Téma: Ben Hur

10/10
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 16. - 09:04:08 10/10
(59/379)
Állati! :)
Anditos 2008 júl. 16. - 08:30:48
(58/379)
:-)
Anditos 2008 júl. 16. - 08:27:36
(57/379)
Egyik kedvenc filmem. Kb 10 éves voltam, amikor bekerült hozzánk moziba, hatalmas hatással volt rám, fõleg Messala, borzasztó igazságtalanságnak tartottam, hogy oly csúfos halált halt. :-)
A feltámadás és a vihar minden idõk egyik leghatásosabb jelenete!
10/10
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 15. - 18:01:27 10/10 Előzmény movie.watcher.
(56/379)
Kétévente nem megnézni is bunkóság. :)
9/10
movie.watcher. 2008 júl. 13. - 13:33:34 9/10
(55/379)
ez is annyira alapfilm, hogy ezt nem szeretni már-már bunkóság :D 10/10
10/10
offtopic
kevinspéci 2008 júl. 12. - 14:40:28 10/10
(54/379)
Greatest film ever. Ennyi. :)
Szívkirálylányka 2008 júl. 12. - 13:43:07
(53/379)
Nagyon szép és nagyon tetszett a film. Hogy tudtak annak idején ilyen tökéletes filmet csinálni!? Sok munka lehetett vele, de megérte hiszen annyi sok Oscar-díjat kapott és a történet maga sem semmi.
Ezüstliliom 2008 máj. 14. - 21:51:48
(52/379)
Jaj, dehogy bánt! Csak viccelõdünk.;)
Ezüstliliom 2008 máj. 14. - 21:50:20
(51/379)
Nem jobb, hanem így igaz.;)
Ezüstliliom 2008 máj. 14. - 21:49:01
(50/379)
Köszi!:)
9/10
pozsizsuzsi 2008 máj. 14. - 20:59:30 9/10
(49/379)
Szent Péter lepuffantásán meg még + egy órát fogok nyihogni :DDDDDD
9/10
pozsizsuzsi 2008 máj. 14. - 20:58:01 9/10
(48/379)
Láttam, olvastam, vihogtam is eleget :DDD
9/10
pozsizsuzsi 2008 máj. 14. - 20:51:33 9/10
(47/379)
Nem is azért szeretjük :)
10/10
GörögNecsi 2008 máj. 14. - 17:57:20 10/10 Előzmény Anteris
(46/379)
A fogathajtós rész azért volt számomra csúcs, mert a hívõ ember lelkében lezajló harcokat sugallja, az már más kérdés hogy adrenalinfüggõ vagyok :D
Messala kaszkadõrét nagyon sajnálom mert valójában alákerült a lovak lábai alá...
Charlton Heston pedig már biztos a mennyben van :)
Nem tudom milyen ember volt az életben, de hogy nekem megerõsítette a hitemet ezzel a szerepével is az is biztos :)
A másik nagy film amibe szerepelt az a Tízparancsolat!
Ugek 2008 máj. 14. - 15:41:05
(45/379)
Csak nem Rudolph Valentino-ra gondolsz (a hajdani Nõi Szívek Bálványa-ra)? A némafilmek egyik meghatározó egyéniségére (A sejk fia, stb.)? Ez nem net-tudás részemrõl, csak van. Nem bántás, hidd el, így nõttem fel. Amennyit tudok, annyit segítek minden kedves érdeklõdõnek. Egyébként, Heston barátunk soha nem dolgozott kaszkadõrrel, mindent Õ oldott meg! Ezért is lélegzetelállító a kocsiverseny, mert három emelet magasságban hajtotta személyesen a harciszekeret! Mivel az operatõri munka akkor még annyira nem volt a csúcson, több beállításból, különbözõ szinteken vették fel az említett jelenetet, majd össze-montírozták.
Ugek 2008 máj. 14. - 15:09:08
(44/379)
Cuki vagy, mint mindíg! Aludjál egy hét alatt összesen max. 30 órát -de jó lenne!-, majd megtudod mi az élet gyönyöre!
9/10
pozsizsuzsi 2008 máj. 14. - 14:12:40 9/10
(43/379)
Jó neked hogy ennyit mászkálhatsz... :)
Ugek 2008 máj. 14. - 14:08:39
(42/379)
Azért, mert ismét itthon vagyok, csipázlak! Ezüst Lilcsit ne bántsd, mert leharapom a fakanaladat! Csók, pussz! Ugek.
Ugek 2008 máj. 14. - 14:04:52
(41/379)
Lew Wallace az író!
9/10
pozsizsuzsi 2008 máj. 14. - 14:02:57 9/10
(40/379)
Jóvanna. Legtöbbször. Így már jobb? :P