altamyra 2007 nov. 11. - 18:18:56 Előzmény Barbie
(6/66)
Már bocs, de itt egyedül te k*rváztál, rajtad kívül senki.CSak annyit mondtak a többiek, hogy Jlo inkább a külsejével söpör semmint a színészi tehetségével. Nekem Abszolút nem jönnek be az öreg pasik, de Redford meg Morgan Freeman már engeteg filmben hozta hogy mekkora színész. Ellenben Jloval. amit én eddig vele láttam nem mondom, hogy rossz volt, de nem lehet egy napon emlegetni a Távol Africávan vagy Az utolsó erõddel....
Barbie 2006 jún. 15. - 14:03:48
(5/66)
Helló!

"ha volt szereposztó-dívány, hát Õ biztos megfordult rajta, különben nem értem ennyi tehetséggel mit keres a vásznon"

Hát ha ez nem fikázás akkor nem tudom minek lehetne nevezni.

Természetesen mindenkinek joga van megitélni, hogy szereti vagy nem szereti. Mindenkinek más az izlése.

Természetesen a vélemények sem egyezhetnek de hát azért kultúrált módon is meg lehetne osztani másokkal a nemtetszést.

Egyébként ezt a filmet még nem láttam de szerintem nem lehet olyan rosz pláne, hogy nekem szinte az összes filmje tetszett.

Szóval nem kell lekurvázni valakit csak mert te nem neki adtad volna a szerepet.

Én például nem csípem Sarah Jessica Parkert és egyátalán nem neki adtam volna a szerepet a Kõkemény családban de ettõl még nem kurvázom le és még a film is tetszett. Na mind1

Jó lenne ha kultúrált véleményeket lehetne olvasni.
Timke 2006 máj. 12. - 10:33:18
(4/66)
Hy! Én tegnap este néztem meg a filmet nem kis várakozás után. J.Lo-val egyébként nem sok bajom van, a legtöbb filmje ált. tetszett is, de ez most nem miatta van így. Szerintem most nagyon hiteltelenül játszott, a storyval az az egy bajom volt, hogy miért JL mászott rá a seriffre (holott õ most elméletileg testileg-lelkileg nagyon kivan). Redford és a kislány alakítása tetszett a legjobban, s a történet is elég jóra sikeredett. Összességében ez egy jó film, bár JL helyett most mást raktam volna be az anya szerepébe.
S ez egy fórum... nyilvánvalóan arra van, hogy mindenki véleményt mondjon. S azért, mert mondjuk valakinek nem egyezik a saját meglátásával, még nem jelent "fikázást".
Sundance 2006 máj. 04. - 14:54:22
(3/66)
Köszi Énke! De, valójában én nem szeretnék itt sem vitázni, sem lek*rvázni senkit, egyszerûen a véleményemet mondtam el a filmmel kapcsolatban. Amihez azt hiszem megvan minden jogom, mint mindenki másnak itt. Bár valóban helyes pasasnak tartom R.Redford-ot (hát még 30-évvel ezelõtt), ahogy elismerem, hogy J.Lo is jól tud kinézni, de ez nem befolyásolja a filmben nyújtott alakításáról a véleményem. De elárulok egy kis titkot Barbie, azért mert vki jól néz ki, még egyáltalán nem biztos, hogy a vásznon a helye! De ettõl még mindenkinek a saját véleményét kell képviselnie és én nem szeretnék ítélkezni senki felett emiatt. Üdv, Sundance
Barbie 2006 ápr. 20. - 13:36:01 Előzmény Sundance
(2/66)
Na figyu nem kéne ám így fikázni másokat!

Azért mert te a vén pasikra buksz (legalábbi ez jött le) feltételezem, hogy azért piszkálod Jennt mert tehetséges és még szép is. Szóval egész nyugodtan vissza lehet venni!!

Ja és ne kurvázd le ha lehet.
Sundance 2006 márc. 16. - 13:45:19
(1/66)
Redford: még mindig nagyszerû, és a cowboy-os sármból is maradt benne vmi, így a hetedik x környékén.
Freeman: lenyûgözõ, szinte átsétált a Millió dolláros bébi-bõl. (szerintem még ruhát sem váltott).
Jlo: ha volt szereposztó-dívány, hát Õ biztos megfordult rajta, különben nem értem ennyi tehetséggel mit keres a vásznon. A 11 éves lánya könnyedén lejátsza.
Lucas: ilyen kék szemekkel Hm... (na jó, vele elfogult vagyok) de talán egy jobb partnerrel talán a szerelmi szál is jobban érthetõ lett volna.
A film egyébként nagyon szépen van fényképezve, jók a jellemrajzok, de mai viszonylatban kicsit lassú.