem rosszul."

Osztán mi benne a gyalázatos?
10/10
offtopic
Dantes 2010 jan. 03. - 16:57:12 10/10
(942/1564)
Elmagyaráztam, csak te nem találtad meg...de ha a fene n fenét eszik se kezdtem elölrõl, mert nagyon unalmas.
10/10
offtopic
Dantes 2010 jan. 03. - 16:55:05 10/10
(941/1564)
Ebben csak a poén, hogy nem is tudtam, hogy a film rólam szól...én is szereplek benne? Mert hát a szó van rólam ügye...XD
offtopic
Charles Foster Kane 2010 jan. 03. - 16:52:56
(940/1564)
Szerintem ne erõltesd ezt az objektív stílust a "10/0-ás" értékelésed után.
offtopic
mrchapel 2010 jan. 03. - 16:46:46
(939/1564)
Szia!

Nagyon sok filmet nézek, próbálok elõítéletek nélkül hozzálátni. Tarantino-val kapcsolatban minden filmjénél próbálok egy új esélyt adni neki, és megérteni a stílusában azt ami emberek millióit lázba hoz.

Ezt én nem találom meg. Ettõl függetlenül tisztelem munkáit, csak leírtam ami nekem nem tetszett... egyszerûen nem jön be a stílusa. (Az évek alatt leszûrt tapasztalatok alapján.)

Az, hogy a film vitát generál, szerintem remek! Mutatja, hogy mégis "valamirevaló" alkotás. Sokan vitáznak itt a történelmi hitelességrõl, az, hogy gondolatokat mozgat meg, mindenképpen jó!
offtopic
mrchapel 2010 jan. 03. - 16:41:47
(938/1564)
Köszi, örülök, hogy nem személyeskedõ vitába torkollunk. Végre egy jó fórum, ahol nem elvakult vita zajlik és elismerik a másik véleményét!

Remek... bárcsak az élet más területein is így történne ez! :(
Nemo Identitas Aquarius 2010 jan. 03. - 15:41:39
(937/1564)
Jah bocs,elfelejtettem.:)

Tarantino egy zseni.
Nemo Identitas Aquarius 2010 jan. 03. - 15:10:58
(936/1564)
Miért gondolják az emberek,hogy ez a világ a normális ???

:(
Nemo Identitas Aquarius 2010 jan. 03. - 15:09:33
(935/1564)
Wukowsky tárgyilagos véleménye Dantes-rõl.

Mélységesen egyetértek !

"amit Te itt képviselsz, vagyis, hogy ha valaki a jelenlegi világot uraló társadalom alapvetõ normáitól egy kicsit is eltérõt mer gondolni, ha nem áll be a birka csordába bégetni, akkor az már egy ostoba, és még sorolhatnám milyen ember"
Nemo Identitas Aquarius 2010 jan. 03. - 14:27:57
(934/1564)
Végre beindult valami.

Nem csak a beszólogatás és személyeskedés.
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 12:04:31
(933/1564)
Néha elkapja az embereket az indulat, de van az egyik oldal, aki szajkozza a hamis történelmet, és ha ettõl eltérsz, akkor gyalázatos náci tömeg gyilkos vagy, és van a másik oldal, aki hisz abban, hogy a történelmet a gyöztesek írják, és nem hisz el mindent, amit az iskolában tanult :$


Vannak mindkét oldalnak mérsékelt és radikális képviselõi, és akkor arról még nem beszéltünk, hogy vannak azok, akik felül állnak mindezeken, és szerintem azt élvezik, ha a két oldalt jól betüzelik egy egy jól beszúrt, jól összeszerkesztett hsz-el :D


Ami tény, a film mély érzéseket generál, és nem hagyja hidegen az embert :)
10/10
daisygirl 2010 jan. 03. - 11:40:03 10/10 Előzmény mrchapel
(932/1564)
Aki nem kedveli Tarantino-t az ne nézze meg a filmjeit azért, mert nem fog neki tetszeni: Tarantino filmje. A színészi "grimaszokat" pedig nem a rendezõ hanem a színészek csinálják, több mint valószínû, élvezik is, s teszik úgy, ahogy a legjobb (nekik is tetszik ,meg a rendezõnek is -ezért marad benne a filmben). A zenérõl , hogy ismerõs... meg ilyesmi inkább ne szólj. Ne szólj le olyan filmzeneszerzõt, mint Ennio Morricone mert rosszul teszed!!! Azért mert ismered a Für Elise-t attól nagyot nem mondtál.
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 11:39:31
(931/1564)
Igaz igaz, ragaszkodjuk a tényekhez, nem mindegy hogy pár millió ember deportálása, vagy terminálása :$
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 11:38:03
(930/1564)
Én sosem anyázok le senkit, maximum mélyen indokoltam, de akkor sem anyázok általában :D


Szerintem a fórum lényege az információ csere, és az egészséges vita.


Nekem van egy álláspontom, a másik félnek szintén van egy álláspontja. Miután ismerjük egymás álláspontját, az egyik fél, legyen ez a kezdeményezõ, érveket hoz fel, amikre egy egészséges vitába a másik fél ellenérvekkel válaszol, ha van neki ilyen, ellenkezõ esetben a kezdeményezõnek sikerült Õt meggyözni, arról, hogy az Õ véleménye a helyt állóbb. Na ez szinte sohasincsen.

Ekkor jön az, hogy érvek, ellenérvek, ellenellenérvek ...ellenellenellenellen érvek sora következik, míg az egyik végül tényleg kifogy az ellenérvekbõl.

Ekkor két dolog történhet, belátja, hogy az Õ igaza a kevésbé igaz, vagy pl azt mondja, hogy (további tények és érvek híján) hülyék vagytok, és nem vitatkozom veletek. Ez a szánalmas kategória, amikor nincs bennem annyi tartás, hogy közöljem, mára ennyire tellett, nem pedig én vagyok öntellett :P :D

Akinek inge az nyugodtan vegye magára :P :D
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 11:30:39
(929/1564)
Na végre utol értem magam :D

Nem olyan perverz ez, én tartantinoból simán kinézem ezt :D


Mondjuk a korbács gondolata engem is vonz, de leszögezném, hogy szadista hajlamokkal nem éppen az a része, hogy jól elverjenek :D

Egy szó mint száz, Tarantino nagyon beteg, és mindenki aki élvezi az ilyen filmjeit, az szintén beteg, vagy kicsit, vagy nagyon :D

Én az erõs közepes kategóriába sorolom magam :D
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 11:26:24 Előzmény Yotequiero
(928/1564)
Na már most, az a náci katona, aki megkapta a vaskeresztet, és bátorságért kapta meg, ahogyan az életét adta azért, és nem lett patkány, hogy beárulja, és ezzel az életét vegye a társainak, miért is szolgált rá a halálra, amiért neked orgazmusod volt.

Ha filmes hasonlattal élhetnék, de nem tehetem, akkor azt mondanám:

http://www.youtube.com/watch?v=sCLwAQTusCU&feature=related


1:50 nél van a rész, ami ide vonatkozik :)



szóval kb ugyan az lenne a véleményem rólad, mint John Malkovich-nak Danny Trejo-ról, ha nem lenne ez személykedés, és nem sértené a kulturált fórumozás szabályait. De mivel sérti, ezért nem mondom azt, hogy ez a véleményem rólad, csak gondolom ezt :)
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 10:58:42 Előzmény mrchapel
(927/1564)
Ilyen egy vélemény, ilyen egy igazi lehúzó hozzá szólás, pontról pontra végig van vezetve, hogy mi nem tetszett, és mi az ami rossz.


Csak gratulálni tudok, sokat tanulhatnának tõled, azok az alul kultúrált emberek, akiktõl csak annyi tellik, hogy:

sz@r


Örülök, hogy vannak olyanok, akiknek ugyan nem tetszett a film, de nem tetszésüknek intelligens módon tudnak hangot adni :)
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 10:54:27 Előzmény Nemo Identitas Aquarius
(926/1564)
Én mélységesen elítélem az ilyen hozzá szólásokat.

Aki legalább négy öt összetett, vagy akár többszörösen is összetett, durván alárendelõs felépítésû mondattal nem tudja meghatározni, hogy egy film neki miért tetszett, vagy miért nem tetszett, annak a véleményére én vajmi keveset adok, úgyanis annak az embernek nincs véleménye!!!!!
offtopic
wukovsky 2010 jan. 03. - 10:45:26
(925/1564)
Nos egy filmrõl mit lehet elmondani, .... és kész.


De az érzelmek, amiket egy film generál, és ez pontosan azt a film, ami érzelmeket generál benned, arra késztet, hogy átértékeld felülvizsgáld az életed, a világot, a gondolkodás módod, a jó és a rossz fogalmát.

Én egyáltalán nem tartom rossznak, hogy a hsz-ek két harmada errõl szól.

Mondjuk a 2/3 hsz 10% produkálója ként, lehet kicsit magamhoz húz a szívem :D