Téma: Bibis alibi

6/10
sorozatneked.hu 2020 márc. 27. - 23:26:57 6/10 Előzmény marishka
(9/9)
6/10

Bekarikázni a filmeket, istenem, de rég is volt, amikor én is ezt csináltam. Mindig megvettem az új tv újságot, két héttel előre és átnéztem mindegy egyes oldalát filmek, sorozatok után kutatva. :) Most meg van torrent meg IMDB. :) A filmet én is Bibis alibi címen ismertem és most néztem újra hosszú idő után. Nekem még mindig tetszik, tipikus '80-as évekbeli film, bár pont az évtized végén készült, miután vége lett a Magnumnak. Ha valaki mostanság látja először, akkor nem biztos, hogy élvezni fogja, mint Rahar. Ahogy nekem sem nagyon tetszenek a '80-as évek előtti filmek. Számomra is megkopott egy kicsit a film értéke, de még mindig nézhető darab no meg a nosztalgia is közrejátszik. Érdekesség benne, amit most vettem észre mikor kíváncsiságból átváltottam az angolra a film alatt, hogy erdeti nyelven nem mindig volt benne narráció. Pl. amikor mindketten zuhanyoztak és összefutnak a folyosón: Sörös Sándor mondja a monológot, viszont az angolnál kínos hallgatás van végig. Szerintem ez egy nagy plusz pont a magyar javára.
BEN1986 2012 febr. 16. - 19:33:46
(8/9)
Ezt a filmet nagyon szeretem. :) 7 éves koromban láttam az HBO-n és akkor fel is lett véve videóra. Emlékszem elsõ osztályos koromban sokszor megnéztem aztán legközelebb csak 11 évvel késõbb az RTL-en. A lány alibije címmel adták anno 1994-ben. Egy nagyszerû és szórakoztató film volt. :)
1/10
Rahar 2011 júl. 06. - 00:13:44 1/10
(7/9)
Ahhoz képest, hogy 1989-ben mutatták be elõször én még csak nemrég láttam. Nem osztom az elõttem hozzáírók véleményét, nekem egyáltalán nem tetszik. A történet ha nem is szokványos, de nem keltette fel az érdeklõdésemet, a cselekményvezetés olyan egyszerû, a filmben szereplõ humor pedig nem ingerelt nevetésre. Az egész film egy nyugodt családi vasárnap délutáni filmnézést juttat eszembe, együtt a család unokák, szülõk és a nagyszülõk. De én egyedül néztem és egyáltalán nem ragadott magával a cselekmény, sõt kifejezetten unatkoztam. Kalandfilmnek, kriminek és vígjátéknak is gyenge. 10 pontból 1 pontra értékeltem. De ez az én véleményem, ahogy olvastam az elõttem íróknak mind tetszik.
littleg11 2011 márc. 13. - 18:52:11
(6/9)
(2011.03.13, V, 16:35) A szornyu magyar cim es a tortenet felutese ellenere egy kellemes 80s hangulatu (szinte mar csaladi) vigajtekot kaptunk
10/10
tamast2 2010 aug. 24. - 11:37:17 10/10 Előzmény paul64
(5/9)
A kritikak minden filmet lehuznak. Legalabbis en ahany hivatalos kritikat olvastam, de mindben gunyoltak a filmeket. Az utan nem erdemes menni, mert az alapjan nem erdemes filmet nezni.
Ez meg egy jo film es hogy hogy mit keres Magnum egy vigjatekban? Hat a Magnum is krimi - vigjatek. Ez is ugyanaz a mufaj szerintem, nem csupan egy sima vigjatek.
joe80 2010 aug. 16. - 23:34:24 Előzmény joe80
(4/9)
áh,nem lett belõle semmi!kár,pedig szivesen megnéztem volna!
joe80 2010 júl. 18. - 15:48:17
(3/9)
remélem ma vagy holnap valaki felveszi,és feltölti valahová!
marishka 2009 okt. 18. - 11:19:27
(2/9)
Bibis alibi címen futott ezelõtt, ami elég hülye cím, ha az ember csak átfutja a címeket, biztos nem karikázza be, hogy na, ezt látni kell. De egyetértek, teljesen igaztalanul húzta le a kritika. Mikor véletlenül rákapcsoltam, végig is néztem, és aztán le is töltöttem, mert lemaradtam az elejérõl.
10/10
paul64 2009 júl. 18. - 14:12:06 10/10
(1/9)
Nekem az egyik kedvencem, sajnos annak idején eléggé lehúzták a kritikák szerintem igazságtalanul. Szerintem úgy gondolták: Mit keres Magnum egy vígjátékban. Sajnos nem adták ki itthon DVD-n, csak VHS-en.