Téma: #Bochkor

1/10
omama2 2020 máj. 05. - 13:39:25 1/10
(33/73)
Egy kérés azt a taps gépet dobja ki, mert egyszerűen elviselhetetlen! Még zaj nélkül is nehezen érthető amit beszélnek, mert hadarnak, egymás szavába vágnak, röhögnek és hangosan vihognak. Plusz az az eröltetett jó kedv, siker imitáló gép elviselhetetlen. Kidobni!!
1/10
ondok 2020 ápr. 05. - 21:05:35 1/10
(32/73)
Bóvli gagyi
Papp Sándorné 2020 febr. 23. - 07:59:06
(31/73)
Tudja valaki, hogy miért nincs ATV már két napja?
tortura 2020 febr. 16. - 15:27:26 Előzmény Missa
(30/73)
Szerintem Kabát Petié a kávéházi buta szerepkör - akárcsak Bajor Imréé volt a Heti hetesben. Szanditól kiver a víz, már kívülről fújom a CV-jét oda-vissza, annyiszor hallottam már. A zenéje meg nagyon távol áll tőlem, bár azt elismerem, hogy a hangja egész jó. Még Lakatos Márkot is kedvelem, aki érti és műveli is a humort, ráadásul van benne egy jó adag öniróniai. Nem sértődik meg (mi több: tálcán kínálja) a meleg vicceket, amennyiben azok nem sértőek és nem obszcének. Gangsta meg az oroszlányi haverjaival jön mindig, de jól áll neki.
Amit nem szeretek még, ha ATV-s kollégákat hívnak meg. Semmi bajom Jakupcsekkel, de őt minden nap láthatjuk, hisz napi műsora van a csatornán. Ezért nem értem, ha őt hívják meg, vagy azt az idióta Kárászt. Zsidró is volt párszor vendég. Most hogy Bocsi exével jár, nem tudom, meghívják-e ezen túl is.
4/10
Missa 2020 jan. 05. - 21:04:59 4/10 Előzmény tortura
(29/73)
Egyetértek veled. A vendégek tekintetében még megemlíteném a focistát és az énekesnőt... A Kabátot, meg a Szandit. A két értelem bacilus...
tortura 2019 okt. 20. - 16:20:48
(28/73)
Jó műsor lenne ez, csak hát némelyik vendég ugyebár..... Ha valaki nem szimpatikus, akkor már nehezen fog tetszeni a műsor. Így vagyok pl. Ábel Anitával. Nekem ő sok. Rengeteget beszél, nagyon hangos, nagyon harsány, ő akarja vinni mindig a prímet, és az az erőltetett nyerítése.... Régen szimpatikusabb volt valamivel, mikor visszafogottabb volt. Meg az álszerénysége. Úgy tesz, mintha zavarná a Szomszédokból való ismertsége (hogy még mindig ő a Mágenheim Julcsi), holott pont ő az, aki állandóan felszínen tartja ezt a témát. Gangsta egy állat, mégis feldobja a műsort, ahogy az ellenkező pólus, Csonka Pici is, a visszafogott humorával. Bea is jó, övé a "buta szőke" szerepe, de azt jól hozza. Legalább önmagát adja. Tornóczky Anita okos lány és még mindig csinos, nem értem, miért volt szüksége arcplasztikára. Egyébként szimpatikus az állatok melletti elkötelezettsége. Risztov Éva viszonylag ritka vendég, mégis jó. Keveset beszél, de okosakat mond és érdemes rá odafigyelni.
Zilahi László 2019 szept. 29. - 18:58:33
(27/73)
Bocsi meglepően jól tartja kézben a dolgokat.Pont amennyire kell. Csak a Hajdú lóg ki a sorból. Trollkodik, saját poénok nélkül. Inkább,szétzúzza más sztoriját,csak,hogy a végén ő mondjon valami gyengét. Ripacs tempó.
vino-et-veritas 2019 júl. 22. - 21:41:43
(26/73)
A műsort vélhetően nem ő, hanem a csatorna (Hajdú?) tartja életben.
Az legutóbbi hozzászólók nagyjából leírták, mi a gond.
Hozzátéve, hogy elvétve tévedtem oda néha, mivel különösebben nem érdekel...
Gollam24 2019 júl. 22. - 10:51:58 Előzmény janóka
(25/73)
Szerintem inkább a probléma ott van, hogy sokszor hívnak meg ebbe a műsorba unalmas és/vagy humorral nem rendelkező embereket, ezektől biztosan nem lesz jobb, élvezhetőbb a show.
janóka 2019 júl. 22. - 09:49:29
(24/73)
Szeretem ezt a műsort, jópofák a meghívott vendégek többsége. Szóakoztatóak az őszinte beszólások. Elhatároztam azonban, hogy amikor Gnxsta vendég lesz, nem fogom nézni a műsort. Nem tudom elviselni a buta, bugyuta beszólásait, a kényszermozgásait. Ezt persze tetőzi, hogy Ő még meg sem szólal, a közönség már visít, röhög, ami nagyon zavaró. Bocsinak jobban kordában kéne tartani a vendégeit, mert bizony sokszor érteni sem lehet, hogy ki mit mond.
4/10
V12345 2019 jún. 16. - 13:47:23 4/10 Előzmény ponca
(23/73)
Egyetértek. Visszavehetnének a közönség röhögéséből, női sikongatásokból. A szereplőknek pedig célszerű lenne felhívni a figyelmét arra, hogy felvételen vannak nem kellene a másik szavaiba bekiabálni, mert így sem az éppen beszélőt, sem őt nem érti senki a TV előtt. Ezen a szereplőknek, de legfőképpen a rendezőnek kellene változtatni a felvétel során. A TVnézők nem a röhögésre kiváncsiak, hanem a poénokra, jópofa beszólásokra, vagy éppen a találó hozzászólásokra. Nem ártana kicsit felfrissítani a műsort az új évadra.

1/10
ponca 2019 máj. 19. - 19:36:17 1/10
(22/73)
Van mikor tetszik a műsor és van, hogy kevésbé.
Ami viszont állandóan zavar, hogy sok mindent nem lehet megérteni, mert egymás szavába vágnak, belevisítanak a szereplők és a közönség is túlzottan hangosra van véve.
Jó lenne, ha a műsor készítői egy adást otthon TV előtt megnéznének és rájönnének, hogy sokszor élvezhetetlen a műsor a hangzavar miatt.
Amúgy Kabátot én korábban nem ismertem, de kifejezetten szimpatikus, jól játssza a tudatlant.
Ábel Anita túltolja magát, kicsit visszavehetne, mert sokszor miatta nem lehet a többiek szavát érteni annyira nyerít és beleszól a többiek mondandójába. A kevesebb néha több!
10/10
Vídia. 2019 máj. 05. - 21:09:53 10/10 Előzmény vajk zsuzsa
(21/73)
lazulj el..jó lesz az
csak könnyedén
vasárnap este van..
nagyon be lehetsz feszülve
1/10
vajk zsuzsa 2019 ápr. 28. - 08:39:31 1/10
(20/73)
SZÖRNYÜ !!!
tortura 2019 ápr. 21. - 18:13:38 Előzmény Vídia.
(19/73)
?????
10/10
Vídia. 2019 ápr. 14. - 19:38:44 10/10 Előzmény tortura
(18/73)
fogjon egy fényképet és nézegesse bocsit, ha annyira jól esik..
én a műsort nézem, mert rém idióta..
szétröhögöm magam azon a kedves kabáton, zoleen és a lányok megbotránkozásain..
tortura 2019 márc. 17. - 16:31:08 Előzmény Koren Tamásné
(17/73)
Semmi gond, minden rendben. Én ma is nézni fogom Bocsit, remélem, Ön is.
Koren Tamásné 2019 márc. 16. - 13:43:16 Előzmény tortura
(16/73)
Bocsi, 4 kérdőjel tette oda magát a végére, én egy virág hangulatjelet nyomtam meg, ez sikerült
Koren Tamásné 2019 márc. 16. - 13:39:42 Előzmény tortura
(15/73)
OK, ezt nagyjából én is tudom, de a gagmanek megtehetnék, hogy 3 sivalkodó helyett csak 2-t ültetnek be. Szóval már rá több szót ejteni, csak azért ragadtam tabletet, mert kíváncsi vagyok, hogy hol van Tort, aminek Ön az ura? Szép napot????
tortura 2019 febr. 17. - 18:55:58 Előzmény Koren Tamásné
(14/73)
Van egy rossz hírem. Nem akarok okoskodónak tűnni, de ezek irányított dolgok. Direkt vannak nyerítő, sivalkodó "nézők" a nézőtéren, akiket gegmanek irányítanak, hogy mikor nevessenek, mikor tapsoljanak, stb. A legtöbb műsor így készül. Ettől persze még nem kell kötelezően rossznak lennie.
Szerintem a műsor nem olyan rossz, nem kell tőle sokat várni. Amikor leül az ember, tudja, hogy itt nem agysebészetről lesz szó, hanem könnyed, laza bulvár az egész. A hangos nyerítés meg az egymás szavába vágás egyébként engem is irritál.