makailaci25 2010 dec. 08. - 20:01:27
(11/11)
Fogadj el egy jó tanácsot!Lenin mondta:tanulni ,tanulni, tanulni!A közhiedelemmel ellentétben nem volt az hülyegyerek,én elolvastam tizenéves fejjel az összes mûvét.23 éves voltam, amikor észrevettem, hogy iskola ide v. oda,a két fülem között ûr van.Elkezdtem mindent olvasni, még ami nem nagyon érdekelt, azt is.legtöbbször az érdektelen dolgokban is megtaláltam az érdekeset.Sok mindent egyetemi szinten is.Nem bántam meg!A te generációdnak már könnyebb dolga van;az internet nagy segítség,csak venni kell a fáradságot és kihasználni.Hogy a szavaidat használjam:ne maradj Átlagember,tömd meg a fejed,hogy ne nézhessen senki se Gyökérnek,hanem Te nézd annak azt, aki nem ért semmihez.
filmbarbár 2010 dec. 08. - 11:04:19 Előzmény makailaci25
(10/11)
Már most igazat adok Neked.

És vajon egy másik bolygón mennyire lenne ésszerûbb a mai ember?! Alighanem ugyanúgy ügyelne ott is a környezetére, az élõlények (az ember is idetartozik, ha jól tudom) harmonikus együttélésére mint itt a Földön. Vagy tévednék? :)

Jobb itt nekünk a Földön. 'Itt élned, s halnod kell'. :DDD
makailaci25 2010 dec. 08. - 11:02:38
(9/11)
Már 3 évtizede számítok, számolok és kalkulálok.Az én megállapításaim nem sokban különböznek Hetesiétõl.Csak azért nem adom közre, mert én ismeretlen amatõr vagyok, nagy valószínûséggel körbe lennék röhögve.
makailaci25 2010 dec. 08. - 10:55:07
(8/11)
Köszi a linket;Hetesi Zsolt nálam már régóta napirenden van,Mindenkinek tudom javasolni rendszeres "fogyasztását".
Io 2010 dec. 07. - 20:20:21
(7/11)
Ajjajj, 1000 sebbõl vérzik a rendszer.
Köszönjük a videót!
Io 2010 dec. 07. - 19:58:23 Előzmény makailaci25
(6/11)
Pedig intõ példa akad bõven, nem is kell messze menni, elég csak a közelben szétnézni. Vagy ott van pl a Vénusz. Az igazség sajnos sokszor elszomorító. Az emberi faj nem hiába emelkedett ki a sorból, annyi eszünk még sincs, hogy bizonyos veszélyeket komolyan vegyünk. Ez felelõtlenség. Oly sok szép tulajdonságunk mellett az ember mégis a legkegyetlenebb és önzõbb lény a földön. És a legszomorúbb, hogy tudatosan az. Majd nagyot koppanunk, ha beüt valami baj, és a vétlenek is megszívják.
makailaci25 2010 dec. 07. - 18:02:42 Előzmény Io
(5/11)
Nagyon is igazad van,de azért minden mondatodat feltételes módba konvertálnám.Ugyanis,ha a statisztikát vesszük, akkor az emberiségnek mindössze 4%-a!!! érez tudatos felelõsséget saját egészsége és környezete iránt.Figyeld majd meg:az ûrtechnika nem fog olyan gyorsan fejlõdni,mint amilyen tempóban teszi tönkre a környezetét.Majd emlékezz 100 év múlva a szavaimra...
Io 2010 nov. 28. - 19:57:22
(4/11)
Azért hátha mégis hosszabb lesz a pályafutásunk az univerzumban, mint pl a dinóknak. :) A probléma összetett, így a megoldás is. Az esélyt a technika fejlõdésében látom egyrészt. És amíg nem teremtünk élhetõ környezetet máshol, addig itt kell kihúznunk, így nagyon vigyázni kell kivételes kis bolygónkra. Talán sokan nem is tudják, mekkora nagy kincs. A túlélési projectnek együttes munkának kell lennie, és nem szabad elfelejteni, mekkora felelõsség van az ember vállán. Az univerzum pedig tele van csodával, titokkal és veszéllyel. Fel kell nõni a feladathoz.
makailaci25 2010 nov. 28. - 18:50:34
(3/11)
Ez a film egy idealista scifi. Szinte minden elhangzott ötlet eleve kudarcra van ítélve.Térgörbítés?Féreglyuk? Ugyan már!!!Kinek a horpadt agyában fogant meg ilyen baromság?Az emberiségnek már nem lesz ideje a Föld elhagyására,de ha ne adj' Isten mégis, ugyan mit fog elérni vele?Találtunk eddig 500 exobolygót.Tegyük fel eljutunk 50 év múlva a legközelebbiig.Na mi lesz?Biztos,hogy a kozmikus paraméterei nem fognak hasonlítani a Földéhez, vagyis vissza kéne térni.Honnan lesz a visszatéréshez energia és idõ?Aztán lehet tovább keresgélni,amíg ki nem hal belõlünk a fajfenntartás ösztöne.A tudósoknak inkább azzal kellene foglalkozniuk, hogy élhetõ maradjon ez a bolygó,Vagyis azt kéne kitalálni,hogyan állítható meg az emberiség felelõtlen szaporodása.Ez sokkal könnyebben megvalósítható, mint a Földhöz hasonló kozmikus jellemzõkkel bíró exobolygók kutatása.Mert hogy az ember elõbb fog kihalni, mint elköltözni, az tuti.
macee 2010 szept. 05. - 14:00:16 Előzmény makailaci25
(2/11)
:) mentsd el az oldalt a kedvencekbe
makailaci25 2010 máj. 02. - 19:40:44
(1/11)
Érdekelne, hogyan lehet hozzászólni amig nem láttam utána hogy lehet megtalálni ezt az oldalt?