norton15 2009 febr. 23. - 20:05:53
(394/834)
A filmajánló téved. A legjobb smink, vizuális effektek és a látványterv kategóriában gyõzött.
10/10
kol3 2009 febr. 23. - 20:03:17 10/10
(393/834)
A legjobb vizuális effektek:
A legjobb smink:
A legjobb operatõri munka:
A legjobb látványtervezés:

ez akár hogy számolom akkor is 4
http://www.filmajanlo.hu/hir.php?id=2197

most akkor mi az igaz:?
norton15 2009 febr. 23. - 19:59:03
(392/834)
Csak hármat, és elég jelentéktelen kategóriákban.
bourne 2009 febr. 23. - 19:58:55
(391/834)
http://www.imdb.com/features/rto/2009/oscars

nézd meg ... én 3at láttam ...
10/10
kol3 2009 febr. 23. - 19:57:39 10/10
(390/834)
nem 4-et nyert:?
bourne 2009 febr. 23. - 19:53:43
(389/834)
3 díjat nyert a BB
10/10
kol3 2009 febr. 23. - 19:51:28 10/10
(388/834)
Bõvebben:? Esetleg számmal is alá támasztanád:?
bourne 2009 febr. 23. - 19:49:13
(387/834)
3al többet mint kellett volna :)))))
10/10
kol3 2009 febr. 23. - 19:46:55 10/10
(386/834)
Valaki tudja hány Oscar nyert a film tegnap:??
offtopic
norton15 2009 febr. 23. - 19:12:47
(385/834)
Angolos udvariasság.:D
e.x.i.m.ó 2009 febr. 23. - 15:02:27
(384/834)
méég sajna nem láttam a filmet:S de biztos nagyon jó
többiek mit gondoltok??
6/10
offtopic
Obránszky Ármin 2009 febr. 23. - 13:58:29 6/10
(383/834)
Ha eddig még nem vetted volna észre, Dávidot a legkevésbé sem érdekli, h a túlnyomó többség herótot kap már ettõl a szócsépléstõl. Még arra sem képes, h kb. 10-ünk kérésére, a fórum szabályzatának megfelelõen, offoljon, ha még tényleg közszemlére akarja bocsátani ezeket a magvasnak tartott gondolatokat...
Kry 2009 febr. 23. - 11:11:10
(382/834)
Hû.. ez a téma... Nagyszerû, sajnos még nem láttam, de nagyon érdekelne, fõleg így, h azért pár oscart is besöpört, ha nem is annyit, mint várták.
gyoppka 2009 febr. 23. - 09:59:08 Előzmény Brenda66
(381/834)
Nekem sem volt régebben a kedvencem Brad Pitt, fõleg azért mert mindenki ajnározta, hogy ajjjaj de helyes meg satöbbi. De amióta láttam a Harcosok Klubját, az Interjú a vámpírral-t , és most a Benjamin Button, azóta valahogy egyre jobban tetszik. Mármint színészileg. Küsõre még mindig nem az én világom, de nem is ez a lényeg. Legalábbis számomra.
10/10
ka1922 2009 febr. 22. - 22:33:22 10/10
(380/834)
Imádom...bár nekem a legjobban a Tilda Swintonos részek tetszettek:)
meg a vége...mikor felismeri a csecsemõ:$ az nagyonjó:)
10/10
Brenda66 2009 febr. 22. - 17:14:19 10/10
(379/834)
Nekem nagyon tetszett.Megható film és elgondolkodtató az életrõl-halálról.Igazándiból nem vagyok oda Brad Pittért de vannak jo filmjei pl ez:)és jól is játssza a szerpét.bár nekem az öreg korszak kicsit hosszúra sikeült a többit pedig 'gyorsan' összecsapják.
10/10
offtopic
hotyka 2009 febr. 22. - 12:49:22 10/10
(378/834)
Tényleg igaz,Tschooker amit mondasz,de akármelyik fórumra megyek mindenhol õ ömlik és mindig a negatívumaival ömlik,és mindenkinek megalázó dumákat benyög és azt hiszi,hogy uralkodhat amikor nem :) És mindenki teret enged neki és én ellenlábasként léptem fel,hogy nem csak az õ véleménye uralkodjon itt. Kis Királyként megszokta,h itt mindenkit leszólhat és most hirtelen meglepõdik,hogy valaki a dombját megtámadta. Igen Dávid,nem csak te vagy!

Ha lenne itt egy szavazás,hogy melyikünk kerüljön Tajgetoszra,nagyon érdekelne,melyikünknek kéne menni.Én soha nem nyögtem be megalázó dumákat egybõl másokra,csak akkor amikor valaki elvetette súlykot,de soha nem én voltam a kezdõ provokáló. Tudom,ezután a gondolat felvetésre azt fogjátok írni,hogy mindekttõnknek Tajgetosz, de ez most olyan felvetés,ahol csak egy mehet :)
Ramyyyyyy 2009 febr. 22. - 12:47:15
(377/834)
azt olvastam a film infonál hogy felíratos... ez télleg így van?? mert nekem van olyan filmem hogy azt írták itt hogy feliratos pedig nem..nah mindegy...olyan szivesen megnézném nagyon kiváncsi vagyok rá..de a feliratos filmeket nem szeretem... :S
offtopic
tcshooker 2009 febr. 22. - 10:56:46
(376/834)
Hát a világ legviccesebb dolgai közé tartozik, ahogy 2 db 23 éves, épphogy nem tini, a hatalmas élettapasztalataikról és a munkásságukról vitáznak.:)))))))) Hogy mi mindent tettek már le az asztalra, és hogy hányadik helyezést értek el az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen.:))))) A mai világban, mikor BigBrother Zsanettekbõl lesznek neves újságírók néhány hétre! :DDD
Srácok!! Kicsit több szerénységet, nagyobb élettapasztalatot! Aztán majd rájöttök, hogy minél kevesebbet tud valaki annál okosabbnak hiszi magát és fordítva. Kérdezzétek meg errõl anyókát! :)
10/10
offtopic
Barbie24 2009 febr. 22. - 00:46:54 10/10
(375/834)
Olyan jó ez a film! Ma végre megnéztem és szuper <3 Remélem megnyeri az Oscart, megérdemelné!!!
Nem kérdés h 10/10 :)